Автор Тема: Сашко Лірник: Або хрестик зніміть,або труси вдягніть.  (Прочитано 1598 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46562
  • Never give in!
Сашко Лірник
Або хрестика зніміть, або труси вдягніть.

Сьогодні о 16:192868369
От не хотів знову писати на тему мови - язика.

Тому напишу не про мову і язик,а про те що всередині сидить.

Для початку старий совковий анекдот ( завчасно прошу вибачення- то не я придумав і не хочу нікого образити.Просто анекдот розкриває тему).

Викликають Соломона Абрамовича в КГБ( комитєт госбєзопасності в СССР)

Слідчий КГБ: "Соломон Абрамович, скажіть,чому Ви хочете виїхати із нашої прекрасної країни СССР в Ізраїль? Вам тут погано живеться?"

Соломон Абрамович : "Ні,мені тут непогано."

Слідчий: "Так в чому причина? Що вас спонукає до виїзду?"

Соломон Абрамович: "Та я вже і забув що..."

Слідчий: "Може у Вас квартири немає? Може в цьому причина?"

Соломон Абрамович: "Та ні, є квартира. І у мене і у дітей.А причину я якось забув..."

Слідчий:" То може робота погана? В цьому причина?"

Соломон Абрамович: "Та ні, робота хороша. І у мене,і у дітей. Причину якось вже й не згадаю...".

Слідчий: "То може автомобіля немає? В цьому причина?"

Соломон Абрамович: "Та ні, є автомобіль. І у мене і у дітей. А причину забув..."

Слідчий: "Так що тобі не так ж**овська морда?!"

Соломон Абрамович:" Ось! Згадав причину!!!"

Мої дорогі "російськомовні" українці !

В теперішніх реаліях війни "русского міра" проти України, я дуже ціную і поважаю ваш патріотизм. Реально в захваті від нього. Не очікував,скажу чесно. Щиро вітаю ваше бажання захистити Україну і ваші кроки спрямовані на те щоб ваші діти користувались українською мовою.

Правильний вектор руху заданий - через років десять ваші діти будуть україномовними і нашому народу не загрожуватиме зникнення .

Але коли чуєш чи читаєш від моїх російськомовних знайомих про "вишивату", "шароварників", "салоїдів", "селюків", і решту засмоктаних штампів російського агітпропу, то все одразу змінюється і ми перетворюємося в того самого "Соломона Абрамовича" і "слідчого КГБ".

Коли я це чую від ватника-сепаратиста, то я не здивований.

Це його стандартна пропагандистська "накачка" ,своєрідний "код ненависті". Щоб легко і радісно пороти животи "бандьорам",легко і із задоволенням відрізати руки із татуюванням тризуба , чи гамселити берцами по голові тупих недолюдків-хахлів-салоїдів . Таке своєрідне "розлюднення" супротивника, позбавлення його людських рис і зведення його до рівня унтерменша і безмозкої і огидної тварини. Щоб рука не здригнулася натиснути курок чи заширяти ножем.

А коли це лунає від "російськомовних українців", то відчуття як в кіно - коли живіт твого ,щойно приємного і розумного співбесідника, репає і звідти вилазить Чужий .

Невже ви всі носите всередині оті личинки "русского міра" із його зневагою до українців і намаганням "опустити" ?

Адже не можна розказувати про свій патріотизм ,про підтримку українського, і одночасно зверхньо плескати по плечу кумедних тваринок-хахлів-салоїдів -шароварників і зневажливо плюватися з висоти свого "шляхетного російськомовного висококультурного міського" походження.)))

Чим ви тоді відрізняєтеся від тих же сепарів в Донецьку чи Луганську? Місцем проживання і все?

Одразу згадується фраза шанованого російськомовного патріота України про "полосатоє братство".

Або хрестик зніміть,або труси вдягніть.
If you are going through hell, keep going.

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Але коли чуєш чи читаєш від моїх російськомовних знайомих про "вишивату", "шароварників", "салоїдів", "селюків", і решту засмоктаних штампів російського агітпропу, то все одразу змінюється і ми перетворюємося в того самого "Соломона Абрамовича" і "слідчого КГБ".

Про салоедов согласен. Селюки? Ну есть и селюки. И что? Если у меня сосед вечно смотрит где бы что стырить, жрет семечки, бухает и говорит на суржике он кто - не селюк? Селюк. Никто же не называет всех украиноязычных селюками. А если кто и называет, то он дебил просто, и все.

А вышивата существует. Как и шароварщина, кстати. И появилась она задолго до Майдана. Что тут такого?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46562
  • Never give in!
Вишивата - це щось типу “русскоязичного патріота“ у вишиванці і з червоно-чорним значком?

Дісклеймер:
Вишиванки не маю. І ніколи не мав.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

 Патриот Израиля дуже влучно про себя написал.  :laugh:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9349
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Але коли чуєш чи читаєш від моїх російськомовних знайомих про "вишивату", "шароварників", "салоїдів", "селюків", і решту засмоктаних штампів російського агітпропу, то все одразу змінюється і ми перетворюємося в того самого "Соломона Абрамовича" і "слідчого КГБ".

Про салоедов согласен. Селюки? Ну есть и селюки. И что? Если у меня сосед вечно смотрит где бы что стырить, жрет семечки, бухает и говорит на суржике он кто - не селюк? Селюк. Никто же не называет всех украиноязычных селюками. А если кто и называет, то он дебил просто, и все.

А вышивата существует. Как и шароварщина, кстати. И появилась она задолго до Майдана. Что тут такого?

Я за "шароварщину" завжди обурююсь. Ну й чого причепились? Традиційний народний одяг, нічим не гірший за одяг інших народів планети. Ще й зручний у бою ногами, верховій їзді та й у побуті. А розумники великі патякають казна що.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9349
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Вишивата - це щось типу “русскоязичного патріота“ у вишиванці і з червоно-чорним значком?

Дісклеймер:
Вишиванки не маю. І ніколи не мав.  :gigi:

І чому не маєш вишиванки? Гарний одяг.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46562
  • Never give in!
Вишивата - це щось типу “русскоязичного патріота“ у вишиванці і з червоно-чорним значком?

Дісклеймер:
Вишиванки не маю. І ніколи не мав.  :gigi:

І чому не маєш вишиванки? Гарний одяг.

Можливо тому що її всілякі типи мудакуваті натягають на себе - такі як Ляшко, Тягнибок, Порошенко.

Між іншим, Тараса Шевченка у вишиванці ніхто не сфотографував. І Бандеру теж...  :smilie3:
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9349
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Вишивата - це щось типу “русскоязичного патріота“ у вишиванці і з червоно-чорним значком?

Дісклеймер:
Вишиванки не маю. І ніколи не мав.  :gigi:

І чому не маєш вишиванки? Гарний одяг.

Можливо тому що її всілякі типи мудакуваті натягають на себе - такі як Ляшко, Тягнибок, Порошенко.

Між іншим, Тараса Шевченка у вишиванці ніхто не сфотографував. І Бандеру теж...  :smilie3:

А яке власне відношення мають до тебе Ляшко та інші? І чому ти не дивишся в сторону інших українців, які носять вишиванки, як символ єдності з народом?

ПС До речі, в часи Шевченка була фотографія :smilie11:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46562
  • Never give in!
Символом єдності мала б стати українська мова.

Фото.

If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9349
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Цимволом єдності мала б стати українська мова.
Маємо те, що маємо. Поки що це - вишиванка.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
ферал... бєсполєзно... бісєр пєрєд свініямі...
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9349
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
ферал... бєсполєзно... бісєр пєрєд свініямі...

От так би й дала в лоба. Теж мені, великий послідовник Христа знайшовся.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Вишивата - це щось типу “русскоязичного патріота“ у вишиванці і з червоно-чорним значком?

Дісклеймер:
Вишиванки не маю. І ніколи не мав.  :gigi:

І чому не маєш вишиванки? Гарний одяг.

Можливо тому що її всілякі типи мудакуваті натягають на себе - такі як Ляшко, Тягнибок, Порошенко.

Між іншим, Тараса Шевченка у вишиванці ніхто не сфотографував. І Бандеру теж...  :smilie3:

Мдя...Кіт, мабуть історію України ти вчив по ФСБшним методичкам.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46562
  • Never give in!
Ану просвіти мене з приводу української історії... :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ану просвіти мене з приводу української історії... :lol:

І не збираюсь...Ти навіть у дрібниці обхезав лапи. :gigi:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46562
  • Never give in!
Наведи доказ мого незнання історії України. І не кизди.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Наведи доказ мого незнання історії України. І не кизди.

В межах методичок мабуть знаєш,   а от крок у бік... і одразу конфуз, як з Бандерою . :laugh:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46562
  • Never give in!
Наведи доказ мого незнання історії України. І не кизди.

В межах методичок мабуть знаєш,   а от крок у бік... і одразу конфуз, як з Бандерою . :laugh:

Конкретику давай. І щодо Бандери також. І не перди в калюжу.
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ти тупіший ніж я думав...

Конкретика на тебе віслюка дивиться з фото Бандери у вишиванці.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46562
  • Never give in!
Бандера у вишиванці аж ніяк не свідчить про моє незнання історії. Більше того, я проти того, щоб ліпити із Бандери святого. Так він був націоналістом-революціонером. Але його політичні методи іноді були не зовсім правильними. Зокрема на початку війни, коли його фракція почала нещадну боротьбу проти мельниківіцв.
До речі, і Багазій, і Теліга, і тисячі інших, хто брав активну участь у налагодженні українського життя на окупованих територіях і в такий спосіб захищали інтереси українців - були членами ОУН(м).
А щодо фото юного Бандери - то воно скоріше кумедне, аніж героїчне.
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9349
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Символом єдності мала б стати українська мова.

Фото.



Коте, не пересмикуй. За часів Шевченка фотографія була настільки рідкісним явищем, що не дивно, що немає фото Шевченка у вишиванці. Це ж не нинішні часи, коли фоткаються всі підряд з найменшого приводу. Панівні верстви в ті часи, не зважаючи на появу фотографії, продовжували замовляти портрети у художників, бо не могли покластися на якусь там дивину - фотографію.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46562
  • Never give in!
Відомо що наприкінці життя у Петербурзі Шевченко одягався в українському стилі, який тоді був популярний. Відомо що він носив кожуха і смушкову шапку, але нічого не відомо про вишиванку. Це якщо говорити про історичні факти.
У мене немає вишиванки, тому що моя українськість її зовсім не потребує. Я все життя знаю себе як українця, бо так воно є. І у мене ніколи не було жодного питання щодо власної ідентичності.
Щодо кацапів, то я їх ніколи нормальними істотами не вважав. І моє ставлення до них власне не дуже й змінилося - я їх оминаю десятою дорогою, як оминав би скажених собак чи отруйних змій. На жаль, я був правий.
If you are going through hell, keep going.