Автор Тема: Кияни, це правда щодо перейменування проспекту Бандери?  (Прочитано 1491 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Мєдвєдка, ти долбойоб, разом зі своїми фаріонами-ніцоями

Лариса Ніцой готова прийняти пропозицію Зеленського й стати міністром культури

Його забанено за матючню в адресу Задармапродавши на 5 днів. Він зараз не відповість.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Мєдвєдка, ти долбойоб, разом зі своїми фаріонами-ніцоями

Лариса Ніцой готова прийняти пропозицію Зеленського й стати міністром культури

"Свобода" або тупа, або продажна. Одно з двох. А може і те, і те.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15846
 А мені цікаво чи оскаржить Киів рішення суду.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15846
Кличко прокоментував рішення суду щодо проспектів Бандери та Шухевича
26 червня, 2019 - 10:35
 
Мер Києва Віталій Кличко дав у соцмережі власний коментар щодо рішення Окружного адмінсуду Києва у питанні перейменування проспектів Бандери та Шухевича.

Про це Кличко написав у Фейсбуці.

“Ми готуємо апеляцію на рішення Окружного адмінсуду Києва, що скасував рішення Київради про перейменування двох проспектів на честь Степана Бандери та Романа Шухевича”, – зазначає мер.

Також він пообіцяв, що на наступній сесії Київради ще раз буде ухвалене рішення про відповідне перейменування радянських проспектів, що носили назву Московського і Ватутіна відповідно.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Кличко прокоментував рішення суду щодо проспектів Бандери та Шухевича
26 червня, 2019 - 10:35
 
Мер Києва Віталій Кличко дав у соцмережі власний коментар щодо рішення Окружного адмінсуду Києва у питанні перейменування проспектів Бандери та Шухевича.

Про це Кличко написав у Фейсбуці.

“Ми готуємо апеляцію на рішення Окружного адмінсуду Києва, що скасував рішення Київради про перейменування двох проспектів на честь Степана Бандери та Романа Шухевича”, – зазначає мер.

Також він пообіцяв, що на наступній сесії Київради ще раз буде ухвалене рішення про відповідне перейменування радянських проспектів, що носили назву Московського і Ватутіна відповідно.

 :upa

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Кличко прокоментував рішення суду щодо проспектів Бандери та Шухевича
26 червня, 2019 - 10:35
 Мер Києва Віталій Кличко дав у соцмережі власний коментар щодо рішення Окружного адмінсуду Києва у питанні перейменування проспектів Бандери та Шухевича.
Про це Кличко написав у Фейсбуці.
“Ми готуємо апеляцію на рішення Окружного адмінсуду Києва, що скасував рішення Київради про перейменування двох проспектів на честь Степана Бандери та Романа Шухевича”, – зазначає мер.
Також він пообіцяв, що на наступній сесії Київради ще раз буде ухвалене рішення про відповідне перейменування радянських проспектів, що носили назву Московського і Ватутіна відповідно.
Пора iз тими судами щось таке робити - ти диви, як комуняцьке кодло повилазтило з нор та почало потоком все в часи УССР повертати - може iм аренду трошки пiдняти, а мо, свiтло тричi на добу вiдрубати - треба ж Киiву на чомусь економiти...
Але краще за все Киiврадi було б... взяти й перевiрити скаржника - вiдчуваю, що не все там добре, коли Суд навiть суть справи не вивчив...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15846
Знаєте, що найцікавіше?
Що я абсолютно впевнений: значна доля з тієї ху... чу... з тих речей, що відбуваються, не інспірована згори.

Просто є така штука - комсомольська чуйка. Дуже розвинута у чиновників, судей, та загалом співробітників бюджетної сфери. Окремий орган сприйняття радянської людини.

Я переконаний, що це не якийсь Зеленський чи навіть Портнов дав команду суду скасувати перейменування вулиць. Так, певно риги щось там робили, але...

За Порошенко це було неможливим не тому, що Порошенко завадив би суду це зробити, а за Зеленського стало можливим не тому, що Зеленський чи хтось з його молодої кодломанди це інспірував.

Просто комсомольська чуйка підказала суддям тренд. Вони ж теж бачать, що відбувається довкола. І зрозуміли: тепер краще так. Тепер такий тренд. Тепер так вітер дме, в цей самий бік, розумієте. Можна знов діставати з шухляд георгіївські стрічки, щоб надягати на 9 травня.

А комсомольці як мухи - не помиляються.

Victor Tregubov

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Суд задовольнив позов ГО "Єврейська правозахисна група" та ГО "Антифашистська правозахисна ліга" до Київської міської ради і визнав протиправним та скасував відповідні перейменування.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Андрей Шор
6 мин. ·
Про волю народа.

Судья с Окружной (ой, судья окружного суда) мотивировала отмену переименования Московского и Ватутина тем, что "судом при розгляді зазначеної справи прийнято до уваги значний суспільний інтерес, який відображений і в петиціях проти перейменування, чого не було враховано КМР під час вчинення дій щодо зміни назви проспектів"

Вы понимаете, как адский пиздец эта формулировка?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46572
  • Never give in!
Ківаловські кадри ніколи не керуються законом.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46572
  • Never give in!
А загалом , при наявності в Україні громадянського суспільства, від цього судді мали б на сьогодні залишится лише пару капців та мокре місце.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33232
  • Стать: Чоловіча
А загалом , при наявності в Україні громадянського суспільства, від цього судді мали б на сьогодні залишится лише пару капців та мокре місце.

 Ну ти ж з'їбнув, звідкіля в нас громадянське суспільство  :smilie7:

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8270
В Киевсовете объяснили, что ждет проспекты Бандеры и Шухевича
27 июня 2019, 12:16
Позицию Киевсовета озвучил его секретарь Владимир Прокопив.

В Киевсовете не намерены после решения Окружного административного суда отменять протокол о переименовании проспектов Московского и Николая Ватутина в проспекты Степана Бандеры и Романа Шухевича.

Об этом в эксклюзивном комментарии Главреду заявил секретарь Киевсовета Владимир Прокопив. По его словам, как только депутаты получат решение Окружного админсуда, то не будут медлить с подачей апелляции.

"И данное решение не вступит в силу, а проспекты будут носить те названия, которые им присвоила Киеврада. И даже если суд высшей инстанции поддержит это странное решение Окружного админсуда вернуть старые названия, то мы опять примем решение, что проспекты останутся Шухевича и Бандеры. Потому что для нас важно мнение людей, а киевляне проголосовали за такие названия", − заявил Прокопив.

По его данным, в Киевсовете не получали от горожан жалобы на переименования проспектов − несмотря на большой общественный интерес к этой теме.

"Никто из киевлян не жаловался. Только представители "антифашисткой организации", которая и обратилась в суд. Насколько мне известно, аргументация у них была такая: не было доказано, что фигуры, в честь которых переименовали проспекты, были выдающимися. Но я считаю, что решение суда – абсолютно политическое, оно не базируется на юридических основаниях. Почему принято только сейчас? Потому что - накануне выборы", − подытожил он.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
"Свобода" зараз де? Я їх акцій жодної не бачу. А в країні зараз Повний Пестець широкими кроками крокує. І завдяки "Свободі" теж. Опозиціонери *уєви!


А "Свобода" зараз з ким? Не з РНЕ разом?

"Свобода" валила Пороха? Валила відкрито.

ДЕ зараз "Свобода"? Вірно. В дупі. Мовчить на вулицях і тусує на 112 каналі Медведчука.


От прокинулись разом з нацжонами. Але закінчиться все це тим, що підуть палити шини під дверима Порошенка. :smiley23:


https://twitter.com/herooftheday10/status/1144120499229908992

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

та не маю я часу копирсатися в усьому цьому. Для мене всі хто проти Фаріон та Ніцой - вороги України, тому що  інших захисників української мови  у мене для вас, чи у вас для нас  немає.  Звичайно, я цього не пам'ятаю, але відчув українську мову з першої миті свого народження. Тому для мене всі хто розказує, про австрійський генштаб, тупих хахлов та одіннорот  - сміття.
Ну а для мене усі захисники курви Ніцой та Сволоти - вороги за визначенням. Бо ваше триндіння про захист української мови ніц не варте, а на виборах Вазєлінського ви Україну конкретно віддали Ху%лу на поталу.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15846
 На днях була інфа але не перевіряв, що Ніцой бажає бути міністром культури при Зелі

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
На днях була інфа але не перевіряв, що Ніцой бажає бути міністром культури при Зелі
Ця курва то відразу після виборів говорила.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?