Автор Тема: В Приватбанку відключили можливість онлайн оплати квартплати  (Прочитано 6247 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549

Немає відчуття надійності, так щоб розібрався раз і забув про це думати.
Ну Ваи вочевидь треба в якусь тоталітарну країну перебиратись, лише в таких країнах може бути "відчуття надійності". Таке, як в колишньому Есересері було.
То було оманливе відчуття, але воно було.

Багато моїх знайомих так і зробило, або в процесі. Дуже класні специ до речі. Поїхали на Захід.
Я впевнений що ненадійність і недовіра - це узагальнені визначення суми аргументів які спонукають це робити.
Розумієте, така здавалося б емоційна річ - недовіра, а коштує державі дуже багато
На Заході нема відчуття надійності в тому розумінні, в якому Ви пишете. Там в абсолютної більшості теж повно тривог за найближче майбутнє.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Пане Декодер, Ви теж так вважаєте?

"Війна із зовнішнім ворогом, є, по суті, прямим наслідком війни з ворогом внутрішнім, - написав Вакарчук. На думку музиканта, цим внутрішнім ворогом України є недовіра."
http://replyua.net/news/68763-vakarchuk-rozpovv-hto-ye-golovnim-vorogom-ukrayini.html

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Пане Декодер, Ви теж так вважаєте?

"Війна із зовнішнім ворогом, є, по суті, прямим наслідком війни з ворогом внутрішнім, - написав Вакарчук. На думку музиканта, цим внутрішнім ворогом України є недовіра."
http://replyua.net/news/68763-vakarchuk-rozpovv-hto-ye-golovnim-vorogom-ukrayini.html

Не впевнений що це головна проблема, але одна з головних точно.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Вся ця недовіра - небезпідставна і зрозуміла.
Тому треба дії більші ніж достатні.

От наприклад коли б надсилали паперові квитанції - це може здатися надлишковим, але довіру дуже сильно відновило б.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Вся ця недовіра - небезпідставна і зрозуміла.
Тому треба дії більші ніж достатні.

От наприклад коли б надсилали паперові квитанції - це може здатися надлишковим, але довіру дуже сильно відновило б.

Любой клиент может прийти в банк и попросить проштамповать распечатаные чеки. Хоть за год. Когда я это делал услуга была бесплатной
Ну если конечно ктото припрет квитки за десять лет то рискнет нарваться на непонимание :)

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Вся ця недовіра - небезпідставна і зрозуміла.
Тому треба дії більші ніж достатні.

От наприклад коли б надсилали паперові квитанції - це може здатися надлишковим, але довіру дуже сильно відновило б.

Любой клиент может прийти в банк и попросить проштамповать распечатаные чеки. Хоть за год. Когда я это делал услуга была бесплатной
Ну если конечно ктото припрет квитки за десять лет то рискнет нарваться на непонимание :)

Не банки, а отримувачи платежу.
Вони ж все одно висилають рахунки - разом з ними могли б вислати квитанції про попередню оплату. Це було б документом який можна пред'явити.

У мене була історія, коли в київенерго я приніс квитанції за 5 років.
Вони не очікували цього і довелося борг який вони мені вигадали визнати недійсним.

Ще одна історія.
Почали висилати борги - мені і деяким сусідам. При чому цей борг намалювали тим хто своєчасно все платив! Мабуть логіка була така - платять своєчасно ті у кого гроші є, отже "борг" сплатять теж.
Але найцікавіше те, що коли прийшов розбиратися то сказали що це помилка в компьютері. І так кілька разів! І у згаданих сусідів - та сама відмазка. Випадкова помилка, яку видалили - для тих хто прийшов. А хто ні?

Отже автентична паперова квитанція в усіх цих випадках була порятунком.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Вся ця недовіра - небезпідставна і зрозуміла.
Тому треба дії більші ніж достатні.

От наприклад коли б надсилали паперові квитанції - це може здатися надлишковим, але довіру дуже сильно відновило б.

Любой клиент может прийти в банк и попросить проштамповать распечатаные чеки. Хоть за год. Когда я это делал услуга была бесплатной
Ну если конечно ктото припрет квитки за десять лет то рискнет нарваться на непонимание :)

Не банки, а отримувачи платежу.
Вони ж все одно висилають рахунки - разом з ними могли б вислати квитанції про попередню оплату. Це було б документом який можна пред'явити.

У мене була історія, коли в київенерго я приніс квитанції за 5 років.
Вони не очікували цього і довелося борг який вони мені вигадали визнати недійсним.

Ще одна історія.
Почали висилати борги - мені і деяким сусідам. При чому цей борг намалювали тим хто своєчасно все платив! Мабуть логіка була така - платять своєчасно ті у кого гроші є, отже "борг" сплатять теж.
Але найцікавіше те, що коли прийшов розбиратися то сказали що це помилка в компьютері. І так кілька разів! І у згаданих сусідів - та сама відмазка. Випадкова помилка, яку видалили - для тих хто прийшов. А хто ні?

Отже автентична паперова квитанція в усіх цих випадках була порятунком.

В каждой квитанции что вы получаете есть графа где обозначена ваша задолженость на определенные там же показания счетчика.
Если в этой графе 0, то соответственно коммунальщик признает за вами отсутствие задолжености на эти показания.
Насколько я понимаю эти квитанции являются юридически значимыми документами

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Вся ця недовіра - небезпідставна і зрозуміла.
Тому треба дії більші ніж достатні.

От наприклад коли б надсилали паперові квитанції - це може здатися надлишковим, але довіру дуже сильно відновило б.

Любой клиент может прийти в банк и попросить проштамповать распечатаные чеки. Хоть за год. Когда я это делал услуга была бесплатной
Ну если конечно ктото припрет квитки за десять лет то рискнет нарваться на непонимание :)

Не банки, а отримувачи платежу.
Вони ж все одно висилають рахунки - разом з ними могли б вислати квитанції про попередню оплату. Це було б документом який можна пред'явити.

У мене була історія, коли в київенерго я приніс квитанції за 5 років.
Вони не очікували цього і довелося борг який вони мені вигадали визнати недійсним.

Ще одна історія.
Почали висилати борги - мені і деяким сусідам. При чому цей борг намалювали тим хто своєчасно все платив! Мабуть логіка була така - платять своєчасно ті у кого гроші є, отже "борг" сплатять теж.
Але найцікавіше те, що коли прийшов розбиратися то сказали що це помилка в компьютері. І так кілька разів! І у згаданих сусідів - та сама відмазка. Випадкова помилка, яку видалили - для тих хто прийшов. А хто ні?

Отже автентична паперова квитанція в усіх цих випадках була порятунком.

В каждой квитанции что вы получаете есть графа где обозначена ваша задолженость на определенные там же показания счетчика.
Если в этой графе 0, то соответственно коммунальщик признает за вами отсутствие задолжености на эти показания.
Насколько я понимаю эти квитанции являются юридически значимыми документами

Це не квитанції, а рахунки.
Якщо Ви сплачуєте через Інтернет, то це просто папірці.
В цих конторах визнають ці папірці якщо на них є штамп банку про сплату.
І в разі конфлікту звертають увагу не на те що там в рахунках написано, а на те що було реально сплачено.
Якщо питаеш - чому боргу не було до останнього в ваших рахунках - відповідають, що у них була помилка в компьютері і ті рахунки були теж з помилкою.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Ось ще одна історія - не в Києві, в іншому місті.
Людей змусили платити через комерційного посередника.
Через деякий час цей посередник зник. І виявилося що всі кошти він весь цей час залишав у себе.
Кінцеві отримувачи весь цей час чомусь мовчали, хоча гроші до них не доходили.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Ось ще одна історія - не в Києві, в іншому місті.
Людей змусили платити через комерційного посередника.
Через деякий час цей посередник зник. І виявилося що всі кошти він весь цей час залишав у себе.
Кінцеві отримувачи весь цей час чомусь мовчали, хоча гроші до них не доходили.

Если оплата происходила по реквизитам указаным в квитанциях то это проблема этих самых отрымувачив

Це не квитанції, а рахунки.
Якщо Ви сплачуєте через Інтернет, то це просто папірці.
В цих конторах визнають ці папірці якщо на них є штамп банку про сплату.
І в разі конфлікту звертають увагу не на те що там в рахунках написано, а на те що було реально сплачено.
Якщо питаеш - чому боргу не було до останнього в ваших рахунках - відповідають, що у них була помилка в компьютері і ті рахунки були теж з помилкою.

Ну а причем к такой ситуации банковский штамп? Он всего лишь удостоверяет что банк принял у вас деньги и не более. Был там долг, ошибка или еще что банковский штамп не регламентирует никак

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Квітанція від банку, навіть з десятком мокрих печаток - папірець лише про те, що банк взяв у Вас кошти для проведення транзакції (платежу)
Підтвердженням отримання/переказу коштів може бути лише банківська виписка про те, що кошти банк - посередник успішно перевів по системі.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33184
  • Стать: Чоловіча
так він же не працює  :smilie7: Ідея літає в повітрі.

Все работает.


що "работаєт"?   смс  з кодом для підтвердження логіну в приват24  не приходить

Мєдвєдка тупорила, постав в настройках входу 'завжди входити з СМС підтвердженням' і не іпи тут людям мізки  :fp2  тупиздень, бля  :bu

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Пане Декодер, Ви теж так вважаєте?

"Війна із зовнішнім ворогом, є, по суті, прямим наслідком війни з ворогом внутрішнім, - написав Вакарчук. На думку музиканта, цим внутрішнім ворогом України є недовіра."
http://replyua.net/news/68763-vakarchuk-rozpovv-hto-ye-golovnim-vorogom-ukrayini.html

Не впевнений що це головна проблема, але одна з головних точно.
Про недовіру, послухайте. Це не тільки проблема українців і вона створена штучно.

"Уявіть такий кіносценарій: колишній агент КДБ, розлючений тим, що його Батьківщина зруйнована, замишляє помсту", - каже актор. "І як справжній шпигун КДБ, він використовує кіберзброю для атак на демократії по всьому світу. Він використовує соціальні медіа для поширення пропаганди і неправдивої інформації, він породжує у людей у демократичних суспільствах недовіру до їхніх ЗМІ, до їхніх політичних процесів і навіть до їхніх сусідів. І він виграє"© Морган Фрімен 20.09.2017