Автор Тема: В Приватбанку відключили можливість онлайн оплати квартплати  (Прочитано 6248 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33184
  • Стать: Чоловіча
...
При розрахунках через інтернет більшість контор висилають по електронці копії квитанцій, там навіть печатки є. Приват точно висилає по оплатах через Приват24 :smilie5:

А Вам вже доводилось ці квитанції пред'являти в конфліктних ситуаціях?
Бумажні приймають і конфлікт вони вирішують.
Щодо електронних маю сумніви - особливо якщо дійде до суду наприклад.

Якось не було таких ситуацій.

Квитанції спокійно  можна роздрукувати на папері, все красиво і в кольорах буде :smilie7:

На пошті, до речі, ніяких квитанцій з печатками ніхто ніколи не давав.     

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Я предъявлял електронную распечатку в налоговой, правда еще тогда когда их удостоверяли печатью в банке
Вопросов не вызвало.

Теперь они рассылают уже с печатью, про такие не знаю

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Пенсіонери отримавши пенсію на картку, одразу ж знімають всю суму і шикуються у черги в Ощад. Бо компутери, картки - річ "загадочна і шахрайська" по суті.




Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Пенсіонери отримавши пенсію на картку, одразу ж знімають всю суму і шикуються у черги в Ощад. Бо компутери, картки - річ "загадочна і шахрайська" по суті.

Треба уважно і ретельно розплутувати ці вузли, розуміючи що Україна перебуває в перехідному етапі. Це - реальність
Найпростіше - об'явити всіх бидлом, дурнями, лохами і сказати що тут нічого не поробиш.
Тоді як у всьому є причина.

Я неодноразово чув, що люди довіряють тільки паперовим квитанціям - саме тому стоять в чергах і сплачують готівкою.
Я особисто почав сплачувати через Інтернет тільки с січня цього року саме з цієї причини.

У мене був неодноразовий досвід, коли неіснуючи борги зникали тільки після пред'явлення паперових квитанцій.
Електронні квитанції можуть бути скільки завгодно красивими, але головна функція квитанцій - бути аргументом саме у разі конфліктів.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33184
  • Стать: Чоловіча
Здається, це вже дискусія ні про що.

Якщо комусь потрібна бомага з гербовою печаткою на кожну квитанцію на 20 грн, то тут вже нічого не зробиш  :smilie7:   

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Здається, це вже дискусія ні про що.

Якщо комусь потрібна бомага з гербовою печаткою на кожну квитанцію на 20 грн, то тут вже нічого не зробиш  :smilie7:   

Ну сейчас это далеко не 20 грн

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Здається, це вже дискусія ні про що.


Це питання впевненості і довіри.
Скількі це коштує? Я думаю ціна питання - на мільярди.
В прямому сенсі.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9329
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Немає ніяких проблем з платою за квитанціями. Заплатила спокійно он-лайн через Приват24. Кому потрібне підтвердження на СМС, телефонуйте 3700 й кажіть, що бажаєте його отримувати.
Я побачила зараз проблему в Приваті з терміналами. Погано обслуговуються, частина поламана.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Читаю я все це і дивуюся. Невже немає інших нормальних банків? Що, на Приваті світ клином зійшовся? Чому досі ніхто не зробив сервіс, який потрібний? Клієнтів же валом буде, зважаючи на стогін, який стоїть.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9329
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Читаю я все це і дивуюся. Невже немає інших нормальних банків? Що, на Приваті світ клином зійшовся? Чому досі ніхто не зробив сервіс, який потрібний? Клієнтів же валом буде, зважаючи на стогін, який стоїть.

Та банки є, але, схоже що Беня швидше за всіх осідлав Інтернет-технології та багато вклав в програмні розробки, і мав непогану команду розробників.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Та банки є

Тоді чому вони не пропонують альтернативу? Не зрозуміло. Я не жартую. Банків  же, мабуть, дестяки, якщо не сотні.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Читаю я все це і дивуюся. Невже немає інших нормальних банків? Що, на Приваті світ клином зійшовся? Чому досі ніхто не зробив сервіс, який потрібний? Клієнтів же валом буде, зважаючи на стогін, який стоїть.

Приват по факту является системным банком у нас
Коломойский в свое время избрал агрессивную политику распространения своих услух именно среди населения.
Когда карточки чуть ли не в нагрузку раздавали, а банкоматы ставили на каждом углу. В принципе даже сейчас по количеству банкоматов, терминалов и клиентов до него не дотягивает никакой другой банк
Приват 24 несколько лет вообще был монополистом в секторе интернет банкинга
Короче Беня реально сделал лучший банк Украины в то время когда остальные ориентировались либо на денежных клиентов, либо делали фейковые банки на продажу либо тихо загибались.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
все це добре, Беня молодець, але де інші? Їм що, заборонено влізати в сферу беніних інтересів?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
все це добре, Беня молодець, але де інші? Їм що, заборонено влізати в сферу беніних інтересів?

У нас бизнесс вообще и банковский сектор в частности жлобский.
Беня тоже не ангел , но он в свое время вкинул в инфраструктуру банка столько денег что даже разные иностранцы до сих пор жлобятся вложить. Про наших вообще молчу.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
тобо, ніша не зайнята? цікаво.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
тобо, ніша не зайнята? цікаво.

Почему не занята, занята
Приватом

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
так він же не працює  :smilie7: Ідея літає в повітрі.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
так він же не працює  :smilie7: Ідея літає в повітрі.

Все работает.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Тоді я не розумію всього цього скиглення, що вище.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Тоді я не розумію всього цього скиглення, що вище.

Я спочатку теми все написав. Кілька разів.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

У мене був неодноразовий досвід, коли неіснуючи борги зникали тільки після пред'явлення паперових квитанцій.
Електронні квитанції можуть бути скільки завгодно красивими, але головна функція квитанцій - бути аргументом саме у разі конфліктів.
Ну а що заважає роздрукувати електронну квитанцію, яку висилає Приват?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8651
  • Стать: Чоловіча
так він же не працює  :smilie7: Ідея літає в повітрі.

Все работает.


що "работаєт"?   смс  з кодом для підтвердження логіну в приват24  не приходить
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
так він же не працює  :smilie7: Ідея літає в повітрі.

Все работает.


що "работаєт"?   смс  з кодом для підтвердження логіну в приват24  не приходить

Чем я лично очень доволен. Меня эта "фича" с самого ейного введения просто бесила

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А Вам вже доводилось ці квитанції пред'являти в конфліктних ситуаціях?
Бумажні приймають і конфлікт вони вирішують.
Щодо електронних маю сумніви - особливо якщо дійде до суду наприклад.
Не завжди не дають: якщо через термiнал слпачувати - е опцiя "роздрукувати квiтанцiю".
Я за ВОЛЮ сплачую кредитною карткою Привата - вiдкриваю свою сторiнку та закидаю суму реального платежа.
 :smilie7:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8651
  • Стать: Чоловіча
так він же не працює  :smilie7: Ідея літає в повітрі.

Все работает.


що "работаєт"?   смс  з кодом для підтвердження логіну в приват24  не приходить

Чем я лично очень доволен. Меня эта "фича" с самого ейного введения просто бесила


 :fp
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...

У мене був неодноразовий досвід, коли неіснуючи борги зникали тільки після пред'явлення паперових квитанцій.
Електронні квитанції можуть бути скільки завгодно красивими, але головна функція квитанцій - бути аргументом саме у разі конфліктів.
Ну а що заважає роздрукувати електронну квитанцію, яку висилає Приват?

Роздрукувати можна, але питання чи буде це дісним документом в разі суперечок.
Тому що квитанція яку давали в банку таким документом точно була.
До речі в Ощаді використовують голкові принтери для квитанцій - вони залишають відтиск на папері.
А коли сам собі там щось роздрукував...

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Тільки що перевірив - оплата напряму, яка спонукала відкрити тему знову працює. Може тоді коли я намагався платити був глюк, або не працювало вночі.
Але тут окрім цього було згадано багато чого іншого, і головне - недовіра.

Знаєте, у мене вже не раз горіли гроші в банках які розорялися. На щастя гроші дуже невеликі, але знаю інших людей у яких все було набагато трагічніше.
Крім того постійно щось трапляється з цими платежами, доводиться розбиратися, стояти в чергах, писати, скарги, заяви, листуватися...
Там весь час щось трапляється, щось неприємне.
Немає відчуття надійності, так щоб розібрався раз і забув про це думати.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

У мене був неодноразовий досвід, коли неіснуючи борги зникали тільки після пред'явлення паперових квитанцій.
Електронні квитанції можуть бути скільки завгодно красивими, але головна функція квитанцій - бути аргументом саме у разі конфліктів.
Ну а що заважає роздрукувати електронну квитанцію, яку висилає Приват?

Роздрукувати можна, але питання чи буде це дісним документом в разі суперечок.
Тому що квитанція яку давали в банку таким документом точно була.
До речі в Ощаді використовують голкові принтери для квитанцій - вони залишають відтиск на папері.
А коли сам собі там щось роздрукував...
Буде таким самим документом, як і колишня квитанція.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

Немає відчуття надійності, так щоб розібрався раз і забув про це думати.
Ну Ваи вочевидь треба в якусь тоталітарну країну перебиратись, лише в таких країнах може бути "відчуття надійності". Таке, як в колишньому Есересері було.
То було оманливе відчуття, але воно було.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...

Немає відчуття надійності, так щоб розібрався раз і забув про це думати.
Ну Ваи вочевидь треба в якусь тоталітарну країну перебиратись, лише в таких країнах може бути "відчуття надійності". Таке, як в колишньому Есересері було.
То було оманливе відчуття, але воно було.

Багато моїх знайомих так і зробило, або в процесі. Дуже класні специ до речі. Поїхали на Захід.
Я впевнений що ненадійність і недовіра - це узагальнені визначення суми аргументів які спонукають це робити.
Розумієте, така здавалося б емоційна річ - недовіра, а коштує державі дуже багато
« Останнє редагування: Вересня 21, 2017, 05:32:36 17:32 від Декодер »