Автор Тема: Нашого цвіту по всьому світу.  (Прочитано 159 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Нашого цвіту по всьому світу.
« : Лютого 20, 2021, 11:05:13 11:05 »
.
« Останнє редагування: Лютого 20, 2021, 11:18:21 11:18 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
.
« Reply #1 : Лютого 20, 2021, 11:11:21 11:11 »
"Проблема українців у тому, що вони навіть не уявляють, як багато відомих людей по світу люблять і поважають Україну.

Коли до тебе крізь мороз, сніг і лід на інтерв'ю приходить один із політтехнологів Джорджа Буша-старшого і говорить: "я справді люблю цю країну і я тут регулярно буваю з друзями", ти по-іншому дивишся на цю країну.

Коли один із найцитованіших у світі науковців Стюард Пімм (його інтерв'ю має вийти на цих вихідних) каже - "ой, клас, моя теща родом з України!". І починає мені розповідати про наші екологічні проблеми.
 
Коли відомий канадський біолог-еколог Девід Волтнер-Тоуз розповідає, що він теж за походженням українець, і його батьки втекли в 1920-х.

Коли відомий історик і письменник Девід Кіз виявляється твоїм земляком, який думає про країну, звідки він родом і досліджує питання Криму...

Ти починаєш по-іншому трохи на все дивитися. Навіть пропри те, що в Києві на вулиці  біля Хрещатика пів тротуару завалили снігом, половину перетягнули стрічкою і повісили табличку "обережно бурулі". І на цьому вважають, що збивати ті самі бурулі не треба.

Але, нажаль, більшість наших людей, маючи комплекс меншовартості і постколоніальний ПТСР, бачать лише бурулі над головою.

Тому в такому замкненому колі і живемо. Тридцять років після розлучення з аб'юзером ..."

( дмитро малишко, журналіст  " апостроф" ФБ)
« Останнє редагування: Лютого 20, 2021, 11:24:43 11:24 від злата »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17352
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: .
« Reply #2 : Лютого 20, 2021, 11:13:17 11:13 »
.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: