Автор Тема: Раніше був проти цих леніноповалів  (Прочитано 1686 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Раніше був проти цих леніноповалів
« : Вересня 28, 2014, 09:46:15 21:46 »
Вважав, що треба культурно переносити. Але тепер подумалось - справа не в пам'ятнику. Народ назавжди прощається з совковим минулим, і ці леніноповали є актом цього прощання. Це як алкоголік, що хоче зав'язати, розбиває повну пляшку з горілкою.

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #1 : Вересня 28, 2014, 09:53:30 21:53 »
тоже был против.. и людей не хотелось обижать.. но теперь думаю - всё правильно - иначе с прошлым не покончить... и тем людям(почитателям ленина)  нельзя потакать - они тянут вниз и не дают развиваться стране

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #2 : Вересня 28, 2014, 09:58:24 21:58 »
я теж був проти. Але коли побачив, що колоради збираються саме біля пам'ятників Леніну, то зроумів, що їх треба зносити. Бо це колорадські ідоли.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #3 : Вересня 28, 2014, 09:58:45 21:58 »
панство, прочитайте будьте ласкаві
не пошкодуєте

http://hate.trust.ua/imidzh-ukraine/2014/01/30/95/Maks-Frai-Ukrainci-na-Maidane-raskoldovivaut-zemlu/

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #4 : Вересня 28, 2014, 09:59:08 21:59 »
дуже прошу, прочитайте

Offline Маленька жабка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #5 : Вересня 28, 2014, 10:04:43 22:04 »
Снос памятников Ленину-это фактически мистический ритуал  сноса идолов, уничтожения традиции идолопоклонничества. Это, друзья, ещё Моисей в Ветхом завете делал. Так что нравится-не нравится, но если идол имеет ещё силу--его нужно сносить публично и жёстко. Это произведёт некоторый сдвиг в сознании вчерашних идолопоклонников.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #6 : Вересня 28, 2014, 10:06:42 22:06 »
Прсоединяюсь ко всему вышесказанному.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #7 : Вересня 28, 2014, 10:10:27 22:10 »
панство, прочитайте будьте ласкаві
не пошкодуєте

http://hate.trust.ua/imidzh-ukraine/2014/01/30/95/Maks-Frai-Ukrainci-na-Maidane-raskoldovivaut-zemlu/

Мда... Барышня прям предвидела, чем Майдан закончится...

Offline iМолодéць

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Стать: Чоловіча
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #8 : Вересня 28, 2014, 10:13:06 22:13 »
Перепрошую, а це останній пам’ятник Леніну у Харкові був? Чи ще залишилися?
Не знаю чому, але там де є ідол там відбувається насильство. Тому може Харків мине хвиля "шаленого антифашизму" яку так ретельно КГБ-шники влаштовують в Україні починаючи з весни.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #9 : Вересня 28, 2014, 10:14:23 22:14 »
дуже прошу, прочитайте

Дякую, перечитав ще раз. Здорово написано! Як кажуть, в десятку! :smiley24:

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #10 : Вересня 28, 2014, 10:24:25 22:24 »
Перепрошую, а це останній пам’ятник Леніну у Харкові був? Чи ще залишилися?
Не знаю чому, але там де є ідол там відбувається насильство. Тому може Харків мине хвиля "шаленого антифашизму" яку так ретельно КГБ-шники влаштовують в Україні починаючи з весни.

есть еще штук 20 , но то все по-мелочам,
на заводах и фабриках в своё время их понатыкали на территориях
думаю их потихононку тоже обнулят
ігнор Квант

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #11 : Вересня 28, 2014, 10:32:45 22:32 »
Завжди був " за" , причому будь - якими методами .
Ленін це не пам'ятник , це ідолище .
Мені на голову не налазило , коли шлюбні пари туди квіти складали . Явний обряд ініціації для новозачатих .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Rocket

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 54
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #12 : Вересня 29, 2014, 12:16:35 00:16 »
Я б порівняв за значенням леніноповали з Хрещенням Київської Русі 988 року. За наслідками для країни. Я пам'ятаю першого зваленого леніна у Києві в кінці 2013 року, і тоді мені було дуже жаль багатьох старих людей, які хоч і підтримують нашу, українську владу, але ленінізм є ядром їхнього світогляду. Але зараз, переживши події 2014 року, я впевнений що ленінопад - надзвичайно важливий процес і його потрібно обов'язково завершити.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #13 : Вересня 29, 2014, 12:42:00 00:42 »
Снос памятников Ленину-это фактически мистический ритуал  сноса идолов, уничтожения традиции идолопоклонничества. Это, друзья, ещё Моисей в Ветхом завете делал. Так что нравится-не нравится, но если идол имеет ещё силу--его нужно сносить публично и жёстко. Это произведёт некоторый сдвиг в сознании вчерашних идолопоклонников.

