Сторінок:
Actions
  • #5611 від Capitain Cubs 20 Feb 2022
  • нікчема з "воздушкою" діма мостов :fp2
  • #5612 від ЮАР 20 Feb 2022
  • Якась хфамілія не угорська, а так чистий мадяр!
  • #5613 від Capitain Cubs 20 Feb 2022
  • болукан :weep:

  • #5614 від Geo 20 Feb 2022
  • нікчема з "воздушкою" діма мостов :fp2


    Мостів.
  • #5615 від Capitain Cubs 20 Feb 2022

  • Мостів.
    масон

    Доброго ранку! Голівонька не болить?
    Що це ти з філософом вчора алкоперегони влаштував? :weep:
  • #5616 від Geo 20 Feb 2022
  • масон

    Доброго ранку! Голівонька не болить?
    Що це ти з філософом вчора алкоперегони влаштував? :weep:

    У тебе з башкою все в порядку? Впевнений?
  • #5617 від Capitain Cubs 20 Feb 2022
  • скажи : не бухав :fp2
  • #5618 від Geo 20 Feb 2022
  • скажи : не бухав :fp2

    НЕ БУХАВ. Ти мене хоч раз бухим бачив? Чи ти підігруєш "мєстним ватним пацанам"? Згадуєш про "старі-добрі вибори" в 2010-м, Кабс?
  • #5619 від Shannou 20 Feb 2022
  • адмін на ФУП побанив всіх нормальних людей, залишив всю вату, ФСБ та зебілів. Написав що банять всіх, хто не підтримує президента.
  • #5620 від majesty 20 Feb 2022
  • адмін на ФУП побанив всіх нормальних людей, залишив всю вату, ФСБ та зебілів. Написав що банять всіх, хто не підтримує президента.

    такое написал?
  • #5621 від arrow 20 Feb 2022
  • адмін на ФУП побанив всіх нормальних людей, залишив всю вату, ФСБ та зебілів. Написав що банять всіх, хто не підтримує президента.

    Ну ті, хто огинаються на хвупі, самі добровільно зголошуються бути підарасами у клоунів.
    Коли тебе розбанять, ти знов побіжиш заглядати у п'яту точку зебілів, тому не стогни.
  • #5622 від majesty 20 Feb 2022
  • Ну ті, хто огинаються на хвупі, самі добровільно зголошуються бути підарасами у клоунів.
    Коли тебе розбанять, ти знов побіжиш заглядати у п'яту точку зебілів, тому не стогни.

    когда я тут наехал на зеленую манду меня уки забанил на две неделт
    когда на ботов кацапов ееще на две
  • #5623 від Shannou 20 Feb 2022
  • Ну ті, хто огинаються на хвупі, самі добровільно зголошуються бути підарасами у клоунів.
    Коли тебе розбанять, ти знов побіжиш заглядати у п'яту точку зебілів, тому не стогни.

    Щоб усі так їм заглядали, хороводи водять, коли мене банять.
  • #5624 від arrow 20 Feb 2022
  • Щоб усі так їм заглядали, хороводи водять, коли мене банять.

    Ти зрозумів, що я мав на увазі, але твоя залежність від фупо-скоццтва блокує визнання цього.

    Тут таких історій зі скигліями була вже безліч. Хтось одужав, хтось вирішив хворіти й надалі.
  • #5625 від Shannou 20 Feb 2022
  • Ти зрозумів, що я мав на увазі, але твоя залежність від фупо-скоццтва блокує визнання цього.

    Тут таких історій зі скигліями була вже безліч. Хтось одужав, хтось вирішив хворіти й надалі.

    Я зрозумів, що запхати бошку до сраки та розповідати який ти герой у теплій ванні то значно простіше. Можеш не продовжувати, також безліч таких як ти бачив.
  • #5626 від majesty 20 Feb 2022
  • Ти зрозумів, що я мав на увазі, але твоя залежність від фупо-скоццтва блокує визнання цього.

    Тут таких історій зі скигліями була вже безліч. Хтось одужав, хтось вирішив хворіти й надалі.
    на данный момент ты не прав
    на фупе обмен очень свежей информацией
    тем он и интересен

    там пошли темные баны
    видимо реально ОП просить банить нелюбителей бубочки :fp2
  • #5627 від arrow 20 Feb 2022
  • Тєрпіли скавчать, чекають, коли спливе бан і вони побіжать знов "генерувати контент" та очікувати коли їх знову забанять по бєспрєдєлу, аби потім знову прилізти сюди та пускати соплі.

    Ви хворі на графоманію, ось і вся історія.
  • #5628 від majesty 20 Feb 2022
  • Тєрпіли скавчать, чекають, коли спливе бан і вони побіжать знов "генерувати контент" та очікувати коли їх знову забанять по бєспрєдєлу, аби потім знову прилізти сюди та пускати соплі.

    Ви хворі на графоманію, ось і вся історія.


    постная херня
    нет разницы ютуб, фуп,  суп, твиттер  когда т выкладываешь т получаешь инфу которую считаешь нужной
  • #5629 від Capitain Cubs 20 Feb 2022
  • о, прибігла маджи , згвалтована удмуртами :weep:
  • #5630 від Yuras Yuras 20 Feb 2022
  •  Подивився бан-лист ФУПу, нічого так модер попрацював, мабуть, Зелін указ про єднання реалізовують.
  • #5631 від Wolter 20 Feb 2022
  • Та на ФУПі вже справжня клоака. Кажуть,що ОП вигризло з "УП" модерацію ФУПа. Підтверджую- це так і є. Там працює бригадка з вищеозначених. Я б давно звідти пішов,але залишити цим ЗЕ-гидотам поле бою,якось не можу. Але й думками там ділитися не можливо вже. Все...Повна жопа огірків! :gigi:
  • #5632 від Feral Cat 20 Feb 2022
  • ФУПівці в екзилі на СУПі перетворили і цей форум на клоаку.
    Їм треба виділіти окрему палату і всіх тримати лише там.
  • #5633 від Capitain Cubs 20 Feb 2022
  • ого , десант!
    майже як у 2014-му :fp2
  • #5634 від Комашки 20 Feb 2022
  • Тєрпіли скавчать, чекають, коли спливе бан і вони побіжать знов "генерувати контент" та очікувати коли їх знову забанять по бєспрєдєлу, аби потім знову прилізти сюди та пускати соплі.

    Ви хворі на графоманію, ось і вся історія.
    Та якби на графоманію, може книжки та мемуари писали б. А це ще й той різновид, коли люди реально працюють контент-генераторами та безкоштовною масовкою у підкацапників, але з таким виглядом ніби це посада аналітика розвідуправління  :gigi:
  • #5635 від Feral Cat 20 Feb 2022
  • ого , десант!
    майже як у 2014-му :fp2

    Дєті Лєйтєнанта Шмідта... :laugh:
  • #5636 від arrow 20 Feb 2022
  • Та якби на графоманію, може книжки та мемуари писали б. А це ще й той різновид, коли люди реально працюють контент-генераторами та безкоштовною масовкою у підкацапників, але з таким виглядом ніби це посада аналітика розвідуправління  :gigi:

    Ані сражалісь за родіну!

    Але ж дебіли  :fp2
  • #5637 від majesty 20 Feb 2022
  • Дєті Лєйтєнанта Шмідта... :laugh:


    хехн
    там нс фупе у тебя два ника
  • #5638 від Feral Cat 21 Feb 2022

  • хехн
    там нс фупе у тебя два ника

    Мене на ФУПі немає з 2003 року.  :smilie7:
    Бо там одні лише кретини.  :smilie3:
  • #5639 від majesty 21 Feb 2022
  • оля тейлор твоя жинка
  • #5640 від Capitain Cubs 21 Feb 2022
  • какіє ми нєжниє і ранімиє :weep:



    тоді треба забанити саму владу, бо як вона себе дискредитує, так ніхто
Сторінок:
Actions