Автор Тема: Схудлий Гройсман не продовжив контракт з паном Коболєвим  (Прочитано 2448 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9350
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
До речі, так. З Коболєва вийшов би класний прем"єр.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
До речі, так. З Коболєва вийшов би класний прем"єр.
Было его интервью Янине Соколовой.
Говорит - "Не хочу"

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2742

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Виктор Трегубов
...
Во-первых, это решение просто незаконно.

Есть устав «Нафтогаза». В нём четко прописано, что кандидатуру главы Нафтогаза подаёт и утверждает Наблюдательный совет предприятия и его общее собрание. Правительству же отведена функция…
...

З якого це часу устав Нафтогазу став законом ?  :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15843
З якого це часу устав Нафтогазу став законом ?  :smilie7:
Слово "незаконно" вживається і щодо порушення норм підзаконних актів, бо зазвичай вони прийняті на основі норм законів.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Слово "незаконно" вживається і щодо порушення норм підзаконних актів, бо зазвичай вони прийняті на основі норм законів.

Не думаю, що Гройсман зовсім вже ідіот і не знає, що робить. Якщо контракт до 23.03, то він, напевне, має право (чи навіть обов'язок) піднімати питання призначення керівництва НГ.

Більше того, якщо би він його не піднімав, то це пряма службова недбалість.

А якщо Коболєв весь з себе такий прогресивний, то нехай йде на перепризначення. Але без пистіжу в ящику, який він крутий пацан.   

 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15843
Не думаю, що Гройсман зовсім вже ідіот і не знає, що робить. Якщо контракт до 23.03, то він, напевне, має право (чи навіть обов'язок) піднімати питання призначення керівництва НГ.

Більше того, якщо би він його не піднімав, то це пряма службова недбалість.

А якщо Коболєв весь з себе такий прогресивний, то нехай йде на перепризначення. Але без пистіжу в ящику, який він крутий пацан.
Може Гройсман і знає що робить але наврядчи прорахував усі наслідки. Ідіотів у владі у нас цілі залізничні состави. Наскільки я зрозумів уряд і його голова,а саме Гройсман, передав повноваження по призначенню голови "Нафтогазу" наглядовій раді, тому він не має ніякого права щось там вимагати.
 Коболєва вже перепризначити ті, хто мав на це право. Наскільки Коболєва крутий і прогресивний він уже довів
 

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Може Гройсман і знає що робить але наврядчи прорахував усі наслідки. Ідіотів у владі у нас цілі залізничні состави. Наскільки я зрозумів уряд і його голова,а саме Гройсман, передав повноваження по призначенню голови "Нафтогазу" наглядовій раді, тому він не має ніякого права щось там вимагати.
 Коболєва вже перепризначити ті, хто мав на це право. Наскільки Коболєва крутий і прогресивний він уже довів

Думаю, наглядова рада просто здійснює процедуру відбору кандидатів. Призначають завжди акціонери ( в даному випадку - Кабмін).

До речі, є підтвердження, що наглядова рада вже подала кандидатуру Коболєва ?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15843
Думаю, наглядова рада просто здійснює процедуру відбору кандидатів. Призначають завжди акціонери ( в даному випадку - Кабмін).

До речі, є підтвердження, що наглядова рада вже подала кандидатуру Коболєва ?
Там вище я запостив статтю з  ПіМа, там все розписано для манюпаса.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Там вище я запостив статтю з  ПіМа, там все розписано для манюпаса.

Тобто, підтвердження немає  :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15843
Тобто, підтвердження немає  :smilie7:
Ви ж читати вмієте? То почитайте і зрозумієте чи потрібно Наглядовій раді знати, коментувати і вчиняти якісь дії з приводу маячні Гройсмана.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Ви ж читати вмієте? То почитайте і зрозумієте чи потрібно Наглядовій раді знати, коментувати і вчиняти якісь дії з приводу маячні Гройсмана.

Не треба нервувати, немає, то й немає   :smilie5:

Тобто, Кабмін взагалі не сміє ніяким пхатись до Нафтогазу і вундеркінда Коболєва ? Сильно, пляць  :smilie7: 

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Не треба нервувати, немає, то й немає   :smilie5:

Тобто, Кабмін взагалі не сміє ніяким пхатись до Нафтогазу і вундеркінда Коболєва ? Сильно, пляць  :smilie7:
Может, но только одним способом - сменив Набсовет.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Может, но только одним способом - сменив Набсовет.

Контракт теж Наглядова рада підписує ? Щось сумніваюсь.

Питаю, що там та Наглядова рада вирішила по Коболєву - починаються якісь крики про зраду ?   :smilie7:

 

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Контракт теж Наглядова рада підписує ? Щось сумніваюсь.

Питаю, що там та Наглядова рада вирішила по Коболєву - починаються якісь крики про зраду ?   :smilie7:

 
Да, контракт тоже подписывает Набсовет. А ты думал Гройсман лично?
И он уже решил контракт продлить.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Да, контракт тоже подписывает Набсовет. А ты думал Гройсман лично?
И он уже решил контракт продлить.

Де можна отримати підтвердження, що вже вирішили ? Якою більшістю ?

І куріть статут Нафтогазу,  голову ( та інших членів) правління обирають Загальні збори на підставі подання Спостережної ради. Тобто, можуть обрати, а можуть і ні. І строк повноважень теж вони встановлюють.  А Загальні збори - це таки Гройсман  :smilie5:

Тут Статут Нафтогазу  СТАТУТ, вивчайте та конспектуйте.

Так що виглядає, що Гройсман тут повністю правий і діє у відповідності з законом і своїми повноваженнями. А Коболєв просто-напросто порушує корпоративну етику, намагаючись тиснути на акціонерів і зберегти свою посаду.

Читайте першоджерела, а не якісь медіапистотні байки.   

P.S. Гео, прошу звернути увагу, як я завзято захищаю жида/єврея проти нападок форумчан  :smilie7:


Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Де можна отримати підтвердження, що вже вирішили ? Якою більшістю ?

І куріть статут Нафтогазу,  голову ( та інших членів) правління обирають Загальні збори на підставі подання Спостережної ради. Тобто, можуть обрати, а можуть і ні. І строк повноважень теж вони встановлюють.  А Загальні збори - це таки Гройсман  :smilie5:

Тут Статут Нафтогазу  СТАТУТ, вивчайте та конспектуйте.

Так що виглядає, що Гройсман тут повністю правий і діє у відповідності з законом і своїми повноваженнями. А Коболєв просто-напросто порушує корпоративну етику, намагаючись тиснути на акціонерів і зберегти свою посаду.

Читайте першоджерела, а не якісь медіапистотні байки.   

P.S. Гео, прошу звернути увагу, як я завзято захищаю жида/єврея проти нападок форумчан  :smilie7:
Похоже, ты читаешь, но не понимаешь смысла.
Да, он может неназначить того, кого подали. Но тогда ему придется объясняться. Долго и нудно и не только в Украине.
Далее. Кабмин/Гройсман не имеют право никого назначить без представления Набсовета.
Кабмин/Гройсман не имеют права объявлять конкурс на замещение должности Председателя правления. Эти полномочия отсутствуют в Статуте.
Далее, все свои решения кабмин/Гройсман может принимать только на Общем собрании.
Так вот:
69. До виключної компетенції наглядової ради належить:..
2) підготовка та попереднє затвердження порядку денного і повідомлення про проведення загальних зборів, прийняття рішення про дату їх проведення та про включення пропозицій до порядку денного, крім скликання акціонерами позачергових загальних зборів, схвалення проектів рішень з питань порядку денного;
3) прийняття рішення про проведення річних або позачергових загальних зборів відповідно до цього Статуту та у випадках, передбачених законом;
Т.е., т.к Нафтогаз имеет стратегическое значение и для Украины, и (в данный момент) для Европы, то волюнтаристские решения Кабмина ограничены Наблюдательным советов в который включены независимые члены: 4 члена из 7
Подробности по составу Набсовета  здесь

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Та прямо, директорствував понад 20 років в західних фірмах, разів 10 перепризначався правліннями, а тут мені розповідають, що власник не має права призначати керівника  :weep:

Я не чув, щоб Гройсман когось призначав на посаду. чи оголошував конкурс. Він тільки сказав, що строк дії контракту Коболєва закінчується 23 березня    :smilie7:

Контракт закінчується, Наглядова рада подає кандидатуру, збори (тобто Кабмін) обирають/не обирають голову правління. Якщо не обирають, призначають виконуючого обов'язки голови ( п.18 параграфу 47) . Все просто, як двері.

В статуті, до речі, сказано, що допускається повторне призначення (параграф 86). Так що незрозуміло взагалі, через що весь кіпіш ?  Чи Коболєв думає, що він пожиттєвий голова правління, навіть подаватись не треба ? :smilie7: 

Про значення для Європи я вже колись чув. Це коли Макака виправдовувала підписання піріможного кАнтракту з кацапами, бо інакше Європа може залишитись без газу і замерзнути  :love:

Коротше, нехай Коболєв менше пистить в ящику, а подає докУменти. Якщо не призначать, тоді вже може репетувати, який Гройсман херовий .     

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Та прямо, директорствував понад 20 років в західних фірмах, разів 10 перепризначався правліннями, а тут мені розповідають, що власник не має права призначати керівника  :weep:

Я не чув, щоб Гройсман когось призначав на посаду. чи оголошував конкурс. Він тільки сказав, що строк дії контракту Коболєва закінчується 23 березня    :smilie7:

Контракт закінчується, Наглядова рада подає кандидатуру, збори (тобто Кабмін) обирають/не обирають голову правління. Якщо не обирають, призначають виконуючого обов'язки голови ( п.18 параграфу 47) . Все просто, як двері.

В статуті, до речі, сказано, що допускається повторне призначення (параграф 86). Так що незрозуміло взагалі, через що весь кіпіш ?  Чи Коболєв думає, що він пожиттєвий голова правління, навіть подаватись не треба ? :smilie7: 

Про значення для Європи я вже колись чув. Це коли Макака виправдовувала підписання піріможного кАнтракту з кацапами, бо інакше Європа може залишитись без газу і замерзнути  :love:

Коротше, нехай Коболєв менше пистить в ящику, а подає докУменти. Якщо не призначать, тоді вже може репетувати, який Гройсман херовий .     
Про конкурс.
 
Кабінет Міністрів України
Розпорядження                       
від 06 березня 2019 р. № 101-р
 
Київ
 
Питання виконавчого органу публічного акціонерного товариства “Національна  акціонерна компанія “Нафтогаз України”
 
   
   
   
   
    1. У зв’язку із закінченням 22 березня 2019 р. строку повноважень правління публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”, зокрема голови правління, оголосити з 23 березня 2019 р. конкурсний відбір на посаду голови правління публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”.
Заяви від осіб, що виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі, приймаються протягом 30 календарних днів після дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору на зазначену посаду.
Конкурсний відбір проводиться протягом 30 календарних днів.
2. Наглядовій раді публічного акціонерного товариства “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі подати до 14 березня 2019 р. на розгляд Кабінету Міністрів України пропозиції щодо персонального складу правління зазначеного товариства.
        Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН


https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pitannya-vikonavchogo-organu-publichnogo-akcionernogo-tovaristva-nacionalna-akcionerna-kompaniya-naftogaz-ukrayini


Обращаю внимание, что в тексте распоряжения нет никаких отсылов типа: "Действуя на основании <чего-то там>.

Про то, что может собственник...


Дело же в том, что Нафтогаз - это уже "не зуб Гройсмана" и не твой и не мой, а "кого надо зуб"

МВФ, сотрудничество с которым нам крайне необходимо, озабочен тем, что бы бюджет Украины был более-менее сбалансирован, и, Нафтогаз, который ранее генерировал убытки бюджета, а при Коболеве вдруг стал генерировать доходы бюджета, находится под их плотным контролем.


И, поэтому, Украину принудили создать Наблюдательный Совет, в котором больше половины принадлежит "независимым членам", передать ему довольно ощутимые полномочия, что бы никакой "рыночник" Гройсман или понижательница тарифов Тимошенко не могли не нарушая собственные [Украины] договоренности, не устраивая разрывов с МВФ (ставя под угрозу все ранее согласованные программы) и без большого международного скандала не устраивал там свои мутки и не приводя туда разных Дубин.


Тут все кричат, что вот отмена Конституционным судом статьи про "незаконне збагачування" поставило под угрозу безвиз и т.п. Но почему-то все молчат, что вот этот финт ушами Гройсмана таит в себе гораздо большие неприятности для Украины.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
А, про конкурс пропустив інфу.

В розпорядженні прямо вказано, що Наглядова рада має організувати процес у зв'язку з закінченням контракту 23.03, так що все згідно статуту. Не знаю всіх юридичних моментів і положень, але це спокійно проводиться як позачергові збори акціонерів. Можливо, що так і провели вже, якщо потрібно.

Ніякого 'фінта' Гройсмана тут не видно, все в  межах повноважень. А ось Коболєв в даній ситуації займається відвертим пистобольством.

Зрештою, коли рада подасть кандидатуру, тоді й подивимось. А то мені тут розповідають, що Коболєва вже перепризначили, а поганий Гройсман заважає :smilie7:     

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Я особисто вважаю, що реально Нафтогазом керує та англійка, що голова нагл ради (і керує добре, треба сказати), а Коболєв там більше для тілівізора   :smilie5:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
До речі, в постанові йдеться про переобрання всього правління, а не тільки про голову.

Так що взагалі не бачу тут ніякої зради.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Ну що, перепризначили вашого вундеркінда ще на рік  :smilie7:

Тільки тепер й він 'схуд' в 2 рази по ЗП + бонусів тепер хер буде неміряно   :smilie5:

І Грося сказав ще, що якщо службу не потягне, то вижене нафіг достроково   :smilie1:

Нафтогаз проти Гройсмана: Кабмін передумав звільняти Коболєва, але зменшив його зарплату

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Грося "всьо дєлаєт правільно".
Хоч і заносить його трішки в шлунковий популізм, але він найкращий ПМ за 27 років.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Грося "всьо дєлаєт правільно".
Хоч і заносить його трішки в шлунковий популізм, але він найкращий ПМ за 27 років.

В даному випадку - 100%.

Треба ще до виборів правильно розкрутити подачу, що мегаманагерів теж 'зубожіння' наздогнало  :smilie7: 

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
В даному випадку - 100%.

Треба ще до виборів правильно розкрутити подачу, що мегаманагерів теж 'зубожіння' наздогнало  :smilie7:

+1

Мене тішить, що Грося знайшов спільну мову з Петром, хоча міг би піти ва-банк.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча


Цікаво, бойовий підарас і в туалет за собою тягає своїх шісток типу Мосійчука ?   :smilie5: