Автор Тема: Розборки Трамп-Байден...  (Прочитано 448 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Розборки Трамп-Байден...
« : Березня 06, 2024, 04:35:30 04:35 »
...доведуть цей світ до цугундеру...

От все що треба було робити Байдену - не займати рудого. Най би собі сидів у своєму Маралаго. Ан ніт. Своїми наїздами видрочили Трумпу рейтинг вище скель.

І знову один дибіл проти одного будуть змагатися... А світ при цьому летіти в тартарари.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46525
  • Never give in!
Re: Розборки Трамп-Байден...
« Reply #1 : Березня 06, 2024, 04:45:01 04:45 »
Байден в овочевому стані. Він неповносправний. До чого тут Трамп.? Всім заправляють ліві. Їхні мета - тотальна трансформація США в бананову республіку як того хоче Обама. В цій республіці одначе буде симбіоз федеральною бюрократії з її велетенським апаратом та найбільшими корпораціями. Це те, що Рейган називав фашизмом.
На заваді стоїть Трамп із його популізмом та підтримкою простих роботяг і середнього класу.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33135
  • Стать: Чоловіча
Re: Розборки Трамп-Байден...
« Reply #2 : Березня 06, 2024, 07:22:31 07:22 »
Іудушку  пора знову в бан  :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9319
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Розборки Трамп-Байден...
« Reply #3 : Березня 06, 2024, 08:48:44 20:48 »
Байден в овочевому стані. Він неповносправний. До чого тут Трамп.? Всім заправляють ліві. Їхні мета - тотальна трансформація США в бананову республіку як того хоче Обама. В цій республіці одначе буде симбіоз федеральною бюрократії з її велетенським апаратом та найбільшими корпораціями. Це те, що Рейган називав фашизмом.
На заваді стоїть Трамп із його популізмом та підтримкою простих роботяг і середнього класу.

Коте, ти мабуть зі своїм Трампом пошукай іншу площадку, де ти зможеш його пропагувати. Бо людина, яка бреше, прикривається внутрішніми інтересами, щоби напакостити Україні - країні у війні і у важкому стані, що є результатом агресії, не може викликати ні довіри, ні якоїсь підтримки.
Тут не потрібно пропагувати наміри Трампа, бо з початком великої війни форум тут визначився, як форум патріотів. Ти про це знаєш, і я тебе попереджала.
« Останнє редагування: Березня 06, 2024, 08:56:43 20:56 від Lina »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46525
  • Never give in!
Re: Розборки Трамп-Байден...
« Reply #4 : Березня 06, 2024, 09:35:35 21:35 »
Коте, ти мабуть зі своїм Трампом пошукай іншу площадку, де ти зможеш його пропагувати. Бо людина, яка бреше, прикривається внутрішніми інтересами, щоби напакостити Україні - країні у війні і у важкому стані, що є результатом агресії, не може викликати ні довіри, ні якоїсь підтримки.
Тут не потрібно пропагувати наміри Трампа, бо з початком великої війни форум тут визначився, як форум патріотів. Ти про це знаєш, і я тебе попереджала.

Я нічого не пропагую.
Я лише костатую сухі всім відомі факти.
Подивися інтерв“ю із Куртом Волкером, який є великим другом і прихильником України.

https://ukrpravda.net/index.php?topic=69440.0
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9319
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Розборки Трамп-Байден...
« Reply #5 : Березня 06, 2024, 09:48:34 21:48 »
Я нічого не пропагую.
Я лише костатую сухі всім відомі факти.
Подивися інтерв“ю із Куртом Волкером, який є великим другом і прихильником України.

https://ukrpravda.net/index.php?topic=69440.0

Для чого ти тут весь час якісь факти про Трампа тицяєш? Тобі вже сказано - Трамп вже проявив себе відносно України.

Теж мені борець за інтереси робітничого класу виявився. Анекдот просто - мільярдер, та ще й з відповідною репутацією, бореться за інтереси роботяг. :fp2

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46525
  • Never give in!
Re: Розборки Трамп-Байден...
« Reply #6 : Березня 06, 2024, 10:12:22 22:12 »
Для чого ти тут весь час якісь факти про Трампа тицяєш? Тобі вже сказано - Трамп вже проявив себе відносно України.

Теж мені борець за інтереси робітничого класу виявився. Анекдот просто - мільярдер, та ще й з відповідною репутацією, бореться за інтереси роботяг. :fp2

Петро Порошенко теж мільярдер. Він теж не бореться за інтереси роботяг?
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9319
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Розборки Трамп-Байден...
« Reply #7 : Березня 06, 2024, 10:33:52 22:33 »
Петро Порошенко теж мільярдер. Він теж не бореться за інтереси роботяг?

А Трампуша бореться, чи просто маніпулює? Що зробив він доброго під час свого правління для тих же роботяг? Видає себе за вождя пролетаріату? Чи маніпулюючи інтересами тих же роботяг мріє влаштувати диктатуру себе, коханого? Бо ці маніпуляції вже відомі в світі років зі 100. І розпочалися з таких же маніпуляцій в тій же рашці. В результаті роботяги нічого не отримали, а отримали концтабір. І війни до сих пір.
Порошенко поводить себе достойно, як і належить президенту країни. І працює на Україну, а це значить на добробут країни і на її імідж. І старається дотримуватись правил міжнародного співробітництва.
А твій Трампуша вже підірвав імідж країни, що користувалась незаперечним авторитетом у всьому світі. Бо підриває довіру до країни, президентом якої хоче стати. Йде на популістьких лозунгах, і показує, що Штати можуть не виконувати своїх слів, і нічого не гарантувати. Тобто він взагалі не думає про країну, а тільки про своє его.
Тобі ще про емпатію розповісти, якої у Трампуші ну геть немає, як у його любого друга х....ла?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46525
  • Never give in!
Re: Розборки Трамп-Байден...
« Reply #8 : Березня 06, 2024, 10:43:33 22:43 »
Як довго пані Ліна живе в США? Бо виглядає так, що вона дуже стражждає від злого Трампа, який позбавив її засобів до існування і загнав її у концабір. Хоча американські роботяги не поділяють її позиції.
Пані Ліно, подивіться інтерв“ю з Куром Волкером, колишнім Директором Інституту Маккейна. Воно є повчальним і доволі коротким.

https://ukrpravda.net/index.php?topic=69440.0
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9319
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Розборки Трамп-Байден...
« Reply #9 : Березня 06, 2024, 11:21:24 23:21 »
Як довго пані Ліна живе в США? Бо виглядає так, що вона дуже стражждає від злого Трампа, який позбавив її засобів до існування і загнав її у концабір. Хоча американські роботяги не поділяють її позиції.
Пані Ліно, подивіться інтерв“ю з Куром Волкером, колишнім Директором Інституту Маккейна. Воно є повчальним і доволі коротким.

https://ukrpravda.net/index.php?topic=69440.0

Якщо американські роботяги зовсім не страждають, то за що тоді бореться Трамп? Бла-бла-бла, тобто суцільна брехня?
Трамп мене нікуди не заганяв, але від війни страджаю, як і ти раніше страждав від совка. До речі, ти для того змився в Штати, щоби через деякий час знову опинитись в совку? Бо Трампуша не дружить явно з головою й рівняється у всьому на свого дружбана.



Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46525
  • Never give in!
Re: Розборки Трамп-Байден...
« Reply #10 : Березня 06, 2024, 11:27:42 23:27 »
Якщо американські роботяги зовсім не страждають, то за що тоді бореться Трамп? Бла-бла-бла, тобто суцільна брехня?
Трамп мене нікуди не заганяв, але від війни страджаю, як і ти раніше страждав від совка. До речі, ти для того змився в Штати, щоби через деякий час знову опинитись в совку? Бо Трампуша не дружить явно з головою й рівняється у всьому на свого дружбана.

Звідки такі одкровення? От дійсно цікаво, на основі яких факрів у вашій світлій голівці такі карколомні узагальнення щодо країни про життя в якій у ваш немає жодного уявлення окрім подібних фантазій?
Адже з мого багатолітнього досвіду життя і роботи в США я дуже добре бачу і знаю, що совок в США насамперед будують ті, хто підтримує Обаму і все, що з ним пов“язане.
Я можу вам навести масу прикладів того, як це відбувається в певних сферах, які мені особисто добре знайомі. Зокрема в системі освіти.
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9319
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Розборки Трамп-Байден...
« Reply #11 : Березня 06, 2024, 11:49:04 23:49 »
Звідки такі одкровення? От дійсно цікаво, на основі яких факрів у вашій світлій голівці такі карколомні узагальнення щодо країни про життя в якій у ваш немає жодного уявлення окрім подібних фантазій?
Адже з мого багатолітнього досвіду життя і роботи в США я дуже добре бачу і знаю, що совок в США насамперед будують ті, хто підтримує Обаму і все, що з ним пов“язане.
Я можу вам навести масу прикладів того, як це відбувається в певних сферах, які мені особисто добре знайомі. Зокрема в системі освіти.

Але ж будують. Тобто підігрують бажанням маси. Чим і користуються всілякі пройдисвіти та авантюристи, які не заморочуються питаннями доцільності таких бажань, а лишень мріють дорватися до влади.