Сторінок:
Actions
  • #1 від qwest 03 Jun 2014














  • #2 від qwest 03 Jun 2014
  • Мирослава Гонгадзе:
    Святкова вечеря в честь Мустафи Джамілєва. Порошенко по праву руку від Обами... через три особи.
  • #3 від qwest 03 Jun 2014
  • Лидер крымских татар Мустафа Джемилев сегодня получил первую премию "Награда Солидарности", основанную польским Министерством иностранных дел по случаю 25-й годовщины проведения первых свободных парламентских выборов в стране.

    Как передает корреспондент УНИАН, награду в Варшаве лауреату вручили президент Польши Бронислав Коморовский вместе с экс-главой Польского государства Лехом Валенсой в присутствии десятков лидеров других стран, в том числе и Бараком Обамой, приехавших в польскую столицу, чтобы отпраздновать событие
  • #4 від qwest 03 Jun 2014
  • Подарок Обаме от жены Мустафы Джемилева  по-моему обамыч не врубается...)


  • #5 від Задармапродавши 03 Jun 2014
  • Отаке свято життя і без Х*йла! :weep:
  • #6 від Л.Одеська 03 Jun 2014
  • Зала класна! :smiley24:
  • #7 від qwest 03 Jun 2014
  • #8 від Кіт Мурзік 03 Jun 2014
  • Встретились как-то Шоколадный Перец и Шоколадный Заяц... :laugh:
  • #9 від PamTam 03 Jun 2014
  • здається вони там сьогодні усі назюзюкаються.
  • #10 від qwest 03 Jun 2014
  • #11 від qwest 03 Jun 2014
  • здається вони там сьогодні усі назюзюкаються.

    обамыч вроде как уже хороший )
  • #12 від PamTam 03 Jun 2014
  • здається вони там сьогодні усі назюзюкаються.

    обамыч вроде как уже хороший )

    литовська дама, здається, теж
    а Валенса як пяний навіть коли тверезий
  • #13 від PamTam 03 Jun 2014
  • #14 від salvador dali 03 Jun 2014


  • Мустафа просит Обаму уебать точечной ракетой по Путлеру, Обама говорит имей терпение Мустафа :gigi:
  • #15 від qwest 04 Jun 2014


  • Мустафа просит Обаму уебать точечной ракетой по Путлеру, Обама говорит имей терпение Мустафа :gigi:

    да уж...Мустафа с таким вопрошением во взгляде ... маленький народ смотрит на огромный народ с надеждой ...
  • #16 від UnionJack 04 Jun 2014
  • здається вони там сьогодні усі назюзюкаються.

    ну так всі свої, можна і розслабитися. Хуйлів ніяких немає поруч.
    Порох підігнав машину цукерок для закусі, ну і загалом кілька ящиків Nemiroff'a - обмити посаду  :laugh:
  • #17 від PamTam 04 Jun 2014
  • здається вони там сьогодні усі назюзюкаються.

    ну так всі свої, можна і розслабитися. Хуйлів ніяких немає поруч.
    Порох підігнав машину цукерок для закусі, ну і загалом кілька ящиків Nemiroff'a - обмити посаду  :laugh:

    Немиров - це кацапська горілка. Всі пють польску вудку.
  • #18 від salvador dali 04 Jun 2014
  • здається вони там сьогодні усі назюзюкаються.

    ну так всі свої, можна і розслабитися. Хуйлів ніяких немає поруч.
    Порох підігнав машину цукерок для закусі, ну і загалом кілька ящиків Nemiroff'a - обмити посаду  :laugh:

    С хуйлом вообще опасно выпивать, может незаметно в бокал полония насыпать, хуйло есть хуйло :gigi:
  • #19 від Sailor 04 Jun 2014
  •  :smiley24: :smiley24: :smiley24:
  • #20 від UnionJack 04 Jun 2014
  • здається вони там сьогодні усі назюзюкаються.

    ну так всі свої, можна і розслабитися. Хуйлів ніяких немає поруч.
    Порох підігнав машину цукерок для закусі, ну і загалом кілька ящиків Nemiroff'a - обмити посаду  :laugh:

    Немиров - це кацапська горілка. Всі пють польску вудку.
    oh shit, пшепрашам бардзо...тоді проше виборовей
  • #21 від UnionJack 04 Jun 2014
  • здається вони там сьогодні усі назюзюкаються.

