Автор Тема: Що там Кошулинський чи з`ясував для чого звільнив Маркова? )))  (Прочитано 909 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!


Віце-спікер Руслан Кошулинський запевняє, що в ухваленій 24 лютого постанові про повернення депутатських мандатів прізвища одіозного Ігоря Маркова не було.

Кошулинський, який оголошував постанову про повернення мандатів Павлу Балозі і Олександру Домбровському в понеділок, сказав, що на момент ухвалення рішення прізвища Маркова у документі не було.

"В рішенні, яке я зачитував, прізвища Маркова не було. Зараз з’ясовуємо ситуацію", - заявив він.

http://molbuk.ua/ukraine/69617-vice-spiker-koshulynskyy-ne-znaye-yak-prizvysche-markova-popalo-u-postanovu.html
« Останнє редагування: Травня 10, 2014, 04:28:29 16:28 від Добродій »

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Ось спец тема на "УП" по Маркову http://ukr1.pravda.com.ua/tags/tag_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2/?attempt=1

Схоже Кошулинський так і не розібрався, а просто засунув за наказом Тягнибока язика в жопу  :weep:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я думаю, що за Маркова просила Москва. Так як за Губарьова. Тобто за випуск з тюрьми Тимошенко треба було ще проголосувати за Маркова, інакше голосів ПР не буде. Випуск Маркова - це доказ того, що випуск з тюрьми Тимошенко був погоджений з Москвою. Тільки за що? За Крим?

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Ось спец тема на "УП" по Маркову http://ukr1.pravda.com.ua/tags/tag_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BE%D0%B2/?attempt=1

Схоже Кошулинський так і не розібрався, а просто засунув за наказом Тягнибока язика в жопу  :weep:
Вочевидь так.

До речі, хороша ідея: піднімати питання, які залишились непроясненими в старих резонансних подіях.
В мене теж є таке. Коли юльки вбивали Музичка, була інформація, що арештували кількох його помічників (охоронців). Цікаво, що з ними стало? Їх теж повбивали, але по тихому? Чи посадили?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Кошулинського ткнули носом в этот факт в тот день когда Маркова выпустили. Я это знаю точно т.к. знаю кто ему звонил по этому поводу. Так шо пусть не 3.14здит Кошуоинський. Он об этом знал ещё 2 месяца назад
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
У кого крепкие нервы? Пойдите почитайте темку:
А давайте тут поговорим о хорошем министре авакове...

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Коли постанову голосували- прізвища Маркова там не було. У підписаному Турчиновим друкованому варіанті постанови- прізвище з"явилося. Хто його туди вніс особисто- я не знаю. Але це було однозначно погоджено з Турчиновим, чи оголошено йому у формі наказу. Кошулинський про це дізнався вже пост-фактум, коли постанова з Марковим вже була підписана. І Тягнибок, до речі, теж. Але вони як почали з цього приводу кіпіш, так швидко і збилися з нього. Чому- теж не знаю. Хотілося б почути.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33162
  • Стать: Чоловіча
'Партія сказала надо,
Кошулинський атвєтіл 'єсть'.  :weep:

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
А де наша наївна верхоглядка Віа, яка там щось кричала про Бютівських жидів? То як, Свобода трохи лягла під БЮТ, чи то все хитромудрий Олєжкин план по захисту українців?