Автор Тема: Все!Саака дістав. Набирає оберти акція 24 грудня "Кава на Хрещатику"  (Прочитано 2995 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Антімайдан? Це вже проходили.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Антімайдан? Це вже проходили.

А що є Майдан?
Це зустріч людей що не є прихильниками цього шабашу

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33195
  • Стать: Чоловіча
Поганяємо трохи борсєточників по дахах ?  :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Поганяємо трохи борсєточників по дахах ?  :smilie7:
Вже не можна.
З ночi недiлi на понедiлок... в Киiв таки прийшла справжня зима - ранком мете так, як нiколи.
Темп. - 1 гр. - не так холодно, але ковзанка з-пiд мокрого снiгу, який майже нi хто не вбирае.
 :smilie7:

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Антімайдан? Це вже проходили.

А що є Майдан?
Це зустріч людей що не є прихильниками цього шабашу
Зустріч порохоботів. Вповні вірогідне явище. Скільки там на зарплаті, тищі півтори? + стільки ж безкоштовних ідіотів, ще бюджетників підгонять... Головне щоб морозу не було, бо всі розбіжаться.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Теч, сєпарок - атбой, расхадітесь! :laugh:

На хвупі он вже зрадодрочери отримали нову вказівку  :weep:

Цитувати
Міхо давай, до побачення!
Sergini
cьогодні в 09:54
IP/Host: 77.111.244.---
Обісрав нам протестний рух та нічого не зробив, перелякав людей. Їдь краще додому, в нас ти просрав усе що міг. Зводити особисти рахунки на мітінгах, робити фейкові протести-нах воно нам потрібно. В історії вже був піп Гапон, до речі він був українець, і непогано дошкуляв москалям, хоча для його влада була важлива для того, щоб потім поміняти її на бабло..... Але то минуле, нового Гапона нам непотрібно. Твої дії нічим не відрізняються від дій Коханівського та його люмпенів.
До речі, той хто тебе привів до влади в Україні, теж відповідальний за твою діяльність.


Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Бірюков розганяє тему, значить буде акція

https://www.facebook.com/events/1725545144187082/

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Бірюков розганяє тему, значить буде акція

https://www.facebook.com/events/1725545144187082/
Да той і без Бірюкова було ясно, ще вчора. Погано тім порохоботам хто живе не в Києві, добиратися далеко, холодно, можуть ї захворіть. :laugh:

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Теч, сєпарок - атбой, расхадітесь! :laugh:

На хвупі он вже зрадодрочери отримали нову вказівку  :weep:

Цитувати
Міхо давай, до побачення!
Sergini
cьогодні в 09:54
IP/Host: 77.111.244.---
Обісрав нам протестний рух та нічого не зробив, перелякав людей. Їдь краще додому, в нас ти просрав усе що міг. Зводити особисти рахунки на мітінгах, робити фейкові протести-нах воно нам потрібно. В історії вже був піп Гапон, до речі він був українець, і непогано дошкуляв москалям, хоча для його влада була важлива для того, щоб потім поміняти її на бабло..... Але то минуле, нового Гапона нам непотрібно. Твої дії нічим не відрізняються від дій Коханівського та його люмпенів.
До речі, той хто тебе привів до влади в Україні, теж відповідальний за твою діяльність.
Більш нагадує методички з Банкової.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
ініціатива ніби непогана

але якось опонувати Карлсону ніби неправильно- забагато честі, мабуть




Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
ініціатива ніби непогана

але якось опонувати Карлсону ніби неправильно- забагато честі, мабуть


Опонувати?Ставти на один рівень з тими рахітами?Тупцяти ногами і кричати банальні гасла?
Або слухати якогось уєбана (будь якої конхфесії)?
Ні. не альо..

Судячи з дописів у мережі, ініціюється як флеш моб з кавою...Привід багатьом знайомим зібратися о 12 ур і портіщати  :smilie1:,  особисто я  підтримую нігерійську  арабіку мідіум  :smiley16:
« Останнє редагування: Грудня 18, 2017, 12:42:02 12:42 від finli »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
ініціатива ніби непогана

але якось опонувати Карлсону ніби неправильно- забагато честі, мабуть


Опонувати?Ставти на один рівень з тими рахітами?Тупцяти ногами і кричати банальні гасла?
Або слухати якогось уєбана (будь якої конхфесії)?
Ні. не альо..

Судячи з дописів у мережі, ініціюється як флеш моб з кавою...Привід багатьом знайомим зібратися о 12 ур і портіщати  :smilie1:,  особисто я  підтримую нігерійську  арабіку мідіум  :smiley16:

думаю, якщо б пригостили "нігерійською мідіум", також би прийшов  :smiley15:

задалеко їхати - одна проблема

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9336
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Поганяємо трохи борсєточників по дахах ?  :smilie7:
Вже не можна.
З ночi недiлi на понедiлок... в Киiв таки прийшла справжня зима - ранком мете так, як нiколи.
Темп. - 1 гр. - не так холодно, але ковзанка з-пiд мокрого снiгу, який майже нi хто не вбирае.
 :smilie7:

Ех...гарна погодка - сніжок, морозець :smilie1:
І таки да - люблю каву :smilie1:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9336
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
ініціатива ніби непогана

але якось опонувати Карлсону ніби неправильно- забагато честі, мабуть


Опонувати?Ставти на один рівень з тими рахітами?Тупцяти ногами і кричати банальні гасла?
Або слухати якогось уєбана (будь якої конхфесії)?
Ні. не альо..

Судячи з дописів у мережі, ініціюється як флеш моб з кавою...Привід багатьом знайомим зібратися о 12 ур і портіщати  :smilie1:,  особисто я  підтримую нігерійську  арабіку мідіум  :smiley16:

Арабіка Гватемала з присмаком шоколаду - саме те :pooh_lol:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
90 роки...
Свого часу на Подолi, на Братськiй... була така собi "Печера" - Маленьке кафе "КАВА".
От де чудово робили каву по-турецьки.
Турка iз нат. кавою... ставилися в пiсок й жарилася там 10-15 хв.
Уявiть, як там черга була.
Ще одна кавярня була на Хрестi - книжкий магазин й Держ-теле-радiо - поруч з Майданом - Хрещатик 24.
Завжди черги, в яких тусовався весь тодiшнiй Бомонд.
Але головна кавярня для нас була в "Трубе"- пiдземний перехiд на пл. Майдан Незалежностi.
Кава там була... така собi.
Але черги, туса, джаз-бенд, що грав з обiду до ночi.
Ото вже були часи - е що згадати.
 :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Ева Итэр добавила 4 новых фото.
1 ч ·

#кава_на_Хрещатику БЕЗОПАСНОСТЬи псто!

Акция КаваНаХрещатику безусловно хорошее и нужное мероприятие.
Сейчас мы имеем дело с мимикрирующей гебгней,завернутой в прапора и гасла,поэтому важный момент на 24 декабря-это БЕЗОПАСНОСТЬ!
Методы,которыми не побрезгует гебня и их полезное стадо из числа зрадофилитиков-могут быть разными,от желчных плевков до вполне реальных вредительств.
Так что сценарий если не с замесами то с отравлением-вполне реален,но волка(шакала) боятся-в лес не ходить,так что я не острахе,а о страховке!
Предупрежден-вооружен!

И так о безопасности вкратце :брать с собой свой кофе,не угощаться от чужих,не "клевать" на любезную халяву особенно если "угощать" будут кофейни на Хрещатике ибо не всякий друг,кто улыбается и угощает,а не все то украинское,что с приставкой UA!
Вот инфа,к примеру,об одном из таких заведений на Хрещатике,которая пренадлежит откровеннейшему рашисту., " El'Cafino & UA " !
https://www.facebook.com/pg/elcafino.ukraine/about/

Вот владелец https://www.facebook.com/pg/elcafino.ukraine/about/
Вот инфа для партнеров от владельца Фалеев В.В. https://www.facebook.com/notes/elcafino-ua/%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%B0%D1%8F-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B2/1934067136813012/

1 фото-он с Разумовским-КГБшным отставником и бывшим КАСКАДистом.
2 фото- ну тут компания "знатная"
3 и 4 фото- вкратце о "Каскаде".

И это только вершина айсберга!
Так что,лучшие люди Украины,идущие на Каву,будьте бдительны,бо ВОРОГ НЕ СПИТЬ !!!

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
 :smiley16:Всьо з собою....Планую поспілкуватися з знайомими, яких не бачив з 13 го...І Привід є. :smilie1:


Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
finli плюс :smiley24:
тільки вже хотів засуджувати супчиків за неповороткість

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
 Щось мені вже за вас боязно, праця ваша щось вже зовсім не шанується на Банкової. Те що раніш покладали на плечі спортсменів - наркоманів тепер лягло на інтелектуальну презідентську гвардію. Це ганьба хлопці, ви же Еліта, ви не достойні такого життя, щоб йти в мороз на вулиці, та щось доказувати смердам. Ви повинні казати Ложкіну своє категоричне НІ. Доколє! Провидить акцію протеста " НІ лізання дупи Порошенка" аж на цілу добу. Петро вас почує.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Щось мені вже за вас боязно, праця ваша щось вже зовсім не шанується на Банкової.
Те що раніш покладали на плечі спортсменів - наркоманів тепер лягло на інтелектуальну презідентську гвардію.
Це ганьба хлопці, ви же Еліта, ви не достойні такого життя, щоб йти в мороз на вулиці, та щось доказувати смердам.
Ви повинні казати Ложкіну своє категоричне НІ. Доколє!
Провидить акцію протеста "
НІ лізання дупи Порошенка" аж на цілу добу. Петро вас почує.
:Sho_za:
Йоперний театр.
Ти, взагалi, розумiеш, про що мова?..
 >:(

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Он, одну кохфеварку вже впіймали, чуть пику не натолкли.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Спiмали перелякану та хвору людину.
Воно й само не розумiе, за кого приiхало iз плакатами стоояти.
Може, на каву чи пиво заробить.
Не треба робити великi очi  - всi добре знають, що хворим та бомжам платять грошi на так званих мiтингах типу Оппозицii.
 :smilie7:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Гарно і точно  зформульовано! :smiley24:
Навіть  якщо збереться лише сотня людей, то це будуть притомні чєли,  а не "професійні патріоти прапоромахачі" і міські самашечі. І це - крок вперед :smiley16:

Цитувати
Я смотрю, как уже несколько дней подгорает у всей страны. Одни люди впадают в истерику, потому что видят, как на ровном месте без внятных лозунгов, с которыми можно воевать, без политических целей, без явной платформы в Киеве, а теперь уже и во многих городах собираются люди. Другие люди в то же самое время очень робеют, по той же самой причине, потому что видят, как из их простой идеи попить кофе с сослуживцами, вырастает что-то грандиозное, масштабов всей страны и очевидно совершенно неуправляемое.

Я посмотрел на Боевого Кота Петрова, я посмотрел на Погребиского, как они волнуются и не понимают, чего там дальше делать, куда бежать и чем всё это кончится, и у меня есть пост, чтобы их немного успокоить.

Да, пацаны, я понял наконец, почему вы придёте и почему это всё вообще собирается. Хватит это скрывать. Инициатором Кофе на Крещатике являются Егор Соболев, Семен Семенченко, Светлана Крюкова и многие другие замечательные люди, чорты б их вхопили.

Соболев - потому что нельзя говорить про реальных военных, что они фейковые на том основании, что ты никогда не видел реальных военных, а за четыре года войны она для тебя ограничилась только добробатами и Донбассом Семенченко. Потому что военные довольно-таки обидчивы и расстраиваются, когда в их реальности начинают сомневаться. И военные пытаются показать, что э, пацаны, смотрите, если мы фейковые, то кто ж это тут собрался? А это мы собрались, обратите внимание, мы тоже есть, мы тоже бываем.

Семенченко и Саакашвили - потому что нельзя говорить от имени народа Украины, когда у тебя за спиной двести человек. Ну то есть можно, конечно, но есть вероятность, что люди, которые тоже считают, что они народ Украины, и которым ты отвратителен, в какой-то момент придут, постучат тебя по плечу и спросят, а если ты народ Украины, то мы тогда кто, и почему ты говоришь от нашего имени, а не к примеру мы от твоего.

Крюкова и другие демократические журналисты откровенно сепарских антиукраинских изданий, которые второй год пытаются нарезать холодное говно, а оно уже достигло температуры абсолютного ноля и не режется, со своими постоянными яркими разоблачениями фабрик порохоботов, которые не настоящие люди, а тоже все фейки. Если людям рассказывать два года, что они фейки - они расстраиваются. И когда у них появляется возможность собраться в хорошей компании, показать себя, заявить что вот они мы, мы не фейки, мы граждане Украины, Светлана, поэтому нарежь уже то, что ты там режешь, сядь в уголке, и пожуй это, то они конечно же постараются воспользоваться этой возможностью.

Поэтому даже несмотря на то, что у мероприятия нет никакой политической повестки дня и никаких экономических требований, я туда приду. Из довольно утилитарного соображения. И вот оно:

ПОТОМУ ЧТО Я КЛЁВЫЙ.

