Автор Тема: гексоген появился и в Украине  (Прочитано 680 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
гексоген появился и в Украине
« : Вересня 13, 2014, 04:11:11 16:11 »
Раньше им подрывали в основном рассеян.

Цитувати
Служба безпеки України затримала членів терористичної групи, яка планувала злочинну діяльність на території Одеського регіону.
У результаті спецоперації в Одесі затримано трьох членів терористичної групи. Усі вони місцеві мешканці. За грошову винагороду в розмірі 50 тис. доларів США зловмисники готували в Одесі серію резонансних злочинів. У плани терористів входив, зокрема, теракт у людному місці поруч із центральним офісом однієї з банківських установ, а також вбивства громадських активістів. Відповідальність за теракти, за задумом зловмисників, мала взяти на себе міфічна організація «Українська червона армія».
У членів терористичної групи виявлено та вилучено пакунок із вибуховою речовиною (типу амоналу), 4 споряджених детонатори, 30 запалювачів, колба з речовиною для випарювання гексогену, пістолет «Вальтер», 16 патронів для ПМ, мисливський ніж (тесак), речовини для приготування вибухівки (селітра, серебрін, перекис водню).
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Чупс

  • Гість
Re: гексоген появился и в Украине
« Reply #1 : Вересня 13, 2014, 04:16:42 16:16 »
А СБУ таки працює, що не кажіть.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: гексоген появился и в Украине
« Reply #2 : Вересня 13, 2014, 04:18:10 16:18 »
А СБУ таки працює, що не кажіть.

я то как раз знаю что они работают. Есть с кем поговорить. И это радует. Это очень и очень хорошо, но этого катастрофически мало в общей проблеме.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: гексоген появился и в Украине
« Reply #3 : Вересня 13, 2014, 05:13:32 17:13 »
А СБУ таки працює, що не кажіть.

я то как раз знаю что они работают. Есть с кем поговорить. И это радует. Это очень и очень хорошо, но этого катастрофически мало в общей проблеме.
Раз ви знаєте з ким поговорити, то скажіть мені, будь ласка, чи то був піздьож про брудну бомбу з Придністров'я, чи правда? Чому нічого не чути про результати?
,http://www.segodnya.ua/ukraine/v-ukrainu-iz-pridnestrovya-vezli-radioaktivnoe-veshchestvo-dlya-sozdaniya-gryaznoy-bomby-sbu-517925.html
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО