Автор Тема: В Україні встановлено кримінальну диктатуру  (Прочитано 431 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
І схоже, що ця диктатура український народ цілковито влаштовує.

Решту допишите самі... :smilie7:
« Останнє редагування: Травня 15, 2020, 06:47:54 06:47 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Мене дуже турбує те, що зараз на всіх парах просувається теза "надо дємонтіровать ето гасударство". Гайдаї на каналах, сіленціо з аелітами та томкетами на пуфах-фупах, всякі бужинські-дубінські у фейсбуках буквально вербатим кажуть одне і те ж саме.

Ви мене вибачте, але якою б не була українська держава, це все-таки держава. Українці тисячоліттями боролися, щоб вона була.

Що це все означає?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
І схоже, що ця диктатура український народ цілковито влаштовує.
Решту допишите самі... :smilie7:
Нащо вкотре вiдкривати пустi гiлки...
Е роздiл Реклама: там багато дурбеликiв питають - коли мити руки з милом - до туалету чи пiсля...
 >:(

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Мене дуже турбує те, що зараз на всіх парах просувається теза "надо дємонтіровать ето гасударство". Гайдаї на каналах, сіленціо з аелітами та томкетами на пуфах-фупах, всякі бужинські-дубінські у фейсбуках буквально вербатим кажуть одне і те ж саме.

Ви мене вибачте, але якою б не була українська держава, це все-таки держава. Українці тисячоліттями боролися, щоб вона була.

Що це все означає?

Не бачу нічого поганого в демонтажі усср і відновленні Української Держави
Mocsia delenda est

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Не бачу нічого поганого в демонтажі усср і відновленні Української Держави

Зелемойськими?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Не бачу нічого поганого в демонтажі усср і відновленні Української Держави

демонтаж в данной ситуации = раскол. Вопрос в границах. Ну и маленькой государство на границе в парашкой = явный протекторат с ее парашки стороны. это не Югославия которая находилась в центре европки.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Дай Боже цене на нефть продолжать быть на низком уровне, и надеюсь демонтаж парашки произойдет быстрее. Тогда Украина будет жить..

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Не бачу нічого поганого в демонтажі усср і відновленні Української Держави

Про відновлення чого конкретно пан веде мову?  :eyes:
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Не бачу нічого поганого в демонтажі усср і відновленні Української Держави

Як це буде практично імплементуватися? в плані ментальності, я погоджуюся, але до цього ще роки, і то якщо буде проводитися цілеспрямована, методична та систематична робота з тим населенням, що наразі проживає на теренах України.

В плані демонтажу інституцій - ні. Тому що на папері вони є і законодавство в принципі нормальне теж є. Проблеми знову-ж таки з імплементацією та виконанням того законодавства. Єдине, що я б змінила - зробила лише одну посаду, яка керує країною (або преза з повними повноваженнями, або прем"єр-міністра з повними повноваженнями), щоб можна було питати з 1 особи чи партії, яку ця особа представляє. Тому що постійне перетягування ковдри між презом і прем"єром тільки відволікає від питань будівництва держави.

Звичайно ж, треба, щоб була також справжня дієва опозиція.

І нарешті, в Україні нема справжніх партій, де засновниками є народ (грасрутс). Про це був один із моїх перших постів на фупі, коли я там зареєструвалася. Пройшло 3 роки, і нічого не змінилося. Партія "Європейська Солідарність", напевно, найближча до цього, але це не є 100-відсоткова грасрутс. Народний Рух мав можливість такою стати, але його знищили і та підірвали потенціал.