Автор Тема: Семен Семенченко іде на вибори!  (Прочитано 7393 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Семен Семенченко іде на вибори!
« : Вересня 11, 2014, 11:20:52 23:20 »
За последнее время было осознанно и заявлено много целей и задач. Для их реализации принял решение идти на выборы вместе с Політична партія "Об'єднання "Самопоміч"

 :smiley14: :smiley14: :smiley14: :smiley14:

чекаю коментів від тих, хто казав шо піде з косатою :weep: :lol: :weep:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #1 : Вересня 11, 2014, 11:22:27 23:22 »
Про це попереджали.



Справжній командир під час війни не пішов би в політику.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #2 : Вересня 11, 2014, 11:23:18 23:23 »
Штабний, ти перший кричав шо то юлькасука зробила його нє ?

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #3 : Вересня 11, 2014, 11:24:24 23:24 »
"посланній" ти дістав по всіх гілках лайно совати іди он на фуп або дурдом
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #4 : Вересня 11, 2014, 11:27:21 23:27 »
"посланній" ти дістав по всіх гілках лайно совати іди он на фуп або дурдом

Цікава у Вас бесіда з DFMB: він Вас називає "штабний", Ви його "посланий"  :Sho_za:
---------------------------------
Він людина Авакова, але себе дуже скомпрометував, тому його не взяли. Дарма Садовий так "марається".

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #5 : Вересня 11, 2014, 11:33:33 23:33 »
За последнее время было осознанно и заявлено много целей и задач. Для их реализации принял решение идти на выборы

Чучело это в министры обороны уже не идет? :laugh: Не, ну надо ему депутатскую неприкосновенность дать, а то ...


А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #6 : Вересня 11, 2014, 11:33:56 23:33 »
взагалі то квант весь суп знає що "посланний" ти, а також "той кого не можна назвати", "нешанований" людина нетрадиційної сексуальної орієнтації а також і штабний ти навіть зїхати гарно не вмієш іди на фуп "Посланний"
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46560
  • Never give in!
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #7 : Вересня 11, 2014, 11:35:49 23:35 »
Щодо парламенту

Скасувати недоторкнаість.
Зарплату - 5 000 гривень на місяць.
І жодних пільг.

Інакше знов буде каста неляканих і недоторканих підарасів.
If you are going through hell, keep going.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #8 : Вересня 11, 2014, 11:37:20 23:37 »
За последнее время было осознанно и заявлено много целей и задач. Для их реализации принял решение идти на выборы

Чучело это в министры обороны уже не идет? :laugh: Не, ну надо ему депутатскую неприкосновенность дать, а то ...

Рома, я Вас плюсанув (признаюсь, що перший раз)  :smilie7: Я і не подумав про такий варіант. Ще не ясно, що з часом спливе по цій особі. Дуб вже каже про вбивство. "Самостійний" вихід з оточення - це дезертирство і теж стаття. Організація незаконного збройного формування теж стаття.
П.С. Аватарка у Вас "довіри не викликає" і косите під "бютоголового".
« Останнє редагування: Вересня 12, 2014, 12:01:18 00:01 від Kvant »

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #9 : Вересня 11, 2014, 11:38:53 23:38 »
Щодо парламенту

Скасувати недоторкнаість.
Зарплату - 5 000 гривень на місяць.
І жодних пільг.

Інакше знов буде каста неляканих і недоторканих підарасів.

Цікаво, а це скликання ВР може скасувати? Наче є рішення КС по цьому питанню.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33212
  • Стать: Чоловіча
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #10 : Вересня 11, 2014, 11:56:41 23:56 »
Хоче в перспективі влитись в касту 'пузатих генералів' ?  :smilie5:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #11 : Вересня 12, 2014, 12:02:31 00:02 »
Хоче в перспективі влитись в касту 'пузатих генералів' ?  :smilie5:

Я думаю, що він не може скласти собі ціну. Наше суспільство таки ще не стало громадянським, якщо люди вірять 5-тій колоні.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #12 : Вересня 12, 2014, 12:22:19 00:22 »
штабний квант плюсує кацапу ромке  :lol: :weep: :lol:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #13 : Вересня 12, 2014, 12:24:39 00:24 »
штабний квант плюсує кацапу ромке  :lol: :weep: :lol:

Я плюсую за гарні думки та пости. У Роми таке буває рідко. В основному "лайно". Тим не менше, не все чорно-біле, бувають і відтінки сірого.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #14 : Вересня 12, 2014, 02:15:58 02:15 »
штабний квант плюсує кацапу ромке  :lol: :weep: :lol:

Я плюсую за гарні думки та пости. У Роми таке буває рідко. В основному "лайно". Тим не менше, не все чорно-біле, бувають і відтінки сірого.

ти диви уже і з ватніками знюхався  :laugh: вирішив вступити в лайно носочком :lol:

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #15 : Вересня 12, 2014, 02:28:33 02:28 »
штабний квант плюсує кацапу ромке  :lol: :weep: :lol:

Я плюсую за гарні думки та пости. У Роми таке буває рідко. В основному "лайно". Тим не менше, не все чорно-біле, бувають і відтінки сірого.

ти диви уже і з ватніками знюхався  :laugh: вирішив вступити в лайно носочком :lol:

 Надо будет почитать тебя , шо ти за украинец такой важный - "ярлыки клеющий".  :smiley16:
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #16 : Вересня 12, 2014, 05:48:08 05:48 »
Два колорадских существа - roma и kvant нашли друг друга. Как мило.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #17 : Вересня 12, 2014, 05:57:16 05:57 »
всіх комбатів, які дивним чином опиняться в списках на вибори - нах з силових структур

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #18 : Вересня 12, 2014, 07:02:06 07:02 »
всіх комбатів, які дивним чином опиняться в списках на вибори - нах з силових структур

Чому це? навпаки до влади мають приходити адекватні люди..і Садовий нормальний мужик і Семенченко.. для мене - це один з варіантів для голосування

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #19 : Вересня 12, 2014, 07:35:25 07:35 »
всіх комбатів, які дивним чином опиняться в списках на вибори - нах з силових структур

Чому це? навпаки до влади мають приходити адекватні люди..і Садовий нормальний мужик і Семенченко.. для мене - це один з варіантів для голосування

Это про Семенченка  :smilie11:
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #20 : Вересня 12, 2014, 07:48:02 07:48 »
Яценюк, Турчинов та Аваков набрали багато кобматів добровольців, але чомусь не взяли Семенченка. Садовий вирішив наступити на "граблі".

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #21 : Вересня 12, 2014, 07:54:07 07:54 »
всіх комбатів, які дивним чином опиняться в списках на вибори - нах з силових структур

Чому це? навпаки до влади мають приходити адекватні люди..і Садовий нормальний мужик і Семенченко.. для мене - це один з варіантів для голосування

Это про Семенченка  :smilie11:

 я не вважаю, що він не гірший за комуняк і регіонів... крім того, ці люди в найскладніший період взяли зброю і щось робили ( і досить успішно, бо саме доб. бат. ледь не вигнали всіх терористів, якби не втрутились рег. росій. війська), а ми з вами тільки істерили під компом...

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #22 : Вересня 12, 2014, 07:57:54 07:57 »
Яценюк, Турчинов та Аваков набрали багато кобматів добровольців, але чомусь не взяли Семенченка. Садовий вирішив наступити на "граблі".

Квантік, раз тебе не взяли в добро.бат (БРЕХЛО!)  - запишися до нацгвардії...бо сил немає слухати твоє тявкання на доб. бат.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #23 : Вересня 12, 2014, 08:04:40 08:04 »
штабний квант плюсує кацапу ромке  :lol: :weep: :lol:
Та у них штаб один и тот же, только один в основном "подразделении" а другой в "филиале".
Батя, мы стараемся ...