    ну так всі свої, можна і розслабитися. Хуйлів ніяких немає поруч.
    Порох підігнав машину цукерок для закусі, ну і загалом кілька ящиків Nemiroff'a - обмити посаду  :laugh:

    С хуйлом вообще опасно выпивать, может незаметно в бокал полония насыпать, хуйло есть хуйло :gigi:
    ...чи "жучків" в кишені накидати.

    Загалом, без Хуйла краще. І думаю, що ця варшавська зустріч нічого хорошого для Хуйла не обіцяє.
  • #22 від svo1973 04 Jun 2014
  • Загалом, без Хуйла краще. І думаю, що ця варшавська зустріч нічого хорошого для Хуйла не обіцяє.

    У мене склалося таке враження, що премія - лише ширма, а насправді збиралися з іншого приводу і вирішували серйозні питання.
  • #23 від PamTam 04 Jun 2014
  • Загалом, без Хуйла краще. І думаю, що ця варшавська зустріч нічого хорошого для Хуйла не обіцяє.

    У мене склалося таке враження, що премія - лише ширма, а насправді збиралися з іншого приводу і вирішували серйозні питання.

    сьогодні у них пянка і нічого не вирішують. Серйозні терки будут завтра.
  • #24 від UnionJack 04 Jun 2014
  • Загалом, без Хуйла краще. І думаю, що ця варшавська зустріч нічого хорошого для Хуйла не обіцяє.

    У мене склалося таке враження, що премія - лише ширма, а насправді збиралися з іншого приводу і вирішували серйозні питання.

    сьогодні у них пянка і нічого не вирішують. Серйозні терки будут завтра.

    огого, на таких неформальних збіговиськах якраз багато чого і вирішують! як мінімум промацують позиції, а вже потім нат. дня на тверезу голову формалізують.
  • #25 від demos 04 Jun 2014
  • Бля, а як задбали про безпеку! Пукнути в Варшаві не можна, щоб місцеве СБ не дізналось! Поліція шуршить, як нарвана, все несподіванок від пуйла шукають. Машиною по Варшаві краще не їздити.
  • #26 від Yoctoman_in_Yottaworld 04 Jun 2014
  • https://pbs.twimg.com/media/BpO8m6OIMAA6QDO.jpg

    Мустафа просит Обаму уебать точечной ракетой по Путлеру, Обама говорит имей терпение Мустафа :gigi:
    :bj  так не можна, шановний, півгодини під столом  ... +1
  • #27 від Yoctoman_in_Yottaworld 04 Jun 2014
  • Загалом, без Хуйла краще. І думаю, що ця варшавська зустріч нічого хорошого для Хуйла не обіцяє.

    У мене склалося таке враження, що премія - лише ширма, а насправді збиралися з іншого приводу і вирішували серйозні питання.

    +100500
  • #28 від Sergius 04 Jun 2014
  • Сподiваюсь Порошенко - це нова сторiнка в iсторii Украiни
    Епоха "ласкового телятки яке двох маток сосе" повинна спочити в бозi
  • #29 від UnionJack 04 Jun 2014
  • Загалом, без Хуйла краще. І думаю, що ця варшавська зустріч нічого хорошого для Хуйла не обіцяє.

    У мене склалося таке враження, що премія - лише ширма, а насправді збиралися з іншого приводу і вирішували серйозні питання.

    Премія і дружня пянка ніколи не зайва
    А в даний момент дуже навіть необхідна
    Місце вручення, лауреат, склад гостей, теми промов - так ніби наяткає...а чи не зібралася це анти-путінська коаліція?

    "Я убежден, что демократия в Украине будет развиваться и Украина пойдет по пути Европы. Я убежден, что Крым восстановит свою свободу и будет украинским, Украина будет вместе с Крымом", - заявил Порошенко в ходе вручения польской премии "Солидарность" народному депутату, экс-лидеру Меджлиса крымскотатарского народа Мустафе Джемилеву во вторник, 3 июня в Варшаве.
  • #30 від elko 04 Jun 2014
  • Загалом, без Хуйла краще. І думаю, що ця варшавська зустріч нічого хорошого для Хуйла не обіцяє.

    У мене склалося таке враження, що премія - лише ширма, а насправді збиралися з іншого приводу і вирішували серйозні питання.

    +100500
    продемонстрировать Путену, что на него класть хотели.
Сторінок:
Actions