Сторінок:
Actions
  • #1 від ЮАР 06 May 2019
  • Маленьке таке повідомлення:

    Взрыв на химзаводе в Березниках: трое погибших

    Три человека погибли, один пострадал при взрыве на химическом предприятии "Азот" в городе Березники Пермского края.
    Сообщения о взрыве и погибших подтвердили в МЧС и в Следственном комитете.
    По данным МЧС, взрыв произошёл во время ремонтных работ в цеху по производству аммиака. Погибли рабочие. После взрыва произошёл пожар, он потушен. Сообщается, что технологический процесс на заводе не нарушен, и выброса вредных веществ в атмосферу не было.
    Предприятие "Азот" входит в компанию "Уралхим". На нём производят химические удобрения.
  • #2 від ЮАР 06 May 2019
  • Три не 41, але теж гарно, хуйнаних.

    Але при повідомленні поруч фото:



    Я де який час навіть не міг второпати, що це?
  • #3 від ЮАР 06 May 2019
  • Я так розумію це і є той завод.
    Велич зашкалює!
  • #4 від Alison 06 May 2019
  • это что, плавучий завод?
  • #5 від Yuras Yuras 06 May 2019
  •  Там під містом шахти, місто йде під землю, фотка як ілюстрація.
  • #6 від ЮАР 06 May 2019
  • это что, плавучий завод?

    Так! А на першому поверсі підводні лабораторії.
  • #7 від екс-Радник 06 May 2019
  • Там переважно зеки працювали - "хіміки". Думаю, за ті сорок з гаком років, відтоді як я там був, нічого не помінялося.
  • #8 від Адам Жоржович 06 May 2019
  • Там під містом шахти, місто йде під землю, фотка як ілюстрація.

    Воно йде під землю тому, що ці єбанашки допустили попадання води в соляну шахту.  :fp
  • #9 від Yuras Yuras 06 May 2019
  • Воно йде під землю тому, що ці єбанашки допустили попадання води в соляну шахту.  :fp
    Взагалі пишуть, що причина купа виработок під містом, на Донбасі така ж проблема. Але я тут профан, може ви й праві.
  • #10 від Адам Жоржович 06 May 2019
  • Взагалі пишуть, що причина купа виработок під містом, на Донбасі така ж проблема. Але я тут профан, може ви й праві.

    На далбасі - вугілля, котре водою не розчиняється. А там - солі. Ці придурки неправильно відмітили місця, де були пробурені скважини у водоносні слої і запиздячились у них комбайном.... І панєслась пизда по кочках.  Точніше "пішла вода в хату".  :gigi:
  • #11 від -Юрій- 06 May 2019
  • Яка сумна новина ...
  • #12 від Yuras Yuras 06 May 2019
  • На далбасі - вугілля, котре водою не розчиняється. А там - солі. Ці придурки неправильно відмітили місця, де були пробурені скважини у водоносні слої і запиздячились у них комбайном.... І панєслась пизда по кочках.  Точніше "пішла вода в хату".  :gigi:
    Це ж тоді солі і у водоносні  шари пішли, питній воді гаплик.
Сторінок:
Actions