Автор Тема: Юлія Тимошенко: Гройсман здійснює звільнення України від українців.  (Прочитано 2497 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Децентралізація від Гройсмана , мета децентралізації, яку проводить уряд, – зачищення малих сіл.

Про це лідер партії Юлія Тимошенко заявила на брифінгу в Тернополі після наради з головами сільських та селищних рад, обраних від «Батьківщини».

«Під гарним словом «децентралізація» звільняють сільськогосподарські землі від українців, а реально - звільняють Україну від українців!» - обурилася політик.

Тимошенко розповіла журналістам, що сьогодні на нараді вона пояснювала місцевих депутатам та мерам, «як протриматися у цей час, поки абсолютна нікчемна, маріонеткова влада не відійде в небуття і ми зможемо будувати успішну Україну».

«Сьогодні під словом «реформи» розуміється хаос та безлад. Ці реформи якраз і є знищенням української нації. Це не реформи, це фейк, яким українцям промивають мізки», - вважає лідер «Батьківщини».

Тимошенко також зауважила, що «децентралізація, яка проводиться паном Гройсманом та всіма, хто поруч з ними працює, це програма зачищення малих та середніх сіл, насправді - це згортання України».

Народний депутат пояснила, що у цивілізованих країнах все відбувається навпаки: «Кожного року з'являються нові села, які з маленьких потім перетворюються у великі селища. І таким чином країна розростається, що також дає людям робочі місця».

«А що зараз роблять з нами, коли села, селища та міста районного підпорядкування точно позбавили власних доходів, перевели все в районну адміністрацію, людей позбавили будь-якого шансу на життя, а після того ще й вимагають об'єднатися?!» - наголосила Тимошенко.

Лідер фракції також звернула увагу: «Коли між центром громади і найвіддаленішим селом буває відстань 17-20-30 км, то такі віддалені села «загибаються», оскільки там закривають школи, дитячі садки... І більше там нічого немає, село гине!»

Нагадаємо, сьогодні у Тернополі партія провела вже 11-ту регіональну нараду з головами місцевих рад, сільськими та селищними головами, обраними від «Батьківщини».

Загалом від «Батьківщини» на останніх виборах депутатами місцевих рад різних рівнів обрано 9 тисяч осіб.


http://savemypost.com/09062016/6/2/d/b/8/aed1bfbc1141eaa4900868eddcf19954929/f22102005a2a0dc4dccf546e8718624a2c73a3ca/web/



Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Гм... Интересна цель поста...
Я за сегодня уже оборжался  :lol:
А тут опять юмор

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Гм... Интересна цель поста...
Я за сегодня уже оборжался  :lol:
А тут опять юмор

Скоро будеш на кутні зуби сміятися.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Об'єднаним громадам легше виживати, так в усьому свiтi.
Толку вiд шкiл де по 5 учнiв у класi? Що це за "освiта"? Мають бути нормальнi оснащенi школи, шкiльнi автобуси i хорошi дороги. Теж саме стосується i лiкарень.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Об'єднаним громадам легше виживати, так в усьому свiтi.
Толку вiд шкiл де по 5 учнiв у класi? Що це за "освiта"? Мають бути нормальнi оснащенi школи, шкiльнi автобуси i хорошi дороги. Теж саме стосується i лiкарень.
А де на все це грошей взять ?
То треба зберегти, хоч те що є. На це затрати не великі.

Янукович робив те саме: "оптимізував" україномовні школи в Донбасі.

І чим він закінчив - ми знаємо.

І що тепер має Донбас - ми бачимо.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19143
.... у цивілізованих країнах все відбувається навпаки: «Кожного року з'являються нові села, які з маленьких потім перетворюються у великі селища. І таким чином країна розростається, що також дає людям робочі місця».

Цукавотм у яких конкретно "цивілізованих країнах" така хуйня відбувається?  popcorn1

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Об'єднаним громадам легше виживати, так в усьому свiтi.
Толку вiд шкiл де по 5 учнiв у класi? Що це за "освiта"? Мають бути нормальнi оснащенi школи, шкiльнi автобуси i хорошi дороги. Теж саме стосується i лiкарень.
А де на все це грощей взять ?

Янукович робив те саме: "оптимізував" україномовні школи в Донбасі.

І чим він закінчив - ми знаємо.

І що тепер має Донбас - ми бачимо.


Об'єднати декiлька малих шкiл, зробити одну велику але краще оснащену, на зекономленi кошти побудувати дорогу, пустити шкiльний автобус.
Звичайно це не легко, але так воно робиться в усьому цивiлiзованому свiтi.
Громадам на мiсцях виднiше що i скiльки потрiбно, i якщо кошти при розподiленнi не будуть гуляти через Центр, меншe будуть "губитись" по дорозi.  :smilie3: В цьому сенс децентралiзацii - в прозоростi, i можливостi контролю на мiсцях.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
.... у цивілізованих країнах все відбувається навпаки: «Кожного року з'являються нові села, які з маленьких потім перетворюються у великі селища. І таким чином країна розростається, що також дає людям робочі місця».

Цукавотм у яких конкретно "цивілізованих країнах" така хуйня відбувається?  popcorn1

Це мабуть там де населення дуже швидко зростає. Цiкаво де це?
Може Iндiя?  :smilie5:
Бо на Заходi такого справдi нема.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Юлька бреше i манiпулює як завжди.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Дуже цікаво. Провідні експерту кажуть про наднеобхідність якнайшвидшої урбанізації України задля прискорення розвитку та підняття добробуту, а ця курва так і хоче потягти країну в путєнські стандарти.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Децентралізація від Гройсмана , мета децентралізації, яку проводить уряд, – зачищення малих сіл.

...
Одного разу вона вже завадила цей реформі. У 2005.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Дуже цікаво. Провідні експерту кажуть про наднеобхідність якнайшвидшої урбанізації України задля прискорення розвитку та підняття добробуту, а ця курва так і хоче потягти країну в путєнські стандарти.

Те що кажуть "провідні експети", всі ці їхні поради, вони потрібні не українцям, а євреям, чи ще якимось іноетнічним та інорасовим неукраїнцям, чи будь-яким іншим "пуштунам" всіх калібрів.

Україна для них - це лише місце викачування грошей. Тому їм і треба великі населені пункти, в яких українці обов"язково були б розбавленні всілякою інорасовою та іноетнічною наволоччю. (В каламутній воді рибку ловити значно легше.) Їм не треба українська Україна. Для цього робиться все, щоб українське життя в українських селах і містечках ставало збитковим, нестерпним, майже не можливим, щоб старші виїжджали на заробітки хто куди, а молодь, щоб не знаходила своє місце в житті і мимоволі теж була б змушена шукати собі життя й заробітків  за межами України.
Для цього їм треба закривати школи в малих селах, бо без шкіл села приречині на поступове вимирання. Далі в більші населені пункти заохочується переселенці- неукраїнці (нещодавно був приклад в Яготині, Київської обл., де Яценюк за отримані якісь жидівські -гейропейські гранти домовився, що в Яготині розселять групу сирійців, що викликало справедливе збурення серед корінних мешканців-українців).

Щодо "путінських стандартів" - то там теж робиться схоже, тільки з інших причин, бо білих людей для всього Хуйлостану вже давно не вистачає, тому вони змушені закривати школи в малих дєрєвнях, однак намагаються ще не допускати до заселення областей центральної росії важкоасимільовуваним елементом ( але пришелепкуватих хохлів, таких як ти, пускають туди з розкритими обіймами).

Тобто, свою корінну етнічну територію кацапи намагаються оберігати. Хоча мордор і великий, але російській мові в ньому нічого не загрожує. А от масштаби України інші і закриття шкіл в малих селах призведе тільки до посилення неукраїнських мігрантів і до поступової втрати української етнічної території ( з відповідними наслідками для перспектив існування країни).

От Юлія Тимошенко саме це й пояснювала, коли зустрічалась в Тернополі з головами сільських і селищних рад.

Однак курвою є якраз особисто ти.
І ще й курвою абсолютно ворожою до України й українців. Ворожою і етнічно, і генетично і ментально.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Децентралізація від Гройсмана , мета децентралізації, яку проводить уряд, – зачищення малих сіл.

...
Одного разу вона вже завадила цей реформі. У 2005.

Ну той слава богу, що сталося тоді, хоч так. (Юля не допускала закриття укр. сільських шкіл, адміністративне укрупнення сільських населених пунктів).

Я якби Паскуда тоді після явного ФСБещного отруєння не вижив би, то напевно, історія України пішла б по іншому.( А Хуйло - він же не вічний). Але олігархічний дерибан який розпочався ( точніше активно продовжився) з 2005 року, а потім ще більш нахабно продовжився Яценюком і Порошенком з 2014 року, може б і не стався б.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ну той слава богу, що сталося тоді, хоч так. (Юля не допускала закриття укр. сільських шкіл, адміністративне укрупнення сільських населених пунктів).

Я якби Паскуда тоді після явного ФСБещного отруєння не вижив би, то напевно, історія України пішла б по іншому.( А Хуйло - він же не вічний). Але олігархічний дерибан який розпочався ( точніше активно продовжився) з 2005 року, а потім ще більш нахабно продовжився Яценюком і Порошенком з 2014 року, може б і не стався б.
А можеш ще слів додати? Я не розумію твою позицію щодо децентралізації влади, тобто розвитку місцевого самоврядування.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Дуже цікаво. Провідні експерту кажуть про наднеобхідність якнайшвидшої урбанізації України задля прискорення розвитку та підняття добробуту, а ця курва так і хоче потягти країну в путєнські стандарти.

Те що кажуть "провідні експети", всі ці їхні поради, вони потрібні не українцям, а євреям, чи ще якимось іноетнічним та інорасовим неукраїнцям, чи будь-яким іншим "пуштунам" всіх калібрів.

Україна для них - це лише місце викачування грошей. Тому їм і треба великі населені пункти, в яких українці обов"язково були б розбавленні всілякою інорасовою та іноетнічною наволоччю. (В каламутній воді рибку ловити значно легше.) Їм не треба українська Україна. Для цього робиться все, щоб українське життя в українських селах і містечках ставало збитковим, нестерпним, майже не можливим, щоб старші виїжджали на заробітки хто куди, а молодь, щоб не знаходила своє місце в житті і мимоволі теж була б змушена шукати собі життя й заробітків  за межами України.
Для цього їм треба закривати школи в малих селах, бо без шкіл села приречині на поступове вимирання. Далі в більші населені пункти заохочується переселенці- неукраїнці (нещодавно був приклад в Яготині, Київської обл., де Яценюк за отримані якісь жидівські -гейропейські гранти домовився, що в Яготині розселять групу сирійців, що викликало справедливе збурення серед корінних мешканців-українців).



Воно таким i є вже давно, з радянських часiв мало що змiнилося.
Щоб життя стало кращим, як i якiсть освiти, про це повиннi пiклуватись мiсцевi громади, а не якiсь там далекi дядi чи тьотi з Києва. Бо хто як не вони знають що потрiбно людям на мiсцях?

Тодi й буде бiльше можливостей побудувати новi сучаснi школи, щоб дiти з вiддалених i сiльських  районiв не почували себе людьми другого сорту порiвняно з мiськими дiтьми.
Якщо ж мiсцева влада погана, неспроможна, грошi краде - то наступного разу її не оберуть, а оберуть того хто спроможний щось змiнити.
Громадський контроль повинен бути починаючи з маленьких сiл, лише тодi можливо пiдвищення стандартiв життя.
« Останнє редагування: Червня 10, 2016, 10:44:05 10:44 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Юля вже не знає, на чому ще можна попiаритись.  :fp  Пiариться не соромлячись на кацапських страшилках - про " геноцид українцiв", i заселення сирiйцями.  :weep:
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Ну той слава богу, що сталося тоді, хоч так. (Юля не допускала закриття укр. сільських шкіл, адміністративне укрупнення сільських населених пунктів).

Я якби Паскуда тоді після явного ФСБещного отруєння не вижив би, то напевно, історія України пішла б по іншому.( А Хуйло - він же не вічний). Але олігархічний дерибан який розпочався ( точніше активно продовжився) з 2005 року, а потім ще більш нахабно продовжився Яценюком і Порошенком з 2014 року, може б і не стався б.
А можеш ще слів додати? Я не розумію твою позицію щодо децентралізації влади, тобто розвитку місцевого самоврядування.

Я не розумію і не хочу розуміти такої децентралізації, коли українські села, що складають базис самого існування української держави, прирікаються на поступове, фактичне вимирання.

Або тоді я не розумію сутності держави, яка чомусь називається "Україна".
Я тоді не розумію, для чого існує держава з такою назвою.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Ну той слава богу, що сталося тоді, хоч так. (Юля не допускала закриття укр. сільських шкіл, адміністративне укрупнення сільських населених пунктів).

Я якби Паскуда тоді після явного ФСБещного отруєння не вижив би, то напевно, історія України пішла б по іншому.( А Хуйло - він же не вічний). Але олігархічний дерибан який розпочався ( точніше активно продовжився) з 2005 року, а потім ще більш нахабно продовжився Яценюком і Порошенком з 2014 року, може б і не стався б.
А можеш ще слів додати? Я не розумію твою позицію щодо децентралізації влади, тобто розвитку місцевого самоврядування.

Я не розумію і не хочу розуміти такої децентралізації, коли українські села, що складають базис самого існування української держави прирікаються на вимирання.

Або тоді я не розумію сутності держави, яка чомусь називається "Україна".
Я тоді не розумію, для чого існує держава з такою назвою.

Якщо буде громадський контроль на мiсцях - не буде вимирання. Але люди повиннi самi зрозумiти, що вiд них теж багато залежить, а не чекати доброго пана, який зробить чудо i вирiшить всi питання за них.
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Ну той слава богу, що сталося тоді, хоч так. (Юля не допускала закриття укр. сільських шкіл, адміністративне укрупнення сільських населених пунктів).

Я якби Паскуда тоді після явного ФСБещного отруєння не вижив би, то напевно, історія України пішла б по іншому.( А Хуйло - він же не вічний). Але олігархічний дерибан який розпочався ( точніше активно продовжився) з 2005 року, а потім ще більш нахабно продовжився Яценюком і Порошенком з 2014 року, може б і не стався б.
А можеш ще слів додати? Я не розумію твою позицію щодо децентралізації влади, тобто розвитку місцевого самоврядування.

Я не розумію і не хочу розуміти такої децентралізації, коли українські села, що складають базис самого існування української держави прирікаються на вимирання.

Або тоді я не розумію сутності держави, яка чомусь називається "Україна".
Я тоді не розумію, для чого існує держава з такою назвою.

Якщо буде громадський контроль на мiсцях - не буде вимирання. Але люди повиннi самi зрозумiти, що вiд них теж багато залежить, а не чекати доброго пана, який зробить чудо i вирiшить всi питання за них.

На превеликий жаль, наші люди не такі. Ніякого громадського контролю на місцях не буде. А буде або повний бедлам, або новий голодомор, або масова міграція ( яка вже потроху почалася).

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Ну той слава богу, що сталося тоді, хоч так. (Юля не допускала закриття укр. сільських шкіл, адміністративне укрупнення сільських населених пунктів).

Я якби Паскуда тоді після явного ФСБещного отруєння не вижив би, то напевно, історія України пішла б по іншому.( А Хуйло - він же не вічний). Але олігархічний дерибан який розпочався ( точніше активно продовжився) з 2005 року, а потім ще більш нахабно продовжився Яценюком і Порошенком з 2014 року, може б і не стався б.
А можеш ще слів додати? Я не розумію твою позицію щодо децентралізації влади, тобто розвитку місцевого самоврядування.

Я не розумію і не хочу розуміти такої децентралізації, коли українські села, що складають базис самого існування української держави, прирікаються на поступове, фактичне вимирання.

Або тоді я не розумію сутності держави, яка чомусь називається "Україна".
Я тоді не розумію, для чого існує держава з такою назвою.
Я правильно зрозуміла, ти проти децентралізації влади, ти за сильну центральну владу? А щодо гілок влади? Виконавча - законодавча :smilie7: Тут яка позиція?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
...  А буде або повний бедлам, або новий голодомор, або масова міграція ( яка вже потроху почалася).
А хто зерно (і не тільки) забирати буде?

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
... Тодi й буде бiльше можливостей побудувати новi сучаснi школи, щоб дiти з вiддалених i сiльських  районiв не почували себе людьми другого сорту порiвняно з мiськими дiтьми...
Просто для інформації, - коли незалежне тестування (оцінювання тобто)  запровадили, то сільські школярі непогано так себе показали. Звичайно з тих, хто з'явився на тестування. Підручники-то однакові для всіх  :smilie3: Просто школа, де навчаються десяток дітей у шкільного сторожа, не може мотивувати до навчання. У принципі, можна і самому підручники та інше "друковане слово" опанувати, може батьки і мобільний інтернет здатні потягнути, але от мотивувати дітей - велика проблема. Та і соціалізації ніякої.
Висновок такий, - будувати дороги треба  :gigi:, а не школи у маленьких селах. То хай держава дороги будує, а решта самоорганізується  :smilie7: У конкретному випадку, - батьки знайдуть у яке велике село дитину на навчання возити.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Хоча тімашенка і рідкісна ....., проте багато у чому бум правий. У нас є "Фасад" - це тіпо реформи, і є реальна сторона - це "піздец"
1. Махінації цуценюка-ахметова з субсидіями.
2. Повна безкарність ригівської шобли.
3. Повна відсутність судової системи (так як і раніше є решали, які решають)
4. Відсутнє право власносності для простих смертних (прикладом є мій паркан який знесло луцьк тепло і попри два рішення міської ради так і не відновило)
4.1. Необхідна друга поправка до конституції (така як у штатах)
5. Зубожіння населення і масовий виїзд за кордон.
6. Подивіться на вулиці скільки нових магазинів секонду і ломбардів з'явилось? отож бо і воно.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
А Тягнибок не посмел такое прямо сказать. :smiley16:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
А Тягнибок не посмел такое прямо сказать. :smiley16:
а  ти в нас конспектуєш Тягнибока? :lol: :lol: :lol: :lol:
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Децентралізація від Гройсмана , мета децентралізації, яку проводить уряд, – зачищення малих сіл.

Варто ще доповнити що зачищення потрібно не стільки через ненависть до українців а для того щоб задешево придбати земельні ресурси

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Гм... Интересна цель поста...
Я за сегодня уже оборжался  :lol:
А тут опять юмор

То не гумор, то психічне захворювання.

Ще. Пропагандистський ефект від сучкаблохової інтернет-срані - нульовий, якщо не мінусовий. Я вже таке навіть не читаю, думаю більшість народу так само. Одне лише згадування про тимошенко просто дратує... ні, навіть вже не дратує - просто дивишся на таких як бумеранг як на людей з психічними проблемами.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
мій попередній пост прокоментуй...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Хто? Я?  :bn
ти, ти
чи те, що не подобається не коментуємо?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна