Автор Тема: Уряд не збирається воювати? - Блог Гриценка.  (Прочитано 2797 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Вже було, чи ні? Гриценко діло говорить. Війна йде. Рвати з Росією треба різко і боляче. Буде не гірше ніж завжди. Заробітчани, газ - то все відмазки. Все треба виділяти на оборону, решту фінансувати за залишковим принципом. Візи треба. Трбеа бути готовими роздати зброю народу.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/grytsenko/533422153e219/page_9/


Анатолій Гриценко

Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (з 2012), лідер партії "Громадянська позиція". Полковник запасу.


Уряд обороняти країну не планує?!

27 березня 2014, 15:05







Загроза війни, із захопленням не лише Сходу чи Півдня, але й Києва – реальна, професіоналам і розвідникам це відомо. Як швидко і за яким саме сценарієм піде російська армія, вирішує одна людина – Путін. Залежно від того, яких дій і якого спротиву він очікує від нас...

Переглянув антикризовий бюджет. Проект 4575 за підписом Яценюка.

Міністерство внутрішніх справ – 18 млрд (цифри округляю).

Міністерство оборони – 15 млрд. Реально – 13,7 млрд, бо решта то спецфонд (від продажу чогось комусь), який ніколи не наповнювався, жодного року! Кажуть, нібито армії дадуть ще 5 млрд із резервного фонду, але в проекті це чітко не зафіксовано. Навіть тоді – армія отримає лише 18,7 млрд.

Запитав нового міністра оборони: Як обороняти країну з таким бюджетом будете? Вам же зараз удвічі більше потрібно, як мінімум?! Розуміє, але напевно не надто його слухають в Уряді...

Перепитав у Генштабі, може я в чомусь помиляюся? Ні, все вірно. Генштаб обгрунтував Уряду потреби на оборону – 37 млрд. Уряд дійсно дає армії лише половину необхідного на оборону країни.

В умовах війни! Після здачі Криму! Після здачі ворогу нашої зброї!

Для армії лише 50% необхідного на оборону – це що таке? Щоб Путін захопив ще половину країни? До межі якої області? Включно з Києвом?

Де знайти кошти? Я вже озвучував у Раді свої пропозиції. І не тільки я.

Ліквідуйте Податкову міліцію, агентство Каськіва й купу інших непотрібних структур. Введіть податок на доходи з депозитів, які громадяни України тримають у банках ЗА КОРДОНОМ (про це Уряд взагалі чомусь мовчить). Підніміть не вдвічі, а в 10 разів ренту на руду та інші копалини, олігархи не надто збідніють. Денонсуйте офшорну угоду з Кіпром, про неї теж забули?

Гратися з вогнем далі не можна! Воєнна загроза є реальною – і бюджет оборони має бути реальним. Демонстрацією рішучих намірів і дій плани Путіна маємо зламати, щоби наші люди спали спокійно.

Offline asmodey

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Уряд не збирається воювати? - Блог Гриценка.
« Reply #1 : Березня 27, 2014, 11:17:04 23:17 »
 бедный палковник мостовой - никто не обращает внимания на его стратегические высеры... апорулить-то хоцецца.. :lol:

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Уряд не збирається воювати? - Блог Гриценка.
« Reply #2 : Березня 27, 2014, 11:17:47 23:17 »
все правильно Гриценко говорить, але... воювати нікому
уряд і народ єдині - хочуть миру
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Уряд не збирається воювати? - Блог Гриценка.
« Reply #3 : Березня 27, 2014, 11:18:23 23:18 »
уряд вірить у іноземну допомогу так само, як вірив у допомогу після насильства проти Майдану...
україножери якісь...

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Уряд не збирається воювати? - Блог Гриценка.
« Reply #4 : Березня 27, 2014, 11:20:26 23:20 »
бедный палковник мостовой - никто не обращает внимания на его стратегические высеры... апорулить-то хоцецца.. :lol:

По ділу є що заперечити? Чи уряд правий, коли на армію дає менше ніж на ВВ?

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: Уряд не збирається воювати? - Блог Гриценка.
« Reply #5 : Березня 27, 2014, 11:21:44 23:21 »
Дивний цей дядько, я ще тягнув контракт коли в Яворові "переозброювали" при ньому бригаду, вигнали Т-72 (ходили шорохи що на Пакістан відвантажили)  у них начебто "електроніка плохая" так от замінили на суперсучасні Т-64 y "ніх с елєктронікой всьо в парядкє"
Як мінстр був дивний армію скорочував аж гай шумів, ці постійні реформування паперові війни...
Тепер еффективний герой ? Кандидат в прези ?
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline asmodey

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Уряд не збирається воювати? - Блог Гриценка.
« Reply #6 : Березня 27, 2014, 11:26:33 23:26 »

По ділу є що заперечити? Чи уряд правий, коли на армію дає менше ніж на ВВ?


