Автор Тема: Кутєпов про Семенченко, Чечеринду, Авакова та Громадське  (Прочитано 431 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Цитувати
Є така підстилка жуліка Колі Княжицького - Єгор Чечеринда. Нажаль, він не прочитає напряму цей пост. Десь рік тому він мене забанив, коли йому дали номінацію журналіст року за версією продажної премії Людина Року, і я троллив його трошки. А шкода, шо не прочитає. З усієї їхньої компашки рейдерів мене здається ше тільки екс-дірєктор ТВі (бггг) Тьома Шевченко не видалив з друзів, мазохіст. Ну не важно. Він чи хто там має доступ до Чічі, передайте йому, шо замість дивитись ефіри Семена на Громадському, хай свою програмку знімає, бо я включив випадково Еспресо - і шо бачу: Чечеринда і його авторська програма "Година Че" в повторі від 26 грудня. Підсумки тижня... А нічого, шо вже 7 січня?
І по Семенченку. На фото він - на Майдані, оце таким він і приходив у студію Громадського. Так ми всі його бачили ще рік тому. Він вирішив натягти перед ефіром балаклаву і звукореж його зненавидів. Потім він довго вигадував яким ім'ям його титрувати. На ходу вигадали Семена Семенченка. Тепер він політик. Все, крапка. Ніякий він не комбат, як, скажімо, і Мустафа більше не журналіст, а Порошенко більше не бізнесмен. Багато питань, які ставила Христина Бондаренко - на поверхні, вони гуляють фейсбуками не один тиждень. Семен би мав підготуватись і як політик реагувати виважено на ще більш гострі питання. А він ще більше питань залишив після ефіру. Тепер вони є і в мене, хоча раніше я ставився до його персони нейтрально. Мутний він, от шо. Щодо діда з Севастополя, який додзвонився скайпом - ну сорі, так вийшло. Почитайте головреда УП Севгіль Мусаєву-Боровик, вона правильні претензії до Семенченка озвучила. А ще гляньте на фб Грішина (нашого Сергія Грішина, а не Семенченка-Грішина), де він описав прекрасну історію, як один псевдо-волонтер, потрапивши до нас в ефір, оформив для себе комфортні псевдо-дзвінки скайпом і як він спалився, коли в ефірі був уже Скрипка, а питання йому й далі ставили боти Нагорного...
І останнє.
Репутація - це все, що ми маємо. Ім'я - це весь наш капітал. На відміну від Еспресо, наш власник не дрібний жулік і зарплати нам платять не з партійної каси, тому ви не бачите в ефірі в нас Авакова. До нього є мільйон запитань, але він іде на ефір до свого корєша з Народного фронту Княжицького, який ставить лише комфортні. На відміну від 112-го каналу, який досі чи то Захарченків, чи то напряму вже кремлівський, нас утримують наші глядачі. Фак! Я сам у це не вірив! Але це дійсно працює! Звичайні люди, хто по скільки може, платять мені й десяткам моїх колег зарплати, оренду за офіс і так далі. Є всі платіжки! Це справді Громадське: наші власники - не грошові мішки, а глядачі. Ми не можемо собі дозволити підняти сигнал на супутник, як 112-й та Еспресо, це дуже дорого. І гаманці наших глядачів не такі товсті, як Яценюківських касирів і в Сім'ї Януковича. Але джинсувати зате ми теж не можемо апріорі. Ми експериментуємо, розвиваємось, змінюємось - і радимося з нашими власниками: з вами. Не все ідеально, звісно. Але все ідеально чесно! Взявши хоч копійку "зліва", ми втратимо все. Політичне замовлення, Семен Семенченко? Від кого блєать!?
З.І. А як в фб вимикаються коменти?)))))
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Тепер ще й кутєпов в цьому обтраскався.