Сторінок:
Actions
  • #631 від Feral Cat 09 Aug 2022
  • А за шо він тоді верещав "Lock her up"? Чи етадругоє?

    Тоді все було на поверхні - знищення лаптопа із 30 000 імейлів. Плюс дозвіл на передачу росіянам 30%  американських родовищ урану і надходження російьских мільйонів до Clinton Foundation.
    I Comey тоді все це прикрив.
  • #632 від Ali(UA) 09 Aug 2022
  • верещати і робити то різні речі
  • #633 від Feral Cat 10 Aug 2022
  • #634 від Uki 10 Aug 2022
  • Якби той педофіл (alegedly  :smilie5:) ще навів статтю конституції за якою заборонено трампа притягати до відповідальності за скоєні злочини  :fp2
  • #635 від Feral Cat 10 Aug 2022
  • #636 від Uki 10 Aug 2022
  • Звичайно ж для тупого чайно-кюанонського елехторату карта діпстейт безпрограшна.......... Звичайно ж любу цікавість правоохоронних органів кримінальною діяльністю трумпа буде конвертовано в цю карту та використано для власного політичного капіталу......
    Насправді на любого хто спиздив важливу та конфіденційну державну власність та затягує з її поверненням рано чи пізно держ органи подали б у суд на вилучення цієї власності

    пс. Я помилився. поки що його займають не по заколоту. Можна перенести все по цьому обшуку в окрему гілку.....
  • #637 від Feral Cat 10 Aug 2022
  • Звичайно ж для тупого чайно-кюанонського елехторату карта діпстейт безпрограшна.......... Звичайно ж любу цікавість правоохоронних органів кримінальною діяльністю трумпа буде конвертовано в цю карту та використано для власного політичного капіталу......
    Насправді на любого хто спиздив важливу та конфіденційну державну власність та затягує з її поверненням рано чи пізно держ органи подали б у суд на вилучення цієї власності

    пс. Я помилився. поки що його займають не по заколоту. Можна перенести все по цьому обшуку в окрему гілку.....

    Заколоту не було.
    А от переворот державний відбувається вже зараз.
    Демократи завжди любили фашистів і комуністів
  • #638 від ЮАР 10 Aug 2022
  • Для всього світу Трамп лайно, а для Кота цаця!
    Дивно!
  • #639 від Feral Cat 10 Aug 2022
  • Для всього світу Трамп лайно, а для Кота цаця!
    Дивно!

    Так само як і Порошенко.
    А от суддя, який видав ордер на обшук у Трампа - колишній адвокат педофіла Епштейна і друг Клінтонів.
  • #640 від Feral Cat 10 Aug 2022
  • А ось і навіжена прокурорка :fp2 :fp2

    https://twitter.com/i/status/1557341592515747841
  • #641 від ЮАР 10 Aug 2022
  • Так само як і Порошенко.
    А от суддя, який видав ордер на обшук у Трампа - колишній адвокат педофіла Епштейна і друг Клінтонів.

    А знаєш чим наші позиції відрізняються?
    Мене влаштовує просто порядна і професійна людина.
    Як що ти знайдеш, за останні два роки де я топив за Порошенко, я визнаю себе порохоботом. Але не знайдеш.
    Просто для мене Порох, в рази краще за зелене лайно.

    А от ти хочеш саме Трампа.
    Я топлю проти Оприша, а ти топиш за Трампа.
  • #642 від ЮАР 10 Aug 2022

  • А от суддя, який видав ордер на обшук у Трампа - колишній адвокат педофіла Епштейна і друг Клінтонів.

    То у вас демократія, судова система, верховенство права і громадянське суспільство не працюють??? :smilie10:
  • #643 від Feral Cat 10 Aug 2022
  • То у вас демократія, судова система, верховенство права і громадянське суспільство не працюють??? :smilie10:

    Я прихильник Порошенка. Його так само нищать як Трампа. Обидва патріоти свої країн.
    А американська система дійсно корумпована згори до низу. Це шоу із обшуком у Трампа не має нічого спільного із законністю. Це намагання знищити політика Трампа і залякати його виборців.

    Трамп - лідер опозиції. Тому так і діють проти нього.

    До речі, адвокатам Трампа та будь-яким іншим свідкам не дозволили бути присутніми при обшуку. Тому там могли що завгодно підкинути. Бананова республіка... :fp2
  • #644 від Ali(UA) 10 Aug 2022
  • То у вас демократія, судова система, верховенство права і громадянське суспільство не працюють??? :smilie10:

    НІ коли це стосується:
    1) КОВІДу
    2) БЛМу та інших расових питань
    3) Підарів

    ці питання вищі за конституцію.
  • #645 від Ali(UA) 10 Aug 2022
  • Звичайно ж для тупого чайно-кюанонського елехторату карта діпстейт безпрограшна.......... Звичайно ж любу цікавість правоохоронних органів кримінальною діяльністю трумпа буде конвертовано в цю карту та використано для власного політичного капіталу......
    Насправді на любого хто спиздив важливу та конфіденційну державну власність та затягує з її поверненням рано чи пізно держ органи подали б у суд на вилучення цієї власності

    пс. Я помилився. поки що його займають не по заколоту. Можна перенести все по цьому обшуку в окрему гілку.....
    проблема в тому що ви каліфорнійці вважаєте себе кращими за інших. ця гра в "елітарність" веде до жахливих наслідків. див. парашу.
  • #646 від ЮАР 10 Aug 2022

  •  Це шоу із обшуком у Трампа не має нічого спільного із законністю. Це намагання знищити політика Трампа і залякати його виборців.


    Навіщо мені це?
    Йому закидають викрадення документів.
    То брав він документи, чи не брав?

    Брав, в турму, не брав - мають вибачитися.
    Порушили закони при обшуку, хай подає в суд.
    Не довіряє Американському, хай подає в Лондонський.

    Але я впевнений, як що і подасть, то в Басманний.
  • #647 від Feral Cat 10 Aug 2022
  • Навіщо мені це?
    Йому закидають викрадення документів.
    То брав він документи, чи не брав?

    Брав, в турму, не брав - мають вибачитися.
    Порушили закони при обшуку, хай подає в суд.
    Не довіряє Американському, хай подає в Лондонський.

    Але я впевнений, як що і подасть, то в Басманний.

    Ага, просто прийшли кілька паперів узяти. Справа в тому, що для подібних речей 30 озброєних дебілів не вриваються до хати, і не викидають із неї адвокатів.
    Тим паче, що Трамп повністю співпрацював із Національним Архівом щодо тих паперів, які він мав у себе. Тому не було жодної потреби із рейдом на його будинок.
    Демоктрати перетворюють країну на свій ідеал - ттально підконтрольне федеральномуурядові суспільство, де незгодних будуть терорисєзувати та пресувати.

    Не дарма Ненсі Пелосі  називає Китай однією із найвільніших країн у світі.



    https://www.dailymail.co.uk/news/article-11099205/Eric-Trump-reveals-REALLY-happened-FBI-raid.html
  • #648 від Uki 10 Aug 2022
  • проблема в тому що ви каліфорнійці вважаєте себе кращими за інших. ця гра в "елітарність" веде до жахливих наслідків. див. парашу.

    1) Це не ми вважаєм, це ви вважаєте..... ми взагалі цим не заморочуємся
    2) Кожен має право вважати те що бажає
  • #649 від ЮАР 10 Aug 2022
  • Ага, просто прийшли кілька паперів узяти. Справа в тому, що для подібних речей 30 озброєних дебілів не вриваються до хати, і не викидають із неї адвокатів.
    Тим паче, що Трамп повністю співпрацював із Національним Архівом щодо тих паперів, які він мав у себе. Тому не було жодної потреби із рейдом на його будинок.


    30 озброєних, саме тому, що йшли до їбанутого, не прив'язоного до койки, і можливо озброенного.