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #24 : Вересня 12, 2014, 08:07:14 08:07 »
Яценюк, Турчинов та Аваков набрали багато кобматів добровольців, але чомусь не взяли Семенченка. Садовий вирішив наступити на "граблі".
Я вважаю це помилкою. Можливо за деяким виключенням. Якщо вони бойові ватажки, для чого їм йти протирати штані в раді? Вони повинні йти в керівництво реорганізованих силових структур, армії, МВС. Знов виходить та сама картина: тільки людина засвітилась - відразу в депутати. :smilie5:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #25 : Вересня 12, 2014, 08:14:35 08:14 »
Яценюк, Турчинов та Аваков набрали багато кобматів добровольців, але чомусь не взяли Семенченка. Садовий вирішив наступити на "граблі".
Я вважаю це помилкою. Можливо за деяким виключенням. Якщо вони бойові ватажки, для чого їм йти протирати штані в раді? Вони повинні йти в керівництво реорганізованих силових структур, армії, МВС. Знов виходить та сама картина: тільки людина засвітилась - відразу в депутати. :smilie5:

У НарФронті ніби комбати не члени, а якась військова рада. Мабуть, вояки долучаються до піару Яценюка-Турчинова, а ті лобіюють їх інтереси - озброєння, вплив на командування.

Про Семенченка і кролика - неясно, хто кого не взяв.

Offline pirat

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 439
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #26 : Вересня 12, 2014, 08:16:47 08:16 »
всіх комбатів, які дивним чином опиняться в списках на вибори - нах з силових структур

Чому це? навпаки до влади мають приходити адекватні люди..і Садовий нормальний мужик і Семенченко.. для мене - це один з варіантів для голосування

Это про Семенченка  :smilie11:

 я не вважаю, що він не гірший за комуняк і регіонів... крім того, ці люди в найскладніший період взяли зброю і щось робили ( і досить успішно, бо саме доб. бат. ледь не вигнали всіх терористів, якби не втрутились рег. росій. війська), а ми з вами тільки істерили під компом...

так, от тільки доб.бати і воювали. а армія нічого не робила, сиділи по кущах і пили самогон. інколи допомагали відважним добровольцям щось підвезти та забрати чергову сотню полонених.
менше читайте клоунів, що піаряться в фейсбуках.
в армії є безліч достойних людей, але на щастя там також є дисципліна і немає фейсбука.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #27 : Вересня 12, 2014, 08:19:13 08:19 »
штабний квант плюсує кацапу ромке  :lol: :weep: :lol:
Та у них штаб один и тот же, только один в основном "подразделении" а другой в "филиале".

Але останні квантові дописи такі стримані, такі "проукраїнські", він там лає кацапів, юльків..таке відчуття, що їм дали завдання діяти більш тонко чи втертись в довіру..

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #28 : Вересня 12, 2014, 08:20:16 08:20 »


 я не вважаю, що він не гірший за комуняк і регіонів... крім того, ці люди в найскладніший період взяли зброю і щось робили ( і досить успішно, бо саме доб. бат. ледь не вигнали всіх терористів, якби не втрутились рег. росій. війська), а ми з вами тільки істерили під компом...

Ну Вы может и "істерили під компом", а ко мне это не относится это во-первых. А во-вторых столько таких людей которые в это время "щось робили" просто не сосчитать. И все делают свое дело тихо, без фейсбучных истерик и собирания тупых митингов в Киеве. Только люди эти не лезут во все ток шоу и уж тем более не прутся во власть.  Сколько мужиков просто, практически у себя в гаражах "обвязывали" БТР, сколько волонтеры достали, купили, перевозили все что было необходимо армии. Сколько раненых вывезли! И ни кто ничего за это не требует. Гаденький он тип этот Семенченко.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Семен Семенченко іде на вибори!
« Reply #29 : Вересня 12, 2014, 08:26:23 08:26 »
так, от тільки доб.бати і воювали. а армія нічого не робила, сиділи по кущах і пили самогон. інколи допомагали відважним добровольцям щось підвезти та забрати чергову сотню полонених.
менше читайте клоунів, що піаряться в фейсбуках.
в армії є безліч достойних людей, але на щастя там також є дисципліна і немає фейсбука.

Ви не уявляєте, наскільки точні ваші слова, принамйні щодо 51-ї бригади, що на підготовці на полігоні, що до Волновахи, що після неї - знаю зсередини. Пили, як коні, і ні чорта не робили (з артилерії не стріляли, щоб чогось не сталось), а потім намагались домовитись з мєстними про нейтралітет. Не всі бригади такі, як 79-а.