Автор Тема: Порошенко 54%, Тимошенко -10%, Тигипко -7%... Тягнибок -1,6%, Ярош - меньше 1%  (Прочитано 2575 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
у Яроша должно быть больше
Купа прихильників Яроша голосували б за нього на виборах у ВР, але поспішають завершити вибори преза в 1 тур.

+++
Те само з прихильниками Ляшка
Просто не та ситуація зараз щоб гратися в канонічні вибори і визначати ступінь впливовості політиків (а жаль...цікаво би знати реальні цифри підтримки )

П.с. ярош мені щось мутним видається. Я до грудня2013 про нього і не чув ніколи  :shuffle:

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Порошенко 54%, Тимошенко -10%, Тигипко -7%...
« Reply #31 : Травня 18, 2014, 11:59:22 23:59 »
а Рома ще юзає цей штамп  :moskali:

Не зобіжайте Рому , він у нас суповський "городской самашедший" :gigi:
ігнор Квант

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Эти цифры сегодня Интер давал, но это проценты из определившихся. Там ещё 25% не определилось.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33184
  • Стать: Чоловіча
Сьогодні проводила "екзит-пол" в райцентрі Вінниччини (практично батьківщина Пороха).
Найбільше відповідали, що голосуватимуть за Ляшка, потім - Ярош, потім - Тимошенко, Порошенко і т.д.
От ми сміємося, а щоб не вийшов в 2 тур, несподівано, Ляшко.  :smilie5:
Вот тебе продажная тварь-топистакер ответ украинцев , едь к Гепе со своими шекелями от Коломойского.  :smilie9:

roma, не бійся сказати вєщєствам 'ні'.  :gigi:


Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Сьогодні проводила "екзит-пол" в райцентрі Вінниччини (практично батьківщина Пороха).
Найбільше відповідали, що голосуватимуть за Ляшка, потім - Ярош, потім - Тимошенко, Порошенко і т.д.
От ми сміємося, а щоб не вийшов в 2 тур, несподівано, Ляшко.  :smilie5:
Вот тебе продажная тварь-топистакер ответ украинцев , едь к Гепе со своими шекелями от Коломойского.  :smilie9:

Якась відсталість, всі професійні "настоящіє укрАінци - нє галічанє" вже одним махом перемкнулися на триколори і "Раісся дєтєй нє бросаєт", а Рома ще юзає цей штамп  :moskali:

 И где ты видел таких украинцев - "махом перемкнулися на триколори і "Раісся дєтєй нє бросаєт"?  :smilie9:   
Приведи пример , потом дальше обсудим...
« Останнє редагування: Травня 19, 2014, 12:53:02 00:53 від roma »
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Якась відсталість, всі професійні "настоящіє укрАінци - нє галічанє" вже одним махом перемкнулися на триколори і "Раісся дєтєй нє бросаєт", а Рома ще юзає цей штамп  :moskali:

 И где ты видел таких украинцев - "махом перемкнулися на триколори і "Раісся дєтєй нє бросаєт"?  :smilie9:   
Приведи пример , потом дальше обсудим...

Не знаю, чи є з ким обсуждать, але шизуха явно не рідкісна. В інеті якось раптом зник п..здьож про несправжніх українців-галичан і настаящіх укрАїнцев зі сходу - не платять, чи що, але зразу море рускай вєсни і фанів Раші. А в реалі знаю одну таку особу - з ДебІльцева понаєхавшая в Данєцк. Колись навіть українських поетів цитувала, а тепер репетує, що Правий Сектор рветься весь Юга-Васток перерізати,спалити і викорінити узкій язик.   

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Написав Остап Дроздов на своїй сторінці на ФБ :smilie1:

"У мене народились рослинні паралелі на основних кандидатів у президенти. Ось вони:

Порошенко – це сакура. Коли цвіте – виглядає шикарно й феноменально. Але сакура – це пустоцвіт. Плодів не дає жодних. А коли цвіт опадає – перетворюється у звичайне дерево.

Тимошенко –
це тис. Дерево міцне, але дуже отруйне. Якщо ножицями, якими обрізають тис, торкнутися інших рослин – весь сад гине. Тому якщо й розводити, то чимподалі.

Тігіпко
– це омела. З неї варять клей. Типовий паразит. Росте за рахунок чужого організму. Староукраїнська назва – Баб’ячий Прокльон. У середньовіччі алхіміки збирали омелу, яка виросла на черепах повішаних.

Ляшко – це барвінок. В’ється-в’ється, але не обвиває. Є неодмінним атрибутом на весіллях, де всі п’яні й веселі.

Гриценко
– це кедр. Товста, зморщена кора. Чим суворіший, тим кращий. За повір’ям, запах кедра допомагає позбутися відчуття тривоги. Щоб розкусити його і розсмакувати, треба вміти розколоти. Не всім це під силу.

Богомолець – це первоцвіт. З’являється, щойно зійде сніг. Тому–то його зривати боязко, бо одразу помре.

Тягнибок – це ріпак. Цвіте ядучим жовтим кольором. На тлі синього неба виглядає капець як патріотично. Але ріпак несамовито виснажує грунт. Після нього мало що росте. Іде на корм худобі.

Ярош
– це кактус. Дивне, колюче створіння. Повертати його не можна. Радять ставити біля радіації. Помирає і зацвітає, коли йому захочеться.

Добкін
– це трухлявий пень. Окрім личинок усіляких гнид, там нічого не живе".


Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
 :Sho_za:

У нас за Порохом Лашко!
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно