Автор Тема: Разве можно вести переговоры с крокодилом, если твоя нога у него в пасти?  (Прочитано 467 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2306
  • Стать: Чоловіча
– И Путин, и другие русские повторяют как мантру, что "мы готовы были договориться с Украиной уже о мире... И Арахамия, собственно говоря, об этом сказал. Но вот приехал злой Борис Джонсон в Киев и отговорил украинцев от мира с Россией". Как было на самом деле?

– Что, Арахамия на самом деле так сказал?

– Арахамия такое не говорит, но Путин интерпретирует это таким образом.

– Это чушь, это просто неправда. Я не думаю, что какой-либо западный лидер на том этапе, даже если бы и сильно хотел, мог бы остановить Украину в ее борьбе за свою свободу. Лично я тогда не думал, что было о чем договариваться. Я не верю, что кто-то видел предметные переговоры. Разве можно вести переговоры с крокодилом, если твоя нога у него в пасти? Какая могла быть сделка? Я ее не видел и не верил. По-моему, это российская пропаганда. Это просто российская пропаганда и попытка свалить вину на другого. Чистый бред.

https://gordonua.com/publications/dzhonson-o-slukhakh-chto-on-othovoril-ukrainu-ot-perehovorov-s-rf-eto-chush-eto-prosto-nepravda-razve-mozhno-vesti-perehovory-s-krokodilom-esli-tvoja-noha-u-neho-v-pasti-1699219.html

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20359

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46529
  • Never give in!
Про що гілка?

Про це, але ж адєсскій чукча заголовки лише на свойому язиґе...

https://ukrpravda.net/index.php?topic=69450.0

На хера ви його сюди пустили? У нас тут вже один є із вєстямі із сінагогі. Хай пиздує назад до упячку до своїх адєссітав...  :laugh:

If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
На хера ви його сюди пустили? У нас тут вже один є із вєстямі із сінагогі. Хай пиздує назад до упячку до своїх адєссітав...  :laugh:

кіт, ти ж за свободу слова? Чи вже ні?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46529
  • Never give in!
кіт, ти ж за свободу слова? Чи вже ні?

То я йому написав encouragement. Щоб пиздував звідси.
Цей чмошник зросав у незалежній Україні, але він гидує українською мовою як і деякі тутейші пісатєлі. Чому так? Він ніколи не скаже. Бо ці сучі лицеміри сподівалися і сподіваються на дружбу з кацапами, бо кацапи для них значно ближчі ніж ти, не кажучи вже про мене. Можна тут багато про це говорити, але на жаль, в українців величезний комплекс меншоватості, який зокрема виявляється в тому, що вони сприймають як норму русскоязичность підкацапного лайна, яке гордо каже в українській хаті, що воно “адєссіт“ абож “із днєпра“, або ж “із хєрсона“, чи  “нікалаєва“...

If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
То я йому написав encouragement. Щоб пиздував звідси.
Цей чмошник зросав у незалежній Україні, але він гидує українською мовою як і деякі тутейші пісатєлі. Чому так?

Я думаю їм комфортно жити рускім міром, і вони бояться чи не бажають це світосприйняття залишити в минулому

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
кіт, ти ж за свободу слова? Чи вже ні?
а тут хіба є свобода слова? шо ти шо Ліна контролюєте чи то намагаєтесь контролювати контент на " правильність". тому будь які апеляції до свободи слова виглядають як гіпокрісі

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
а тут хіба є свобода слова? шо ти шо Ліна контролюєте чи то намагаєтесь контролювати контент на " правильність". тому будь які апеляції до свободи слова виглядають як гіпокрісі

Свої звинувачення треба якимись фактами підтверджувати, а інакше ти просто перднув в калюжу тільки що

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Свої звинувачення треба якимись фактами підтверджувати, а інакше ти просто перднув в калюжу тільки що
ну те що ти ображаєш опонента лише доводить твою роздратованість. а с приводу фактів слова "про що ця гілка" від модератора форума та Ліночкіни спроби "навести порядок" вказують на модерацію контенту. модератор має модерувати по правилах, які є об'єктивними, а не вести себе як контролер інформації.

Я розумію що ти тут безкарно залип і це зносить башню, але все це наводить до муслімськіх цінностей з паранджею і таким іншим, хоча сам себе позіціонуєш як представник штату, що завжди боровся за майноріті та свободи і демократії...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46529
  • Never give in!
Свої звинувачення треба якимись фактами підтверджувати, а інакше ти просто перднув в калюжу тільки що

Тут цензура. А не модераторство. Бо інакше, тут жодна мажка чи RG не сиділи б.
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17239
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Ей!
Альо!!!

Гордон, Арестович тут як що і не табу, то лише тому, що у нас Ліна, лояльніше за попереднього Папу Римського.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17239
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Тут цензура. А не модераторство. Бо інакше, тут жодна мажка чи RG не сиділи б.

Як щоб у нас тут була цензура, тебе слідувало би стратити! :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
ну те що ти ображаєш опонента лише доводить твою роздратованість. а с приводу фактів слова "про що ця гілка" від модератора форума та Ліночкіни спроби "навести порядок" вказують на модерацію контенту. модератор має модерувати по правилах, які є об'єктивними, а не вести себе як контролер інформації.

Я розумію що ти тут безкарно залип і це зносить башню, але все це наводить до муслімськіх цінностей з паранджею і таким іншим, хоча сам себе позіціонуєш як представник штату, що завжди боровся за майноріті та свободи і демократії...

Ображаю?  :smilie10: А як ще, крім пердіння в калюжу можна назвати безпідставні несправедливі звинувачення. Ти і сам зрозумів що таки перднув в калюжу, але замість того щоб зупинитись почав переводити стрілки на закиди про якесь там "безкарне залипання". Ну продовжуй пердіти.... не заважатиму

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Ображаю?  :smilie10: А як ще, крім пердіння в калюжу можна назвати безпідставні несправедливі звинувачення. Ти і сам зрозумів що таки перднув в калюжу, але замість того щоб зупинитись почав переводити стрілки на закиди про якесь там "безкарне залипання". Ну продовжуй пердіти.... не заважатиму

ну а чо. в тебе в Україні на твоєму селі звідки ти втік 10-15 років тому це була нормальна "інтеллігентна" поведінка мабуть.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Як щоб у нас тут була цензура, тебе слідувало би стратити! :smilie7:

а ще казали "Україна не росія"... ієх...

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
коротше, кацап, іди на фуп, чекай поки "добрі" модератори розбанять

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
коротше, кацап, іди на фуп, чекай поки "добрі" модератори розбанять

там свої мульки, тут свої... все залежить від об'єму трафіку та обставин.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33144
  • Стать: Чоловіча
Да-да-да, зелені опариші точно не хотіли домовлятись з кацапами.

І Чонгар вони не розміновували.

І до 'пєрєстать стрєлять' та 'сойтісь посєрєдінє' не закликали.

Віримо цілком і повністю, жодних сумнівів тут бути не може  :smilie7:

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2306
  • Стать: Чоловіча
Про що гілка?

Про крокодила, ногу и Бориса Джонсона.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6287
Ей!
Альо!!!

Гордон, Арестович тут як що і не табу, то лише тому, що у нас Ліна, лояльніше за попереднього Папу Римського.
В половини форума містер саймон шустер не табу, про що мова

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46529
  • Never give in!
Особлівість profilaktika русскаґо міра в тому, що він лізе своїми ратицями на стіл скрізь, де його пускають. Українці  в цьому сенсі є дуже гостинними. Тому Крим і 20% території у кацапіов.
Якби не українець Марченко на Миколіаївщині і українські дядьки в Баштанці, profilaktiki вже б мали свою рідну владу в Одесі та Ізмаїлі.
If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2306
  • Стать: Чоловіча
Особлівість profilaktika русскаґо міра в тому, що він лізе своїми ратицями на стіл скрізь, де його пускають. Українці  в цьому сенсі є дуже гостинними. Тому Крим і 20% території у кацапіов.
Якби не українець Марченко на Миколіаївщині і українські дядьки в Баштанці, profilaktiki вже б мали свою рідну владу в Одесі та Ізмаїлі.

Вы, кстати, в курсе, что Марченко служил в Бахчисарае, а учился в Одессе? ))

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46529
  • Never give in!
Вы, кстати, в курсе, что Марченко служил в Бахчисарае, а учился в Одессе? ))

Ну і що? Він українець, а не profilaktik.
Я теж народився, вчився, і працював в Одесі, і мені profilaktiki були завжди огидні із очевидних причин...
If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2306
  • Стать: Чоловіча
Ну і що? Він українець, а не profilaktik.
Я теж народився, вчився, і працював в Одесі, і мені profilaktiki були завжди огидні із очевидних причин...

Разве это интересно хоть кому-то?

Я понимаю, что Вам хочется как-то показать свое типа превосходство (уж не знаю чем это обусловлено), но выходит откровенно плохо, скучно и неитересно.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46529
  • Never give in!
Разве это интересно хоть кому-то?

Я понимаю, что Вам хочется как-то показать свое типа превосходство (уж не знаю чем это обусловлено), но выходит откровенно плохо, скучно и неитересно.

Для чого показувати те, що є абсолютно очевидним?
If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2306
  • Стать: Чоловіча
Для чого показувати те, що є абсолютно очевидним?

Например, для меня это вообще неочевидно )

То есть уже не абсолютно.

Но скажите - хоть кому-то на этом форуме это еще очевидно кроме Вас?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46529
  • Never give in!
Так формула дуже проста: людина української культури є вищою від чєловєка русской культури у будь-якому суспільному вимірі. Це ж аксіома, що базується на фактах матеріального і духовного життя. 
If you are going through hell, keep going.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2306
  • Стать: Чоловіча
Так формула дуже проста: людина української культури є вищою від чєловєка русской культури у будь-якому суспільному вимірі. Це ж аксіома, що базується на фактах матеріального і духовного життя.

Все люди разные ведь. Как можно их уравнивать вообще и культурами в частности?

Да и чем можно измерить культурность или некультурность?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Все люди разные ведь. Как можно их уравнивать вообще и культурами в частности?


Ну от наприклад, деякі культури заохочують в людях індивідуалізм, питливість, ініціативність, критичне мислення, і т.д. А інші - смірєніє, відданість общему дєлу, готовність віддати життя за царя......  Це така груба, але наочна ілюстрація відмінності