Автор Тема: Ну уже как бы и не так обидно, мы оказывается в тренде европейской моды.  (Прочитано 464 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Фюле заявив, що час почати переговори про зону вільної торгівлі між Євросоюзом і Митним союзом.
Для ЄС настав час встановити офіційні зв'язки з Євразійським союзом та почати перемовини стосовно створення зони вільної торгівлі між Євросоюзом і Митним союзом

Таку думку Фюле висловив в ході 11-ї Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) у Києві, передає Еспресо.TV з посиланням на УНІАН.

“Нам потрібна послідовна політика щодо Росії... Настав час не ховатися за гаслами на кшталт: "Вільна економічна зона від Лісабона до Владивостока". Треба дати певний зміст цьому, зміст, який пішов би далі, ніж торговельна, економічна співпраця. І щоб можна було відновити довіру в безпековій структурі, довіру до безпекової структури... Я думаю, що нам треба підняти ставки у цій "грі". Настала пора, як мені здається, для офіційних зв'язків на високому рівні співпраці Європейського Союзу з Євразійським, з Митним союзом”, - сказав Фюле.
“Я думаю, що треба почати перемовини стосовно угоди про зону вільної торгівлі між Європейським і Митним союзами. Я так вважаю. Настав час для керівників ЄС не просто пропонувати фрагменти, як ми це зробили вчора в Брюсселі, а нехай буде цілісна картина”, - сказав Фюле.http://espreso.tv/news/2014/09/13/fyule_zayavyv__scho_chas_pochaty_perehovory_pro_zonu_vilnoyi_torhivli_mizh_yevrosoyuzom_i_mytnym_soyuzom
Ну тут уже ничего не попишешь какая нахрен ассоциация если Европа сама в таежный союз рвется. А вот не были б лохами послушали 10 месяцев назад Федорыча, уже б там были впереди Европы, так нет раскапризничались.
Батя, мы стараемся ...

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Фюле перед відставкою може говорити що завгодно.
А ЄС спонсорує нам АТО, не кажучи про це вголос.
Kremlin delenda est.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
А кто и нафига сюда привез этого Фюле, с помощью которого формируется  такие посылы, что завтра МИД рашки просто захлебнется в счастливых коментариях? А это зятек Кучмы, мудрого старца который в Минске подписал индульгенцию бандитам и террористам и пообещал им особую экономическую зону. А кто уполномочил семейку Кучмы определять внешнюю политику Украины, сами? Не много ли ничего не значащих событий на 1 квадратный метр?
« Останнє редагування: Вересня 13, 2014, 03:32:37 15:32 від mahnovets »
Батя, мы стараемся ...