Автор Тема: Відтермінування стосується ЗВТ, але не Угоди про асоціацію - Єврокомісія  (Прочитано 1616 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Відтермінування стосується ЗВТ, але не Угоди про асоціацію - Єврокомісія
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/984466-vidterminuvannya-stosuetsya-zvt-ale-ne-ugodi-pro-asotsiatsiyu-evrokomisiya.html

Ну що, чекаю у цій гілці усіх, хто гнав на українську владу. Чекаю на вибачення за нагнітання негативу.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Да кого это интересует?
Это  не важное. Главно прокукарекать "злочынна влада! Зрада! Слили!"

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Воно їм треба влазити у тії тонкощі....Договори, шмоговори...Випучив баньки і кричи: Всьопропало!
Просто. Дієво.
 І голова не пухне від зайвих думок.

 :smilie5:

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
я не гнав

а пану Кванту нагадую на необхідність вибачитись перед Ковачуком Юрієм і батальйоном Світязь

я вважаю, що ви образили пам*ять героїв, вимагаю вибачення в окремій гілці

до того часу припиняю спілкування з п. Квантом і зобов*язуюсь в кожній його гілці давати аналогічний пост

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Да кого это интересует?
Это  не важное. Главно прокукарекать "злочынна влада! Зрада! Слили!"

цiкаво що дебiли на це ведуться

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46607
  • Never give in!
До сраки всі ці угоди. Наша доля вирішується всередині краіни, а не поза нею. Так було і так буде.
If you are going through hell, keep going.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
я не гнав

а пану Кванту нагадую на необхідність вибачитись перед Ковачуком Юрієм і батальйоном Світязь

я вважаю, що ви образили пам*ять героїв, вимагаю вибачення в окремій гілці

до того часу припиняю спілкування з п. Квантом і зобов*язуюсь в кожній його гілці давати аналогічний пост

Ще один "Юра"? По-перше, він низько-моральна людина, яка бреше та перекручує, по-друге, я про Світязь взагалі нічого не писав поганого. І ні слова про нього. Покажіть мені мій пост, де я облива їх "брудом"? Чекаю.
П.С. Я взагалі не знаю хто такий "Світязь" і знати не хочу.
« Останнє редагування: Вересня 13, 2014, 06:44:14 18:44 від Kvant »

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
вкотре пишу: цим фінтом з ЗВТ Європа спонсорує нам АТО. Просто про це вголос не говорять.
Kremlin delenda est.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46607
  • Never give in!
Anne Applebaum, яку я дуже поважаю, вважає відтармінування помилкою, бо дає Путіну моживість значно більшого тиску на наш уряд і можливість продовження війни.
If you are going through hell, keep going.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Да кого это интересует?
Это  не важное. Главно прокукарекать "злочынна влада! Зрада! Слили!"

цiкаво що дебiли на це ведуться

Дебіли або корисні ідіоти (с)

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Anne Applebaum, яку я дуже поважаю, вважає відтармінування помилкою, бо дає Путіну моживість значно більшого тиску на наш уряд і можливість продовження війни.

В чому буде тиск? Щоб ми відмінили угоду? А якби ЄС без мит поставляв в УКраїну товари, то не зміг би тиснути?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Отже, люди які облили брудом нашу владу тепер не хочуть навіть вибачитися перед форумчанами?

Offline Светлана

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 62
Anne Applebaum, яку я дуже поважаю, вважає відтармінування помилкою, бо дає Путіну моживість значно більшого тиску на наш уряд і можливість продовження війни.
А вот еще одно мнение, мне кажется, верное,хотя я и не экономист. и кстати, говорят именно Порошенко был инициатором того, чтобы отложить.
з Боку Клімкіна це абсолютна здача інтересів. питання мит це основа ЄС. не гімн, флаг чи бюрократія у Брюселі, а саме паритетність у відмові від мит, коли ринки починають бути інтегрованими, а партнери зацікавленими у добробуті один одного і врешті-решт стабільності. Або ми приєднуємося до Асоціації з ЄС, або до Митного союзу. вигоди для України немає у відтермінуванні, навпаки. вона просто відмовляється ставати фактично партнером ЄС. Україні скасування мит є не менш вигідним ніж іншим партнерам. тому що завдяки ним відбувається реальна інтеграція, не лише економічна, а й політична, культурна тощо. і саме цього не хоче путін, а не міфічного напливу єсівських товарів на російські ринки. Оповіді про вигоди відтермінування для України, такі ж казки як байки путіна про наплив цих єсівських товарів до рф через Україну. ЄС виникла як МИТНА асоціяція, що передбачає вільний обіг товарів, капіталів та людей. Клімкіне зрадництво призвело фактично до ще одної, мабуть, найбільшої перемоги путіна за рік. якщо раніше говорили про зрадливих генералів, то тепер можна говорити про зрадливого міністра...гадаю, що у кремлі відкорковують шампанське, бо це того вартує більше, ніж окупації Криму разом з усім Донбасом. виопуклюється також те, чому Асоціацію не проголосували ще з місяць тому, а ось і наступ реакції

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Anne Applebaum, яку я дуже поважаю, вважає відтармінування помилкою, бо дає Путіну моживість значно більшого тиску на наш уряд і можливість продовження війни.
А вот еще одно мнение, мне кажется, верное,хотя я и не экономист. и кстати, говорят именно Порошенко был инициатором того, чтобы отложить.
з Боку Клімкіна це абсолютна здача інтересів. питання мит це основа ЄС. не гімн, флаг чи бюрократія у Брюселі, а саме паритетність у відмові від мит, коли ринки починають бути інтегрованими, а партнери зацікавленими у добробуті один одного і врешті-решт стабільності. Або ми приєднуємося до Асоціації з ЄС, або до Митного союзу. вигоди для України немає у відтермінуванні, навпаки. вона просто відмовляється ставати фактично партнером ЄС. Україні скасування мит є не менш вигідним ніж іншим партнерам. тому що завдяки ним відбувається реальна інтеграція, не лише економічна, а й політична, культурна тощо. і саме цього не хоче путін, а не міфічного напливу єсівських товарів на російські ринки. Оповіді про вигоди відтермінування для України, такі ж казки як байки путіна про наплив цих єсівських товарів до рф через Україну. ЄС виникла як МИТНА асоціяція, що передбачає вільний обіг товарів, капіталів та людей. Клімкіне зрадництво призвело фактично до ще одної, мабуть, найбільшої перемоги путіна за рік. якщо раніше говорили про зрадливих генералів, то тепер можна говорити про зрадливого міністра...гадаю, що у кремлі відкорковують шампанське, бо це того вартує більше, ніж окупації Криму разом з усім Донбасом. виопуклюється також те, чому Асоціацію не проголосували ще з місяць тому, а ось і наступ реакції

Так і є. Підхід "У такий момент критикувати владу - зрада, треба вірити у ту, що є, бо інакше прийде Путін" навіть спільними зусиллями штабних і самодіяльних профпатріотів не вдається вдовбати у свідомість тверезо мислячим українцям. Тільки "зрада Клімкіна" - це смішно, такі кроки без Пороха не робляться.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Коротко о главном

опять. ну сколько же можно. одни идиоты написали <ассоциацию перенесли на год>, а вторые, способные читать только заголовки, уже носятся по фейсбуку с криками.

еще раз. ассоциацию ратифицируют на следующей неделе. никто никуда ее не переносит.

переносят снижение украинских пошлин для европейских товаров. в то время как снижение еропейских пошлин для украинских товаров продолжит действовать.

да, блядь, за это путину огромное спасибо сказать нужно. и бюджет будет наполняться за счет пошлин, и украинские экспортеры уже сейчас получат льготные условия, и производители, работающие на внутренний рынок, получат время на подготовку к более серьезной конкуренции.

слили, блядь. шоб нас так каждый день сливали))

Роман Шрайк


http://ibigdan.livejournal.com/15603569.html


http://ukrpravda.net/index.php?topic=21727.0

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Anne Applebaum, яку я дуже поважаю, вважає відтармінування помилкою, бо дає Путіну моживість значно більшого тиску на наш уряд і можливість продовження війни.
А вот еще одно мнение, мне кажется, верное,хотя я и не экономист. и кстати, говорят именно Порошенко был инициатором того, чтобы отложить.
з Боку Клімкіна це абсолютна здача інтересів. питання мит це основа ЄС. не гімн, флаг чи бюрократія у Брюселі, а саме паритетність у відмові від мит, коли ринки починають бути інтегрованими, а партнери зацікавленими у добробуті один одного і врешті-решт стабільності. Або ми приєднуємося до Асоціації з ЄС, або до Митного союзу. вигоди для України немає у відтермінуванні, навпаки. вона просто відмовляється ставати фактично партнером ЄС. Україні скасування мит є не менш вигідним ніж іншим партнерам. тому що завдяки ним відбувається реальна інтеграція, не лише економічна, а й політична, культурна тощо. і саме цього не хоче путін, а не міфічного напливу єсівських товарів на російські ринки. Оповіді про вигоди відтермінування для України, такі ж казки як байки путіна про наплив цих єсівських товарів до рф через Україну. ЄС виникла як МИТНА асоціяція, що передбачає вільний обіг товарів, капіталів та людей. Клімкіне зрадництво призвело фактично до ще одної, мабуть, найбільшої перемоги путіна за рік. якщо раніше говорили про зрадливих генералів, то тепер можна говорити про зрадливого міністра...гадаю, що у кремлі відкорковують шампанське, бо це того вартує більше, ніж окупації Криму разом з усім Донбасом. виопуклюється також те, чому Асоціацію не проголосували ще з місяць тому, а ось і наступ реакції

Це Ви писали?
1. Політична складова буде діяти.
2. Мита захищають внутрішнього виробника. Так як у нас внутрішній виробник низько-конкурентний, то нам дали фору. Для країн ЄС ринок України - це ніщо, нуль без палочки. У них ВВП 15-17 трлн. доларів, а у нас 0,159 трл. доларів.  Це навіть не співставні цифри.
3. У найближчій перспективі залежності ЄС від України бути не може. Ми технологічно відстала країна з малим внутрішнім ринком, старіючою робочою силою, з демографічними проблемами, війною.
4. ЄС скасовує мита лише на квоти. А квоти мізерні. Вільного доступу до ринку ЄС Україні не пропонують. Це тільки для членів ЄС.

Offline чир

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Вон уже Раша рвется спасать нашу экономику вместе с ЕС.
http://ria.ru/economy/20140913/1023961374.html

Offline Светлана

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 62
нет не я , Valerii Zema в ФВ.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Євросоюз просто наїпав Росію цим фінтом. Адже Росія не могла сказати, що вона в принципі проти асоціації, мусили причину придумувати. Придумали - мовляв, європейські товари без мита потраплять на територію Росії. Євросоюз сказав - немає проблем, деякий час мита на європейські товари збережуться. Рашці немає що сказти внятного у відповідь. Ну не можуть же вони сказати "А баба Яга протів!"

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Anne Applebaum, яку я дуже поважаю, вважає відтармінування помилкою, бо дає Путіну моживість значно більшого тиску на наш уряд і можливість продовження війни.
А вот еще одно мнение, мне кажется, верное,хотя я и не экономист. и кстати, говорят именно Порошенко был инициатором того, чтобы отложить.
з Боку Клімкіна це абсолютна здача інтересів. питання мит це основа ЄС. не гімн, флаг чи бюрократія у Брюселі, а саме паритетність у відмові від мит, коли ринки починають бути інтегрованими, а партнери зацікавленими у добробуті один одного і врешті-решт стабільності. Або ми приєднуємося до Асоціації з ЄС, або до Митного союзу. вигоди для України немає у відтермінуванні, навпаки. вона просто відмовляється ставати фактично партнером ЄС. Україні скасування мит є не менш вигідним ніж іншим партнерам. тому що завдяки ним відбувається реальна інтеграція, не лише економічна, а й політична, культурна тощо. і саме цього не хоче путін, а не міфічного напливу єсівських товарів на російські ринки. Оповіді про вигоди відтермінування для України, такі ж казки як байки путіна про наплив цих єсівських товарів до рф через Україну. ЄС виникла як МИТНА асоціяція, що передбачає вільний обіг товарів, капіталів та людей. Клімкіне зрадництво призвело фактично до ще одної, мабуть, найбільшої перемоги путіна за рік. якщо раніше говорили про зрадливих генералів, то тепер можна говорити про зрадливого міністра...гадаю, що у кремлі відкорковують шампанське, бо це того вартує більше, ніж окупації Криму разом з усім Донбасом. виопуклюється також те, чому Асоціацію не проголосували ще з місяць тому, а ось і наступ реакції

Полный бред и "все прапала", "зрада", аля-улю.
зы: Именно это (такие бредовые крики) и выгодно путину, если на то пошло.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
http://www.eurointegration.com.ua/experts/2014/09/13/7025987/

Цитувати
Очевидно, що економічні претензії Росії не зникнуть, а відповідно – сторонам доведеться знову сісти за стіл переговорів.

І хоча у сторін є у запасі цілий рік, чи зможуть вони використати його із користю? Принаймні, зараз можна говорити, що аналогічні консультації ЄС, України та Росії, що йшли майже півроку, не дали ніякого результату.

Росія, як і раніше, переконує про ризики власній промисловості, ігноруючи аргументи України та ЄС. Чи можна сподіватися, що рік дії санкцій зробить Москву більш уважною до чужих аргументів?

Поширеним поясненням цього є твердження, що за рік українська економіка вийде з кризи, а тому матиме більше сил простояти економічному шантажу східного сусіда. Дійсно, зараз, в умовах різкого падання ВВП країни, таких можливостей в України немає.

Але чи з’являться ці можливості за рік? Чи є хоч хтось із експертів, що очікує відновлення економіки за такий короткий термін?

В деяких міжнародних фінансових організація, зокрема – в ЄБРР, прогнозують продовження падіння української економіки і у 2015 році. То чи стане українська економіка сильнішою на момент завершення строку дії торгівельних преференцій?

Відповіддю на ці питання майже напевно є слово "ні".

В такому разі - що дає Україні заморожування на рік торгівельної суперечки із Росією?

Тим більше – після того, як у Кремлі зрозуміли, що в них достатньо можливостей впливати на документ, підписаний двома суверенними сторонами.

Саме це - демонстрація того, що Кремль здатний диктувати умови - врешті-решт і є головним результатом угоди 12 вересня.

Автор: Юрій Панченко, редактор "Європейської правди"

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Таке враження, що всі надіються, що до 31 грудня 2015 РФ благополучно здохне.
Бо при іншому розкладі кацапам знову потрібно кидати якусь кістку.