Сторінок:
Actions
  • #31 від Feral Cat 22 Aug 2021
  • Ну, ми 50 на 50. Хто спалився місцевій системі щодо стану здоров'я - вакциновано ще у травні, хто ні - то за тиждень друга доза.
    Здебільшого з принципу та неминучості. Я чисто принципово не розумію приколу "добровільності" таких речей. З цицьками голими по вулиці пройтися дівчина не може, тут всьо серйозно, штраф-мусора, а щеплення - таке... поспати треба, подумати...
    Религійних почуттів до Ноукі при цьому, звісно, якось не відчуваю, але не проти коли хтось відчуває.
    Як кажуть наші феміністки, my body - my choice... :smilie7:
  • #32 від Комашки 22 Aug 2021
  • Кажуть, Фвайзер - бормотуха...
     :smilie7:
    Кажуть, для найкращого імунітету треба вмазатись спершу однією пропрієтарною рнк-вакциною, а потім другою: одна іншу чудово доповнюють, щоправда співробітники компанії А не знають, з чого складається вакцина Б, та навпаки - але це неважливо. Що важливіше - ще краще імунітет буде якщо ширнутися один раз рнк-вакциною, а другий раз наприклад зенекою. А якщо вколотися балтікой-9 й полірнути чілійським перцем, то взагалі можна стати практично безсмертним. А ще коли вакцинуєшся, то більше не хворієш. Точніше, хворієш - але не сам, а інших тільки можна заразити. Або ні. Або так. Або да, но нє очєнь. А точніше, хворієш - але несмертельно. Це якщо не помреш. Але вже та вакцина назавжди. Але на півроку.
    Тому важливо зберігати науковий підхід, та вдаватися до науково обгрунтованих контрзаходів. На лавочку сідати неможна. За умови, що то не у столовці лавочка; там можна. Але інколи неможна й там. Тоді, зазвичай, можна їхати на морько. Але не до України, бо там фіолетова зона. Або жовто-червона із зеленою припонтовкою по краях, але тільки у період з сьогодні до позавчора.
    Все чітко, зрозуміло та логічно - загалом як й життя взагалі та політика окремо. :)
  • #33 від Комашки 22 Aug 2021
  • Як кажуть наші феміністки, my body - my choice... :smilie7:

    Ваших пакують так само копи за голі цицьки :)
  • #34 від Yuras Yuras 22 Aug 2021
  •  Я ще думаю і проти грипа на цей раз провакцинуватись, щось читав, що теж позитивно вплива проти Ковіда. А ще вживаю рибій жир(гарна профілактика при простудних) і обніжжя, як вітаміни.
  • #35 від Feral Cat 22 Aug 2021
  • Я ще думаю і проти грипа на цей раз провакцинуватись, щось читав, що теж позитивно вплива проти Ковіда. А ще вживаю рибій жир(гарна профілактика при простудних) і обніжжя, як вітаміни.

    Краще обмаститися риб'ячим жиром з ніг до голови. Ніхто ніколи тебе не заразить... :smilie7:

    Краще будь якої вакцини. :laugh:
  • #36 від Lina 22 Aug 2021
  • Краще обмаститися риб'ячим жиром з ніг до голови. Ніхто ніколи тебе не заразить... :smilie7:

    Краще будь якої вакцини. :laugh:

    Перевірено власним досвідом? :smilie8:
  • #37 від Feral Cat 22 Aug 2021
  • Перевірено власним досвідом? :smilie8:

    Та ні. Ідея народилася щойно. Дуже спрацює для людей, де президент Зеленскій  :laugh:
  • #38 від Комашки 23 Aug 2021
  • Та ні. Ідея народилася щойно. Дуже спрацює для людей, де президент Зеленскій  :laugh:
    Всі країни, за виключенням хіба що Ізраїлю, або туплять десь однаково - або просто ніц не роблять, й допоки півень не дзьобне, здаються компетентними.
    Ізраїль - чітко. Контракти, локдаун, вакцинування, власні статистичні досліди. Те що вакцина не особливо їде - в цьому вже їхньої вини нема, вони принаймі зробили все залежне, й продовжують.
    P.S.
    Ну й користі неможна не помічати. По-перше руки після сортиру мити почали (хоч хтось), а по-друге може хоч якось ті традиційні офісні посиділки з мертвого місця зрушити можна буде. Як не крути, для постіндустріальних країн ковід чітко показав, що немає ніякої різниці, ходить наше стадо до контори, або ні.
  • #39 від Codename47 23 Aug 2021
  • Я не вакцинувався, бо більше довіряю науці ніж політикам .

    Якій науці? Астрології?
  • #40 від Feral Cat 23 Aug 2021
  • Якій науці? Астрології?

    Ні, наука називається вірусологія.
    Астрологія це ваше все.
  • #41 від Feral Cat 23 Aug 2021
  • Всі країни, за виключенням хіба що Ізраїлю, або туплять десь однаково - або просто ніц не роблять, й допоки півень не дзьобне, здаються компетентними.
    Ізраїль - чітко. Контракти, локдаун, вакцинування, власні статистичні досліди. Те що вакцина не особливо їде - в цьому вже їхньої вини нема, вони принаймі зробили все залежне, й продовжують.
    P.S.
    Ну й користі неможна не помічати. По-перше руки після сортиру мити почали (хоч хтось), а по-друге може хоч якось ті традиційні офісні посиділки з мертвого місця зрушити можна буде. Як не крути, для постіндустріальних країн ковід чітко показав, що немає ніякої різниці, ходить наше стадо до контори, або ні.

    Тобто від локдаунів і вакцин користі нема.
    Що Швеція і довела
  • #42 від Uki 23 Aug 2021
  • Ні, наука називається вірусологія.

    І шо ця наука каже? Ні в якому разі не вакцінуйтесь....... дайте вірусу можливість розвиватись та мутувати у вашому організмі......... Хай виживуть найсильніші.......

    Шось типу такого?
  • #43 від ЮАР 23 Aug 2021
  • Вірний учень науковця Трампа ніколи не чув завдяки чому зникли віспа, холера, поліомеліт, кір, дифтерія, правець, ебола, і ще біля 20 хвороб, які зникли на завжди.
  • #44 від Feral Cat 23 Aug 2021
  • І шо ця наука каже? Ні в якому разі не вакцінуйтесь....... дайте вірусу можливість розвиватись та мутувати у вашому організмі......... Хай виживуть найсильніші.......

    Шось типу такого?

    Ні, зовсім не так.
    Наука кажe, що вакцини не є настільки ефективними і надійними, щоб зупинити пандемію. Крім того, наука попереджає про недопустимість заборони наукової та публічної дискусії щодо ефективності вакцин та їхніх негативних побічних ефектів.
    Тому свій недолугий сарказм можеш притримати для кращого застосування, проффффесоре. :smilie7:
  • #45 від Feral Cat 23 Aug 2021
  • Вірний учень науковця Трампа ніколи не чув завдяки чому зникли віспа, холера, поліомеліт, кір, дифтерія, правець, ебола, і ще біля 20 хвороб, які зникли на завжди.

    Поясню вірному учню Лєніна і Путіна, що перелічені заразні хвороби не мають жодного стосунку до коронавірусів.
     :smilie7:
  • #46 від ЮАР 23 Aug 2021
  • Господин Модератор!
    Звертаю вашу увагу на такі факти:
    1. Моє твердження, що Кіт є вірним учнем Трампа, являється істиною, що і підтверджується всією історією СУПа.
    2. Твердження Кота, що я учень Леніна і Путіна, не підкріплене жодним фактом, і є брехнею і образою.

    Нагадую - згідно з правилами СУПу, образи на форумі заборонені.
    І тому я вимагаю жорстко покарати образника і брехуна!
  • #47 від majesty 23 Aug 2021
  • кацапы таким котам по 2 штуки платят
    вот оно и выпрыгивает из трусов за 200 :fp2
  • #48 від ЮАР 23 Aug 2021
  • Майже згоден, хоча формулювання дуже м'які, все значно гірше! :smilie7:
  • #49 від LaNuitEtaitBleue 23 Aug 2021
  • Проведу тут одну простеньку паралель. Ось в Америці мудрі люди кажуть: хай сьогодні Байден з Гарріс вийдуть на прес-конференцію в Білому Домі і заявлять на весь білий світ - так, ми вкрали у Трампа президенство, так, ми фальсифікували вибори, так, ми вкинули сотні тисяч неіснуючих голосів! І що? Це абсолютно нічого не змінить.

    Тепер, хай сьогодні Рокфеллери, Ротшильди, Гейтс, Сорос, весь Давос, Фаучі, всі політики еtс вийдуть на прес-конференцію і заявлять на весь білий світ - так, ми за депопуляцію (а олігархи про це вже давно і не раз відкрито говорили), так, укол - це чистої води генна терапія та nano-graphene oxide - це абсолютно нічого не змінить. Хто біг колотися, той і далі бігтиме, ше й штовхатиметься.
     
