Автор Тема: Сьогодні три роки тому. Харків.  (Прочитано 2243 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Сьогодні три роки тому. Харків.
« Reply #30 : Вересня 28, 2017, 07:41:52 19:41 »
ну і як же тут не згадати оцей колаж  :super:  кацапйо від нього тоді просто нагівно сходило  :smilie1:

Десь серед цих тіл мабуть і пан Конвекс лежить  :shuffle:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Re: Сьогодні три роки тому. Харків.
« Reply #31 : Вересня 29, 2017, 12:40:25 00:40 »
DiM
Авакову подякуй.
 А то сидів би ти зараз в ХНР, як хуй на іменинах.
харківські менти, кармадрочере, й зараз на авакова хуй кладуть, а тоді вони взагалі кофє з паребрікамі в Саду Шевченко дружньо потягували

дякувати треба вінніцкому ягуару та особисто Полтораку які показали що Україні на Харків не насрати, футбольним ультрасам які розігнали колорадських тітуханів,
а також самим харків'янам які не припиняли спротив, навіть у найважчі часи, апофіозом якого повалення головного леніна й стало рівно три роки тому

Приїзд Ягуара ( не з Вінниці а з околиць Калинівки , де він дислокувався і де зараз вибухи) забезпечив якраз Аваков.

І неокупований Харків це персонально його заслуга.
Так, були й футбольні фанати, які прогнали колорадських тітуханів , це теж правда.

Але без Авакова не приїхав би в Харків Ягуар і окупація стала б фактом
( приклади - Крим і Донбас)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33175
  • Стать: Чоловіча
Re: Сьогодні три роки тому. Харків.
« Reply #32 : Вересня 29, 2017, 01:06:04 01:06 »
DiM
Авакову подякуй.
 А то сидів би ти зараз в ХНР, як хуй на іменинах.
харківські менти, кармадрочере, й зараз на авакова хуй кладуть, а тоді вони взагалі кофє з паребрікамі в Саду Шевченко дружньо потягували

дякувати треба вінніцкому ягуару та особисто Полтораку які показали що Україні на Харків не насрати, футбольним ультрасам які розігнали колорадських тітуханів,
а також самим харків'янам які не припиняли спротив, навіть у найважчі часи, апофіозом якого повалення головного леніна й стало рівно три роки тому

Приїзд Ягуара ( не з Вінниці а з околиць Калинівки , де він дислокувався і де зараз вибухи) забезпечив якраз Аваков.

І неокупований Харків це персонально його заслуга.

Так, були й футбольні фанати, які прогнали колорадських тітуханів , це теж правда.

Але без Авакова не приїхав би в Харків Ягуар і окупація стала б фактом
( приклади - Крим і Донбас)

Чим доведеш, бабцефіл ? Я проти твоїх слів можу заявити, що це Чак Норріс все організував, попробуй спростуй, що це не так  :smilie7: