Автор Тема: Я прийшов на СУП в 2014, тому що ФУП зробився помийкою, і сьогодні я дякую СУПу,  (Прочитано 810 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
що він є!!! - тут я серед людей. Дякую, браття, сини і онуки!!! Борімося!!! І ПЕРЕМОЖЕМО!!!

Offline Слав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 482
леопольд

там немає порядності

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
я леонпод - леонід підгорний. а щодо порядності, то прошу Вас і українського загалу почати акцію по зняттю з УП заяви, що вона заснована Георгієм Гонгадзе, і з виплатою дівідендів Його дітям за використання Його Імені за весь час існування цього ресурсу.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Не пройшло й пяти рокiв, як Чупа зробив добру  справу.
Чому так довго думали, шановний?..
Невже не зрозумiло, що ФУП - це iржава дирява лодка зрадофiлiв, де лише одна зрада та нiчого бiльше?..
Приеднуйтеся до нашоi Громади, просiть нових друзiв до нашого Дому.
Тут не ФУП - зрадофiльства на корню рубемо, хоча е деякi динозаври, якi за Юльку сраку рвуть.
Але вони... бiльше на Червону книгу працюють - таке не можно знищувати, а от банити - iнколи - свята справа.
 :Razom:

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
так, на ФУПі треш поглиблюється, скоро можна буде цугундєр закривати з такими тенденціями

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
вітаю ще одну притомну особу на форумі :smiley15:

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
 :smiley15: дякую, завжди радий спілкуванню з притомними людьми, а на ФУПі скоро залишаться лише юльдуки і кацапи

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Треба визнати почитував ФУП всі ці роки а зараз як бабка пошєптала не можу переборювати бажання блювати
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Я зареєстрував тут, бо на ФУПі реєстрація була довший час закрита і невідомо яким чином туди можна було попасти.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я зареєстрував тут, бо на ФУПі реєстрація була довший час закрита і невідомо яким чином туди можна було попасти.
Реестрацiя там була така, що взагалi нi хто не мiг зарегитися.
 :smilie7:

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
О, на ФУПі у мене строк бану - назавжди. Абідєлісь, бляді.  :moskali:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
О, на ФУПі у мене строк бану - назавжди. Абідєлісь, бляді.  :moskali:
Ви ще на були на Рос. культурологiчних форумах - там взагалi бан дають... за проход на Форум.
Тобто... ви лише зайшли - бонус - бан НАЗАВЖДИ.
 :smilie7:

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
О, на ФУПі у мене строк бану - назавжди. Абідєлісь, бляді.  :moskali:
Ви ще на були на Рос. культурологiчних форумах - там взагалi бан дають... за проход на Форум.
Тобто... ви лише зайшли - бонус - бан НАЗАВЖДИ.
 :smilie7:
я на рос. форуми не ходжу, бо огида якась у мене на них, і вже підсвідома. а на УП - заходжу майже щодня. тільки вже і на них в мене народилося якась відраза - із-за використання імені їх засновника у власних інтересах. мій життєвий досвід говорить. що треба оминати непорядних, бо коли-небудь вони тебе "кинуть". Може порадите якісь наші сайти замість сайту "чорної вдови", нє?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
я на рос. форуми не ходжу, бо огида якась у мене на них, і вже підсвідома. а на УП - заходжу майже щодня. тільки вже і на них в мене народилося якась відраза - із-за використання імені їх засновника у власних інтересах. мій життєвий досвід говорить. що треба оминати непорядних, бо коли-небудь вони тебе "кинуть". Може порадите якісь наші сайти замість сайту "чорної вдови", нє?
Я почiнаю день iз Укр Нета - там сама цiкава мозаiка сайтiв та iнформацii... на всi смаки.
www.ukr.net
 :smilie7:

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Дякую, і буду дивитися. А я вже тут знайшов скарби від пана ruthene, - тут не на один день читань і роздумів

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Дякую, і буду дивитися.
А я вже тут знайшов скарби від пана ruthene, - тут не на один день читань і роздумів
:smiley24: