Автор Тема: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)  (Прочитано 3589 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« : Травня 27, 2014, 11:44:29 23:44 »

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #1 : Травня 27, 2014, 11:45:40 23:45 »
ГДЕ-ТО НАВЕРНОЕ ПОДУМАЛ, ЧТО НА РИНГЕ ПРОЩЕ БЫЛО БОЙ ОТСТОЯТЬ, ЧЕМ эти 20 минут один на один с майдановцами ...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #2 : Травня 27, 2014, 11:45:59 23:45 »
не розумію тих їбланів, які забороняють демонстрацію відео на інших сайтах. це не дає НІЧОГО, хіба що відвідуваність для сайта youtube.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #3 : Травня 27, 2014, 11:47:26 23:47 »
не розумію тих їбланів, які забороняють демонстрацію відео на інших сайтах. це не дає НІЧОГО, хіба що відвідуваність для сайта youtube.

ну, может человек не разобрался в настройках, а Вы его ругаете )

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #4 : Травня 27, 2014, 11:50:48 23:50 »
там за замовчанням все дозволено, то треба спеціально галку ставити - "ЗАБОРОНИТИ"
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #5 : Травня 27, 2014, 11:52:38 23:52 »
тяжко будет Виталику...ой тяжко

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #6 : Травня 27, 2014, 11:53:28 23:53 »
ГДЕ-ТО НАВЕРНОЕ ПОДУМАЛ, ЧТО НА РИНГЕ ПРОЩЕ БЫЛО БОЙ ОТСТОЯТЬ, ЧЕМ эти 20 минут один на один с майдановцами ...

після того, як він вистояв на майдані на сцені 21.02, коли підписали угоду, і носили труни, потім Парасюк вийшов - усі здриснули, з політиків, здається, лишився тільки Кличко - усі подальші розмови з ким завгодно - легка прогулянка.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #7 : Травня 27, 2014, 11:53:31 23:53 »
а взагалі кличко має рацію. а у нахабного бидла в окулярах аргументація на рівні "люди там живуть" (на майдані). тобто це типу містечко бомжів і їх не можна чіпати. кому не подобається - то ваші проблеми, бо "люди там живуть". отже, скоро буде майдан за звільнення майдану. я перший вийду звільняти місто від бомжів
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #8 : Травня 27, 2014, 11:54:26 23:54 »
ГДЕ-ТО НАВЕРНОЕ ПОДУМАЛ, ЧТО НА РИНГЕ ПРОЩЕ БЫЛО БОЙ ОТСТОЯТЬ, ЧЕМ эти 20 минут один на один с майдановцами ...

після того, як він вистояв на майдані на сцені 21.02, коли підписали угоду, і носили труни, потім Парасюк вийшов - усі здриснули, з політиків, здається, лишився тільки Кличко - усі подальші розмови з ким завгодно - легка прогулянка.

ну, держать удар Виталик умеет - тут вопросов нет

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #9 : Травня 27, 2014, 11:55:51 23:55 »
а взагалі кличко має рацію. а у нахабного бидла в окулярах аргументація на рівні "люди там живуть" (на майдані). тобто це типу містечко бомжів і їх не можна чіпати. кому не подобається - то ваші проблеми, бо "люди там живуть". отже, скоро буде майдан за звільнення майдану. я перший вийду звільняти місто від бомжів
Підтримую  :smiley24:
Батя, мы стараемся ...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #10 : Травня 28, 2014, 12:07:54 00:07 »
в конце беседы когда страсти поутихли в принципе нормально поговорили...Виталик говорит правильные адекватные вещи, сразу видно наш чувак

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #11 : Травня 28, 2014, 12:12:58 00:12 »
Контингент на майдані - це капець. Етики та тактики - нуль, аж гидко. Кличко таки для України і її іміджу зробив набагато більше ніж усі вони разом взяті. Завдяки йому у нас в СБУ є Наливайченко, який таки не Аваков-2, а працював та працює на Україну (хоча до нього певні питання також є).
Цікаво те, що у нього в партії люди "не дуже", скажу відверто, але тим не менш, це не діяльність ВО Свобода після революції по вибілюванню БЮТ (так як у Путіна з Тимошенко дуже добрі та ділові відносини), а УДАР таки зайняв проукраїнську позицію.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #12 : Травня 28, 2014, 12:15:55 00:15 »
Контингент на майдані - це капець.

треба прибирати звідти то блядство. головний меседж кличка - потрібно повертатись до нормального життя. а з такими майдаунами, як зараз на майдані - це не реально. отже, треба їх звідти виносити
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #13 : Травня 28, 2014, 12:17:06 00:17 »
Контингент на майдані - це капець. Етики та тактики - нуль, аж гидко.

блин

что Вы такое говорите ? поразвешивать ярлыков захотелось ? "этика" ... "тактика" ... неподготовленный разговор посреди улицы обычных людей ... нашли к чему прицепиться

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #14 : Травня 28, 2014, 12:18:12 00:18 »
Контингент на майдані - це капець.

треба прибирати звідти то блядство. головний меседж кличка - потрібно повертатись до нормального життя. а з такими майдаунами, як зараз на майдані - це не реально. отже, треба їх звідти виносити

Егорий ... ну Вы то ... ну что это..."майдаунами" ...  :fp3

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #15 : Травня 28, 2014, 12:22:36 00:22 »
так а хто то? :Sho_za: отой шибздик в окулярах із зоновськими манерами, який каже кличку "не перебивай", а потім каже "люди там живуть" - це хто? це майдауни і є. нічого спільного зі мною чи з іншими, хто був в лютому на майдані, вони не мають.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #16 : Травня 28, 2014, 12:23:38 00:23 »
так а хто то? :Sho_za: отой шибздик в окулярах із зоновськими манерами, який каже кличку "не перебивай", а потім каже "люди там живуть" - це хто? це майдауни і є. нічого спільного зі мною чи з іншими, хто був в лютому на майдані, вони не мають.

да просто если Вы были на Майдане то само употребление слова "майдауны", ну, сами подумайте ...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #17 : Травня 28, 2014, 12:25:02 00:25 »
сперечатись не буду. моя позиція озвучена та відома. десь таку саму позицію займає проста більшість цього форуму і переважна більшість киян.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #18 : Травня 28, 2014, 12:26:11 00:26 »
Контингент на майдані - це капець. Етики та тактики - нуль, аж гидко.

блин

что Вы такое говорите ? поразвешивать ярлыков захотелось ? "этика" ... "тактика" ... неподготовленный разговор посреди улицы обычных людей ... нашли к чему прицепиться

Скажіть мені, чого ті люди там стоять? Яка причина? За, що вони живуть? У них є сім'ї? Майдан уже свою історичну роль виконав, час перейти до суспільно-корисного життя.
Чому б не піти у нацгвардію, якщо немає роботи? В чому проблема? Там беруть навіть 52 літніх. Тим більше патріоти потрібні на АТО. Я не розумію цього. Поясність, будь ласка.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #19 : Травня 28, 2014, 12:28:19 00:28 »
сперечатись не буду. моя позиція озвучена та відома. десь таку саму позицію займає проста більшість цього форуму і переважна більшість киян.

по позиции по Киеву спорить не буду, хотя бы потому, что я не в Киеве...

хотя насколько я помню еще в феврале было озвучено с Майдана , что баррикады будут до выборов...

...вместе с тем, есть понимание, что кто-то этим может где-то и злоупотребить в своих интересах...допускаю такое

просто, Егорий, слово "майдауны" ,ну, это как-то не из лексикона майдановца ...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #20 : Травня 28, 2014, 12:31:10 00:31 »
а у мене і не було ніколи такого слова до них. з'явилося після перегляду цього відео, що стало останньою краплею. я ходив, дивився на висаджений кріп та цибулю, на нескінченних жебраків з коробками "збираємо на майдан", читав в інеті що на майдані планують завести курей та свиней... але якось тримався. і от сьогодні подивився це відео - і все, я вважаю, що рубікон перейдено.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #21 : Травня 28, 2014, 12:31:48 00:31 »
Контингент на майдані - це капець. Етики та тактики - нуль, аж гидко.

блин

что Вы такое говорите ? поразвешивать ярлыков захотелось ? "этика" ... "тактика" ... неподготовленный разговор посреди улицы обычных людей ... нашли к чему прицепиться

Скажіть мені, чого ті люди там стоять? Яка причина? За, що вони живуть? У них є сім'ї? Майдан уже свою історичну роль виконав, час перейти до суспільно-корисного життя.
Чому б не піти у нацгвардію, якщо немає роботи? В чому проблема? Там беруть навіть 52 літніх. Тим більше патріоти потрібні на АТО. Я не розумію цього. Поясність, будь ласка.

ну Вы же сами на видео слышали их ответ - почему они стоят

говорят, что стоят чтоб и новая власть не расслаблялась, чтоб контролировать новую власть тоже...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #22 : Травня 28, 2014, 12:32:34 00:32 »
Чому б не піти у нацгвардію, якщо немає роботи? В чому проблема? Там беруть навіть 52 літніх. Тим більше патріоти потрібні на АТО. Я не розумію цього. Поясність, будь ласка.

а в батальйоні "донбас" є і 60-ти річні
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #23 : Травня 28, 2014, 12:33:08 00:33 »
ну Вы же сами на видео слышали их ответ - почему они стоят

угу. тому що  "люди там живуть".
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline kleynod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 871
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #24 : Травня 28, 2014, 12:33:45 00:33 »
Як це - "косманавтів немає"?
По пам"ті скажу - шлапак, Супруненко!
Abnormal piglings activity detected!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #25 : Травня 28, 2014, 12:35:11 00:35 »
Як це - "косманавтів немає"?
По пам"ті скажу - шлапак, Супруненко!

що це? де це?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #26 : Травня 28, 2014, 12:35:25 00:35 »
а у мене і не було ніколи такого слова до них. з'явилося після перегляду цього відео, що стало останньою краплею. я ходив, дивився на висаджений кріп та цибулю, на нескінченних жебраків з коробками "збираємо на майдан", читав в інеті що на майдані планують завести курей та свиней... але якось тримався. і от сьогодні подивився це відео - і все, я вважаю, що рубікон перейдено.

ну, то, о чем Вы говорите я видел недавно в фоторепортаже Варламова...когда увидел фотку с обсаженным огородиком посреди Майдана - слегка приохирел, есть такое ...

ну вот Кличко как раз достойным делом и занялся - попытался объяснить парням, что пора возвращаться к мирной жизни

знаете, есть же такая нездоровая хрень, когда побыв в состоянии войны сложно вернуться к обыденной мирной жизни...всяко бывает - с людьми говорить надо ... может у них вид и не ахти, но регалии у каждого свои

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #27 : Травня 28, 2014, 12:35:45 00:35 »
сперечатись не буду. моя позиція озвучена та відома. десь таку саму позицію займає проста більшість цього форуму і переважна більшість киян.

по позиции по Киеву спорить не буду, хотя бы потому, что я не в Киеве...

хотя насколько я помню еще в феврале было озвучено с Майдана , что баррикады будут до выборов...

...вместе с тем, есть понимание, что кто-то этим может где-то и злоупотребить в своих интересах...допускаю такое

просто, Егорий, слово "майдауны" ,ну, это как-то не из лексикона майдановца ...

Там залишилися саме "майдауни". Я їх теж тепер так буду називати. Вони маргіналізують саме поняття МАЙДАНУ.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
У 2004 році я їздив за свої гроші на Майдан у Київ. За кілька днів спустив місячну зарплату там. Жив у брата, який там знімав квартиру. Був в перших рядах проти міліції. Я ні разу навіть не харчувався харчами з Майдану, бо думав, що є бідніші люди, не хотів об'їдати їх.
Мій брат та його знайомі кияни, після роботи були кожний день на майдані. І там киян було набагато більше ніж "приїзджих".
Коли стало ясно, що майдан переміг, я поїхав шукати нову роботу, бо мене звільнили з попередньої "за майдан". Не на шию сів киянам, не жебракував, не засирав Київ, а поїхав до себе шукати роботу.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #28 : Травня 28, 2014, 12:37:03 00:37 »
qwest, всі герої майдану давно роз'їхалися звідти. оце бидло - воно ніщо. воно там стоїть і бикує, бо "люди там живуть" (с). воно хоче житло у києві.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: откровенный разговор с Кличко (ВИДЕО)
« Reply #29 : Травня 28, 2014, 12:39:24 00:39 »
qwest, всі герої майдану давно роз'їхалися звідти. оце бидло - воно ніщо. воно там стоїть і бикує, бо "люди там живуть" (с). воно хоче житло у києві.

+1. І не хоче працювати. Ці люди не патріоти держави, а маргінали-пристосуванці. Таких серед сепаратистів, які за "поїсти" сидять в адмін. будівлях Донбасу повно.