Сторінок:
Actions
  • #31 від lesi4ka 04 Aug 2018
  • вчера зарегистрировалась еще одна юзеркиня.
    пишед, што на мыло уведомление не пришло.

    просю впустить.   :shuffle:
  • #32 від д-р Стравинский 26 Oct 2018
  • Всем привет. Новенького примете ?
    Как тут с дедовщиной ?
    Про Крым надо объясняться ? :)
     :Prapor2:
  • #33 від Бувалий 26 Oct 2018
  • Всем привет. Новенького примете ?
    Как тут с дедовщиной ?
    Про Крым надо объясняться ? :)
     :Prapor2:
    В каком смысле - за Крым?..
     :smilie7:
  • #34 від д-р Стравинский 26 Oct 2018
  • Всем привет. Новенького примете ?
    Как тут с дедовщиной ?
    Про Крым надо объясняться ? :)
     :Prapor2:
    В каком смысле - за Крым?..
     :smilie7:
    На ФУПе Слав вновь пришедших первым делом спрашивал о принадлежности Крыма.  :laugh:
  • #35 від Бувалий 27 Oct 2018
  • На ФУПе Слав вновь пришедших первым делом спрашивал о принадлежности Крыма:laugh:
    :Sho_za:
    А он кто там - Администратор форума?..
    Или у него... пунктик на Крыме?..
    Ответьте с юмором - США.
     :smilie7:
  • #36 від RG 27 Oct 2018
  • Всем привет. Новенького примете ?
    Как тут с дедовщиной ?
    Про Крым надо объясняться ? :)
     :Prapor2:

    Здоровенькі були  :Prapor2:
  • #37 від Ali(UA) 03 Feb 2019
  • помогите с регистрацией jamesb. адекватый юзер.
  • #38 від beggy 05 Mar 2019
  • Доброго здоров'я.
  • #39 від лисогорець 05 Mar 2019
  •  :smiley15:
    Доброго здоров'я.
    "...і ти Брут"(с)
  • #40 від beggy 05 Mar 2019
  • И что характерно, Лисогорец. Не прошло и полутора часов, как тутошнему люду здоровья пожелал, а сразу бан на ФУПе. Вы же знаете, я не хам и правил не нарушаю. Кстати, рад вас видеть тут, здравствуйте.
  • #41 від лисогорець 05 Mar 2019
  • И что характерно, Лисогорец. Не прошло и полутора часов, как тутошнему люду здоровья пожелал, а сразу бан на ФУПе. Вы же знаете, я не хам и правил не нарушаю. Кстати, рад вас видеть тут, здравствуйте.
    вітаю .
    Ну я вже побачив комент "правди" те вона вам виписала бан ...дослівно за - враньё(с)

  • #42 від Bund 08 Mar 2019
  • вітаю .
    Ну я вже побачив комент "правди" те вона вам виписала бан ...дослівно за - враньё(с)


    Мені після посту, який процитував beggy, адмін на фупі в приват писав, а після теми про ботів на фупі, яка проіснувала декілька хвилин, відправили в передбанник. По факту бан. Я всього лише спитав, як це так виходить, що старенькі хлопчики з бабусями та лудаса більше 10 років шпарять по 30 постів в день без вихідних та відпусток. Обклали матюками, поназивали нехорошими словами, що я не встиг відповісти як зразу жбан отримав.
  • #43 від лисогорець 09 Mar 2019
  • Bund,...я ще здається на початку цього року...якось вирішив Людаса трішечки потролити...Ну порахував всі його теми та коменти...за тиждень. ))) Вийшло- біля 70 коментів на добу. А в один день так аж...)))) 227 коментів.
    Спитав його- ти що інвалід прикутий до дєвайса з інтернетом?....Потім зрозумів- дарма спитав)))) Пішла така "ніагара"....від нього та його прибічників в мій бік....що я багато )))) цікавого взнав про себе.
    Але тоді з того потоку НІКОГО не було забанено. Випадково? Не думаю....))))
  • #44 від Ant11 10 Mar 2019
  • Привiт всiм! Дивно, зайшла без пiдтверження на скринцi. Дякую модераторам, а то я уже й до Cubs в фб зверталась.
  • #45 від лисогорець 11 Mar 2019
  • А як собі прикрутити аватарку?....Тисну на "профіль" а потім не встигаю натиснути на щось там запропоноване з трьох позицій як мене викидає знов на початок....Це на смартфоні.
  • #46 від svit 11 Mar 2019
  • Та нема там ніяких проблем, ну може з компа спробуйте.
  • #47 від лисогорець 11 Mar 2019
  • Та нема там ніяких проблем, ну може з компа спробуйте.
    :smilie10:с компа ніззя!!!! У мну там ЦРУ, моссад та ФСБ в подкідного грають...
  • #48 від Yuras Yuras 11 Mar 2019
  • А як собі прикрутити аватарку?....Тисну на "профіль" а потім не встигаю натиснути на щось там запропоноване з трьох позицій як мене викидає знов на початок....Це на смартфоні.
    Спробуй натиснути і потримати, віконця залишаються.
  • #49 від ЮАР 12 Mar 2019
  • Вчора вирішив допомогти форуму.



