Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 448349 раз)

0 Користувачів і 17 Гостей дивляться цю тему.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2010 : Березня 30, 2019, 04:37:01 16:37 »
А що вам удмурти чи узбеки поганого зробили?
Нам що удмурцьку чи узбецьку мови чи культури нав'язують?
Чи це такий тонкий спосіб вину з русских на удмуртів та узбеків перекласти?

Я цього теж не доганяю.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2011 : Березня 30, 2019, 04:42:16 16:42 »
Не чіпайте ви цього малохольного яточника з Сум!
Нехай пише казльоні осану.
То ж своєрідний стьоб.
Mocsia delenda est

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2012 : Березня 30, 2019, 05:28:06 17:28 »
 :weep:
Re: рисую звездочки на фюзеляже
Зєльоний крокоділ
cьогодні в 16:32
IP/Host: 31.133.54.---
каровка 8-)
давайвжеїбацця
в ачько 8-)
Mocsia delenda est

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8658
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2013 : Березня 30, 2019, 05:46:23 17:46 »
кноп таки підар,  є він в підарській сотні?


Re: Короче,я тоже определился :)
кноп     cьогодні в 15:10        IP/Host: 37.73.159.---
NBA, cьогодні в 15:08
Розгорнути попередні цитати..
.
А в другому турі за кого? Якщо Гриць не вийде. В парах Зе П. або Зе Т

Если с Тимошенко то за зеленского ,а если с порохом буду опять считать считалку ::)
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2014 : Березня 30, 2019, 06:16:45 18:16 »
Серегу СВ я лично знаю. Душевный человек. Хороший человек.

турч всю жизнь, что я его знаю по форумам 14 лет - великоросская сволочь и юлек, что одно и то же. Понимаешь? Люди в таком возрасте не меняются.

Сьогодні на хвупі писав що буде за Порошенко голосувати  :meowth:
РНЕшники його за це кацапом назвали  :weep:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2015 : Березня 30, 2019, 06:18:37 18:18 »
кноп таки підар,  є він в підарській сотні?

Теж системний ідіот. Як целюлітніца, po4emuchka та ще там купа таких - начебто не відбита кацапскьа паскуда, але з головою шось не так.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2016 : Березня 30, 2019, 06:31:04 18:31 »
Теж системний ідіот. Як целюлітніца, po4emuchka та ще там купа таких - начебто не відбита кацапскьа паскуда, але з головою шось не так.

Нє, кнопа в підори сміливо можна вписувати.

Пригадую, він якусь завідомо брехливу херню свідомо роздував на упячці і в ліпєцкого (коли ще там не засвітили повної ташбаєвщини)

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2017 : Березня 30, 2019, 07:12:41 19:12 »
Нє, кнопа в підори сміливо можна вписувати.

Пригадую, він якусь завідомо брехливу херню свідомо роздував на упячці і в ліпєцкого (коли ще там не засвітили повної ташбаєвщини)
Ти про єзуїта що скажеш  :gigi:?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2018 : Березня 30, 2019, 07:37:10 19:37 »
Ти про єзуїта що скажеш  :gigi:?

Та пофіг, можна писати.

Він то ніби тролить так якось заковиристо, але  нам звичйним обивателям того не зрозуміти  :weep:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2019 : Березня 30, 2019, 07:56:36 19:56 »
Нє, кнопа в підори сміливо можна вписувати.

Пригадую, він якусь завідомо брехливу херню свідомо роздував на упячці і в ліпєцкого (коли ще там не засвітили повної ташбаєвщини)

Ага. Мал кноп , да вонюч :weep:
Mocsia delenda est

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8658
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2020 : Березня 31, 2019, 12:38:41 00:38 »
хуя фатера таки до сотні

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1035369.0



А где-то в Киеве...
Herr Fater     30 березня 2019 20:14:33   IP/Host: ---.mobile.kyivstar.net
... вусмерть напивается Пётр Алексеич, гневно бурча под нос:"Быдло! Твари неблагодарное! Страх потеряли!"
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2021 : Березня 31, 2019, 02:19:22 14:19 »
В усякому разі те, над чим наразі працюють мої хлопці в Києві - документування злочинів Педрильї - воно не для адміністрації Додіка. Воно попаде за адекватної ціни, до демів, як Додік удумає підтримати свого .сучого сина, і до політсили, яка РЕАЛЬНО буде готовою захищати свої голоси. Це суто приватний проект.(c) Silentio

ААААааа! Ташбаевцы в столице документують! :weep:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8658
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2022 : Березня 31, 2019, 02:29:25 14:29 »
Насцянку - до когорти підорів!


 
na100ika cьогодні в 12:21
IP/Host: ---.auditorium.volia.net
Финикс ушел потому что решил сберечь нервы, изолировать себя от порохатых мразей
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2023 : Березня 31, 2019, 02:30:48 14:30 »
Насцянку - до когорти підорів!


 
na100ika cьогодні в 12:21
IP/Host: ---.auditorium.volia.net
Финикс ушел потому что решил сберечь нервы, изолировать себя от порохатых мразей
Переконав, беремо ;)
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 993
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2024 : Березня 31, 2019, 02:55:45 14:55 »
Переконав, беремо ;)

настойка Давно зашкварився.


Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2025 : Березня 31, 2019, 03:03:25 15:03 »
Пан Бордер, я понимаю... Но прошу, добавить в список несколько юзеров с ua. politics. Этот ресурс жив, так почему Вы избегаете, того позора, который там происходит? Его тоже читают! То, что там происходит, уже давно заслуживает вашего внимания.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2026 : Березня 31, 2019, 04:53:40 16:53 »
Бордер, не ліберальничай, Сідора давай в список.

Тим більше, що там років 5 вже якийсь ольгінець пише з того ніку  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2027 : Березня 31, 2019, 04:56:24 16:56 »
Бордер, не ліберальничай, Сідора давай в список.

Тим більше, що там років 5 вже якийсь ольгінець пише з того ніку  :smilie7:
Слухай, я визнаю, що Аут часом може нахамити, але чому його так масово ненавидять? Ну навіть якщо припустити, що він десь якусь неправду про себе пише.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2028 : Березня 31, 2019, 04:59:33 16:59 »
Слухай, я визнаю, що Аут часом може нахамити, але чому його так масово ненавидять? Ну навіть якщо припустити, що він десь якусь неправду про себе пише.

Нахамити - то малозначуща херня. Це кацап під прикриттям, воно гірше десятків настойок і дідусів 

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2029 : Березня 31, 2019, 05:03:22 17:03 »
Нахамити - то малозначуща херня. Це кацап під прикриттям, воно гірше десятків настойок і дідусів
Ну що значить "кацап під прикриттям"? Аут всю дорогу розказував, що в нього три чверті російської крові і лише чверть української. Що має російський паспорт, бо отримував спадщину в Росії. Ну де тут хоч якесь прикриття? Якби він писав під прикриттям, то легенда була б зовсім інша. І ми би нічого не дізнались про російський паспорт.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2030 : Березня 31, 2019, 05:08:12 17:08 »
Ну що значить "кацап під прикриттям"? Аут всю дорогу розказував, що в нього три чверті російської крові і лише чверть української. Що має російський паспорт, бо отримував спадщину в Росії. Ну де тут хоч якесь прикриття? Якби він писав під прикриттям, то легенда була б зовсім інша. І ми би нічого не дізнались про російський паспорт.

Ну от і забрали в нього нік по кацапському паспорту, тепер там ольгіно херачить.

Ти взагалі читав, що цей гондон писав останні пару років.

Он і за ЗеЛупу виліз агітувати, медвед вище дав посилання.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2031 : Березня 31, 2019, 05:08:12 17:08 »
настойка Давно зашкварився.

++

Ще в 2006-07 році.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2032 : Березня 31, 2019, 05:13:49 17:13 »
Ну от і забрали в нього нік по кацапському паспорту, тепер там ольгіно херачить.

