Автор Тема: то хто насправді нами править?  (Прочитано 663 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
то хто насправді нами править?
« : Березня 02, 2019, 10:31:33 22:31 »
Зараз слухав Пороха на Одещині. Таке враження, що це лише балакуча голова, а керують за його спиною якісь розумні люди
Або він прикидається дурником

Такий от парадокс- політика Пороха за всі ці 5 років була дуже розумна. Це найуспішніший президент. Але от він вийшов розмовляти - і повний аут.

Я навіть не хочу перелічувати всі дурниці, починаючи від "я дякую вас" , що є калькою з російської, замість "я дякую вам" - це дратує своєю багатократністю, але в решті решт на новому терміні йому знайдуть хорошого вчителя української ( чому за перші 5 років не знайшли- загадка )...
Я лише одне хочу зрозуміти- чому він каже, що пенсія піднялись на 16% , коли середня зарплата в 2017 році в порівнянні з 2014 роком піднялась на 99% ? Він не хоче розганяти інфляцію ( хоча в багатьох супермаркетах, починаючи від Фуршету й закінчуючи Еко- вже підняли ціни)? Чи справді підняли лише на 16%, хоча мали на 25% ?
Є, правда, ще одне пояснення. У нас до хера людей одержували мінімальну пенсію. Тобто їхня розрахункова пенсія, по середній зарплаті 2014-2016 років ( це попередня формула, з 1 березня цього року середня зарплата для пенсій буде братись на рік більше: 2015-2017 роки) була менше за мінімальну, то держава доплачувала їм до мінімальної. Тому тепер у них відносно мінімальної зарплати може вийти менше, ніж у всіх інших- підвищиться від 0 до ... того, що в інших... за моїми прикидками - до 25%...

В будь-якому разі сам Порох не володіє інформацією...

З оптоволокном теж дивно вийшло. Невже він не знає, що це? Чи під простого косить- мовляв, народ у нас дебільним, тож за свого зійду ?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #1 : Березня 02, 2019, 10:33:57 22:33 »
Тю... Теж мені біном Ньютона. Рептилоїди звісно...  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #2 : Березня 02, 2019, 10:34:05 22:34 »
*  Тому тепер у них відносно мінімальної ПЕНСІЇ
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Опечатка

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #3 : Березня 02, 2019, 10:35:26 22:35 »
Тю... Теж мені біном Ньютона. Рептилоїди звісно...  :shuffle:

я вказав на конкретні помилки
Про рептилоїдів ні слова
Обов'язково це сюди ліпити ?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #4 : Березня 02, 2019, 10:36:21 22:36 »
Обов'язково це сюди ліпити ?
Так. Вони (рептилоїди) мене змушують.  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #5 : Березня 02, 2019, 10:37:23 22:37 »
* дебільний
+++++++++++++++++++++

Ще одна опечатка

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #6 : Березня 02, 2019, 10:37:38 22:37 »
Кто это???

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #7 : Березня 02, 2019, 10:38:13 22:38 »
Так. Вони (рептилоїди) мене змушують.  :shuffle:

Є ще одна версія
Ви й є рептилоїд, що прикидається жертвою рептилоїдів, з метою втертись у довіру  :smilie7:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #8 : Березня 02, 2019, 10:39:04 22:39 »
Є ще одна версія
Ви й є рептилоїд, що прикидається жертвою рептилоїдів, з метою втертись у довіру  :smilie7:
Рекурсія.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #9 : Березня 02, 2019, 10:39:06 22:39 »
Кто это???

одна з конспірологічних версій. Навіть у вікі стаття є. Погугліть- там до хера смішного

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #10 : Березня 02, 2019, 10:39:25 22:39 »
Так. Вони (рептилоїди) мене змушують.  :shuffle:

 :smiley24:
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #11 : Березня 02, 2019, 10:39:43 22:39 »
Рекурсія.  :gigi:

Рептилоїди- вони такі. Дуже розумні й підступні

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #12 : Березня 02, 2019, 10:40:49 22:40 »
Зараз слухав Пороха на Одещині. Таке враження, що це лише балакуча голова, а керують за його спиною якісь розумні люди
Або він прикидається дурником

Такий от парадокс- політика Пороха за всі ці 5 років була дуже розумна. Це найуспішніший президент. Але от він вийшов розмовляти - і повний аут.

Я навіть не хочу перелічувати всі дурниці, починаючи від "я дякую вас" , що є калькою з російської, замість "я дякую вам" - це дратує своєю багатократністю, але в решті решт на новому терміні йому знайдуть хорошого вчителя української ( чому за перші 5 років не знайшли- загадка )...
Я лише одне хочу зрозуміти- чому він каже, що пенсія піднялись на 16% , коли середня зарплата в 2017 році в порівнянні з 2014 роком піднялась на 99% ? Він не хоче розганяти інфляцію ( хоча в багатьох супермаркетах, починаючи від Фуршету й закінчуючи Еко- вже підняли ціни)? Чи справді підняли лише на 16%, хоча мали на 25% ?
Є, правда, ще одне пояснення. У нас до хера людей одержували мінімальну пенсію. Тобто їхня розрахункова пенсія, по середній зарплаті 2014-2016 років ( це попередня формула, з 1 березня цього року середня зарплата для пенсій буде братись на рік більше: 2015-2017 роки) була менше за мінімальну, то держава доплачувала їм до мінімальної. Тому тепер у них відносно мінімальної зарплати може вийти менше, ніж у всіх інших- підвищиться від 0 до ... того, що в інших... за моїми прикидками - до 25%...

В будь-якому разі сам Порох не володіє інформацією...

З оптоволокном теж дивно вийшло. Невже він не знає, що це? Чи під простого косить- мовляв, народ у нас дебільним, тож за свого зійду ?

Що за маячня? Ви не у курсі обов*язків президента?
Є виконавчий орган. Там є спеціалісти. Вони вам нададуть спеца, який розповість про будь-яке волоконне обладнання.
Взагалі, президент це не ходяча енціклопедія.
А обмовки у нього у такий ситуації можуть бути, бо нерви, емоції тощо.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #13 : Березня 02, 2019, 10:41:38 22:41 »
ПФ мусить стати бездефіцитним.
Тому відставання пенсій від з\п буде постійним, власне це закладено в формулу щорічного перерахунку.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #14 : Березня 02, 2019, 10:42:26 22:42 »
Що за маячня? Ви не у курсі обов*язків президента?
Є виконавчий орган. Там є спеціалісти. Вони вам нададуть спеца, який розповість про будь-яке волоконне обладнання.
Взагалі, президент це не ходяча енціклопедія.
А обмовки у нього у такий ситуації можуть бути, бо нерви, емоції тощо.

Ги

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #15 : Березня 02, 2019, 10:42:33 22:42 »
Кто это???

Це блазень. Не звертай уваги, навесні та восени у них завжди загострення.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #16 : Березня 02, 2019, 10:57:45 22:57 »
ПФ мусить стати бездефіцитним.
Тому відставання пенсій від з\п буде постійним, власне це закладено в формулу щорічного перерахунку.
це досить очевидно. Як і те, що при зменшенні темпів зростання зарплат відставання буде по факту скорочуватись. І проблема дефіциту ПФ таким чином не розв'яжеться.
В решті решт, проблема солідарної системи- в демографічній кризі. Пенсів стає більше, а працюючих, тим більше легально- менше.  Звідси й дефіцит.
Перейти до накопичувальної з таким дефіцитом- теж проблематично. Бо діра- вона й діра

Без інопланетян просто ніяк вирішити не можна. Як казала одна розумна людина: "У нас 2 сценарії, один фантастичний, а один- реалістичний. Реалістичний- це те, що прилетять інопланетяни та допоможуть. А фантастичний- це те, що ми справимось своїми силами" (с)

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #17 : Березня 02, 2019, 11:03:41 23:03 »
Заігнорив medved. Але перед цим попросив модера взагалі прибрати з форуму цю мразь

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20421
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #18 : Березня 02, 2019, 11:05:23 23:05 »
нами правит украинский народ

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #19 : Березня 02, 2019, 11:08:07 23:08 »
нами правит украинский народ

ідеалізація

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #20 : Березня 02, 2019, 11:38:37 23:38 »
Зараз слухав Пороха на Одещині. Таке враження, що це лише балакуча голова, а керують за його спиною якісь розумні люди

Які все-таки здогадливі у нас люди! Знову засікли  команду ЖИ-2.

Я лише одне хочу зрозуміти- чому він каже, що пенсія піднялись на 16% , коли середня зарплата в 2017 році в порівнянні з 2014 роком піднялась на 99% ?  Чи справді підняли лише на 16%, хоча мали на 25% ?

Взагалі-то , головний по пенсіях у нас Гройсман. І він обіцяв підвищити пенсію на 17%.
Хоча мало б бути 19% , якщо відповідно до цієї статті:

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування
Стаття 42. Індексація та перерахунок пенсій
{Частину першу статті 42 виключено на підставі Закону № 2148-VIII від 03.10.2017}

2. Для забезпечення індексації пенсії щороку проводиться перерахунок раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.

Показник середньої заробітної плати (доходу) в Україні, який застосовується для обчислення пенсії, щороку збільшується на коефіцієнт, що відповідає 50 відсоткам показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50 відсоткам показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки, що передують року, в якому проводиться збільшення, порівняно з трьома календарними роками, що передували року, який є попереднім щодо року, в якому проводиться збільшення.


Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #21 : Березня 03, 2019, 12:01:57 00:01 »
Які все-таки здогадливі у нас люди! Знову засікли  команду ЖИ-2.

Взагалі-то , головний по пенсіях у нас Гройсман. І він обіцяв підвищити пенсію на 17%.
Хоча мало б бути 19% , якщо відповідно до цієї статті:

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування
Стаття 42. Індексація та перерахунок пенсій
{Частину першу статті 42 виключено на підставі Закону № 2148-VIII від 03.10.2017}

2. Для забезпечення індексації пенсії щороку проводиться перерахунок раніше призначених пенсій шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.

Показник середньої заробітної плати (доходу) в Україні, який застосовується для обчислення пенсії, щороку збільшується на коефіцієнт, що відповідає 50 відсоткам показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50 відсоткам показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки, що передують року, в якому проводиться збільшення, порівняно з трьома календарними роками, що передували року, який є попереднім щодо року, в якому проводиться збільшення.


Дякую. Це краще ніж у РФ, де тільки інфляція враховується, але гірше, ніж я думав. Бо я покладався на здоровий глузд і логіку, за якими індексація мала відбутись лише за збільшенням середньої зарплати . Бо так мало витікати через формулу розрахунку пенсії. Але уряд вирішив нас трохи намахати й зробив 50 на 50 ( інфляція зазвичай менше, ніж зростання середньої зарплати). Які ж бувають дріб'язкові люди!

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #22 : Березня 03, 2019, 12:12:01 00:12 »
Заігнорив medved. Але перед цим попросив модера взагалі прибрати з форуму цю мразь

не забудь ся прийняти  пігулку галопєрідолу, пічусе
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #23 : Березня 03, 2019, 12:36:40 00:36 »

Offline medved

Re: то хто насправді нами править?
« Reply #22 : Сьогодні в 12:12:01 am »
Цитувати
You are ignoring this user. Show me the post.
-----------------------------------------------------------------

мавпо, не стрибай більше на мої гілки.  Мені нецікаве твоє лайно

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #24 : Березня 03, 2019, 01:08:18 01:08 »
Offline medved

Re: то хто насправді нами править?
« Reply #22 : Сьогодні в 12:12:01 am »
Цитувати
You are ignoring this user. Show me the post.
-----------------------------------------------------------------

 

 :smiley24:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #25 : Березня 03, 2019, 09:00:55 09:00 »
Заігнорив medved. Але перед цим попросив модера взагалі прибрати з форуму цю мразь

Заспокойтесь. Добре? А то я ж приберу. Тільки не "медведа".  :smilie7:

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #26 : Березня 03, 2019, 09:04:45 09:04 »
Заспокойтесь. Добре? А то я ж приберу. Тільки не "медведа".  :smilie7:
Злой ты. :smiley16:
sine ira et studio

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #27 : Березня 03, 2019, 09:08:53 09:08 »
И да, порох знает - порох не знает... 'Короля делает свита"© - если он может организовать людей для работы в нужном направлении - лично мне этого достаточно.
"Каким бы вы хотели видеть своего начальника?
Я бы хотел его не видеть. Серьезно, мне нет разницы как он выглядит. Главное, чтобы он был начальником: тем, кто может нормально и внятно сформулировать задачи. А в остальном, пусть хоть в красных труселях на белой капибаре разъезжает по офису."©
sine ira et studio

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #28 : Березня 03, 2019, 09:53:26 09:53 »
Злой ты. :smiley16:

Што подєлать? Жизнь винуждаєтЪ

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: то хто насправді нами править?
« Reply #29 : Березня 03, 2019, 11:34:31 11:34 »
Заспокойтесь. Добре? А то я ж приберу. Тільки не "медведа".  :smilie7:

Не думав , коли ми разом на Общем (форумі ) Еха Москви разом протистояли кацапським тролям, що ти до цього дійдеш. Але якщо вже ти останні берега щодо мене загубив- то й ігнор і тобі. І можеш прибирати- я спокійно переживу, якщо не зможу висловлювати свою думку саме тут. Бо я не одержую за це гроші й на думку більшості людей, як ти колись сказав про себе на ЕМ, мені плювати. Якщо я щось і пишу, то винятково за своєю преподською звичкою повчати інших, якої все одне треба колись позбутись, якщо я хочу ще пожити

Коротше, ігнор