Ну то, что ленин - идол, не сомнений. Просто многие забывают, что он не просто идол типа "домовичка", он идол кровавый (сродни идолов ацтеков, на алтаре которых вырывали сердце) - поэтому требует жертв. Про это как-то все забыли, заболтали это дело его жрецы. И он не нажрется никогда.
Поэтому если мы больше (а посмотрите всю историю совдепа - сплошной кровавый алтарь) не хотим платить ему кровавую дань, нужно сделать то, что нужно, снести эти идолы нах - в ад, где им и место.


"Чем большее число представителей реакционной буржуазии и реакционного духовенства удастся нам по этому поводу расстрелять, тем лучше. Надо теперь проучить эту публику так, чтобы на несколько десятков лет ни о каком сопротивлении они не смели и думать" (с)

несколько десятков лет уже прошло. можно ж и думать уже...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #14 : Вересня 29, 2014, 12:56:01 00:56 »
Я б порівняв за значенням леніноповали з Хрещенням Київської Русі 988 року. За наслідками для країни. Я пам'ятаю першого зваленого леніна у Києві в кінці 2013 року, і тоді мені було дуже жаль багатьох старих людей, які хоч і підтримують нашу, українську владу, але ленінізм є ядром їхнього світогляду. Але зараз, переживши події 2014 року, я впевнений що ленінопад - надзвичайно важливий процес і його потрібно обов'язково завершити.

 :smiley24:
Докорінний. Без цього нічого не буде. Ну не можливо побудувати квітучу країну маючи в голові леніна-сталіна! Неможливо! Несумісні речі. Двум богам служить нельзя (с)

Видите ли горы сия? Яко на сих горах возсияет благодать Божия, имать град великий быти и церкви многи Бог въздвигнути имать.

Зы: як на мене - одно з найпоказовіших фото:
« Останнє редагування: Вересня 29, 2014, 12:57:32 00:57 від ВУКЕР »

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #15 : Вересня 29, 2014, 05:01:28 05:01 »
Завжди був " за" , причому будь - якими методами .
Ленін це не пам'ятник , це ідолище .
Мені на голову не налазило , коли шлюбні пари туди квіти складали . Явний обряд ініціації для новозачатих .

Маєте рацію. Хоч у СССР нібито не було релігії, а насправді комунізм справжнісінька "релігія навпаки": ленін - ідол, якому приновились всі види поклоніння: і квіти, і вогонь, і прославляючі пісні, ну і звичайно ж кров... ріки крові!
А помітили, у якому місті зносили ідола - туди війна не доходила?
мабуть, цей істукан акумулює негативну енергетику.
На їх місце треба згодом ставити якісь добрі обереги, як от Матір Божа Покрова, яка захищала наших воїнів. Щоб Бог беріг нашу країну від ворога-супостата.
І взагалі таке враження, що ця війна точиться не за територію, а за наші душі й наш розум.

Чупс

  • Гість
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #16 : Вересня 29, 2014, 06:12:42 06:12 »
Перепрошую, а це останній пам’ятник Леніну у Харкові був? Чи ще залишилися?
Не знаю чому, але там де є ідол там відбувається насильство. Тому може Харків мине хвиля "шаленого антифашизму" яку так ретельно КГБ-шники влаштовують в Україні починаючи з весни.

Наслідки зносу цього істукана важко перебільшити. Я б сказав так - падннія леніна у Харкові - це подія масштабу падіння Берлінської стіни. У мене саме таке відчуття. Це кінець того світу, який ми знаємо. Харківські колоради виведені з гри, вбиті назавжди, їм же не воскреснути, а з ними вмирає старий світ.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #17 : Вересня 29, 2014, 06:43:31 06:43 »
Перепрошую, а це останній пам’ятник Леніну у Харкові був? Чи ще залишилися?
Не знаю чому, але там де є ідол там відбувається насильство. Тому може Харків мине хвиля "шаленого антифашизму" яку так ретельно КГБ-шники влаштовують в Україні починаючи з весни.

Наслідки зносу цього істукана важко перебільшити. Я б сказав так - падннія леніна у Харкові - це подія масштабу падіння Берлінської стіни. У мене саме таке відчуття. Це кінець того світу, який ми знаємо. Харківські колоради виведені з гри, вбиті назавжди, їм же не воскреснути, а з ними вмирає старий світ.
:smiley24:
Саме така аналогія крутилася на думці

Це 390-й, і не ліньки комусь було ж рахувати
цікава мапа

http://euromaidanpress.com/2014/09/28/kharkiv-lenin-statue-bites-the-dust-marks-number-390-in-list-of-toppled-lenins-in-ukraine/

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #18 : Вересня 29, 2014, 07:31:11 07:31 »
Наслідки зносу цього істукана важко перебільшити. Я б сказав так - падннія леніна у Харкові - це подія масштабу падіння Берлінської стіни. У мене саме таке відчуття. Це кінець того світу, який ми знаємо. Харківські колоради виведені з гри, вбиті назавжди, їм же не воскреснути, а з ними вмирає старий світ.

Звідси питання, де був Гепа? Ані пари з вуст. Менти себе ваші другий день "чорт зна як" поводять  :smilie1:. Петро про християнську жалість говорить. Активісти ваші після зустрічі з Петром теж ніби протести припинили, чи я помиляюся? Шось тут не то.

Чупс

  • Гість
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #19 : Вересня 29, 2014, 07:55:40 07:55 »
Звідси питання, де був Гепа? Ані пари з вуст. Менти себе ваші другий день "чорт зна як" поводять  :smilie1:. Петро про християнську жалість говорить. Активісти ваші після зустрічі з Петром теж ніби протести припинили, чи я помиляюся? Шось тут не то.

А шо Гепа. Мовчить, а що ще йому казати. Менти підпорядковуються Авакову, він сам телефонував харьковським ментам і наказав не втручатися у події на майдані Свободи, то шо міг зробити Гепа.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #20 : Вересня 29, 2014, 07:58:17 07:58 »
Звідси питання, де був Гепа? Ані пари з вуст. Менти себе ваші другий день "чорт зна як" поводять  :smilie1:. Петро про християнську жалість говорить. Активісти ваші після зустрічі з Петром теж ніби протести припинили, чи я помиляюся? Шось тут не то.

А шо Гепа. Мовчить, а що ще йому казати. Менти підпорядковуються Авакову, він сам телефонував харьковським ментам і наказав не втручатися у події на майдані Свободи, то шо міг зробити Гепа.

татишо. а чого ж у квітні треба було полтавських ментів возити до харкова? Вони тоді теж авакову підпоряковувалися, але чогось ніфіга  його не слухалися. откуда вдруг такая дисциплина?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #21 : Вересня 29, 2014, 07:59:35 07:59 »
Звідси питання, де був Гепа? Ані пари з вуст. Менти себе ваші другий день "чорт зна як" поводять  :smilie1:. Петро про християнську жалість говорить. Активісти ваші після зустрічі з Петром теж ніби протести припинили, чи я помиляюся? Шось тут не то.

А шо Гепа. Мовчить, а що ще йому казати. Менти підпорядковуються Авакову, він сам телефонував харьковським ментам і наказав не втручатися у події на майдані Свободи, то шо міг зробити Гепа.
Ментам будет работы на выборах.
Будут еще страсти кипеть.
Так что... в чем то Аваков прав: не фиг гонять ментов вокруг идола.
Он ведь помнит, что в Киеве было, потому сделал правильный выбор.
Тем более, что Харьков и Киев щас "города-побратимы" и все акции, думаю, будут проходить синхронно. :smiley14:   

Чупс

  • Гість
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #22 : Вересня 29, 2014, 07:59:58 07:59 »
татишо. а чого ж у квітні треба було полтавських ментів возити до харкова? Вони тоді теж авакову підпоряковувалися, але чогось ніфіга  його не слухалися. откуда вдруг такая дисциплина?

Бо вже всьо. Війна всім мозги вставила.

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #23 : Вересня 29, 2014, 08:32:06 08:32 »
Их надо уничтожать, потому что их сохранение в каком то парке оставит в головах людей мысл, что они могут когда то вернуться. А их уничтожение этому поставит крабку. (заметите настоящее украинское слово  :smiley15: )
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #24 : Вересня 29, 2014, 08:46:40 08:46 »
Их надо уничтожать, потому что их сохранение в каком то парке оставит в головах людей мысл, что они могут когда то вернуться. А их уничтожение этому поставит крабку. (заметите настоящее украинское слово  :smiley15: )

 :smiley24:
Только не "крабку" а "крапку" :smilie1:

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #25 : Вересня 29, 2014, 08:49:14 08:49 »
Упс, пардон. По слуху написал. Запомнью, спс.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #26 : Вересня 29, 2014, 09:00:30 09:00 »
Упс, пардон. По слуху написал. Запомнью, спс.

locomach, вы такой милый, всегда поднимаете мне настроение  :as

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #27 : Вересня 29, 2014, 09:19:50 09:19 »
Это уже моя судьба, поднимать настроение.  :smilie7:
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #28 : Вересня 29, 2014, 09:33:46 09:33 »
татишо. а чого ж у квітні треба було полтавських ментів возити до харкова? Вони тоді теж авакову підпоряковувалися, але чогось ніфіга  його не слухалися. откуда вдруг такая дисциплина?

Бо вже всьо. Війна всім мозги вставила.
Не всем, к сожалению, но многим, к счастью...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26930
Re: Раніше був проти цих леніноповалів
« Reply #29 : Вересня 29, 2014, 04:28:56 16:28 »
Звідси питання, де був Гепа? Ані пари з вуст. Менти себе ваші другий день "чорт зна як" поводять  :smilie1:. Петро про християнську жалість говорить. Активісти ваші після зустрічі з Петром теж ніби протести припинили, чи я помиляюся? Шось тут не то.

А шо Гепа. Мовчить, а що ще йому казати. Менти підпорядковуються Авакову, він сам телефонував харьковським ментам і наказав не втручатися у події на майдані Свободи, то шо міг зробити Гепа.

Уже высказался, говорит востановит, на какие шиши корреспонденту отвечать отказался