Сторінок:
Actions
  • #301 від Дрейк 12 Jun 2018
  • Мабуть введу я правило що дописувати на цьому форумі дозволяється на будь якому діалекті української. :)
    Хто вважає що російська не діалект української.? :)

    Зміна правил без згоди команди може викликати бунт на кораблі.

    Бунты на корабле пресекались очень просто при помощи реи :)
  • #302 від Адам Жоржович 12 Jun 2018
  • Якщо громадянин патріот, то він має вчити державну мову тієї країни,
    патріотом якої він себе вважає.

    Поясніть мені, звідки можуть масово взятися громадяни, котрі "не знають" української? Ну колись було, звільняли від вивчання мови в школі за ознакою "у нас папа ваєнннний паетаму у рєбєнка голова слішком малєнькая для двух ізигофф", але по-перше це було майже 30 років тому, по-друге таких їбаньків бувало в середньому по одному на клас, якщо не по 0,75.  :gigi: Решта мову вчила в рамках шкільної програми, атестати статевої зрілості так-сяк отримувала, тому аж ніяк "чистою сторінкою" в цьому плані бути не можуть.  :Sho_za:

    Гадаю, що набагато краще це зможе пояснити дописувач Южанін.
    Звідки він так масово взявся.

    По-перше, ми не знаємо, чи він не володіє мовою. По-друге, масовість не очевидна.

    Поки що він перший і єдиний (з людей, котрі не позиціонують себе як відверті русскамірци), хто на просто заклик спілкуватися українською мовою реагує так бурхливо, як личило б реагувати на примус до чогось очевидно болючого та огидного, типу пасивного анального сексу з віслюком.  :smilie8:

    З ватою все зрозуміло: у них звичайні нацистські корчі від самої думки споганити свого рота мовою унтерменшів і це зовсім інший феномен. Моє питання було про "патріотів України, котрі не знають мови" і звідки вони могли б масово узятися з огляду на об'єктивну реальність української шкільної освіти останніх мінімум 50 років.
  • #303 від Feral Cat 12 Jun 2018
  • Український патріот ", який, вибачте, сере на українську мову - то є особливий вид "патріота". Його нада любіть і лєлєять, як кажуть його одномовці.  :smilie5:
  • #304 від Южанин 12 Jun 2018

  • Хто вважає що російська не діалект української.? :)

    Йа!!! Московитский говор - это отдельная ветвь , которая берет свое начало в 15 веке и ее формирование закончилось в 18 веке.

    Диалектом украинской,(с натягом) можно назвать белорусскую мову. А мова Руси , которая сегодня называется украинской мовой ,сама является диалектом той же мовы из которой пошли чешская ,словенская мовы и может быть польская мова.
  • #305 від Южанин 12 Jun 2018
  • Український патріот ", який, вибачте, сере на українську мову - то є особливий вид "патріота".

    Этим ты блохастый и занимаешься . То которое в Украине не живет , ни какого отношения к Украине не имеет , но заявляет при этом , что оно такой "патриот" воя  кремлёвский темник.
  • #306 від Feral Cat 12 Jun 2018
  • Я ніколи не вважав себе патріотом. Звичайний такий собі українець. Тимчасово проживаю за кордоном. Люблю українську мову і класичну українську літературу. Поезію Костенко і Стуса люблю. А ще люблю “На коні й під конем“ Анатолія Дімарова - моя перша книга, яку я пам“ятаю. Ти про такі речі не чув навіть...
  • #307 від Южанин 12 Jun 2018
  • Люблю українську мову і класичну українську літературу. Поезію Костенко і Стуса люблю. А ще люблю “На коні й під конем“ Анатолія Дімарова - моя перша книга, яку я пам“ятаю.

    А у меня украинская мова в последнее  время ассоциируется с такими как ты , с истеричкой Ницой и прочими совками , которые возомнили себя супер. украинцами и что им кто-то что-то должен. Именно этого добивается кремль. Конечная цель кремля является то , что-бы я возненавидел вас и взял в руки оружие защищаясь именно от таких как вы, как это было в 2014 году. Я это все уже видел и потому четко знаю к чему вы ведете. Так кто работает на кремль?
  • #308 від Feral Cat 12 Jun 2018
  • Люблю українську мову і класичну українську літературу. Поезію Костенко і Стуса люблю. А ще люблю “На коні й під конем“ Анатолія Дімарова - моя перша книга, яку я пам“ятаю.

    А у меня украинская мова в последнее  время ассоциируется с такими как ты , с истеричкой Ницой и прочими совками , которые возомнили себя супер. украинцами и что им кто-то что-то должен. Именно этого добивается кремль. Конечная цель кремля является то , что-бы я возненавидел вас и взял в руки оружие защищаясь именно от таких как вы, как это было в 2014 году. Я это все уже видел и потому четко знаю к чему вы ведете. Так кто работает на кремль?

    Ти.

    Кремль тебе використає при потребі не один раз. Відмовся від хуйлоязика і відчуй себе людиною. :smilie7:
  • #309 від svit 12 Jun 2018
  • Кремль тебе використає при потребі не один раз. Відмовся від хуйлоязика і відчуй себе людиною. :smilie7:

    Ти відмовився а людиною себе не відчув.
  • #310 від Feral Cat 12 Jun 2018
  • Це погано. Але головне, що я тебе вважаю людиною. :smilie5:
  • #311 від Южанин 12 Jun 2018

  • Кремль тебе використає при потребі не один раз.

    Я?  Это не я сею рознь в своей стране . Это ты пытаешься себя поставить себя выше других украинцев, по какомуо-то идиотскому признаку , считая , что это признак и есть свидетельство того , что ты не кремлядь априори и все факты Олейников , Елен Бойко , Монтян , ты отвергаешь, потому что они не вписываются в твою идиотскую концепцию , как и тот факт  , что украинцы не похожие на тебя и остановили продвижение "узкого мира" и сегодня , в отличии от тебя, защищают свою страну будучи не похожими на тебя.  Но ты запоребриковый позволяешь себе объявить их врагами Украины.
  • #312 від medved 13 Jun 2018
  • #313 від Южанин 13 Jun 2018


  • Обозначь , где ты на этом групповом фото дегенератов? Центральный на котяру смахивает.
  • #314 від bugaga 13 Jun 2018
  • Цитувати
    Обозначь , где ты на этом групповом фото дегенератов? Центральный на котяру смахивает.
    От дивіться ви задираєте кота, медведа, ще когось абстрактного персонажа

    Який сенс? Не думали що вони можуть бути просто на роботі?
    Який сенс?

    Поки вас не було, спаррінг партнера для кота, всім на форумі було абсолютно похєр на його висєри, ви підключилися і може формально не наїджали на укрмову, щось ви там пам"ятаю пішли в риториці далеко.

    Російськомовність це не діагноз, це не розумова інвалідність і російськомовні так само несуть відповідальність у протистоянні військовій пропаганді Мордора.

    А відповідальність означає свої емоції стримувати


  • #315 від злата 13 Jun 2018

  • Українська мова , на жаль, не рятує від зради.
    Знанна української мови НЕ може бути маркером : друг перед тобою ,чи ворог.
    І,взагалі.
    Вживання Путіним німецької мови НЕ РОБИТЬ його німцем.
    Аж ніяк.
    Тому ті придурки, які ображають людину за те, що він не вживає українську мову в побуті--просто вороги.
    І української мови, і українців.
    Вони ведуть себе, як гвалтівники -ублюдки.
    Замість любові до своєї мови і пропаганди - сіють відразу і ненависть до українства.
    Паскуди !
  • #316 від злата 13 Jun 2018
  • Правила може,сформулювати так :
    На форумі шануємо і любимо українську мову.
    Спілкуємось українською ( радо!), а також російською і білоруською.
     :smiley25:
  • #317 від Sudar 13 Jun 2018
  • Та що ж ви ніяк не заспокоюєтесь.
    Проведено опитування.
    На 1 російськомовного 10 україномовних.
    На українському форумі спілкуємось українською.
  • #318 від Feral Cat 13 Jun 2018
  • Злато - як часто хуйло (ти його поштиво називаєш Путіним) звертається до своїх рабів німецькою?  :smilie5:
  • #319 від злата 13 Jun 2018
  • Злато - як часто хуйло (ти його поштиво називаєш Путіним) звертається до своїх рабів німецькою?  :smilie5:
    Використання тобою української мови на форумі НЕ РОБИТЬ з тебе українця.
    Мудило.
  • #320 від Feral Cat 13 Jun 2018
  • Використання тобою кацапської робить з тебе кацапку. :smilie5:
  • #321 від svit 13 Jun 2018
  • Використання тобою кацапської робить з тебе кацапку. :smilie5:

    Так а щодо Сташинського - чистокровного українця, який спілкувався з дитинства виключно українською? ...
  • #322 від WestNik 13 Jun 2018
  • Як на мене, дискусія вже не несе практичної цінності

    Називати носіїв російської чи інших мов в Україні ворогами лише за мовою спілкування вигідно лише хуйлоботам- думаю, це очевидно

    Пропоную модераторам оцінювати зміст повідомлень без огляду на мову спілкування

    Сподіваюся, колись російськомовним патріотам України провокатори перестануть показувати факи, і вони не будуть асоціювати україномовність із агресією
  • #323 від Feral Cat 13 Jun 2018
  • Російськомовні громадяни України може і не вороги але носії русскава міра by default.
  • #324 від svit 13 Jun 2018
  • Бач як тему Сташинського обминає  :smilie3:
  • #325 від RG 13 Jun 2018
  • Як на мене, дискусія вже не несе практичної цінності

    ...

    Ну, не для всіх.

    Іудушці копійчина якась точно капне  :moskali:
  • #326 від Feral Cat 13 Jun 2018
  • Сташинський був завербованим агентом КГБ. І більш нічого.
    Я веду мову про масову кацапомовність як ознаку приналежності до русскава міра в цілому.
  • #327 від svit 13 Jun 2018
  • Сташинський був завербованим агентом КГБ. І більш нічого.
    Я веду мову про масову кацапомовність як ознаку приналежності до русскава міра в цілому.

    Ну так він же був україномовним, явно не кацап якийсь. Якщо ти україномовний, то це ще не означає що ти не міг бути завербований кгб.
  • #328 від Feral Cat 13 Jun 2018
  • Як на мене, дискусія вже не несе практичної цінності

    ...

    Ну, не для всіх.

    Іудушці копійчина якась точно капне  :moskali:

    Ти взагалі не відсвічуй. Ти з родини засланих на ЗУ совєцьких "спеців". Всіляких там землемірів, вчителів, прокурорів. Або ж і "стрибків". Від тебе вертухаєм на кіломерт тхне.
  • #329 від RG 13 Jun 2018
  • Як на мене, дискусія вже не несе практичної цінності

    ...

    Ну, не для всіх.

    Іудушці копійчина якась точно капне  :moskali:

    Ти взагалі не відсвічуй. Ти з родини засланих на ЗУ совєцьких "спеців". Всіляких там землемірів, вчителів, прокурорів. Або ж і "стрибків". Від тебе вертухаєм на кіломерт тхне.

    Недолуга спроба підхуйловця перевести стрілки. 

    'Всьо хуйня, давай по новой' (с)  :smilie7:
  • #330 від Feral Cat 13 Jun 2018
  • Сташинський був завербованим агентом КГБ. І більш нічого.
    Я веду мову про масову кацапомовність як ознаку приналежності до русскава міра в цілому.

    Ну так він же був україномовним, явно не кацап якийсь. Якщо ти україномовний, то це ще не означає що ти не міг бути завербований кгб.

    Кацапомовність як масове явище в Україні - ознака національної деградації і визнання вищості кацапів над українцями з боку кацапомовних громадян України.
    Ото й усе.
Сторінок:
Actions