Сторінок:
Actions
  • #1 від kievlyanin 28 Apr 2024
  • нас з будапештським не обманювали - США пропонували вступ до НАТО в обмін на ЯЗ це ми самі відмовились і наполягали на цих папірцях

  • #2 від div 28 Apr 2024
  • Код: [Select]
    це шо за блядство?? 
  • #3 від Адам Жоржович 30 Apr 2024
  • Він це з власної дупи виколупав?
  • #4 від Комашки 30 Apr 2024
  • Він це з власної дупи виколупав?
    Відповідає на соціальний запит. В ідеалі ще - щоб то всемогутній бубачька відмовився тоді від вступу до НАТО та наполягав на папірцях  :laugh:
    Оце був би каєф, й суттєво поліпшило б самовідчуття членів клюбу любителів анаконди
  • #5 від RG 30 Apr 2024
  • Відповідає на соціальний запит. В ідеалі ще - щоб то всемогутній бубачька відмовився тоді від вступу до НАТО та наполягав на папірцях  :laugh:
    Оце був би каєф, й суттєво поліпшило б самовідчуття членів клюбу любителів анаконди

    Возбуждаєшся на Бубачку ?   :love:
  • #6 від Комашки 30 Apr 2024
  • Возбуждаєшся на Бубачку ?   :love:
    Ви якщо хочете якийсь еротичний ролеплей замутити, чи щось подібне - створіть собі окрему гілку, накидайте там сценарії/кінки/табу, ну коротше як культурні люди роблять.
    До речі, шо по тємє? Пам'ятаєте таке, про що Костенко крякнув? )
  • #7 від RG 30 Apr 2024
  • Ви якщо хочете якийсь еротичний ролеплей замутити, чи щось подібне - створіть собі окрему гілку, накидайте там сценарії/кінки/табу, ну коротше як культурні люди роблять.
    До речі, шо по тємє? Пам'ятаєте таке, про що Костенко крякнув? )

    Не слухав.Я навіть місцеву писанину не встигаю пробігти, а тут хлоп годину теліпає язиком  :fp2
  • #8 від Комашки 30 Apr 2024
  • Не слухав.Я навіть місцеву писанину не встигаю пробігти, а тут хлоп годину теліпає язиком  :fp2
    Дик ніхто не слухав, включно з топікстартером  :gigi: обговорюється суто цитата
    Цитувати
    нас з будапештським не обманювали - США пропонували вступ до НАТО в обмін на ЯЗ це ми самі відмовились і наполягали на цих папірцях
  • #9 від RG 30 Apr 2024
  • Дик ніхто не слухав, включно з топікстартером  :gigi: обговорюється суто цитата

    Я вірю тільки першоджерелам. Хз, що він там насправді казав і в якому контексті.

    Знову ж таки, люди багато всілякої фігні несуть, не реагувати ж на все.
  • #10 від majesty 30 Apr 2024
  • а почему 30лет молчал?
  • #11 від Комашки 30 Apr 2024
  • Я вірю тільки першоджерелам. Хз, що він там насправді казав і в якому контексті.

    Знову ж таки, люди багато всілякої фігні несуть, не реагувати ж на все.
    Блін, ну в цьому ж вся ідея обговорення такої хріні :)
Сторінок:
Actions