Автор Тема: Айдар, машина  (Прочитано 1618 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Чупс

  • Гість
Айдар, машина
« : Липня 31, 2014, 05:56:35 17:56 »
Звонила знайома, каже, Айдар на машині їде у Харків, машина вся постріляна, каже - не знаєш хто може допомогти?
Каже, потрібен ремонт, треба $3000.

Не знаю що робити з цієї інфіою, чи викинути, чи на форум запостити. Ось вирішив таки запостити. Що думаєте?

Чупс

  • Гість
Re: Айдар, машина
« Reply #1 : Липня 31, 2014, 06:09:34 18:09 »
Тільки шо ще раз подзвонила.

Каже, дам номер картки, хай туди скидають. Ну я їй сказав що про це думаю... самі розумієте.

Потім сказала, її донька воює у Айдарі  :smilie10: Ну тут я вже призадумався. Якось можна це перевірити?

На Майдані вона була, це правда.

Offline kelt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 683
Re: Айдар, машина
« Reply #2 : Липня 31, 2014, 06:25:53 18:25 »
... Не знаю що робити з цієї інфіою, чи викинути, чи на форум запостити. Ось вирішив таки запостити. Що думаєте?
.. а статус машины - волонтеры туда/сюда мотаются или так, пострадала собственность ?

  • Гість
Re: Айдар, машина
« Reply #3 : Липня 31, 2014, 06:40:39 18:40 »
.. а статус машины - волонтеры туда/сюда мотаются или так, пострадала собственность ?

Да я так и не понял. Сама она - тётенька эта - сказала, что ходит в госпиталь, кормит бойцов. А дочка в самом Айдаре. Не понимаю, разве там есть женщины? В качестве кого - бойцов или медсестёр  :smilie11:

Машина вроде та, на которой вывозили Бьянку. Сказала, ехали, попали под обстрел, машина перевернулась... сама машина вроде как принадлежить Айдару, не чья-то личная.

  • Гість
Re: Айдар, машина
« Reply #4 : Серпня 01, 2014, 12:13:37 12:13 »
Звонила. Уточнила сумму - не три тыщи баксов, а три тыщи гривен. Они щас в Харькове. Сказала - даже зарплату не получаем ... от такой пипец однако.

Если кто имеет идеи, особенно харьковчане - давайте. 30 человек по сто гривен - и нормально.