    А з приводу співпраці:
    1. Він не мав права взяти документи, але взяв;
    2. На заклик повернути документи, він трохи повернув, але не всі.
    3. На вимогу повернути все, він послав бюро нахуй.
    4. І саме тому і була потреба у втручанні, у відкритті сейфу, і вилученні вкрадених секретних документів.
    5. Я би ще і відпиздив прикладами по нирках.
  • #650 від Feral Cat 10 Aug 2022
  • 30 озброєних, саме тому, що йшли до їбанутого, не прив'язоного до койки, і можливо озброенного.

    А з приводу співпраці:
    1. Він не мав права взяти документи, але взяв;
    2. На заклик повернути документи, він трохи повернув, але не всі.
    3. На вимогу повернути все, він послав бюро нахуй.
    4. І саме тому і була потреба у втручанні, у відкритті сейфу, і вилученні вкрадених секретних документів.
    5. Я би ще і відпиздив прикладами по нирках.

    Цей рейд не мав нічого спільного із жодними документами.
    Це звичайне залякування спрямоване проти лідера політичної позиції.

    Американська justice system така ж далека від justice як і українська.
  • #651 від ЮАР 10 Aug 2022
  • Ердоган, Хуйло і Трамп, приблизно однакові.
    І лише Конституція, Конгрес, і судова система стримували Трампа стати диктатором.
    Як би оту кодлу дикунів зі зброєю не зупинили, був би вже у Америки пожиттєвий президент і наслідний принц.
  • #652 від ЮАР 10 Aug 2022
  • Цей рейд не мав нічого спільного із жодними документами.
    Це звичайне залякування спрямоване проти лідера політичної позиції.

    Американська justice system така ж далека від justice як і українська.

    Що ти хуйню несеш!
    Вкрадені документи, доведений факт. Крапка.
  • #653 від ЮАР 10 Aug 2022
  • Чому мовчать республіканці?
  • #654 від Feral Cat 10 Aug 2022
  • Чому мовчать республіканці?

    Вони не мовчать. Але генпрокурор клав на них.

    Це так само як в Україні прокурори кладуть на ЄС Порошенка і опозицію.
  • #655 від ЮАР 10 Aug 2022
  • Вони не мовчать. Але генпрокурор клав на них.



    На пів Америки клав? Не вірю!
  • #656 від Feral Cat 10 Aug 2022
  • На пів Америки клав? Не вірю!

    Так.
    Чому ти дивуєшся?
    Я тут живу вже дуже давно і як political junkie дуже цікавлюся тим що відбувається.
  • #657 від ЮАР 10 Aug 2022
  • Так.
    Чому ти дивуєшся?


    Читав багато книжок, і дійсно, коли читаєш Тома Кленсі, чи Роберта Пена Уорена, чи Трумена Капоте, там жах! :smilie10:
    Але коли читаєш інших 50 письменників, там про жах нічого немає.
  • #658 від Feral Cat 10 Aug 2022
  • New details on Mar-a-Lago raid come to light

    As reported earlier today — President Trump declassified a binder on January 19th, 2021 that contains hundreds of pages about the Crossfire Hurricane scandal. It contains damaging information about the corrupt actors involved with our government. Two different DOJ Attorney General’s have defied President Trump’s direct lawful order to publish the binder in the Federal Register. It’s been 19 months as the DOJ defies the order, and every FOIA request to make it public. Can we now raid the homes of acting AG Monty Wilkinson, and Merrick Garland?

    https://www.thegatewaypundit.com/2022/08/huge-development-report-shows-fbi-personal-stake-mar-lago-raid-agents-spygate-documents-trump-holding-likely-indicted-fbi/
  • #659 від Feral Cat 10 Aug 2022
  • уки забанил бы ты этого бота гавномета дней на 10

    засрал все ветки

    Сходи нах...
    Я просто пощу коменти в лише в двох гілках.  :smilie3:

    Вивчи українську, худобо нечухана, а вже потім відкривай рота на українському патріотичному форумі...   :gigi: :gigi:
  • #660 від RG 10 Aug 2022
  • Що тут, бидланівські пукани бахкають, як аеропорт в Саках ?   :smilie5:
Сторінок:
Actions