Сторінок:
Actions
  • #1 від Таємний Радник 12 Apr 2014
  • Уже очевидно, що без жорстких і НЕГАЙНИХ дій, через 2 дні можна буде проводити кордон по межах луганської та донецької областей.
    Але я можу точно сказати, що буде в цьому випадку.
    Через півроку України, як самостійної держави не буде, і дебіли марно сподіваються, що воно якось само по собі мирно врегулюються.
  • #2 від MakYury 12 Apr 2014
  • Уже очевидно, що без жорстких і НЕГАЙНИХ дій, через 2 дні можна буде проводити кордон по межах луганської та донецької областей.
    Але я можу точно сказати, що буде в цьому випадку.
    Через півроку України, як самостійної держави не буде, і дебіли марно сподіваються, що воно якось само по собі мирно врегулюються.

    залишиться, але стане значно менше...
    не змогли дати трохи повноважень - загубимо все...
  • #3 від Feral Cat 12 Apr 2014
  • Значить така доля. Зрештою, все має стати на своє місце. Якщо населенню не потрібна Украіна, то нехай так і буде. На стадо дурних овець завжди знайдеться якийсь пастух. Щодо всього цього цирку - не переймайтеся. Донбас треба або послати подалі, або або обламати йому роги. Мені стає все більше до вподоби перший варіант.
  • #4 від Светлана 12 Apr 2014
  • Верно, никто кроме нас самих не наведет порядок в стране , в области, в доме, даже самое идеальное правительство. только боюсь в Донецке будет много крови, потому что много криминала и дебилов , да и еще неадекватные"братья " близко. И потом в 90 е годы в Донецке победила самая жестокая преступная группировка, татарская, а с уголовниками нормальным людям очень тяжело бороться, у них другие законы, человеческая жизнь для них ничего не стоит.
  • #5 від DeL1T 12 Apr 2014
  • ну отдадут. а послезавтра вдруг появится ущемленная колорадская мразь в херсоне, николаеве, одессе. тоже скажите отдайте? вы понимаете что это максимум 10% там таких городских сумасшедших, остальных украина пид керивныцтвом убютков тупо сливает.
  • #6 від garri 12 Apr 2014
  • ну отдадут. а послезавтра вдруг появится ущемленная колорадская мразь в херсоне, николаеве, одессе. тоже скажите отдайте? вы понимаете что это максимум 10% там таких городских сумасшедших, остальных украина пид керивныцтвом убютков тупо сливает.

    я дивуюся, як цього не розуміють
  • #7 від Sailor 12 Apr 2014
  • ну отдадут. а послезавтра вдруг появится ущемленная колорадская мразь в херсоне, николаеве, одессе. тоже скажите отдайте? вы понимаете что это максимум 10% там таких городских сумасшедших, остальных украина пид керивныцтвом убютков тупо сливает.

     :smiley24:
  • #8 від div 12 Apr 2014
  • Уже очевидно, що без жорстких і НЕГАЙНИХ дій, через 2 дні можна буде проводити кордон по межах луганської та донецької областей.
    Але я можу точно сказати, що буде в цьому випадку.
    Через півроку України, як самостійної держави не буде, і дебіли марно сподіваються, що воно якось само по собі мирно врегулюються.

    залишиться, але стане значно менше...
    не змогли дати трохи повноважень - загубимо все...

    Вы про что?
  • #9 від DFMB 12 Apr 2014
  • ну отдадут. а послезавтра вдруг появится ущемленная колорадская мразь в херсоне, николаеве, одессе. тоже скажите отдайте? вы понимаете что это максимум 10% там таких городских сумасшедших, остальных украина пид керивныцтвом убютков тупо сливает.

    я дивуюся, як цього не розуміють

    питання в іншому, на що готові самі мешканці шоб всім желающім дати піздюлей. Я шось дуже сумніваюсь якшо у Львові появляться такі езелні человечкі їм тут сама громада не вломить і не позабиває.
  • #10 від outsider 12 Apr 2014
  • Господи, Радник він старий комуняка і хвилює його виключно жопа старої комсомолки Юлі в кріслі. Буде нудити відмивати і пояснювати любий посир непереборними обставинами.

    P.S. Якщо ще хтось не надивився яке гівно уявляє з себе БЮТ при владі  то такому "хтось" вже ніщо не допоможе.
Сторінок:
Actions