Автор Тема: Дві країни  (Прочитано 2615 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Дві країни
« Reply #30 : Серпня 06, 2015, 10:52:04 22:52 »
Вам не кажется, что желание перепрыгнуть через этап развития и подьема национальной украинской культуры - это те самые хитрые имперские программы, которые заставляют бывшие колонии саморазрушаться?

В данном случае это убежденность в том, что есть легкий и короткий силовой путь, притом настолько соблазнительный, что этап подъема культуры можно "временно" похоронить.
И цель этого постимперского вируса именно в этом - похоронить.

 Хватит выкручиваться, бери и пиши украинськой.  :smilie9:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2742
Re: Дві країни
« Reply #31 : Серпня 06, 2015, 11:02:15 23:02 »
Вам не кажется, что желание перепрыгнуть через этап развития и подьема национальной украинской культуры - это те самые хитрые имперские программы, которые заставляют бывшие колонии саморазрушаться?

В данном случае это убежденность в том, что есть легкий и короткий силовой путь, притом настолько соблазнительный, что этап подъема культуры можно "временно" похоронить.
И цель этого постимперского вируса именно в этом - похоронить.

 Хватит выкручиваться, бери и пиши украинськой.  :smilie9:

А ти коли на російській мові почнеш писати, а не на цьому жахливому суржику?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Дві країни
« Reply #32 : Серпня 06, 2015, 11:40:30 23:40 »
Вам не кажется, что желание перепрыгнуть через этап развития и подьема национальной украинской культуры - это те самые хитрые имперские программы, которые заставляют бывшие колонии саморазрушаться?

В данном случае это убежденность в том, что есть легкий и короткий силовой путь, притом настолько соблазнительный, что этап подъема культуры можно "временно" похоронить.
И цель этого постимперского вируса именно в этом - похоронить.

 Хватит выкручиваться, бери и пиши украинськой.  :smilie9:

Ну понятно, что русофилам хотелось бы все свести к простому срачу.
Думаю что все будет сложнее и правильнее (а значит по-настоящему безвозвратно).

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Дві країни
« Reply #33 : Серпня 07, 2015, 12:10:18 00:10 »
Колись, років сорок, тому читав фантастичне оповідання. Тоді вся фантастика була робото-космічна. Це оповідання було напівгумористичним. В одному містечку жив собі алкаш. Звичайний, тихий, вештався по барах, нікого не зачіпав, але завжди був на людях. В решті решт виявилрся, що це був робот, який спеціально являв собою "поганий приклад". Плюс ідея в тому, що в певних соціумах є місце для одного поганого хлопця. Якщо його місце заняте, то другий вже не з'явиться. Така оригінальна метода боротьби з пороками. Наївно і просто, але іноді думаю, що щось в цьому є.  :smilie3:

Оптимус?  :smiley24:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46567
  • Never give in!
Re: Дві країни
« Reply #34 : Серпня 07, 2015, 01:32:04 01:32 »
Якщо мене не люблять кілька скацаплених хохлів і комсмольських ватників, це зовсім не значить, що я тут bad apple.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Re: Дві країни
« Reply #35 : Серпня 07, 2015, 01:33:37 01:33 »
Колись, років сорок, тому читав фантастичне оповідання. Тоді вся фантастика була робото-космічна. Це оповідання було напівгумористичним. В одному містечку жив собі алкаш. Звичайний, тихий, вештався по барах, нікого не зачіпав, але завжди був на людях. В решті решт виявилрся, що це був робот, який спеціально являв собою "поганий приклад". Плюс ідея в тому, що в певних соціумах є місце для одного поганого хлопця. Якщо його місце заняте, то другий вже не з'явиться. Така оригінальна метода боротьби з пороками. Наївно і просто, але іноді думаю, що щось в цьому є.  :smilie3:

Оптимус?  :smiley24:

гома  :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Дві країни
« Reply #36 : Серпня 07, 2015, 08:21:31 08:21 »
Якщо мене не люблять кілька скацаплених хохлів і комсмольських ватників, це зовсім не значить, що я тут bad apple.
От хитре: воно вже рахуе, кто його любить, а хто нi.
Не треба робити з себе ура-патрiота, лише тому, що добре мову знаеi.
Йомуi в нiс - показники Форуму, що у флуда й пустих гiлок... бiльше всiх, а воно тут... демагогiю разводить, намагаеться всiх переконати, що воно е справжне..., а всi iншi - не сповна розуму.
Однак, як можна дивуватися Коту, коли його патрiотизм - за сiма морями, де таких патрiотiв... сила силена.
Ото сидить тушка та клацае клавой, шукаючi собi пригод...
 :smilie7: