Автор Тема: Так це зрада чи перемога?  (Прочитано 903 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Так це зрада чи перемога?
« : Червня 23, 2015, 09:09:09 09:09 »
що після звільнення Наливайченко СБУ таку рибку вловили,
« Останнє редагування: Червня 23, 2015, 09:09:36 09:09 від optimist »

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Так це зрада чи перемога?
« Reply #1 : Червня 23, 2015, 09:57:36 09:57 »
Хіба після?
Це не зрада і не перемога, це кістку кинули народу щоб відволікти від Клюєва і Даниленка

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Так це зрада чи перемога?
« Reply #2 : Червня 23, 2015, 10:06:57 10:06 »
Хіба після?
Це не зрада і не перемога, це кістку кинули народу щоб відволікти від Клюєва і Даниленка
Гарна кістка. Смачна така, судова  :smilie3:
А напередодні ще одна кістка була
Цитувати
Венеціанська комісія вказує, що Україна має право застосовувати так звані "автоматичні" критерії закону, які вимагають звільнення посадовців часів президентства Віктора Януковича та розстрілів Євромайдану.
"[…] дискваліфікація певних осіб на основі того, що вони займали посади під час президентства Віктора Януковича у 2010-2014 роках (1) або під час подій на Майдані на рубежі 2013-2014 років (2) […] апріорі не суперечить міжнародним стандартам, за умови, що мова йде про посади в установах, відповідальних за серйозні порушення прав людини і винні у серйозних випадках халатності", - йдеться у висновку.
...
У комісії схвалюють, що судді Конституційного суду теж підпадають під люстрацію.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Так це зрада чи перемога?
« Reply #3 : Червня 23, 2015, 10:29:43 10:29 »
Хіба після?
Це не зрада і не перемога, це кістку кинули народу щоб відволікти від Клюєва і Даниленка

хіба до?
припускаю що співпадіння але не виключаю що
новий во голови СБУ хоче продемонструвати результат
і це чудово,
як на мене викриття  суддівської корупціїї
набагато важливіше арешта Клюева

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Так це зрада чи перемога?
« Reply #4 : Червня 23, 2015, 12:20:27 12:20 »
Хіба після?
Це не зрада і не перемога, це кістку кинули народу щоб відволікти від Клюєва і Даниленка

хіба до?
припускаю що співпадіння але не виключаю що
новий во голови СБУ хоче продемонструвати результат
і це чудово,
як на мене викриття  суддівської корупціїї
набагато важливіше арешта Клюева

Обшук був 18го,  Наливайченко звільнили 18го. Так що, після чи до? Будемо порівнювати о котрій годині був обшук і о котрій звільнили Наливайченко?
Припускаю що співпадіння але не виключаю що старий голова СБУ хотів викрити таки суддю корупціонера поки новий голова не зам'яв цю справу.
Як на мене то втеча Клюєва з кількома мільярдами і зам'яття справи проти Даниленко по збиткам в сотні мільйонів не є менш важливим ніж арешт судді.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Так це зрада чи перемога?
« Reply #5 : Червня 23, 2015, 02:13:59 14:13 »
Тепер наступному судді, що буде судити цього суддю, прийде смска "Відпустити під 100тис." :smiley14:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Так це зрада чи перемога?
« Reply #6 : Червня 23, 2015, 04:26:31 16:26 »

Prosperity is based on people and ideas

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Re: Так це зрада чи перемога?
« Reply #7 : Червня 23, 2015, 04:32:13 16:32 »
Х...ня все це.
Я б ще на щось сподівався, якби в яму кинули Ківалова із усією його “академією“.
If you are going through hell, keep going.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Так це зрада чи перемога?
« Reply #8 : Червня 23, 2015, 04:45:43 16:45 »
Ага, після призначення Шокіна, він теж спочатку "шокував". Але зараз таке враження, що прокуратура працює виключно по патріотам. :smilie9:
... і хай Росія згине як держава

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Так це зрада чи перемога?
« Reply #9 : Червня 23, 2015, 04:59:19 16:59 »
 Думаю что у нас очень уж сильно развито мнение что запад на нашей стороне. В реале они могут требовать от Пороха подчинения Плешивому. И пока до общества это дойдет будет поздно, совсем без патриотов останемся. Ну а Одесса похоже уходит под чью то юрисдикцию, Мишико в роли префекта, область будет развиваться независимо от остальной Украины.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Так це зрада чи перемога?
« Reply #10 : Червня 23, 2015, 08:28:56 20:28 »
Думаю что у нас очень уж сильно развито мнение что запад на нашей стороне. В реале они могут требовать от Пороха подчинения Плешивому.
Від Порошенко не треба вимагати, він і сам не проти підкоритися, лише згадайте його шлях до успіху - створив Партію Регіонів, потім примазався до Ющенко, потім до Януковича, потім примазався до Майдану і ось він і президент

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Так це зрада чи перемога?
« Reply #11 : Червня 23, 2015, 10:00:23 22:00 »
Думаю что у нас очень уж сильно развито мнение что запад на нашей стороне. В реале они могут требовать от Пороха подчинения Плешивому.
Від Порошенко не треба вимагати, він і сам не проти підкоритися, лише згадайте його шлях до успіху - створив Партію Регіонів, потім примазався до працював у Ющенко, потім допрацював у Януковича, потім примазався до очолив Майдан і ось він і президент

ви заздрите чи що? :gigi:
« Останнє редагування: Червня 23, 2015, 10:00:43 22:00 від optimist »

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Так це зрада чи перемога?
« Reply #12 : Червня 23, 2015, 11:13:07 23:13 »
Думаю что у нас очень уж сильно развито мнение что запад на нашей стороне. В реале они могут требовать от Пороха подчинения Плешивому.
Від Порошенко не треба вимагати, він і сам не проти підкоритися, лише згадайте його шлях до успіху - створив Партію Регіонів, потім примазався до працював у Ющенко, потім допрацював у Януковича, потім примазався до очолив Майдан і ось він і президент
Порошенко очолив майдан???  :lol: оце лизнули так лизнули!
ви заздрите чи що? :gigi:
просто за державу образливо