Автор Тема: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?  (Прочитано 8282 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #30 : Вересня 27, 2014, 10:46:13 10:46 »
Згоден, що там є кілька яскравих особистостей, але притримуюсь думки, що нам треба рухатись до нормальної партійної системи західного зразка, коли народ голосує не тільки за лідерів а за партію в цілому, підтримуючи іі засади та програму.
В цьому сенсі Свобода реально чи не єдина ідеологічна партія з усіх (не враховуючи комуністів  :smilie9:).
Як мінімум частина ПС, конкретно "Тризуб" - теж. Але ця організація дуже маленька.
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #31 : Вересня 27, 2014, 10:48:56 10:48 »
свобода це повне лайно - яке оплачено путіним - всі їх дії про це свідчать. Всі хто з західної України вам скажуть те саме. З майдана виніс ту саму думку

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #32 : Вересня 27, 2014, 10:54:34 10:54 »
Я би ще подумав про ДемАльянс, але від Гриця верне. Або Самопоміч - Садовий хитра зволоч, але наша зволоч.

Дідько його знає...  :smilie11:

Якщо від Гриця верне - підтримайте Самопоміч  :smilie3:

Тому що за соцопитування Гриць проходить, а Самопоміч - під питанням, а вони мені більше подобаються  :Prapor2:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #33 : Вересня 27, 2014, 11:01:15 11:01 »
свобода це повне лайно - яке оплачено путіним - всі їх дії про це свідчать. Всі хто з західної України вам скажуть те саме. З майдана виніс ту саму думку
Ну, такі звинувачення треба підтверджувати фактами. Бо те саме дехто каже про ПС. В Свободі, як і в будь якій популярній партії є кон'юнктурщики, всім в душу не заглянеш, але багато і достойних хлопців.
Це не агітація, я сам ще не вирішив остаточно за кого буду голосувати і агітувати своїх близьких, але закликаю бути об'єктивними та неупередженими, бо вибір дійсно не простий. 
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #34 : Вересня 27, 2014, 12:03:44 12:03 »
Я би ще подумав про ДемАльянс, але від Гриця верне. Або Самопоміч - Садовий хитра зволоч, але наша зволоч.

Дідько його знає...  :smilie11:

Якщо від Гриця верне - підтримайте Самопоміч  :smilie3:

Тому що за соцопитування Гриць проходить, а Самопоміч - під питанням, а вони мені більше подобаються  :Prapor2:

Думала теж про Самопоміч, але стримують два фактори: вони пройшли в Київраду, але нічим там не відмітились, а по-друге нічого не говорять імена більшості людей у списку (це може бути як позитив, так і негатив)

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #35 : Вересня 27, 2014, 12:16:59 12:16 »
Я бы голосовал за ПС, "старие" партии и так наберут кучу голосов, а нужны новые лица.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #36 : Вересня 27, 2014, 01:02:40 13:02 »
от прочитав я всю гілку, скільки ж поливачів зібралось на "Свободу".... Передивіться всі голосування ВР по знаковим законам тоді будете пиздіти що "Свобода" зкурвилась... я не проти ПС, і було б ідеально, щоб в ВР пройшли тільки  Свобода і ПС без всяких самопомічів, бютів, крашених ригів, і порошенів.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #37 : Вересня 27, 2014, 01:23:34 13:23 »
Ніколи не керувалась у своєму виборі тим, що "проголосувала б за них, але ж вони не пройдуть". Завжди в таких випадках відповідала, що моя совість буде чиста, що зробила все, що змогла. :Prapor2:
Всі вибори, у яких брала участь СВобода, голосувала лише за СВободу, крім останніх. Навіть,коли вони ще набирали лише трохи більше 1%.
Вірила, що як пройдуть вони у ВР, дадуть жару тим старим пердунам, які сидять там по 20 років. Так і сталось. Хто б що не говорив, але дійсно, Свобода розворушила те осине гніздо, і дякуючи Свободі зменшились випадки кнопкодавства.
Але на тому вони для мене свою місію виконали. Дуже була розчарована поведінкою під час Майдану Тягнибока, Михальчишина, Іллєнко занадто "заматерів", у Мірошніченка з`явилась зверхність, Фаріон (яку я раніше поважала) все більше схожа на клімактеричну істеричку з манією величі. А Мохніцький - яскравий доказ того, що свободівці скурвились...на жаль...
А так як я вважаю, що повинні бути в ВР справжні патріоти, то мій вибір і всієї моєї родини - ПС. Крім того, викликає повагу сама особистість Яроша, Тарасенка, Білозерської, які тихо, без крику і піару захищають Україну на передовій.
І повірте, вони будуть у ВР. Якщо не в цьому скликанні, то в наступному точно, а наступні вибори будуть дуже швидко, дивлячись на списки рейтингових партій.
За всі роки помітила, що партія, за яку я голосую від початку її створення, рано чи пізно пробивається у ВР. :smilie1: :upa

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #38 : Вересня 27, 2014, 01:33:27 13:33 »
Можете пжл дать ссылку на передвыборчие преференции? Мне моя мова не позволяет искать в украинских ресурсах. Спс заранее.  :smiley15:
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #39 : Вересня 27, 2014, 08:42:56 20:42 »
Мне наиболее симпатизирует ПС, потому что они проявляют себя не на словах а на деле. Другой вопрос, достаточная ли у них поддержка чтоб пройти в парламент...

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #40 : Вересня 27, 2014, 08:51:53 20:51 »
Мне наиболее симпатизирует ПС, потому что они проявляют себя не на словах а на деле. Другой вопрос, достаточная ли у них поддержка чтоб пройти в парламент...
Так давайте будем создавать им такую поддержку.
Каждый отданный за ПС голос важен и ценен.
Голосуем сами и убеждаем голосовать за них друзей и знакомых
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #41 : Вересня 27, 2014, 08:56:33 20:56 »
Мне наиболее симпатизирует ПС, потому что они проявляют себя не на словах а на деле. Другой вопрос, достаточная ли у них поддержка чтоб пройти в парламент...
Так давайте будем создавать им такую поддержку.
Каждый отданный за ПС голос важен и ценен.
Голосуем сами и убеждаем голосовать за них друзей и знакомых

Для мене це тепер найімовірніший варіант. Варимо жабу вату поступово:

Овощ -> Кролепастор -> Рошен -> Ярош

Торгаші теж потрібні, але вони і так пролізуть.

Offline Маленька жабка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #42 : Вересня 27, 2014, 08:58:13 20:58 »
Самопоміч цей раз. Минулого разу була Свобода.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #43 : Вересня 27, 2014, 09:13:47 21:13 »
От я перший раз в житті не знаю, за кого голосувати - скрізь багато "проти". Минулий раз теж вагалась, але врешті проголосувала за "Свободу", а от зараз? Хтось зможе мене переконати, що в списку ПС тільки справжні "бійці", які не перетворяться в вату? Імена багатьох мало що говорять, біографії теж - у половини "тимчасово не працює"...

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #44 : Вересня 27, 2014, 09:22:18 21:22 »
От я перший раз в житті не знаю, за кого голосувати - скрізь багато "проти". Минулий раз теж вагалась, але врешті проголосувала за "Свободу", а от зараз? Хтось зможе мене переконати, що в списку ПС тільки справжні "бійці", які не перетворяться в вату? Імена багатьох мало що говорять, біографії теж - у половини "тимчасово не працює"...

Просто Правий сектор трудових книжок не заповнює. Що б вони там писали? "Санітар Донбасу"?

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8651
  • Стать: Чоловіча
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #45 : Вересня 27, 2014, 09:35:14 21:35 »
бля заїбали тулить цю білозерську.  почитайте її лівджорнал.  через  ті її репортажі так і пре самохизування.

а так да - - тільки правий сєктор. і бажано - без пьозд по типу білозерської.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #46 : Вересня 27, 2014, 09:37:16 21:37 »
От я перший раз в житті не знаю, за кого голосувати - скрізь багато "проти". Минулий раз теж вагалась, але врешті проголосувала за "Свободу", а от зараз? Хтось зможе мене переконати, що в списку ПС тільки справжні "бійці", які не перетворяться в вату? Імена багатьох мало що говорять, біографії теж - у половини "тимчасово не працює"...

Просто Правий сектор трудових книжок не заповнює. Що б вони там писали? "Санітар Донбасу"?

будемо думати...

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #47 : Вересня 28, 2014, 04:29:46 04:29 »
от прочитав я всю гілку, скільки ж поливачів зібралось на "Свободу".... Передивіться всі голосування ВР по знаковим законам тоді будете пиздіти що "Свобода" зкурвилась... я не проти ПС, і було б ідеально, щоб в ВР пройшли тільки  Свобода і ПС без всяких самопомічів, бютів, крашених ригів, і порошенів.
Власне.Свобода єдина партія де ні один не скурвився в парламенті ( дисципліна залізна і виглядає,що вміють таки взяти тих хто втримається від спокуси) ,проколів при голосцуваннях не було,відсутніх теж.мають декілька проблем з тупим мірошниченко і відео,та навіженістю Фаріон.Якщо зуміють п=вправити мозги,щоб не СВІТИЛИСЯ,а Фаріон,щоб рне ляпала язиком,а тихрою сапою робила то що ляпає-то взагалі буде непогано.А так партія дійсно лівосоціальна (дивлячись по програмі) і права лише в Українському політполі.......За кого голосувати треба буде вирішувати за останніми полами-бо втрата партій на грані веде до збільшення долі всяких бютів,ляшків і партії влади.А їм такий бонус не можна давати.Повинний бути противіс.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #48 : Вересня 28, 2014, 07:40:46 07:40 »
Чому б, не прикрутити голосувалку?  :shuffle:

За кого будете голосувати на позачергових виборах до Верховної Ради 26.10.2014?
1. ПС.
2.Свобода.
3. Інші.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #49 : Вересня 28, 2014, 07:53:04 07:53 »
от прочитав я всю гілку, скільки ж поливачів зібралось на "Свободу".... Передивіться всі голосування ВР по знаковим законам тоді будете пиздіти що "Свобода" зкурвилась... я не проти ПС, і було б ідеально, щоб в ВР пройшли тільки  Свобода і ПС без всяких самопомічів, бютів, крашених ригів, і порошенів.
Власне.Свобода єдина партія де ні один не скурвився в парламенті ( дисципліна залізна і виглядає,що вміють таки взяти тих хто втримається від спокуси) ,проколів при голосцуваннях не було,відсутніх теж.мають декілька проблем з тупим мірошниченко і відео,та навіженістю Фаріон.Якщо зуміють п=вправити мозги,щоб не СВІТИЛИСЯ,а Фаріон,щоб рне ляпала язиком,а тихрою сапою робила то що ляпає-то взагалі буде непогано.А так партія дійсно лівосоціальна (дивлячись по програмі) і права лише в Українському політполі.......За кого голосувати треба буде вирішувати за останніми полами-бо втрата партій на грані веде до збільшення долі всяких бютів,ляшків і партії влади.А їм такий бонус не можна давати.Повинний бути противіс.
Свобода обісралася по багатьох пунктах. Поставили їхнього міністра оборони - суцільний фейк. Поставили свободівця генпрокурором - злодієм та хабарником виявився.
А зараз Свобода кришує дезертирів з тербатів.
Виглядає на те, що в її керівництві немає нікого крім путінських провокаторів.
Тому якщо питання стоїть "Свобода чи ПС?", то однозначно вибір буде за ПС.

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #50 : Вересня 28, 2014, 08:19:35 08:19 »
Так то фінансує ПС? Як на мене це ключове питання для всіх хто хоче за них голосувати. І відповідей немає.
Очень правильный вопрос. Так же и по остальным партиям. Не может ни одна партия существовать на взносы ее членов. Поэтому стоит очень осторожно ко всему этому относиться.
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #51 : Вересня 28, 2014, 08:36:52 08:36 »
Можете пжл дать ссылку на передвыборчие преференции? Мне моя мова не позволяет искать в украинских ресурсах. Спс заранее.  :smiley15:
Передвиборчі програми Правого сектора і Свободи:
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Програма політичної партії
"Правий сектор"

Перемога! Державність! Свобода!
Україна є неоколоніальним утворенням та перебуває в стані внутрішньої і зовнішньої окупації, тому ми зобов’язані завершити Українську Національну Революцію. Наша головна мета – суспільний переустрій, а саме: злам олігархічно-кримінальних моделей і встановлення системи національної держави з дієвим господарством та чіткою управлінською структурою, базованою на національному народовладді.
Перед українською нацією сьогодні стоять два основних надзавдання.
Перше – зламати хребет російському агресивному імперіалізму. Українське військо має раз і назавжди викинути російську армію з території України.
Друге завдання – корумповано-олігархічна система має бути демонтованою, замість неї необхідно створити ефективну державу модель.
Перемога!
   Уведення воєнного стану і державне визнання російської агресії
   Збільшення видатків на армію, її реформування і переозброєння
   Відновлення ядерного статусу України
   Взаємодія з НАТО та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
   Пріоритетним простором реалізації української геополітичної стратегії має стати Середньо-Східна Європа за діагоналлю Балтика-Закавказзя. Саме у цьому просторі розташовані ті країни, котрі історично співдіяли з Україною (Швеція, Литва, Польща, Туреччина, Грузія)
   Знищення російської агентурної мережі на території України, ліквідація усіх проявів сепаратизму та тероризму
   Сприяти діяльності національно-патріотичних організацій, військово-спортивних, військово-технічних секцій, курсів та клубів і надавати їм усебічну державну підтримку
   Відновити вивчення військової справи і підняти на належний рівень національне військово-патріотичне виховання у середніх навчальних закладах
   Створення концепції захисту українського інформаційного простору
   Розробка гарантованого пакету соціального страхування для військових та членів родин загиблих під час бойових дій
   Люстрація та оновлення особового складу силових органів
   Прирівнювання корупції у військовій сфері до особливо важких злочинів
   Посилення кримінальної відповідальності за державну зраду, дезертирство та шпигунство
   Надання державного статусу Добровольчому Українському Корпусу

Державність!
   Повернення всіх окупованих територій
   Прийняття якісно іншої національної Конституції України
   Люстрація та атестація чиновників
   Зменшення державного апарату втричі
   Спрощення процесу регулювання, мінімізація адміністративних процедур як основа боротьби з корупцією
   Cпрощення системи оподаткування для малого та середнього бізнесу
   Створення логістичних центрів і осередків інформаційної підтримки підприємців
   Налагодження прозорості роботи державного апарату
   Впровадження електронного врядування на національному та на місцевому рівнях
   Розвиток національної освіти і науки як основи підвищення якості людського та національного потенціалу країни
   Збільшення покарання за корупційні дії з довічним позбавленням права займати державні посади
   Впровадження особливої системи оподаткування для відновлення українського виробництва
   Зменшення кількості податків до трьох – з доходів фізичних осіб (10%), з прибутку (7%), на інвестиційну діяльність (5%)
   Залучення інвестиційного капіталу
   Диверсифікація джерел енергопостачання
   Створення сприятливих умов для фінансування масштабних інфраструктурних проектів, створення нових робочих місць
   Проведення антимонопольної політики, спрямованої на обмеження економічного впливу олігархів
   Залучення національних Церков до процесу духовного виховання молоді
   Спортивно-патріотичне виховання молодого покоління, популяризація здорового способу життя
   Програма повернення до державної власності вкрадених в українського народу активів та капіталів
Свобода!
   Захист прав громадян України на окупованій території
   Внесення змін до Конституції щодо забезпечення права громадян на володіння зброєю
   Забезпечення справжньої незалежності суддів
   Широке запровадження інституту суду присяжних
   Введення інституту обраних суддів
   Запровадження виборів міських та районних начальників міліції та дільничних міліціонерів
   Всебічна допомога кримськотатарському народу в його боротьбі з російською окупацією
   Розширення повноважень місцевого самоврядування
   Модернізація села, першочергова розбудова його інфраструктури
   Забезпечення загальної безкоштовної середньої освіти на рівні кращих світових стандартів
   Запровадження найвищих європейських стандартів екологічної безпеки задля збереження довкілля та генофонду українського народу
   Впровадження нових стандартів у систему охорони здоров’я


Голова Партії                                   Д.А. Ярош


Програма ВО "Свобода"
УКРАЇНСЬКА ПЕРЕМОГА
Програма докорінних перетворень

Як очистити владу і замінити прогнилу систему?
1.   Здійснити люстрацію – докорінне очищення влади. Усунути з усіх державних посад аґентуру КҐБ-ФСБ, високопосадовців комуністичного режиму, поплічників Януковича, сепаратистів та окупантів.
2.   Скасувати депутатську, суддівську та президентську недоторканність щодо кримінальних та економічних злочинів.
3.   Запровадити пропорційну систему виборів до парламенту за відкритими виборчими списками.
4.   Надати громадянам право відкликати депутатів, чиновників і суддів різних рівнів шляхом референдуму.
5.   Запровадити обрання: місцевих суддів – громадою, суддів апеляційних судів – з'їздом суддів місцевих судів, суддів Верховного Суду – з'їздом суддів України.
6.   Розпустити місцеві держадміністрації. Передати їхні повноваження виконкомам місцевих рад.
7.   Перебудувати і скоротити міліцію та інші правоохоронні органи за грузинським зразком.
8.   Перевіряти відповідність офіційних доходів держслужбовців та членів їхніх сімей – їхнім дійсним витратам і майновому стану.
9.   Встановити персональну матеріальну відповідальність чиновників та суддів за неправомірні рішення.
10.   Забезпечити рівний доступ усіх учасників виборів до ЗМІ для висвітлення своїх програмних засад, дебатів тощо. Заборонити платну політичну рекламу в ЗМІ за три місяці до початку та впродовж усієї виборчої кампанії.
11.   Зобов'язати усі ЗМІ інформувати громадян про всіх своoїх власників.

Як захистити Україну і здобути їй гідне місце у світі?
1.   Запровадити правовий режим воєнного стану на території, де тривають бойові дії.
2.   Забезпечити покриття воєнних видатків країни за рахунок оподаткування надприбутків олігархів.
3.   Встановити фінансування ЗСУ на рівні 5% від ВВП.
4.   Втілити нову концепцію обороноздатності держави. Розбудовувати високотехнічну професійну армію та масовий народний резерв ЗСУ за швейцарським зразком. Створювати загони територіальної оборони. Запровадити систему загального військового вишколу громадян.
5.   Забезпечити високі соціальні гарантії для учасників АТО. Надати їм пільги у навчанні, працевлаштуванні, бізнесі, сплаті комунальних послуг, безкоштовні земельні наділи.
6.   Реорганізувати військово-промисловий комплекс для першочергового оснащення Збройних Сил найновішим озброєнням. Заборонити будь-яку військово-технічну співпрацю з РФ. 
7.   Здійснити необхідні кроки для вступу України в НАТО. Очистити військове командування та силові структури від агентури Москви, зрадників і корупціонерів. 
8.   Визначити європейський україноцентризм стратегічним курсом Держави. Спрямувати зовнішньополітичні зусилля на побудову тісної політико-економічної співдружності з країнами Балто-Чорноморської осі.
9.   Вимагати від держав, які гарантували безпеку України (Будапештський меморандум 1994 р.), дієвого захисту. Укласти двосторонню угоду зі США про надання військово-технічної допомоги.
10.   Припинити дипломатичні відносини з Росією до часу припинення її агресії проти України та виплати компенсацій. Притягнути до міжнародної кримінальної відповідальності Путіна та його поплічників за тероризм та воєнні злочини.
11.   Встановити візовий режим з РФ та безвізовий – з ЄС.
12.   Позбавляти громадянства за сепаратизм, антиукраїнську діяльність та пропаганду.

Як подолати олігархію,  врятувати економіку і підняти рівень життя?
1.   Ухвалити закон про повернення капіталів з офшорів та ліквідувати схеми їх виведення з України.
2.   Ліквідувати приватні монополії та олігополії, частка яких перевищує 25% ринку.
3.   Заборонити приватизацію стратегічних підприємств і повернути у державну власність вже приватизовані. Повернути державі природні монополії та енергогенеруючі підприємствами. 
4.   Повертати у державну власність підприємства, власники яких не виконують соціальних та інвестиційних зобов'язань.
5.   Втілити програму енергонезалежності України за принципом: "зменшення споживання, збільшення видобутку, диверсифікація джерел". Імпортувати не більше ніж 30% енергоносіїв з однієї країни-постачальника.
6.   Створити власний замкнутий ядерний цикл. Розвивати альтернативну енергетику.
7.   Впроваджувати енергоощадні технології. Зобов’язати споживачів перейти на контрольно-теплові прилади обліку використаних енергоносіїв.
8.   Ліквідувати прірву між багатими та бідними шляхом розвитку середнього класу, який становитиме не менше 60% населення.
9.   Спростити систему оподаткування і дозвільну систему для ведення бізнесу. Забезпечити пільгові кредити на відкриття малого бізнесу.
10.   Розвивати конкурентоспроможні галузі української економіки: сільське господарство, інформаційні технології, авіа-, судно-, машинобудування, енергетику, ВПК, космічну галузь.
11.   Заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Надавати землю у довгострокове користування громадянам України із правом родинного успадкування.
12.   Обмежити законом відсотки за банківськими кредитами. Ввести кримінальну відповідальність за антисоціальну монетарну політику НБУ.
13.   Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: "малий бізнес – малі податки, великий бізнес – великі податки".
14.   Запровадити прогресивну шкалу оподаткування доходів фізичних осіб.
15.   Знизити ціни на товари першої необхідності коштом оподаткування розкоші.
16.   Скасувати пенсійну реформу Азарова-Януковича. Узалежнити пенсійний вік від середньої тривалості життя пенсіонера. Скасувати пенсійні привілеї. Розпочати перехід до накопичувальної пенсійної системи.
17.   Запровадити обов'язкове державне соціальне медичне страхування, яке включатиме базовий пакет медичної допомоги.
18.   Надавати пільгові кредити для молоді на здобуття вищої освіти. Забезпечити випускникам середніх спеціальних та вищих навчальних закладів перше робоче місце.

Як відкинути "рускій мір" і зберегти національну гідність?
1.   Утвердити українську мову в статусі єдиної державної (офіційної) на всій території України. Скасувати антиукраїнський закон Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики».
2.   Запровадити обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов'язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів.
3.   Упорядкувати вживання української мови в ЗМІ та в кінопрокаті відповідно до кількості українців – не менше ніж 78% від друкованої площі та ефірного часу.
4.   Встановити податкові пільги на виготовлення і поширення україномовної культурної продукції: книговидання, кіновиробництво,  концертну діяльність тощо. Збільшити ввізне мито на відповідну іноземну продукцію.
5.   Позбавляти ліцензій ЗМІ, які порушують мовне законодавство, поширюють дезінформацію або здійснюють антиукраїнську пропаганду. Заборонити трансляцію телесеріалів і програм, в яких принижуються українці.
6.   Відновити право громадян на заповнення в Свідоцтві про народження та Паспорті громадянина України графи «національність».
7.   Завершити ліквідацію і заборонити використання принизливих для українців імперсько-большевицьких пам'ятників, символів, назв, свят.
8.   Заборонити комуністичну ідеологію, на рівні з нацистською, як людиноненависницьку. Заборонити діяльність Комуністичної партії, Партії регіонів та інших організацій, які ведуть антидержавну діяльність.
9.   Визнати вояків ОУН-УПА учасниками боротьби за державну Незалежність України. Оголосити 14 жовтня – день створення УПА – державним святом.
Так переможемо!
Слава Україні!

 
« Останнє редагування: Вересня 28, 2014, 09:10:03 09:10 від Ocean »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #52 : Вересня 28, 2014, 10:38:51 10:38 »
Краще Свобода- з нею можна домовитися по діяльності у Раді
ПС непередбачуваний а точніше занадто радикальний. Як вояки вони добрі.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #53 : Вересня 28, 2014, 10:54:41 10:54 »
Краще Свобода- з нею можна домовитися по діяльності у Раді
ПС непередбачуваний а точніше занадто радикальний. Як вояки вони добрі.

Не згоден.
ПС з напрямком діяльності у РАДІ по оновленню ЗСУ.
Буде  :smiley24:

Зі. сам голосуватиму за президентський блок

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #54 : Вересня 29, 2014, 12:23:07 00:23 »
ну хтоб сумнівався той хто жене на ДБ гонить і на свободу))))))))) робіть висновки панове.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #55 : Вересня 29, 2014, 12:44:43 00:44 »
за ПС буду голосовать.
Цитувати
Люди, не ображайтесь але позицію - "я б за них проголосував, та вони не наберуть....",  інакше як блядською не назвеш.  Якщо ви розділяєте іх цінності  підтримуйте їх завжди, як інакше  малим і новим вирости. Згадайте рейтинг Яроша на президенських виборах, він такий тільки тому, що хтось вважав що треба Петю в одному турі, він війну виграє за 2 тижні. Люди переступили через себе, проголосували і тепер їм же закидають - геть руки від Петі - у нього охрінітільна підтримка. Коротше - ніяких компромісів, роби що повинен, а буде те що буде.
:smiley24:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33175
  • Стать: Чоловіча
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #56 : Вересня 29, 2014, 01:33:11 01:33 »
Для агітаторів Виробничого Об'єднання - черговий перл від незламної орлиці, комуністки з 1988 року.  :weep:

Ірина Фаріон  Депутат Верховної Ради України, член Політради ВО "Свобода"

Гниль небезпечніша за падаль
28 вересня 2014, 23:16
 
"Мир" від Порошенка гірший за війну з кількох причин:
1. Неправильно назване викликає згубні дії. Війна на Сході, а можливо, вже Третя світова війна – це не АТО.
2. З огляду на злочинний "мир", маємо понад 3 тисячі вбитих, понад 8 тисяч поранених.
3. Москалі логічно запроваджують на окупованих наших землях воєнний стан, натомість українці Донбасу підлягають тотальному винищенню від фізичного до духовного.
4. Проголосовані закони 16 вересня у стократ гірші за закони 16 січня. Для держави сьогодні набагато загрозливіші ті, що голосували за закони 16 вересня, ніж ті, що підтримали закони 16 січня. "Зимові" тварюки діяли відверто. "Вересневі" приховано, лицемірно.
Гниль небезпечніша за падаль. ЧЕРЕЗ ТЕ так званий "МИР" гірший за війну. Оголошена війна мобілізує всю країну на воєнні рейки буття. Ховатися за лексему АТО – вбивати не москаля, а Україну. Прошу. Розстріляймо цю гниль бюлетенями, коли хочемо гідно зустріти наших воїнів з поля битви.

 

Offline zeppelinko

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 23
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #57 : Вересня 29, 2014, 02:14:10 14:14 »
Краще Свобода- з нею можна домовитися по діяльності у Раді
ПС непередбачуваний а точніше занадто радикальний. Як вояки вони добрі.

Вони і у дискусіях добрі вояки. Береза у Савіка завжди каже, як рубить.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #58 : Вересня 29, 2014, 02:20:46 14:20 »
Так то фінансує ПС? Як на мене це ключове питання для всіх хто хоче за них голосувати. І відповідей немає.
Очень правильный вопрос. Так же и по остальным партиям. Не может ни одна партия существовать на взносы ее членов. Поэтому стоит очень осторожно ко всему этому относиться.

Ви маєте на увазі - в Україні, чи взагалі в світі?

Бо в нормальних країнах партії якраз на внески своїх членів і існують  :smilie7:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Re: Муки вибору. Свобода, чи таки ПС?
« Reply #59 : Вересня 29, 2014, 02:25:39 14:25 »
Свіжа соціологія підвалила. КМІС+ДІ, серйозне джерело.

ПОП домінує, Ляшко стрімко втрачає.

18,3% усіх опитаних (39,5% серед тих, хто прийде на вибори) - за Блок Петра Порошенка (Ю.Луценко) (+5,4% порівняно з початком вересня);
4,8% (10,4%) - за Радикальну партію Олега Ляшка (-9,7%);
3,6% (7,8%) – за "Батьківщину" (Ю.Тимошенко) (-2,4%);
3,2% (6,9%) – за  "Громадянську позицію" (А.Гриценко) (-3,6%);
2,7% (5,8%) – за "Народний фронт" (А.Яценюк);
2,4% (5,2%) – за "Сильну Україну" (С.Тігіпко);
2,2% (4,7%) – за "Свободу" (О.Тягнибок) (-3%);
2,1% (4,5%) – за Компартію (П.Симоненко);
2,0% (4,3%) – за "УДАР" Віталія Кличка
1,2% (2,6%) - за "Об’єднання Самопоміч" (А.Садовий)
3,8% (8,2%) - за усі інші партії загалом.
22,5% опитаних вирішили не брати участі у голосуванні, а 29,0% досі не визначилися, за кого голосувати.
Оскільки опитування проводилось до повної реєстрації учасників виборів, то у ньому відсутній Опозиційний блок.