    Тому що історія завжди йде своїм величним ходом. Прийшов час порушити суспільство (націю, цивілізацію еtс) - суспільство (само)порушиться. Прийшов час прорідити людське стадо - людство (само)прорідиться. Це універсальний закон. 

    До речі, ви знаєте хто на Заході найбільше противиться цім уколам? В Америці - громади латинців та темношкірих. В Європі - громада муслімів. Кажуть, що в них низьке IQ. Не знаю, не міряла. Але за 45 років життя на Заході я сотні раз переконувалася в тому, що ці люди - не телепні. Телепні якраз ті, хто оплачує цей банкет. Тобто ми з вами.

  • #50 від Комашки 23 Aug 2021
  • Тобто від локдаунів і вакцин користі нема.
    Що Швеція і довела
    Не знаю, як ви це порахували, бо Швеція довела тільки непрацездатність концепції колективного імунітету(тому Норвегія зараз вирішила ще раз це перевірити, бо ж ноука). Локдаун якраз виявився ефективною мірою, проте нікому не подобається бо манюпас невзмозі сам себе розважати без двіжа та колектива. Вакциновані євреї, згідно їхньої статистики, продовжують хворіти але не помирають на лікуванні з важкими випадками.
  • #51 від Комашки 23 Aug 2021
  • І шо ця наука каже? Ні в якому разі не вакцінуйтесь....... дайте вірусу можливість розвиватись та мутувати у вашому організмі......... Хай виживуть найсильніші.......

    Шось типу такого?
    Щось типу такого на початку казали ноукові брити та шведи :gigi:
  • #52 від Комашки 23 Aug 2021
  • а какое отношение ты имеешь к вирусологии? :fp2
    Десь таке ж, як усі інші на цьому форумі. Ну, за умови що сюди не залетить... не пам'ятаю який нік, ну він там військовий пілот, співробітник розвідки, держдепу, ну й зараз, я так гадаю, ЦКЗ
  • #53 від RG 23 Aug 2021
  • ...укол - це чистої води генна терапія та nano-graphene oxide ...

  • #54 від ЮАР 23 Aug 2021
  • Але за 45 років життя на Заході я сотні раз переконувалася в тому, що ці люди - не телепні. Телепні якраз ті, хто оплачує цей банкет. Тобто ми з вами.

    Валька!
    Так ти виходить старше за мене!
    А чого незайману нам тут втюхувала?
  • #55 від majesty 23 Aug 2021
  • 90% украинцев попавших  штаты после 91 (те которые попали не по приглашению на работу)  - отборное  быдло
  • #56 від Feral Cat 23 Aug 2021
  • 90% украинцев попавших  штаты после 91 (те которые попали не по приглашению на работу)  - отборное  быдло

    Укі - тут кацап мєчєний тебе бидлом назвав.
     :laugh: :lol: :laugh:

    А гілка була про вакцинацію... :smilie5:
  • #57 від Feral Cat 23 Aug 2021
  • А щодо вірусології та вакцин, то я віддаю перевагу фахівцям, а не журналюшкам чи власникам фармацевтичних компаній  :smilie7:

    Robert Malone
    Inventor of mRNA vaccines and DNA vaccines; world-wide expert in RNA technologies RW Malone MD, LLC: Consultancy and Analytics in the Bio-sector

    The inventor of the core mRNA vaccine technologies (including the idea of mRNA vaccines) and RNA transfection, Dr. Malone has extensive research and development experience in the areas of pre-clinical discovery research, clinical trials, vaccines, gene therapy, bio-defense, and immunology. He has over twenty years of management and leadership experience in academia, pharmaceutical and biotechnology industries, as well as in governmental and non-governmental organizations.

    https://www.rwmalonemd.com/news
    https://www.globalresearch.ca/covid-19-shadowy-trusted-news-initiative/5752930
    https://www.washingtontimes.com/news/2021/aug/5/biden-teams-misguided-and-deadly-covid-19-vaccine-/


  • #58 від ЮАР 23 Aug 2021
  • Укі - тут кацап мєчєний тебе бидлом назвав.
     :laugh: :lol: :laugh:


    Тук - тук - тук...
    Кто там?
  • #59 від Feral Cat 23 Aug 2021
  • FDA approved Pfizer vaccine today.

    Це вже лютий ...здець.  :fp2
    Вакцина із 39% ефективності із десятками тисяч померлих від неї схвалена на вимогу Йосипа.   :smilie9:
  • #60 від majesty 23 Aug 2021
  • уки а не пора ли уже и банить за кацапские фейки?
    или у тебя тут открылась ольгинская платформа?
Сторінок:
Actions