Автор Тема: Поясніть мені  (Прочитано 382 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Поясніть мені
« : Липня 17, 2019, 11:42:14 23:42 »
Що там за справу шиє Портнов-Труба Пороху з цим заводом, який він продав Тігипці? Що там за фішка? Що порушив Порошенко? Чи щось порушив Тігипко?
Чи це просто "апагаварить"?
Труба допит якийсь влаштовує. Аж окропом пИсяє. На 25 липня повістку нову зварганив. Інших справ у цього Труби крім Порошенківських, як я погляжу, взагалі немає?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19167
Re: Поясніть мені
« Reply #1 : Липня 18, 2019, 12:03:30 00:03 »
Хуйня під вибори.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Поясніть мені
« Reply #2 : Липня 18, 2019, 12:08:33 00:08 »
Я знайшла лише вологі мрії Портнова.
Болдом відокреила мої відповіді-думки.


Юрист, бывший первый заместитель главы Администрации Президента Украины Андрей Портнов пообещал привлечь к уголовной ответственности Президента Украины Петра Порошенко и бизнесмена Сергея Тигипко за неуплату налогов при продаже судостроительного завода "Кузница на Рыбальском", расположенного в Киеве.Об этом Портнов заявил на своей странице в социальной сети Facebook.
"Экономическая правда" сообщила, что Тигипко заплатил Порошенко 300 млн долларов за покупку оборонного завода "Кузня на Рыбальском". У меня всего несколько вопросов.
Первый. Откуда у налогового резидента Украины Тигипко 300 млн долларов и как были заплачены с их возникновения налоги в украинский бюджет?
Второй. Почему два украинских гражданина провели сделку через офшоры и оставили деньги и налоги на островах, а не в своей стране?
А чому Коломойський та Зеленський розраховувались тільки через офшори? А що, в нас офшори заборонені? Яка стаття? Який закон?
Третий. Нет ли у вас ощущения, что не заплатив оба раза в Украине налоги, вы украли эти деньги у армии?
У Зеленського спитайте - йому не соромно? Бо Порох армії дав 1,5 млдрд грн. А Зеленський з Коломою лише вкрали.
Четвертый. А вы случайно не оху*ли торговать военными заводами и продавать оружие в армию за счет отмытых и украденных именно у этой армии средств?
А що цей військовий завод був державним? А що власник немає права торгувати своїм майном? А що він продав його агресору? А за рахунок відмитих податків у офшорах Зеленського та Коломоя скільки вкрадено у армії???
Пятый. Не дай Бог мне в будущей жизни стать следователем. Будете оба сидеть в тюрьме", - написал юрист.
Сподіваюсь, у майбутньому житті ти будеш висіти на стовбі.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Поясніть мені
« Reply #3 : Липня 18, 2019, 12:14:50 00:14 »
Хуйня під вибори.


Розумієте, причепитися можна хоч до фонарного стовба. І найцікавіше, що знайти для нього статтю.
А Труба-Портнов зараз копитом б*ють, асфальт з під себе гребуть, щоб хоч щось!!! нарити на Пороха та посадити його. Бо без цього втрачає сенс увесь "народний" президент, який йшов на саме цих гаслах. Якщо нічого не нариють, то у лайні вся політеліта, яка будувала свою президентську та й виборчу компанію на тому, що Порох корупціонер, мародер та барига. І якщо нічого не нариють, якщо не посадять - це буде їх крахом. Причому повним крахом і поверненням Порошенка у крісло Президента на білому коні.
Цього вони допустити не можуть!
Тим паче, що Порох ще й показову порку у судах за брехню влаштує усім: від Коломоя-Портнова-Онищенка до Зеленського, Гриценка та Косатої.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Поясніть мені
« Reply #4 : Липня 18, 2019, 01:11:09 01:11 »
Портнов найняв купу детективів по всьому світу, щоб вони шукали офшори Порошенка. Цікаво, звідки у Портнова такі гроші? Або за чиї гроші такий банкет?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19167
Re: Поясніть мені
« Reply #5 : Липня 18, 2019, 01:28:36 01:28 »

Розумієте, причепитися можна хоч до фонарного стовба. І найцікавіше, що знайти для нього статтю.
А Труба-Портнов зараз копитом б*ють, асфальт з під себе гребуть, щоб хоч щось!!! нарити на Пороха та посадити його. Бо без цього втрачає сенс увесь "народний" президент, який йшов на саме цих гаслах. Якщо нічого не нариють, то у лайні вся політеліта, яка будувала свою президентську та й виборчу компанію на тому, що Порох корупціонер, мародер та барига. І якщо нічого не нариють, якщо не посадять - це буде їх крахом. Причому повним крахом і поверненням Порошенка у крісло Президента на білому коні.
Цього вони допустити не можуть!
Тим паче, що Порох ще й показову порку у судах за брехню влаштує усім: від Коломоя-Портнова-Онищенка до Зеленського, Гриценка та Косатої.

В них ніхуя немає, це все пшик.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Поясніть мені
« Reply #6 : Липня 18, 2019, 01:33:48 01:33 »
До речі, вже до ДБР був викликаний і В.Макеєнко - власник каналу Прямий. Хоча Порошенко не є там ніяким боком.
А от Т.Козака, що купив одразу 3 канали чомусь ДБР не цікавить.
І хтось буде ще казати, що це не політичне замовлення? Тоді чим займається Труба? На що витрачає наші гроші?
Сподіваюсь, у Пороха гарні професійні адвокати.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Поясніть мені
« Reply #7 : Липня 18, 2019, 01:48:35 01:48 »
А чи це не привід для Майдану?
Доколе??? Цей українофоб буде диктувати Україні свою повістку?

https://mobile.twitter.com/politkyxnya/status/1151571386617520131

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Поясніть мені
« Reply #8 : Липня 18, 2019, 02:01:08 02:01 »
От почитайте уважно цю маячню

https://mobile.twitter.com/interfaxua/status/1151595721466028032

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19167
Re: Поясніть мені
« Reply #9 : Липня 18, 2019, 02:53:44 02:53 »
От почитайте уважно цю маячню

Перекладаю: "мнєнідают, нада апять сдєлать іх разом і тагда заживйом!"