Автор Тема: Ну і про Жулю  (Прочитано 1549 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ну і про Жулю
« : Грудня 07, 2016, 06:23:30 18:23 »
Лідер парламентської фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко та голова “Опозиційного блоку” Юрій Бойко утрималися під час голосування проекту постанови про звернення до демократичних держав щодо визнання Голодомору геноцидом українців.



Тема на фупі, не хочу все цитувати.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=947815.0

Бумерангу, шо скажеш?  :smilie9:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Ну і про Жулю
« Reply #1 : Грудня 07, 2016, 06:30:24 18:30 »
Це голосування - тест на людяність і порядність.
Мерзота - БЮТ, Жопоблок, Саможопість.   :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #2 : Грудня 07, 2016, 06:44:27 18:44 »
А що ви чекаете вiд проплаченого Хуйлом бота, якому ТРЕБА топити ворогiв, навiть коли тих ворогiв не iснуе.
Така в нього робота, скiльки би вiн не вiдхрещувався вiд БЮТу.
 :smilie7:
 

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Ну і про Жулю
« Reply #3 : Грудня 07, 2016, 07:19:30 19:19 »
Так что, так и не проголосовали?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8091
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #4 : Грудня 07, 2016, 07:23:01 19:23 »
оце то новина !  :smilie2:

Яке ж це щастя, що цю кляту Юльку не обрали жодного разу Президентом!  :weep:

Я навіть боюсь уявити, що було б, якби її раптом обрали б! :smilie2:

Це було б щось страшне !  :idea:

Проголосували за це тільки 10 з 21, це, звісно ж вкрай мало. І хто там був колись відсутній - значення немає.  :smilie9:
.......
(В мене в самого вимерло в 33-му куча родичів, моєї баби по баттькові вимерли всі брати й сестри, живою з сім"ї залишилась лише вона.)
........
От коли Ющенко був Презом - ото було щастя!
Він не займався на своїй посаді нічим, крім як щоденним увічненням пам"яті про Голодомор.
« Останнє редагування: Грудня 07, 2016, 07:27:43 19:27 від Бумеранг »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #5 : Грудня 07, 2016, 07:25:02 19:25 »
От коли Ющенко був Презом - ото було щастя!
Він не займався на своїй посаді нічим, крім як щоденним увічненням пам"яті про Голодомор.

Головний бджоляр та ретро-фанат...
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ну і про Жулю
« Reply #6 : Грудня 07, 2016, 07:26:56 19:26 »
Та що представник Паскуди Володиміровни по темі скаже?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8091
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #7 : Грудня 07, 2016, 07:32:05 19:32 »
Та що представник Паскуди Володиміровни по темі скаже?

Представник Паскуди Андрійовича це персонально ти.
...................

Але чого ти не виклав, як голосувала Садо-Мазо-неміч ?

Там же як і в Опоблока - жодного голоса ЗА !

Ну на ФУП і ж виклали це. Чого ж ти так сором"язливо приховав голосування решти фракцій ?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=947815.0

....................
Ти як завжди бздиш дрищаво ? :gigi:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Ну і про Жулю
« Reply #8 : Грудня 07, 2016, 07:35:47 19:35 »
Нічого так і не сказав.... а за тролінг ми банимо  :smilie2:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8091
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #9 : Грудня 07, 2016, 07:42:42 19:42 »
Хочу сказати для всіх ( або для більшості форумчан).

 Менше треба було прищавому іуді зад вилизувать. Це при Ющенкові почалась активна кацапізація. Перш за все, головних телеканалів. Бо при Кучмі цих Шустерів та Кисельових навіть не було. Хоча Кучма ніяким українофільством не відзначався. Та ні один би президент не потерпів би, щоб на головних канал звучала іноземна мова як своя. Ще в 2005-му треба було забрати ліцензії від 1+1, Інтера, ТРК Україна", ТРК "Ера" та в багатьох інших.

Без оволодіння інформаційним простором не можливо проводити свою політику в країні. А цей недоумок тільки садив калину разом з Гундяєвим та відбудовував гріб (в широкому контексті). Все могили, все жертви.  :smilie8:
 А прославляти й згадувати треба героїв, переможців і тих хто досяг успіху, а не жертв. Жертв треба тихенько пам"янути раз в рік, а не їздити по всьому світу й умовляти уряди країн, щоб вони визнали Голодомор як геноцид. Та навіть така постановка питання сама по собі принизлива.
"Знайте, колись нас морили голодом прокляті комуністи, і мільйони з нас померли. От! Визнайте це! "

Та кому в світі до кого є діло? Хто де кому допоможе? Є в тебе своя хата - порядкуй в ній, захищай своїх домочадців, наводь лад. А не їздь жалітися сусідам на іншого сусіда, якого ти вже вигнав з подвір"я, але який безчинствував в ньому досить довго.

Жоден з президентів України не приніс скільки шкоди Україні як Ющенко.
Янукович - то він завідомо вважався чужим і обрав його лугандонний південно-східний електорат( переважно).
Ні відмінити ідіотське законодавство, що гальмує українське книговидавництво, ні запровадити систему підготовки україномовних вчителів для поступової повноцінної, а не бутафорської українізації середніх шкіл. Ні організувати переклад технічної документації у всіх виробництвах на державну мову.
Нічого цього Ющенко не зробив, нічого.
Тільки постійне булькання про Голодомор та Батурин, та підписання універсалів та меморандумів з усією тією обкацапленою сволотою, яку народ переміг в листопаді-грудні 2004, привівши до влади цього хоружівського манкурта і виродка.
 

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8091
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #10 : Грудня 07, 2016, 07:46:34 19:46 »
Нічого так і не сказав.... а за тролінг ми банимо  :smilie2:

Що я не сказав? Що ти хотів почути?

10 з 21 голосувало ЗА, 11 відсутні, з яких причин - не знаю, я не депутат ВР.

Чого ж ви на самонеміч не гавкаєте, так як гавкаєте на БЮТ?
Там ЖОДЕН не проиголосував за.

АЛЕ Я СКАЖУ НАВІТЬ НЕ ЦЕ.

Зараз в країні скільки проблем, що й не це питання зараз треба розглядати.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Ну і про Жулю
« Reply #11 : Грудня 07, 2016, 07:48:17 19:48 »
Бумере, я все ж мушу уточнити, що всі ті невирішені Ющенком питання в дійсності мали вирішувати на законодавчому і виконавчому рівнях Верховна Рада і уряд на чолі із прем“єром та міністрами.

Тому звинувачення мають іти саме в тому напрямку.  :smilie3:


If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8091
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #12 : Грудня 07, 2016, 07:48:56 19:48 »
А що ви чекаете вiд проплаченого Хуйлом бота, якому ТРЕБА топити ворогiв, навiть коли тих ворогiв не iснуе.
Така в нього робота, скiльки би вiн не вiдхрещувався вiд БЮТу.
 :smilie7:

Цікаво знати, а це ти конкретно про кого ?  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #13 : Грудня 07, 2016, 07:50:51 19:50 »
А що ви чекаете вiд проплаченого Хуйлом бота, якому ТРЕБА топити ворогiв, навiть коли тих ворогiв не iснуе.
Така в нього робота, скiльки би вiн не вiдхрещувався вiд БЮТу.
 :smilie7:
Цікаво знати, а це ти конкретно про кого ?  :smilie7:
Догадайся з першого разу...
Гусары, молчать!
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8091
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #14 : Грудня 07, 2016, 08:07:37 20:07 »
А що ви чекаете вiд проплаченого Хуйлом бота, якому ТРЕБА топити ворогiв, навiть коли тих ворогiв не iснуе.
Така в нього робота, скiльки би вiн не вiдхрещувався вiд БЮТу.
 :smilie7:
Цікаво знати, а це ти конкретно про кого ?  :smilie7:
Догадайся з першого разу...
Гусары, молчать!
 :smilie7:

Бувалий, якщо ти мав на увазі персонально мене, то я від того, що я був і є прихильником партії Батьківщина, не відхрещувався ніколи і не відхрещуюсь і прямо зараз, прямо в цю секунду.
Так - зрозуміло?
Ясно й однозначно?
Я вже казав сто разів, що повністю ідеальних партій і політиків не буває.
...
Я не читаю новини з ВР щодня й не знаю про те голосування і про його передумови.

І те що я сказав тільки що раніше _ зараз в країні куча проблем.

І найголовніше.

Голодомор - це було поразка українців, це розплата за тупоголовість, за недалекоглядність і за забудькуватісь в 1918 -1920 р.р.
Пам"ятати про це звичайно ж треба, але виставляти це на показ перед всім світом - навряд чи. (Навіть якби в ВР більше б і не було жодних питань для розгляду).

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8091
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #15 : Грудня 07, 2016, 08:14:59 20:14 »
Бумере, я все ж мушу уточнити, що всі ті невирішені Ющенком питання в дійсності мали вирішувати на законодавчому і виконавчому рівнях Верховна Рада і уряд на чолі із прем“єром та міністрами.

Тому звинувачення мають іти саме в тому напрямку.  :smilie3:

Взагалі-то кожен депутат і Президен ніколи не виконає значну части своїх обов"язків.

Бо вступають в силу різні ситуації і обставини.

...Але якби був Президентом, якби я не був, але б ніколи, хоч як, але не дав би двом кадровим ФСБешникам вести найрейтинговіші громадськщ політичні передачі в прайм-таймі російською мовою.

Якщо Президент країни не здатен зупинити навіть це - то тоді нічого й лізти до влади. І
Ющенко не створив жодного телеканалу БЕЗ РОСІЙСЬКОЇ  МОВИ ( хай був би синхронний переклад).

Якщо не здатен - то нікому всі ці мистецькі арсенали й посадки калин нікому й даром не потрібні.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8091
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #16 : Грудня 07, 2016, 08:19:39 20:19 »
...А про "діяння Юща в економіці і в управлінських питаннях - та я взагалі мовчу.

В 1-й рік правління Ющенка я його сприймав отак  :smilie11:

Потім восени 2005 року отак   :smilie2:

А потім і посьогодні тільки отак  :smilie9:

Просто тут немає виразніших смайликів , що виразити моє реальне ставлення до нього ( де самий останній смайлик)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #17 : Грудня 07, 2016, 09:39:58 21:39 »
На прямо поставлене запитання макаківець почав пускати з рота піну і битись головою в стіну.

Карочє, ушол от атвєта  :weep: 

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Тимошенко і Бойко та Самопоміч не голосували за проект світового визнання Голодомору геноцидом




Лідер парламентської фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко та голова “Опозиційного блоку” Юрій Бойко утрималися під час голосування проекту постанови про звернення до демократичних держав щодо визнання Голодомору геноцидом українців.

Про це повідомив кореспондент ІНФОРМАТОРа зі стін парламенту.

Однак, відповідне рішення щодо прийняття проекту постанови № 3525 все ж було ухвалене – проект підтримали 233 народні депутати





Народні обранці нагадують, що Рада законом “Про Голодомор 1932-1933 років в Україні” від 28 листопада 2006 року визнала Голодомор геноцидом проти українського народу, а законом “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” від 9 квітня 2015 року – засудила комуністичний тоталітарний режим як злочинний.

Зазначається, що сьогодні Україна знову стала жертвою агресії “сталінських послідовників з Кремля” та протистоїть не лише агресії зі Сходу, але й “масштабній інформаційній навалі, опертій на брехню”. “Агресор знову вибудовує стіну пропаганди, щоб приховати свої злочини. І сьогодні, як і вісім десятків років тому, Україна потребує слова правди, щоб світ знав”, – сказано у зверненні.

На думку авторів проекту постанови № 3525, ухвалення цього документа сприятиме приверненню уваги міжнародної спільноти до порушення прав людини в Україні у зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації і окупації українських територій та ще раз нагадає світу про страшну трагедію, яка спіткала український народ у 1932-1933 роках.

У документі наголошується, що український парламент, вшановуючи пам’ять убитих голодом, висловлює глибоку подяку “всім тим, хто проривав вибудувану комуністичним тоталітарним режимом залізну завісу пропаганди та брехні, усім тим, хто зберігав пам’ять про трагедію, яку пережив український народ, та всім тим, хто по крихтах відновлював правду про Голодомор”.

Як відомо, раніше у ЗМІ звернули увагу на те, що лідер “Батьківщини” не брала участі у жодних заходах до вшанування жертв Голодомору.

http://informator.news/tymoshenko-bojko-jedyni-hto-ne-holosuvav-za-proekt-svitovoho-vyznannya-holodomoru-henotsydom-ukrajintsiv/

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8091
  • Стать: Чоловіча
Аскольде, виклади й як інші фракції голосували, цікаво, хто там був відсутній.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Що тут дивного, у макаки немає і ніколи не було ні краплі українського менталітету.

Вона - типовий продукт понаєхавшого-понавезеного інтернаціонального сміття, всіх цих тєлєгіних-григянів-капітельманів.  :smilie7:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Аскольде, виклади й як інші фракції голосували, цікаво, хто там був відсутній.

ХЗ як інші крім цих трьох, я не знаю.
Але рішення прийнято.
Що до ставлення штабних ботів БЮТ до Голодомору, то я їх ублюдочну українофобську  позицию на ФУПі не забув.
Гандони і гниди.
І істерику проти будівництва меморіалу загиблим в голодоморах, також памятаю, і як Дончанин радив не запалювати свічки в день пам'яті а засовувати їх собі в сраку, також пам'ятаю.
Бо дуже добре пам'ятаю що розказували одна і друга бабці про те як вони пережили ті голодовки, і в 33му, і в 47му

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8091
  • Стать: Чоловіча
Аскольде, виклади й як інші фракції голосували, цікаво, хто там був відсутній.

ХЗ як інші крім цих трьох, я не знаю.
Але рішення прийнято.
Що до ставлення штабних ботів БЮТ до Голодомору, то я їх ублюдочну українофобську  позицию на ФУПі не забув.
Гандони і гниди.
І істерику проти будівництва меморіалу загиблим в голодоморах, також памятаю, і як Дончанин радив не запалювати свічки в день пам'яті а засовувати їх собі в сраку, також пам'ятаю.
Бо дуже добре пам'ятаю що розказували одна і друга бабці про те як вони пережили ті голодовки, і в 33му, і в 47му

Ніколи не повірю, що в більшості ФУПівських прихильників БЮТ ублюдочна українофобська позиція.

Це були колись прихильники СПУ і Мороза колись, то там так і було.ю

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8091
  • Стать: Чоловіча
Аскольде, виклади й як інші фракції голосували, цікаво, хто там був відсутній.

ХЗ як інші крім цих трьох, я не знаю.
Але рішення прийнято.
Що до ставлення штабних ботів БЮТ до Голодомору, то я їх ублюдочну українофобську  позицию на ФУПі не забув.
Гандони і гниди.
І істерику проти будівництва меморіалу загиблим в голодоморах, також памятаю, і як Дончанин радив не запалювати свічки в день пам'яті а засовувати їх собі в сраку, також пам'ятаю.
Бо дуже добре пам'ятаю що розказували одна і друга бабці про те як вони пережили ті голодовки, і в 33му, і в 47му

Я тут в темі започаткованій адміном про ліквідацію мене розповідав дещо про своїх предків.

Звичайно ж насміхатися з Голодомору чи заперечувати його може тільки кончений довбойоб.


Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Аскольде, виклади й як інші фракції голосували, цікаво, хто там був відсутній.

ХЗ як інші крім цих трьох, я не знаю.
Але рішення прийнято.
Що до ставлення штабних ботів БЮТ до Голодомору, то я їх ублюдочну українофобську  позицию на ФУПі не забув.
Гандони і гниди.
І істерику проти будівництва меморіалу загиблим в голодоморах, також памятаю, і як Дончанин радив не запалювати свічки в день пам'яті а засовувати їх собі в сраку, також пам'ятаю.
Бо дуже добре пам'ятаю що розказували одна і друга бабці про те як вони пережили ті голодовки, і в 33му, і в 47му

Ніколи не повірю, що в більшості ФУПівських прихильників БЮТ ублюдочна українофобська позиція.

Це були колись прихильники СПУ і Мороза колись, то там так і було.ю

Це вони так тіпа проти Ющенка боролись, а з глодомору воні ніби то і не насміхались, тільи тіпа з інициатив Ющенка.
Було багато і таких що дійсно в це вірили і таким чином обманювали самі себе. Але це шарікови, а швондери дуже добре розуміли що і для чого вони роблять.
І довбойобів серед юльків дійсно було неймовірно багато.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
І довбойобів серед юльків дійсно було неймовірно багато.
Вони й не намагалися буди колишнiми.
Час таку наволоч не лiкуе.
Поки е Бахiня... будуть ii прихiльники.
 :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #26 : Грудня 08, 2016, 10:22:23 10:22 »
На прямо поставлене запитання макаківець почав пускати з рота піну і битись головою в стіну.
Карочє, ушол от атвєта  :weep:
Витягнув з себе найтрашнiше - прихильник БЮТу.
Що ми ще вiд нього чекаемо?..
Едине, в чому я згоден з Бумом - то час Ющенко був витрачений марно.
Пять рокiв... найвища посадова особа Украiни, вибачте на словi... просрала.
Отут виправдень Ющу не може бути.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #27 : Грудня 08, 2016, 10:41:18 10:41 »
На прямо поставлене запитання макаківець почав пускати з рота піну і битись головою в стіну.
Карочє, ушол от атвєта  :weep:
Витягнув з себе найтрашнiше - прихильник БЮТу.
Що ми ще вiд нього чекаемо?..
Едине, в чому я згоден з Бумом - то час Ющенко був витрачений марно.
Пять рокiв... найвища посадова особа Украiни, вибачте на словi... просрала.
Отут виправдень Ющу не може бути.
 :smilie7:

Хуйня повна. Не особливий фанат Юща, але думаю, що при ньому було зроблено максимум можливого. Це з врахуванням, що його з подачі кацапів почали мочити всілякі макаки-мудачуки, не кажучи вже про дамбаське бандво. Та й народець у нас в масі тупенький, постійно хотів (і хоче) халяви і всіляких ніштяків без особливих зусиль ( тут в чомусь навіть погоджусь з сектантом бапці  :smilie5:)

Ющ зробив головне - підтримував в країні українську ідентичність, тому ми й не стали цілковито якоюсь Білорусією. А все решта, по великому рахунку - маловажлива херня.   

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8091
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #28 : Грудня 08, 2016, 11:19:30 11:19 »
На прямо поставлене запитання макаківець почав пускати з рота піну і битись головою в стіну.
Карочє, ушол от атвєта  :weep:
Витягнув з себе найтрашнiше - прихильник БЮТу.
Що ми ще вiд нього чекаемо?..
Едине, в чому я згоден з Бумом - то час Ющенко був витрачений марно.
Пять рокiв... найвища посадова особа Украiни, вибачте на словi... просрала.
Отут виправдень Ющу не може бути.
 :smilie7:

Бувалий, а коли? невже вчора чи сьогодні?

Більше як 2, 5 роки до цього ти цього не помічав ?
А от Дрейк колись помітила це і банила мене частенько і відразу.
І нічого. Я тут, а Дрейк на ФУПі.  :laugh:

ЗІ. Я жодного дня на цьому форумі ніколи не приховував, що я був є і прихильником ЮВТ і партії Батьківщина.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Ну і про Жулю
« Reply #29 : Грудня 08, 2016, 12:28:41 12:28 »
оце то новина !  :smilie2:

Яке ж це щастя, що цю кляту Юльку не обрали жодного разу Президентом!  :weep:

Я навіть боюсь уявити, що було б, якби її раптом обрали б! :smilie2:

Це було б щось страшне !  :idea:

Проголосували за це тільки 10 з 21, це, звісно ж вкрай мало. І хто там був колись відсутній - значення немає.  :smilie9:
.......
(В мене в самого вимерло в 33-му куча родичів, моєї баби по баттькові вимерли всі брати й сестри, живою з сім"ї залишилась лише вона.)
........
От коли Ющенко був Презом - ото було щастя!
Він не займався на своїй посаді нічим, крім як щоденним увічненням пам"яті про Голодомор.


Оце те що про що я вже писав.
Юльки думали що борються з Ющенком, який зайняв табурет який нібито призначений для юлькиної сраки, але насправді вони висміювали трагедію Голодомору, та глумились над загиблими.
Сукі і тварі.
Причому якщо юльківські Шарікови є просто клінічними довбойобами, то уБЮТівські швондери все розуміли.
Але і ті і інші є закінченими гандонами і підорасами.
І взагалі як відомо: дурень буває гіршим від зрадника.