Автор Тема: Підкину на вентелятор. Торгові санкції уряду США до України  (Прочитано 180 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Online jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2749
Недавно мені на ібей (біля 2000покупок на акаунті) почав видавати таке
Поки в одній категорії - Graphics/Video Cards

The item you are trying to purchase is not available for purchase in your location.  You cannot buy this item

Пішов в саппорт і мене приголомшило.
Гуглив - ніфіга не знайшов

Going through the account I could find that due to recent dispute between Russia and Ukraine US government has implied sanctions on both countries for business and being a part of business community we are legally obliged to follow the US government guideline; in this case I would request you to refrain from purchasing any item.

Online jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2749
Додам
В тій категорії у мене длизько сотні покупок і ніодного діспута/повернення

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26971
Сомневаюсь что ЮС гавенмент имеет этому хоть какоето отношение. Самодеятельность какогото продавца долбоеба

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6417
Можливо, продавець так розуміє заборону поставок санкційовного товару на ТоТ.
Відяхи взагалі-то поки не санкційовний товар, як от деяке мережеве обладнання, але скоро ним стануть, коли кловуни у США допетрають на що здатні ШІ за умови доступу до бабулєса та зброї :)
Але насправді div скоріш за все має рацію

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19204
Недавно мені на ібей (біля 2000покупок на акаунті) почав видавати таке
Поки в одній категорії - Graphics/Video Cards

The item you are trying to purchase is not available for purchase in your location.  You cannot buy this item

Пішов в саппорт і мене приголомшило.
Гуглив - ніфіга не знайшов

Going through the account I could find that due to recent dispute between Russia and Ukraine US government has implied sanctions on both countries for business and being a part of business community we are legally obliged to follow the US government guideline; in this case I would request you to refrain from purchasing any item.

З власного досвіду, переписуватися з бангладешскими мавпами у сапорті - порожня справа. Треба дзвонити і виходити вище по щаблях на когось в штатівському офісі.

Online jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2749
Сомневаюсь что ЮС гавенмент имеет этому хоть какоето отношение. Самодеятельность какогото продавца долбоеба

Ні, перевірив лоти двох десятків продавців - у всіх одне і те ж вискакує

Online jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2749
З власного досвіду, переписуватися з бангладешскими мавпами у сапорті - порожня справа. Треба дзвонити і виходити вище по щаблях на когось в штатівському офісі.

А як?
На голосі, думаю, там ті ж самі мавпи.
Якось розбанював амазон акаунт - так тільки голосом і теж, попав на індусів. Розбанили

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20523
вот кстати еще работа для наших колбасников
пусть спросят своего конгрессмена какого банят украинцев на амазоне
я бы еще и судовый позов организовал на миллионов 100 от имени украинских юзероа

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1603
а ви хтіли hardware for A.I. купляти без допомоги діаспори? а F-16 по частинам купляти не пробували? ну прям як діти :lol:

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
а ви хтіли hardware for A.I. купляти без допомоги діаспори? а F-16 по частинам купляти не пробували? ну прям як діти :lol:

а шо таке ?)
ну бери і купляй ...

https://evo.net.ua/coral-m.2-accelerator-with-dual-edge-tpu/

 Google Coral Edge TPU
На сентябрь 2019 Coral был запрещен к поставке в РФ

Online jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2749
а ви хтіли hardware for A.I. купляти без допомоги діаспори? а F-16 по частинам купляти не пробували? ну прям як діти :lol:

Ну так ще два тижні назад купив 6шт. мертвих під ремонт
А потім відрізало