Автор Тема: Бігус принижує розумово загальмоване єрмачйо  (Прочитано 1377 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
говноед этот Бигус ...
и не настолько глуп он, чтобы этого не понимать самому.
а армия и война не индульгенция от подлости и преступлений, это кстати.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6408
Хє-хє, як Гєоргієвічь опаришівську залупу вилизує  :weep:
А декому все ніяк в голівоньку не вліза Велика Мисля про те, що кондомами можуть бути одночасно й зелені, й бігуси...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
У 2018 році лише закінчені продажні імбецили не розуміли якa загроза нависає над країною. Тому одні репетували “Свинарчуки!!!!!“, а інші називали Томос “термосом“ під дурнувате гиготіння собі подібних. 
« Останнє редагування: Лютого 07, 2024, 04:44:26 16:44 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
А декому все ніяк в голівоньку не вліза Велика Мисля про те, що кондомами можуть бути одночасно й зелені, й бігуси...

RосGвардеець настільки тупий, що одночасно йти і жувати гумку ніасіліваєт, а ви про якісь-там МислІ.  :pooh_lol:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33248
  • Стать: Чоловіча
А декому все ніяк в голівоньку не вліза Велика Мисля про те, що кондомами можуть бути одночасно й зелені, й бігуси...

Бля, вам  там в тих Ойропах мізки лоєм запливають, чи що, щоб робити такі порівняення   :fp2

Бігус і Ко - просто  журнашлюхи, який колупаються у всілякій херні, щоби сплодити якісь типу сенсації і накрутити собі лічильники. Опариші - це зараз влада, тобто масштаб хуйні, яку вони творять і потенційної відповідальності за неї на декілька порядків вищі від проституції бігусів.

RосGвардеець настільки тупий, що одночасно йти і жувати гумку ніасіліваєт, а ви про якісь-там МислІ.  :pooh_lol:

Посмоктуй в єрмаків, кловане  :smilie7:

   

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1147
Чергова спєцабсєрация хохмачів з метою зачистки СБУ від не своїх. А бігусня тут у звичній для них ролі дєвочєк для банькі.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20462
Чергова спєцабсєрация хохмачів з метою зачистки СБУ від не своїх. А бігусня тут у звичній для них ролі дєвочєк для банькі.

Коля привет

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6408
Бля, вам  там в тих Ойропах мізки лоєм запливають, чи що, щоб робити такі порівняення   :fp2

Бігус і Ко - просто  журнашлюхи, який колупаються у всілякій херні, щоби сплодити якісь типу сенсації і накрутити собі лічильники. Опариші - це зараз влада, тобто масштаб хуйні, яку вони творять і потенційної відповідальності за неї на декілька порядків вищі від проституції бігусів.
 
Нічосі. А для мене всякі сєрлєщі та інші бігуси - це фсбшна сволота, яка свідомо валила боєздатну українську владу, в той час як особисто Зеленський - звичайна хрінька, обрана такими ж. До того, як дорослі дяді вирішили зробити з нього президента, його найбільшим гріхом була малоросєйська тупорилість з шутєйкамі про німецьких актрис.
Такі бігуси нічим не відрізняються від сабачніка або фуфріча, просто посада інша. Й називається це саботажем, а не "проституцією".
Я загалом-то наїзди на цього покидька особливо не коментую, оскільки за фактом мова про наїзди на будь-яке медіа, а не конкретно бігуса. Але сцуко ще молитися на нього шо він там типу всіх захистив та демобілізувався (це взагалі...)?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33248
  • Стать: Чоловіча
Нічосі. А для мене всякі сєрлєщі та інші бігуси - це фсбшна сволота, яка свідомо валила боєздатну українську владу, в той час як особисто Зеленський - звичайна хрінька, обрана такими ж. До того, як дорослі дяді вирішили зробити з нього президента, його найбільшим гріхом була малоросєйська тупорилість з шутєйкамі про німецьких актрис.
Такі бігуси нічим не відрізняються від сабачніка або фуфріча, просто посада інша. Й називається це саботажем, а не "проституцією".
Я загалом-то наїзди на цього покидька особливо не коментую, оскільки за фактом мова про наїзди на будь-яке медіа, а не конкретно бігуса. Але сцуко ще молитися на нього шо він там типу всіх захистив та демобілізувався (це взагалі...)?

Тобто я правильно зрозумів , що сбушники молодці, бо хотіли прижопити фсбшника і саботажника Бігуса ?

Он і опаришівець якийсь тут те саме тулить :smilie7:


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20462
Юрій Бутусов

  ·
Сьогодні у Авдіївці я побачив та почув кілька шокуючих та незабутніх подій.
В Авдіївці два оператори дронів 110-і механізованої бригади після того, як їх будівля була знищена прямим влучанням авіабомби, дивом вижили, розкопали себе самі з під уламків, повернулись на базу, і відмовились від госпіталізації, «тому що не можна залишити наших».
Бачив з дрона, як штурмова група росіян сьогодні атакувала будинок, де двоє наших бійців відстрілювались до останнього, будинок згорів, у полон ніхто не здався. «Їх всього два там залишилось, бо людей не вистачає». Росіяни туди зайти не змогли, бо оператори, які місяцями сплять не більше чотирьох годин на добу, розбомбили волонтерськими дронами штурмову групу.
Потім бачив як з іншої позиції, яку ворог захопив вчора, вели нашого пораненого бійця у полон. «Мабуть, ще хтось з ремонтників». Вчора ворог виклав допит нашого полоненого бійця з ремонтної роти, товариші коментують: «ім сказали, що для захисту Авдіївки зараз потрібен кожен, хто може тримати автомат, і вони пішли, бо треба втримати ці вулиці до дороги, і ці діди пішли, більшість загинули у бою».
Весь день я бачив як відчайдушно бʼються за Авдіївку наші люди, в яких умовах, як їм буквально усього не вистачає, і вони просять у волонтерів, щоб їм купили зброю та забезпечення, яке не дає держава, бо у держави не вистачає грошей та підготовлених поповнень для захисту Авдіївки, і тому герої платять за цю нестачу своєю кровʼю.
А увечері я побачив розслідування Бігус.інфо, як інші військовослужбовці, 30 кадрових офіцерів ДЗНД СБУ, здорові, ситі, вгодовані, на хороших машинах, які їм дає держава, на гроші, які їм дає держава, під час війни проводять три дні  у київському готелі, незаконно встановлюючи відеокамери у спальнях дівчат-журналісток.
І я подумав, що ті, хто це зробив, і ті, хто відправив цих підготовлених військовослужбовців СБУ у готель, коли у окопах Авдіївки змушені битись насмерть літні ремонтники, і ті, хто знаходить гроші на незаконне стеження, на зняття номерів, обідів, машини прикриття, камери, а не знаходить на машини, дрони, антени, камери, РЕБ для Авдіївки - справжні безсоромні покидьки та зрадники України.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6408
Тобто я правильно зрозумів , що сбушники молодці, бо хотіли прижопити фсбшника і саботажника Бігуса ?

Он і опаришівець якийсь тут те саме тулить :smilie7:
Тобто ви знаходитеся на форумі з аудиторією в 10 людей, замість звичайного спілкування систематично повторюєте протухлі ще двадцять років тому "прийоми полемічной бурудьби", й кайфуєте  :bk
Не засуджую, аби настрій підіймало :)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33248
  • Стать: Чоловіча
Тобто ви знаходитеся на форумі з аудиторією в 10 людей, замість звичайного спілкування систематично повторюєте протухлі ще двадцять років тому "прийоми полемічной бурудьби", й кайфуєте  :bk
Не засуджую, аби настрій підіймало :)

Зрозуміло, відповісти по суті нічого, крім 'ані фсє адінаковиє'. Теж на протухлий полемічний прийом змахує  :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6408
Зрозуміло, відповісти по суті нічого, крім 'ані фсє адінаковиє'. Теж на протухлий полемічний прийом змахує  :smilie7:
Вам доволі чітко відповіли, чим конкретно відрізняється ставлення до свінарчубігусів, й чому це так.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33248
  • Стать: Чоловіча
Вам доволі чітко відповіли, чим конкретно відрізняється ставлення до свінарчубігусів, й чому це так.

Це та відповідь, де Бігус - потужний фсбшний диверсант, а Зєля так собі, просто нєсмишльоний пацанчік-малорос ?   :weep:

 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33248
  • Стать: Чоловіча
Теж на ОПу підробляєте ?   :smilie7:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17303
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Теж на ОПу підробляєте ?   :smilie7:

Я вже давно помітив, і це 100%.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6408
Це та відповідь, де Бігус - потужний фсбшний диверсант, а Зєля так собі, просто нєсмишльоний пацанчік-малорос ?   :weep:
Ну, я завжди з цікавістю заслухаю від вас іншу інфу. Наприклад, я реально не особливо слідкую за всякой шелупонью типу зелі, якщо він до маріонеткового президенства відрізнявся антиукраїнською поведінкою поза межами описаного - мені не завадить дізнатися.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6408
Я вже давно помітив, і це 100%.
А ви не помітили, що на форумі від "накалу страстєй" почали трошки заграватися з приколами типу "він ольгінскій бот", "а він з члєнінграду", "а вони підробляють на ОП"?
Насправді з цим пора б завʼязувати, а не далі вдавати що це все на сурйозі.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33248
  • Стать: Чоловіча
А ви не помітили, що на форумі від "накалу страстєй" почали трошки заграватися з приколами типу "він ольгінскій бот", "а він з члєнінграду", "а вони підробляють на ОП"?
Насправді з цим пора б завʼязувати, а не далі вдавати що це все на сурйозі.

Ну добре, не підробіток, а за ідею  :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6408
Ну добре, не підробіток, а за ідею  :smilie1:
Оце й весь рівень розмов :)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33248
  • Стать: Чоловіча
Оце й весь рівень розмов :)

Можна й про ряди Фур'є чи теорему Хана-Банаха, хоча вже майже все позабував  :smilie2:

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1147
Коля привет

"Сінагога" не забарилась з підтвердженням.  :smilie5:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33248
  • Стать: Чоловіча
Опаришівці, ану сюди  :smilie7: