Автор Тема: Задача #1 - обосрать добровольцев  (Прочитано 18227 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Задача #1 - обосрать добровольцев
« Reply #270 : Вересня 29, 2014, 02:36:47 14:36 »

1. Критикувати і обливади брудом ДБ під час війни = поливати брудом українську націю. (все інше від лукавого).
2. Той хто це робить = ворог (чиновник, генерал, штабний бот чи просто довбень.)
3. Ворог повинен бути знищений (робота для модератора на даному форумі).
4. квант-  шановна Дрейк дістав тут уже практично усіх, на окрім вас звичайно. Я

Бачу підміну понять: коли осуджують за дезертирство - чомусь це називається критикувати добровольчі батальйони. Що під час війни неприпустимо.

В той же час "захисники добровольчих батальйонів" чомусь постійно обливають брудом вище армійське керівництво та підривають до нього довіру. Що на мій погляд під час війни взагалі взагалі потрібно прирівнювати до посібництва ворогу.

Бажано такі заяви робити з прикладами.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Задача #1 - обосрать добровольцев
« Reply #271 : Вересня 29, 2014, 02:43:37 14:43 »

1. Критикувати і обливади брудом ДБ під час війни = поливати брудом українську націю. (все інше від лукавого).
2. Той хто це робить = ворог (чиновник, генерал, штабний бот чи просто довбень.)
3. Ворог повинен бути знищений (робота для модератора на даному форумі).
4. квант-  шановна Дрейк дістав тут уже практично усіх, на окрім вас звичайно. Я

Бачу підміну понять: коли осуджують за дезертирство - чомусь це називається критикувати добровольчі батальйони. Що під час війни неприпустимо.

В той же час "захисники добровольчих батальйонів" чомусь постійно обливають брудом вище армійське керівництво та підривають до нього довіру. Що на мій погляд під час війни взагалі взагалі потрібно прирівнювати до посібництва ворогу.
Вам зараз скажуть, що всі генерали зрадники, тому ворог той, хто не хоче цього бачити.
Якась частка правди в цьому безумовно є, серед генералітету повно агентів впливу Кремля. Але якщо ми вважаємо зрадниками усіх, то нема сенсу воювати - потрібно одразу здаватись. Вочевидь на це й розраховують кацапоботи, запускаючи свої мислевіруси.

До речі, наскільки я розумію логіку призначення Гелетея міністром оборони, в Порошенка є розуміння небезпеки наявності купи путінських посібників серед вищого командного складу української армії. Порошенко призначив міністром людину зі сторони, стосовно якої він був впевнений, що це не російський шпигун. Так, Гелетей не дуже добре розбирається у військовій специфіці, але зараз значно важливіше зачистити ворожих агентів в наших штабах.
Цікаво, що саме за це кадрове призначення Порошенка найбільше обсирають юльки.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Задача #1 - обосрать добровольцев
« Reply #272 : Вересня 29, 2014, 03:11:56 15:11 »
]Вам зараз скажуть, що всі генерали зрадники, тому ворог той, хто не хоче цього бачити.
Якась частка правди в цьому безумовно є, серед генералітету повно агентів впливу Кремля. Але якщо ми вважаємо зрадниками усіх, то нема сенсу воювати - потрібно одразу здаватись. Вочевидь на це й розраховують кацапоботи, запускаючи свої мислевіруси.

До речі, наскільки я розумію логіку призначення Гелетея міністром оборони, в Порошенка є розуміння небезпеки наявності купи путінських посібників серед вищого командного складу української армії. Порошенко призначив міністром людину зі сторони, стосовно якої він був впевнений, що це не російський шпигун. Так, Гелетей не дуже добре розбирається у військовій специфіці, але зараз значно важливіше зачистити ворожих агентів в наших штабах.
Цікаво, що саме за це кадрове призначення Порошенка найбільше обсирають юльки.

Вам плюсик в карму. Гарно сказано. Аж живно, чому це юльки так вцепилися до Гелетея та генералів, які воюють на боці України?

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Задача #1 - обосрать добровольцев
« Reply #273 : Вересня 29, 2014, 03:15:12 15:15 »
Ну да, все генералы кристально чистые, профессионалы, и главное за Украину  :smilie8:
А как же Назаркин? Зраднык, не?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Задача #1 - обосрать добровольцев
« Reply #274 : Вересня 29, 2014, 03:17:12 15:17 »
Ну да, все генералы кристально чистые, профессионалы, и главное за Украину  :smilie8:
А как же Назаркин? Зраднык, не?

Хто зрадник у нас вирішують спеціальні органи, а не журналісти зі своїми "вбросами". Ви теж на 5-ту колону працюєте?

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Задача #1 - обосрать добровольцев
« Reply #275 : Вересня 29, 2014, 03:18:59 15:18 »
Ну да, все генералы кристально чистые, профессионалы, и главное за Украину  :smilie8:
А как же Назаркин? Зраднык, не?

Хто зрадник у нас вирішують спеціальні органи, а не журналісти зі своїми "вбросами". Ви теж на 5-ту колону працюєте?

Так уже сбежал ваш Назаркин. Специальные органы как всегда облажались.

И ни на кого я не работаю. Началось, блин, 5 колонна.
Не там ищите. При власти поищите, а я никакого отношения к власти не имею.
« Останнє редагування: Вересня 29, 2014, 03:21:01 15:21 від Skynet »

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Задача #1 - обосрать добровольцев
« Reply #276 : Вересня 29, 2014, 03:19:48 15:19 »
Ну да, все генералы кристально чистые, профессионалы, и главное за Украину  :smilie8:
А как же Назаркин? Зраднык, не?
Ну я ж написав, що у нас серед генералітету повно агентів впливу Кремля. Невже Ви це прочитали, як "вони всі кришталево чисті"? :smilie10:

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Задача #1 - обосрать добровольцев
« Reply #277 : Вересня 29, 2014, 03:22:13 15:22 »
Ну да, все генералы кристально чистые, профессионалы, и главное за Украину  :smilie8:
А как же Назаркин? Зраднык, не?
Ну я ж написав, що у нас серед генералітету повно агентів впливу Кремля. Невже Ви це прочитали, як "вони всі кришталево чисті"? :smilie10:

Это я Кванту написала. Он считает, что да, кристально чистые, а все, кто думает иначе - 5 колонна.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Задача #1 - обосрать добровольцев
« Reply #278 : Вересня 29, 2014, 03:24:42 15:24 »
 :lol: Ці звинувачування один одного хто на кого працює і хто більший зрадник, починають перетворювати СУП на цирк.

Не встиг щось сказати  зразу ярлик,  якщо не кремлебот то штабний , як не юльок то ватник або 5 колона  і т.д. і т.п.

Ви би трохи більше по темі говорили, а менше один одного чіпали, толку з цих звинувачень ноль.

Але то таке, я не претендую на істину, я вже бачив подібне  не на одному форумі, де поступово  обговорення питань перетворилось на просте обсирання один одного.

« Останнє редагування: Вересня 29, 2014, 04:32:59 16:32 від OlegSky »

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Задача #1 - обосрать добровольцев
« Reply #279 : Вересня 29, 2014, 03:29:00 15:29 »
:lol: Ці звинувачування один одного хто на кого працює і хто більший зрадник, починають перетворювати СУП на цирк.

Не встиг щось сказати  зразу ярлик,  якщо не кремлебот, то штабний , як не юльок, то ватник і т.д. і т.п.

Ви би трохи більше по темі говорили, а менше один одного чіпали, толку з цих звинувачень ноль.

Але то таке, я не претендую на істину, я вже бачив подібне  не на одному форумі, де поступово  обговорення питань перетворились на просте обсирання один одного.

Я с вами согласна. И я ещё никого ни в чём не обвиняла ни разу.
Я как раз думаю, что тут все искренне высказывают своё мнение и ни на кого не работают, даже те, с кем я не согласна.
А как бороться с этим навешиванием ярлыков, не знаю. Тут это принято и очень в почёте.
А работать на форуме, который читают 200 человек, это смешно, кто б за такое заплатил.
« Останнє редагування: Вересня 29, 2014, 03:31:28 15:31 від Skynet »