Это, конечно же, невежливо, надо всё время жаловаться, комплексовать и принижать себя, и это я отлично умею, но факт остаётся фактом - я довольно клёвый парень. В рейтинге клёвых парней украинского фейсбука я на 20-м месте, это довольно-таки объективный факт. И вот я вижу, что другие клёвые ребята украинского фейсбука, в том числе и сильно поклёвей меня, собираются в воскресенье на Крещатике. Разумеется, я приду. Я хочу собрать себе селфи с этими людьми. Я люблю делать селфи и знакомиться с интересными людьми. Раз уж я до Широкино доехал чтоб с клёвыми людьми поселфиться, то уж до Крещатика точно дойду. Там будут все самые интересные люди, это уже гарантировано. Вот и отлично, мне как раз есть, что сказать и будет кого послушать.

Собираться и общаться вживую - это вообще важно. В мире всего две валюты - коммуникация и время. И в воскресенье можно неплохо разбогатеть на коммуникацию, познакомиться с людьми, которые могут дать самый лучший совет, познакомить с другими людьми, ответить на тяжелые вопросы и просто с тобой сфоткаться.

Постскриптум. Специально для Крюковой, Соболева, Семенченко и их зубожилых друзей. Вчера я выложил мою политическую и экономическую программу. Если её прочитать, а не как обычно, то окажется, что она очень слабо коррелирует с актуальной повесткой дня, продуцируемой ВР, Кабмином и Гарантом. Те, кого вы называете "порохоботы", и которым отказываете в субъектности - это как раз люди, которые разделяют именно эту политическую и экономическую программу. Это вы своей тупостью, агрессией и деструктивным популизмом вбиваете людей в поддержку социалистов из АП, ВР и КМ. Мы бы хотели быть их оппозицией, но именно вы не позволяете появиться в стране цивилизованной оппозиции, которая разговаривает, а не стёкла бьёт в Жовтневом. Всё как в анекдоте: "Почему вы ненавидите всё русское? - Потому что вы называете русским всё, что я ненавижу".

И правильно у вас подгорает. Всё правильно вы понимаете. В воскресенье кофе попьют, понравится, после Нового Года ещё пару раз соберутся, а через полгодика глядишь, а они действительно диктуют свою повестку дня, и на вас уже никто не смотрит, потому что оказалось, что демократия, выстроенная по принципам древнегреческого Форума - очень привлекательная штука, если не воняет, стёкла не бьёт и окурки не разбрасывает. И оказывается, что не они фейки - а уже вы. И это гораздо честнее.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Цитувати
Постскриптум. Специально для Крюковой, Соболева, Семенченко и их зубожилых друзей. Вчера я выложил мою политическую и экономическую программу. Если её прочитать, а не как обычно, то окажется, что она очень слабо коррелирует с актуальной повесткой дня, продуцируемой ВР, Кабмином и Гарантом. Те, кого вы называете "порохоботы", и которым отказываете в субъектности - это как раз люди, которые разделяют именно эту политическую и экономическую программу. Это вы своей тупостью, агрессией и деструктивным популизмом вбиваете людей в поддержку социалистов из АП, ВР и КМ. Мы бы хотели быть их оппозицией, но именно вы не позволяете появиться в стране цивилизованной оппозиции, которая разговаривает, а не стёкла бьёт в Жовтневом. Всё как в анекдоте: "Почему вы ненавидите всё русское? - Потому что вы называете русским всё, что я ненавижу".

 :smiley15:  :gigi:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Мої враження - це був міні Майдан
Теж відчуття захищенності, навколо світлі лиця, пьємо каву посміхаємося один одному, ні краплі песимізму.
Подію навіть не зіпсували два десяка прихильників міхомайдану та якісь псевдо націоналісти.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33195
  • Стать: Чоловіча
В борсєточника бомбить   :weep:



Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Гнида приблудная. Сегодня вышло  больше людей, чем тот губошлёп собрал своим дебильным шоу, включая платных.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Гнида приблудная.
Сегодня вышло  больше людей, чем тот губошлёп собрал своим дебильным шоу, включая платных.
Хворий нi коли не скаже, що вiн хворий.
Тим паче, що на Сракошвiлi йшли, як свого часу - на Януковича.
Згадайте тi часи: Автобусами гопоту пiдвозили, окремо - тiтушек-провокаторiв.
Те, що на Шоу Барсеточника вийшов народ - не каже, що всi присутнi подiляли його погляди.
Кияни йшли... помахати Мiше ручкой, й дочекатися, коли це лайно, нарештi, вiделитить до Нiдерландiв.
Тому так багато народу було.
 :smilie7: 

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
На щастя, 24.12 видався таким теплий та мокрим, що темп. сягнула грудневого рекорда: Вдень було + 8 гр. С.
Зважте, що недiля, мокрий снiг пiд ногами, та ще й дощ до 14.00 години.
Але це не завадило прийти та поспiлкуватися.
Свiтлини з сайту Цензор Net.