Автор Тема: Юлька - гіпнотезерка.  (Прочитано 208 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Юлька - гіпнотезерка.
« : Березня 29, 2019, 12:09:55 12:09 »
Helgi Sharp с Yulia Poroshenko и ещё 2.
4 ч. ·
ЯКИМИ ВОНИ БУЛИ РАНІШЕ... ПРИВАТНИЙ ПОГЛЯД.
Так вийшло, що свого часу я особисто спілкувався з трьома основними кандидатами на булаву. Тому напередодні виборів вирішив повторити свій минулорічний текст, який дещо доповнив та уточнив. Лонгрід.

Спочатку я познайомився з ТИМОШЕНКО.
І не просто познайомився, а провів з нею три довгі доби. Це було 24-26 березня 2009 року, коли вона прилетіла до Японії, а я тоді працював в українській амбасаді.

...І от перед ними (японцями ) постала Тимошенко... Переді мною також - ми спілкувались практично цілодобово. Основне враження: розмовляючи тет-а-тет, вона реально вміє гіпнозувати. Бере тебе за руку, дивиться в очі і говорить-говорить-говорить... Кудись пливе мозок і ти починаєш вірити, що сказане нею - істина в останній інстанції. І лише через деякий час вмикаєш розум і розумієш, що тебе шиють у дурні - як в емоційному плані, так й у логічно-фактологічному. Але то вже потім...
І ще. У неї шалена працездатність - три ночі вона спала по 1,5-2 години і всіх тримала біля себе. Немиря тоді ходив сірий та пом`ятий, а вона хизувалась своїм Луї Вітоном без натяків на втому. Японці їй грошей так і не дали (а прилітала вона саме за ними), але ще довго цокали язиками, згадуючи "прикид", форми та проникливий голос української леді Вінтер...

 :smilie5:


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Юлька - гіпнотезерка.
« Reply #1 : Березня 29, 2019, 12:15:27 12:15 »
Кстати, депутаты -бютовцы  по ТВ все болтают быстро, торохтят без перерыва.
Такое впечатление,что у них одна задача - не дать никому слова высказать и торохтеть свои мантры,
одно и тоже по сто раз.
Меня ,лично,это только раздражает.