Автор Тема: Аваківська зрада  (Прочитано 448 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Аваківська зрада
« : Лютого 03, 2017, 09:37:46 21:37 »
Термінова і важлива новина: Національна поліція України отримала документальне підтвердження про надання корпорацією Mitsubishi Motors знижки на автомобілі Mitsubishi Outlander PHEV.

Додаткова угода до Договору передбачає зниження ціни для Української поліції на 13%, що в абсолютних цифрах дає економію 124 мільйони гривень. Підсумкова вартість одного автомобіля становить за фактом 47 500 дол США.



Таким чином, за попередніми розрахунками, Нацполіція отримує можливість закупити додатково близько 90 автомобілів. Закупівля буде проводитися через систему електронних торгів ProZorro.

Згідно з додатковою угодою, відповідна частина суми, перерахованої відповідно до Договору ТОВ "НІКО ДІАМАНТ", буде повернуто на рахунок НПУ України протягом 15 робочих днів.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33158
  • Стать: Чоловіча
Re: Аваківська зрада
« Reply #1 : Лютого 03, 2017, 10:44:44 22:44 »
Все це добре, але виникає питання - накуя поліції автівки вартістю майже 50 штук баксів кожна, та ще в такій кількості ?

Думаю, з врахуванням об'ємів закупівель, можна купити якісь більш-менш пристойні колеса за половину вказаної ціни.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Аваківська зрада
« Reply #2 : Лютого 03, 2017, 11:13:52 23:13 »
Все це добре, але виникає питання - накуя поліції автівки вартістю майже 50 штук баксів кожна, та ще в такій кількості ?

Думаю, з врахуванням об'ємів закупівель, можна купити якісь більш-менш пристойні колеса за половину вказаної ціни.

50 штук це непогана ціна зі спец обладнанням для гібріда.
Можна було ланосів накупити але навіщо. Ви ж розумієте що це абсурд
Потрібна якісна, швидкісна і сучасна автівка.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33158
  • Стать: Чоловіча
Re: Аваківська зрада
« Reply #3 : Лютого 03, 2017, 11:23:07 23:23 »
Все це добре, але виникає питання - накуя поліції автівки вартістю майже 50 штук баксів кожна, та ще в такій кількості ?

Думаю, з врахуванням об'ємів закупівель, можна купити якісь більш-менш пристойні колеса за половину вказаної ціни.

50 штук це непогана ціна зі спец обладнанням для гібріда.
Можна було ланосів накупити але навіщо. Ви ж розумієте що це абсурд
Потрібна якісна, швидкісна і сучасна автівка.

Це ще й гібрид  :weep:

Навіщо ланосів, можна нормальних шкод купити. А цих Аутлендерів штук 50 на всю країну і то багато буде. 

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Аваківська зрада
« Reply #4 : Лютого 04, 2017, 08:47:15 08:47 »
Все це добре, але виникає питання - накуя поліції автівки вартістю майже 50 штук баксів кожна, та ще в такій кількості ?

Думаю, з врахуванням об'ємів закупівель, можна купити якісь більш-менш пристойні колеса за половину вказаної ціни.

50 штук це непогана ціна зі спец обладнанням для гібріда.
Можна було ланосів накупити але навіщо. Ви ж розумієте що це абсурд
Потрібна якісна, швидкісна і сучасна автівка.

Це ще й гібрид  :weep:

Навіщо ланосів, можна нормальних шкод купити. А цих Аутлендерів штук 50 на всю країну і то багато буде.

У електрокарів висока стартова швидкість. Наздоженуть за п'ять секунд будь-якого злочинця, чим і заощадять державі чималі гроші
Крім того, поліція мусить бути насамперед ефективною- навіть якщо це чогось коштує
П.С. Я не думаю, що обмежиться такою закупкою. Скоріше за все, паралельно йшли перемови про розгортання в Україні виробництва карів Міцубіші, з гарантованими державою закупівлями