Сторінок:
Actions
  • #1 від Mia 07 Apr 2014
  • Только что
    на съезде отморозков

    кто то смотрит?
    стрим тут
    http://www.segodnya.ua/politics/pnews/chto-seychas-proishodit-vozle-zahvachennoy-doneckoy-oga-pryamaya-translyaciya-510630.html


    зрелище то еще...
  • #2 від Taras.ua 07 Apr 2014
  • до обіду кремль признає їх за владу в республіці?
  • #3 від fang 07 Apr 2014
  • #4 від Strangeways 07 Apr 2014
  • до обіду кремль признає їх за владу в республіці?

    завтра, сегодня еще луганская республика и харьковская--что б сразу трех признать..
  • #5 від b_ware 07 Apr 2014
  • Главное - не поддаваться на провокации ...
  • #6 від Mia 07 Apr 2014
  • ну все, поздравляют с созданием нового государства)))))))

    народ  в зале -  все как один крепенькие короткостриженые
  • #7 від Lina 07 Apr 2014
  • Ну так, далі відомо що буде - звернення до РФ з проханням  включити суверенну республіку до складу федерації. Російська Дума під загальні оплески і з колорадськими стрічками на грудях приймає відповідне рішення. Хоча...референдуму ще не було - і є час встигнути

    http://ukrpravda.net/index.php?topic=2927.0
     
  • #8 від DFMB 07 Apr 2014
  • всіх піднімавших руки - арештувати на 15 р
  • #9 від Читач 07 Apr 2014
  • всьо под кантролєм
    все палучат адекватний атвєт(Аваков і Ко)
  • #10 від Mia 07 Apr 2014
  • до обіду кремль признає їх за владу в республіці?

    оно, "президіум" оголосив  що, вже приїхали  " гості с севернай сталіци"

    зараз будуть признавати

    пішли на перекур, встрєчать гастей
  • #11 від Rost_I 07 Apr 2014
  • Я сподіваюсь їм всім впаяють від 5 років
  • #12 від Taras.ua 07 Apr 2014
  • всіх піднімавших руки - арештувати на видати премію в  15т р
  • #13 від Тризуб_Володимира 07 Apr 2014
  • Вітаю :)
    Побачимо як місцеві жителі сприймуть цю новину
  • #14 від Buxx 07 Apr 2014
  • ну що, підстави для арешту вже є залізобетонні. побачимо як влада відреагує.
  • #15 від DFMB 07 Apr 2014
  • ну я хз, до вечора чекати війська РФ ? шоб під їх приістальним вніманієм відбувся референдм ?
  • #16 від myth 07 Apr 2014
  • Тварюки.
    Цитата зі стріму " Абьявьляем пєрєрив 15 минут. Приєхалі гості із сєвєрнай сталіци, нада пєрєгаваріть."
  • #17 від kievlyanin 07 Apr 2014
  • и где аваков со своими отжимами?

    вчера обещал отжимать)))) ...
  • #18 від Potato 07 Apr 2014
  • намалювали собі ще одну статтю
  • #19 від finli 07 Apr 2014
  • Суверенна Донбаська Джамахєрія
    Народні гуляння будуть?
  • #20 від Mia 07 Apr 2014
  • Ну так, далі відомо що буде - звернення до РФ з проханням  включити суверенну республіку до складу федерації. Російська Дума під загальні оплески і з колорадськими стрічками на грудях приймає відповідне рішення. Хоча...референдуму ще не було - і є час встигнути

    http://ukrpravda.net/index.php?topic=2927.0
     

    Який референдум?))

    вже оголосили! Данецкая рєспубліка!

    народ в залі голосно говорить, я чую - " всьо! уже правазгласили! мі уже независиміе!"
  • #21 від DFMB 07 Apr 2014
  • намалювали собі ще одну статтю

    на аксьонова/ прокуроршу і спікера в криму тоже намальовані српави, а в результаті Крим под Юриздикцією РФ


    Зато Музичка поймалі, ідіоти бля
  • #22 від Agh 07 Apr 2014
  • Самое смешное, что всё по сценарию, озвученному ещё неделю назад  :smilie9:. Так что никаких отмазок быть не может, все всё знали и никто ничего не предпринимал, слив на лицо :(
  • #23 від Mia 07 Apr 2014
  • МОЖЕ   ЯНИКА ПРИВЕЗЛИ???
  • #24 від Ливси 07 Apr 2014
  • Ну Крым тоже сперва объявили независимой республикой, а уже потом присоединили к РФ...
  • #25 від Елена 07 Apr 2014
  • народ в залі голосно говорить, я чую - " всьо! уже правазгласили! мі уже независиміе!"

     :lol:

    А що на вулиці?
    Багато "вітаючих"? :eyes:
  • #26 від Strangeways 07 Apr 2014
  • ну я хз, до вечора чекати війська РФ ? шоб під їх приістальним вніманієм відбувся референдм ?

    а зачем референдум
    республика провозглашена, теперь присоединиться и пистец..что там тянуть, делегаты со всех концов донецка..
    ---
    мое мнение, уж простите.. надоело. 
    Донетчане не отстоят, хотя бы мирным протестом, требованием навести законный порядок.. хотя бы митингом сто тысячным
    то извините, пиздуйте в РФ! и РФ подавится и вас киданут и дай бог пересажают местных (приезжие бабло по карманам и в РФ) и ментов разгонят и прокуратуру и сбу как импотентов и алегархов нагнут...я что та верю в такой расклад..посему пиздуйте в РФ
  • #27 від mastichny 07 Apr 2014
  • ...Сценарій майже той самий , що був у Криму, правда ще російських війск немає...Але там близько - пару годин і буде все під контролем кремля.
    А де ж нац.гвардія, СБУ з її Альфами і т.д. Аваков, Наливайченко чого чекаєте?? Ну так же не можна бездіяти.Це просто сюр якийсь...
  • #28 від DFMB 07 Apr 2014
  • ...Сценарій майже той самий , що був у Криму, правда ще російських війск немає...Але там близько - пару годин і буде все під контролем кремля.
    А де ж нац.гвардія, СБУ з її Альфами і т.д. Аваков, Наливайченко чого чекаєте?? Ну так же не можна бездіяти.Це просто сюр якийсь...

    проводять консультації, шоб без провокацій і мирним шляхом, не ясно шолі
  • #29 від Palermo 07 Apr 2014
  • Возможно, спецом собрали всех в зале, дали возможность поиграть в сепаратизм, чтобы вечером всех скопом повязать. А иначе как выявить эту шваль? Только заманив бесплатным сыром. Но если к вечеру всех не повяжут, появятся вопросы к Авакову и Наливайченко.
  • #30 від Strangeways 07 Apr 2014
  • Это что Украина должна кровь пролить за донетчан которые собрались в РФ?
    это я на то случай пишу если жители тупо отсидяться по домам?

    я лично пас
Сторінок:
Actions