а по какому делу? по тому, какое плачет по полковнику мостовому, когда он распродавал армейское имущество и земли при дрыще? это пускай прокуратура разбирается, когда все поутихнет..

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Уряд не збирається воювати? - Блог Гриценка.
« Reply #7 : Березня 27, 2014, 11:28:52 23:28 »
Дивний цей дядько, я ще тягнув контракт коли в Яворові "переозброювали" при ньому бригаду, вигнали Т-72 (ходили шорохи що на Пакістан відвантажили)  у них начебто "електроніка плохая" так от замінили на суперсучасні Т-64 y "ніх с елєктронікой всьо в парядкє"
Як мінстр був дивний армію скорочував аж гай шумів, ці постійні реформування паперові війни...
Тепер еффективний герой ? Кандидат в прези ?

ну, Т-64 - реально вважається досконалішим за Т-72... хоча є окремі недоліки...
Гриценко не стане президентом бо не вміє домовлятися... це - слабкість для політика...
проте він людина достатньо чесна і з правильними поглядами...
такій людині ідеально б бути консультантом...

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Re: Уряд не збирається воювати? - Блог Гриценка.
« Reply #8 : Березня 27, 2014, 11:30:34 23:30 »
У ментів однозначно треба забрати половину від тих 18 млрд, і передати в армію. А то ходять по міру просять гроші, і жаліються що армія голодає.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Уряд не збирається воювати? - Блог Гриценка.
« Reply #9 : Березня 27, 2014, 11:32:02 23:32 »
а по какому делу?

По темі виступу. Щодо розпродажів - є факти злочину - вперед до прокурора.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: Уряд не збирається воювати? - Блог Гриценка.
« Reply #10 : Березня 27, 2014, 11:32:11 23:32 »
бедный палковник мостовой - никто не обращает внимания на его стратегические высеры... апорулить-то хоцецца.. :lol:

По ділу є що заперечити? Чи уряд правий, коли на армію дає менше ніж на ВВ?

так уряд вже змінився ,чи ви щойно прыехалі ?

а гриць- нитик і мямля .
анумо всі впірьод!!!

Offline asmodey

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Уряд не збирається воювати? - Блог Гриценка.
« Reply #11 : Березня 27, 2014, 11:35:40 23:35 »
Цитата:


а гриць- нитик і мямля .
[b
анумо всі впірьод![/b]!!


а он за углом постоит.. :lol:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Уряд не збирається воювати? - Блог Гриценка.
« Reply #12 : Березня 27, 2014, 11:36:06 23:36 »
так уряд вже змінився ,чи ви щойно прыехалі ?

Ви неуважні. Гриценко писав про новий уряд і про нового в.о. мінінстра оборони. Отже, по суті, є що заперечити?

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Re: Уряд не збирається воювати? - Блог Гриценка.
« Reply #13 : Березня 27, 2014, 11:40:00 23:40 »
Дивний цей дядько, я ще тягнув контракт коли в Яворові "переозброювали" при ньому бригаду, вигнали Т-72 (ходили шорохи що на Пакістан відвантажили)  у них начебто "електроніка плохая" так от замінили на суперсучасні Т-64 y "ніх с елєктронікой всьо в парядкє"
Як мінстр був дивний армію скорочував аж гай шумів, ці постійні реформування паперові війни...
Тепер еффективний герой ? Кандидат в прези ?

ну, Т-64 - реально вважається досконалішим за Т-72... хоча є окремі недоліки...
Гриценко не стане президентом бо не вміє домовлятися... це - слабкість для політика...
проте він людина достатньо чесна і з правильними поглядами...
такій людині ідеально б бути консультантом...
особисто я за грамотних людей тільки За, але в укрів чомусь дуже модно, не сказти просто "От трясця, я отам дав маху, а там трохи навалив в штани" а обов'язково розказати хто навалив більше, або хто взагалі все зас..ере, навіть коли про це не питають.

Може вибори на це впливають, а може ментальність так стрьомна...
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Faultfinder_recovery

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 426
Re: Уряд не збирається воювати? - Блог Гриценка.
« Reply #14 : Березня 27, 2014, 11:46:24 23:46 »
Не довго балакаючи, просто спитаю: пан полковник уже зняв із посади нашого Головнокомандувача? Мабуть, зняв, бо і в політиці, І НА ПОЛІ БОЮ, перемагає сильніший і розумніший....  :laugh: