Сторінок:
Actions
  • #1 від Ali(UA) 13 Oct 2022
  • https://www.foxnews.com/politics/saudis-say-biden-admin-requested-oil-production-cut-come-midterms

    Адміністрація президента Байдена закликала Саудівську Аравію відкласти скорочення видобутку нафти на один місяць, відклавши його до проміжних виборів, повідомила країна в четвер.

    Уряд Саудівської Аравії, який очолює нафтовий конгломерат ОПЕК, відхилив апеляції США минулого тижня та приступив до скорочення видобутку нафти, що потенційно може призвести до різкого зростання цін на газ у США перед днем виборів.

    «Уряд королівства пояснив під час постійних консультацій з адміністрацією США, що весь економічний аналіз вказує на те, що відстрочка рішення ОПЕК+ на місяць, згідно з тим, що було запропоновано, мала б негативні економічні наслідки», — йдеться в заяві в четвер у четвер. Саудівці, повідомляє Guardian.
  • #2 від Feral Cat 13 Oct 2022
  • До сраки.
    Ну оголосять імпічмент респи, але щ не наберуть голоси щоб викинути його нахуй.
    Але якщо й викинути, то замінять на Камалу. А вона нічим не краща.
    Хай вже бюрократія править до 2024.
    Якщо буде Трамп знову лізти в президенти, я голосувати не піду.

  • #3 від Ali(UA) 13 Oct 2022
  • До сраки.
    Ну оголосять імпічмент респи, але щ не наберуть голоси щоб викинути його нахуй.
    Але якщо й викинути, то замінять на Камалу. А вона нічим не краща.
    Хай вже бюрократія править до 2024.
    Якщо буде Трамп знову лізти в президенти, я голосувати не піду.
    я думаю трампа прокатають на праймеріз.
  • #4 від Lina 14 Oct 2022
  • Схоже на фейк.
  • #5 від Capitain Cubs 14 Oct 2022
  • Схоже на фейк.

    схоже на фоксньюз :weep:
  • #6 від ЮАР 14 Oct 2022

  • Якщо буде Трамп знову лізти в президенти, я голосувати не піду.

    Ахуєть!!! :smilie10:

    ВІТАЮ!  :smiley15:
  • #7 від Outlander 14 Oct 2022
  • Якщо буде Трамп знову лізти в президенти, я голосувати не піду.
    :smiley24:
  • #8 від Комашки 14 Oct 2022
  • Схоже на фейк.
    Заява саудів, в наведенному у статті вигляді, без проблем гуглиться на 100500 посилань, включно з вашингтон пост, ройтерс, тощо.
    Таким чином, інфа що саудам запропонували відкласти скорочення на місяць - від саудів, а те що це б'ється з виборами - коментар фоксньюс (знов-таки за потреби неважко перевірити, чи б'ється).
  • #9 від Комашки 14 Oct 2022
  • Ахуєть!!! :smilie10:

    ВІТАЮ!  :smiley15:
    Ну, Трамп наверз за останні півроку стільки лайна, що було б дивно бачити щось інше
  • #10 від Ali(UA) 14 Oct 2022
  • я не голосував за трампістів на праймаріз і не буду в листопаді. але за ліваччо теж не буду. є проккраїнські респи, а не той кацапський МАГА шлак...
  • #11 від Ali(UA) 14 Oct 2022
  • Те шо робить Байден - це Юля Тимошенко у nutshell. те саме - пропетлять до виборів а там хоч потоп. головне що ця лівацька лярва порізала усе здобування та воює за свій клаймайт чейндж...

    навіть Грєта уже прозріла.
Сторінок:
Actions