    Змінив суму, через QR код перейшов до Привату, а там стоїть 20 грн. і не має можливості її змінити.
    В результаті надіслав 20 грн.

    Що я роблю не так?
  • #50 від лисогорець 12 Mar 2019
  • Спробуй натиснути і потримати, віконця залишаються.
    :smilie2:щось ніхєра не виходить...Ледве скло на смартфоні не вичавив...Мабуть тре...молитву якусь сотворити...хз
  • #51 від esk 12 Mar 2019
  • :smilie2: щось ніхєра не виходить...Ледве скло на смартфоні не вичавив...Мабуть тре...молитву якусь сотворити...хз
    Можна спробувати інший браузер, оперу наприклад. На хромі теж не з першого разу вийшло в випадаючі менюхи зайти
  • #52 від ЮАР 12 Mar 2019
  • Матюгався, коли натискав?

    Отож! :smilie7:
  • #53 від Stanton 16 Mar 2019
  • тоже зарегистрировался
    написали, что надо ждать уведомления на почту ...
    ну и жду себе
    и плюнул уже ждать - решил, видать что-то не подходит
    но, оказалось, что можно не ждать)
    и так все работает

     
  • #54 від Шуша 26 Mar 2019
  • Дякую за допомогу - зайшла нарешті! Всім здраствуйте!
    До речі, мені також повідомлення на почту не приходили, коли просила новий пароль...
  • #55 від lutuli 06 Apr 2019
  • Приємно бачити вас тут, пані Шуша.
    Одну з небагатьох хто не викликав відрази на попередньому майданчику
  • #56 від LaNuitEtaitBleue 10 Apr 2019
  • Доброго здоров'я громадо! Всім миру та злагоди. Це мій перший допис. Я родом з Херсонщини. З України виїхала більше 40-ка років тому, ще дівкою. Вибачайте за слабеньку мову, бо так склалося життя... Хотілося б поділитися деякими своїми думками, надіюся що я впишуся в ваш гурт. Всього найкращого! :smilie1:
  • #57 від Бувалий 10 Apr 2019
  • Доброго здоров'я громадо!
    Всім миру та злагоди. Це мій перший допис.
    Я родом з Херсонщини.
    З України виїхала більше 40-ка років тому, ще дівкою.
    Вибачайте за слабеньку мову, бо так склалося життя...
    Хотілося б поділитися деякими своїми думками, надіюся що я впишуся в ваш гурт. Всього найкращого! :smilie1:
    Вибачаюсь, панi, едине питання - деякi користувачi мають схожу аватарку - хто це?..
     :smilie1:
  • #58 від LaNuitEtaitBleue 11 Apr 2019
  • Вибачаюсь, панi, едине питання - деякi користувачi мають схожу аватарку - хто це?..
     :smilie1:


    Моя аватарка? Якась акторка чи співачка. Я коли створювала профіль, то там були готові пропозициї щодо аватару, і я вибрала ту, що схожа на мене, ха-ха  :smilie1:
  • #59 від Alison 20 Apr 2019
  • Дякую за допомогу - зайшла нарешті! Всім здраствуйте!
    До речі, мені також повідомлення на почту не приходили, коли просила новий пароль...

    о, рада бачити!

    пс нарешті :)))
  • #60 від Tío 26 Apr 2019
  • Дякую всім причетним за надання доступу сюди :)

    З давніх давен жив на упячці, неодноразово залітав там у довічний, потім був фупоголік. Нік змінив, бо попередній мав в собі помилку.

    Багато писати не вийде, бо маю насичене позафорумне життя, хоча дуже приємно бути подумки з разом з адекватною спільнотою. Але до 25% себе не відношу з принципових мотивів: по-перше тому, що там де я голосував, Порох двічі впевнено переміг, а по-друге - разом нас все одно більше!

    P.S. Ткніть мені де тут аватарочки редагують :) Дякую!
Сторінок:
Actions