Ти взагалі читав, що цей гондон писав останні пару років.

Он і за ЗеЛупу виліз агітувати, медвед вище дав посилання.
Як на мене, та його агітація більше схожа на відчай щось пояснити довбойопам-богоносцям. Мовляв хочете обрати собі Вазєліна - начхати, я навіть можу придумати причини, чому це на краще.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2033 : Березня 31, 2019, 05:32:35 17:32 »
Як на мене, та його агітація більше схожа на відчай щось пояснити довбойопам-богоносцям. Мовляв хочете обрати собі Вазєліна - начхати, я навіть можу придумати причини, чому це на краще.
:an силдір кондовий провокатор і таки на лінії ольгіно.Брехун і маніпулятор,ну хамидло теж.Але хитрий тому небезпечніший ніж десять олдбоїв чи дідусів.Відповідник-турч.Ворог що грає друга і такого всього нашого хлопця.але оскал всеодно не змінити москалюги кондового.Хоч і не імпераст чи любитель міфів про узкій мір.Просто ординець ,що пробує  в силу позиції пристосуватися до реальностей,в яких крутиться. А сидір в америці по тих самих лекалах.Він і патріот америки більший ніж корінні американці,він і патріот України більший ніж самі українці і він і канадієць більший ніж всі решту піддані британської королеви.А по суті ординець,що пристосовується до всього коли сам і розуміє,що своє показати-не працюватиме.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2034 : Березня 31, 2019, 05:55:10 17:55 »
:an силдір кондовий провокатор і таки на лінії ольгіно.Брехун і маніпулятор,ну хамидло теж.Але хитрий тому небезпечніший ніж десять олдбоїв чи дідусів.Відповідник-турч.Ворог що грає друга і такого всього нашого хлопця.але оскал всеодно не змінити москалюги кондового.Хоч і не імпераст чи любитель міфів про узкій мір.Просто ординець ,що пробує  в силу позиції пристосуватися до реальностей,в яких крутиться. А сидір в америці по тих самих лекалах.Він і патріот америки більший ніж корінні американці,він і патріот України більший ніж самі українці і він і канадієць більший ніж всі решту піддані британської королеви.А по суті ординець,що пристосовується до всього коли сам і розуміє,що своє показати-не працюватиме.

100%  :smiley24:

Бордерландер не хоче дивитись в корінь, а потім причитає, що до хера народу за Зелупи різні голосують  :fp2

А тут якраз не дідусі з асмодеями, а саме сідори відіграють основну роль. Вони направляють процеси, а дідусів просто наймають, як чорноробів  :smilie7:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2035 : Березня 31, 2019, 06:18:45 18:18 »
100%  :smiley24:

Бордерландер не хоче дивитись в корінь, а потім причитає, що до хера народу за Зелупи різні голосують  :fp2

А тут якраз не дідусі з асмодеями, а саме сідори відіграють основну роль. Вони направляють процеси, а дідусів просто наймають, як чорноробів  :smilie7:
Ну гаразд, давай погодимось, що Бордер трохи тупуватий і щось не доганяє. То в цьому випадку не суттєво.
Тепер поясни, в чому підступність Аута і де йому вигода від його позиції.
Ось він весь такий ольгінець, який нібито маестро брехні і легко пошив мене в дурні. В чому полягала найопка, коли він підтримував Ющенка, підтримував помаранчевий Майдан, підтримував другий Майдан, закликав вступати до лав ЗСУ? Припустимо навіть, що він прибрехав про свою участь і на Майданах, і в АТО, але де ж тут кримінал?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2036 : Березня 31, 2019, 06:27:27 18:27 »
:an силдір кондовий провокатор і таки на лінії ольгіно.Брехун і маніпулятор,ну хамидло теж.Але хитрий тому небезпечніший ніж десять олдбоїв чи дідусів.Відповідник-турч.Ворог що грає друга і такого всього нашого хлопця.але оскал всеодно не змінити москалюги кондового.Хоч і не імпераст чи любитель міфів про узкій мір.Просто ординець ,що пробує  в силу позиції пристосуватися до реальностей,в яких крутиться. А сидір в америці по тих самих лекалах.Він і патріот америки більший ніж корінні американці,він і патріот України більший ніж самі українці і він і канадієць більший ніж всі решту піддані британської королеви.А по суті ординець,що пристосовується до всього коли сам і розуміє,що своє показати-не працюватиме.
Я не дуже розбираюсь в ваших внутрішньоамериканських розборках, а саме вони, як на мене, зробили Аутсайдера смертельним ворогом групи фупчиків, які проживають в США.
Проте хочу сказати, що постфактум позиція Аута та Ольги Тейлор зараз виглядає не те, що обгрунтованішою, але як мінімум зрозумілішою. Обамівський зашквар з ослицею Йовановіч - це лютий пісєц, за який демократам нема прощення.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2037 : Березня 31, 2019, 06:31:55 18:31 »
Ну гаразд, давай погодимось, що Бордер трохи тупуватий і щось не доганяє. То в цьому випадку не суттєво.
Тепер поясни, в чому підступність Аута і де йому вигода від його позиції.
Ось він весь такий ольгінець, який нібито маестро брехні і легко пошив мене в дурні. В чому полягала найопка, коли він підтримував Ющенка, підтримував помаранчевий Майдан, підтримував другий Майдан, закликав вступати до лав ЗСУ? Припустимо навіть, що він прибрехав про свою участь і на Майданах, і в АТО, але де ж тут кримінал?

Тут методика  60% правди, 40% брехні.

Він підтримує Україну, майдани, армію і т.д. тоді, коли це йде як тренд, щоб влитись в ряди нормальних людей і заробити довіру. Такий собі Степан Мазура, тільки працює дещо тонше.

Коли в рядах нормальної публіки настає момент якогось вибору, або виникають певні проблемні моменти ( а вони завжди виникають, бо таке життя), тоді такі от сідори починають свою роботу і вкидають ольгінське лайно.

Сьогодні ( саме сьогодні !) він за Зелепукіна. Був би за Макаку, але вона просрала  :weep:

Чи ти зовсім сліпий ?   

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2038 : Березня 31, 2019, 06:48:09 18:48 »
Тут методика  60% правди, 40% брехні.

Він підтримує Україну, майдани, армію і т.д. тоді, коли це йде як тренд, щоб влитись в ряди нормальних людей і заробити довіру. Такий собі Степан Мазура, тільки працює дещо тонше.

Коли в рядах нормальної публіки настає момент якогось вибору, або виникають певні проблемні моменти ( а вони завжди виникають, бо таке життя), тоді такі от сідори починають свою роботу і вкидають ольгінське лайно.

Сьогодні ( саме сьогодні !) він за Зелепукіна. Був би за Макаку, але вона просрала  :weep:

Чи ти зовсім сліпий ?   
Та не за Зелень він чи за Макаку. Він десь пів року тому писав, що втомився пояснювати мудрому народу його бздури. Що нема сенсу боротись з неминучим, якщо народ хоче кремлівську шльондру обрати президентом - то він її вибере.
Хоча може я щось і пропустив з його творчості, тоді дай посилання.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: сколько же пидаров на фупе
« Reply #2039 : Березня 31, 2019, 07:00:38 19:00 »
Та не за Зелень він чи за Макаку. Він десь пів року тому писав, що втомився пояснювати мудрому народу його бздури. Що нема сенсу боротись з неминучим, якщо народ хоче кремлівську шльондру обрати президентом - то він її вибере.
Хоча може я щось і пропустив з його творчості, тоді дай посилання.

Та я упячку зараз не читаю, хіба що по посиланнях з СУПу часом можу заглянути.

І що він за хер такий, щоб комусь щось пояснювати. Нехай про свій кацапський паспорт пояснює    :moskali:

Підор він ольгінський, в мене навіть найменшого сумніву немає  :smilie7: