Автор Тема: Какер Тарлсон зібрався до Москви  (Прочитано 1559 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Tatus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 713
Re: Какер Тарлсон зібрався до Москви
« Reply #30 : Лютого 21, 2024, 03:56:14 03:56 »
Jon Stewart :gigi: :smiley24:


https://twitter.com/i/status/1759790628370575696

Ти до кінця додивився? :shuffle:
Там він пояснює, що для ультраправих і Трампа хуйло є союзником, саме тому вони послали Такера Карсона показати трампанзям, який хуйло хороший.  :fuck:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10154
Re: Какер Тарлсон зібрався до Москви
« Reply #31 : Лютого 21, 2024, 04:32:09 04:32 »
Jon Stewart :gigi: :smiley24:


https://twitter.com/i/status/1759790628370575696

Я в житті не повірю що цей чмошник не бачив возиків, в які встромляються монетки :smilie9:
Може якийсь реднек, який в житті не виїжджав за межі свого каунті і не бачив нічого, але ж центровий коментатор світових телекомпаній з 20 річним стажем..... give me a break
He is sooo full of shit.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19141
Re: Какер Тарлсон зібрався до Москви
« Reply #32 : Березня 01, 2024, 02:09:56 02:09 »
"Такер Карлсон розкритикував виправдання російського президента Володимира Путіна для вторгнення в Україну, заявивши, що «денацифікація» країни була «однією з найдурніших речей, які я коли-небудь чув».

Розмовляючи з ведучим Лексом Фрідманом в епізоді подкасту, випущеному у вівторок, Карлсон обговорив своє суперечливе інтерв’ю з Путіним, опубліковане раніше цього місяця.

 Інтерв'ю Путіна та Карлсона торкалося довгого переліку тем, від довгого уроку російської історії до думок Путіна про наступні президентські вибори в США.

Карлсон також описав своє перше враження від Путіна як про людину, яка «видавалася нервовою», сказавши Фрідману, що російський президент «підійшов до [інтерв’ю] як надто підготовлений студент». 

Фрідман, зокрема, поцікавився у Карлсона його думкою про виправдання Путіним продовження війни в Україні, яка частково полягає в досягненні «денацифікації» країни. Президент України Володимир Зеленський, який є євреєм, неодноразово відкидав заяви Кремля про те, що київська влада є відверто «пронацистською».

«Я думав, що це одна з найдурніших речей, які я коли-небудь чув», — сказав Карлсон Фрідману. — "Я не зрозумів, що це означає. Я ненавиджу всю цю розмову, тому що вона несправжня», — продовжив він. «Це просто ad hominem. Це спосіб асоціювати когось зі злим режимом, якого більше не існує»."

:alen

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: Какер Тарлсон зібрався до Москви
« Reply #33 : Березня 01, 2024, 02:11:04 02:11 »
Карлсон після інтерв’ю з Путіним: "Це найтупіше, що я чув"
 https://censor.net/ua/n3476197

Цитувати
Американський пропагандист Такер Карлсон прокоментував слова російського диктатора володимира путіна про денацифікацію України.

Про це Карлсон розповів у подкасті "Lex Fridman", передає Цензор.НЕТ.

"Я думаю, це найтупіше, що я коли-небудь чув. Я так і не зрозумів, що це означає. Денацифікація? Не існує жодного нацистського руху у 2024 році. Це просто спосіб назвати людей злом. Називати їх (українців. - Ред.) нацистами, це якось по-дитячому", - сказав він.

Карлсон зазначив, що ця частина розмови з російським диктатором йому не сподобалося, оскільки путін просто намагався очорнити Україну. Водночас він додав, що під час розмови з президентом рф у нього склалося враження, що той дійсно вірить у свої заяви.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33155
  • Стать: Чоловіча
Re: Какер Тарлсон зібрався до Москви
« Reply #34 : Березня 01, 2024, 07:08:55 07:08 »
То що, Какеръ вже молодець ?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20368
Re: Какер Тарлсон зібрався до Москви
« Reply #35 : Березня 01, 2024, 09:51:14 09:51 »
То що, Какеръ вже молодець ?

быдлановцы видели в хуйле белого-националиста царя, а оно оказолось тупым кацапским валенком
кремлевский рагуль хотя бы поинтересовался что мага это что то вроде белых американских нациков

и тут оно заявляет американскому Геббельсу что мы денацификуем всех :fp2
какер и прихуел

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6290
Re: Какер Тарлсон зібрався до Москви
« Reply #36 : Березня 01, 2024, 12:32:06 12:32 »
То що, Какеръ вже молодець ?
Пф, якщо напише про бубачьку щось що вам сподобається - буде найкращим молодцом з молодцов, як це вже ставалося з кацапчіком шустером ;)

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10154
Re: Какер Тарлсон зібрався до Москви
« Reply #37 : Березня 01, 2024, 03:57:57 15:57 »
То що, Какеръ вже молодець ?

Підар залишається підаром. Свою чорну справу він вже зробив. Тепер трумпісти стверджують що проблема в Зе, а не в Ху, і що кожне Ху має право повернути собі те що його. А всі ці денацифікації то дрібниці, нюанси.... та і фрідмана того не осилить навіть найрозумніший трумпіст  :weep:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33155
  • Стать: Чоловіча
Re: Какер Тарлсон зібрався до Москви
« Reply #38 : Березня 02, 2024, 10:21:04 10:21 »
Пф, якщо напише про бубачьку щось що вам сподобається - буде найкращим молодцом з молодцов, як це вже ставалося з кацапчіком шустером ;)

Болить за опариша ?   :weep:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6290
Re: Какер Тарлсон зібрався до Москви
« Reply #39 : Березня 02, 2024, 04:12:22 16:12 »
Болить за опариша ?   :weep:
Трумп, трумп, опариш, еее... бубачька? Все ж правильно, це ідєйно крєпкій рєчєкряк? :)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33155
  • Стать: Чоловіча
Re: Какер Тарлсон зібрався до Москви
« Reply #40 : Березня 02, 2024, 05:32:48 17:32 »
Трумп, трумп, опариш, еее... бубачька? Все ж правильно, це ідєйно крєпкій рєчєкряк? :)

Сама притягла сюди опариша, сама шось собі бубнить  :smilie11:

Ото б борщу краще наварила на неділю   :smilie7: 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33155
  • Стать: Чоловіча
Re: Какер Тарлсон зібрався до Москви
« Reply #41 : Березня 02, 2024, 06:48:02 18:48 »
 :smilie7: