Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 448317 раз)

0 Користувачів і 12 Гостей дивляться цю тему.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Слава Українi
« Reply #2160 : Квітня 07, 2019, 07:17:00 19:17 »

а до чого тут лояльність, бордер?
Як зробить, то й зробить.
А поки що можна свою думку доносити. То й буду це робити.
Звичайно по впливовості на уми ФУП значно програє тим же соцмережам.
Або іншим місцям, де політично незаангажований нарід тусуєцця,
але те ж саме можна й про СУП сказати.
Ну а порівнювати СУП з ФУПом мабуть потреби немає.
Тому клич "Всі на мордокниги з твіттерами!" я б ще зрозумів,
а тут так нє. В мордокниги йти мені незвично і ліниво,
звик до форумів з цього й буду виходити.
Але на Ютьюбі таки пишу інколи.
Мабуть частіше тре'.
І не під відео Луганського де й так всі сознатєлні)
Про лояльність я писав, маючи на увазі твою чи Потейто схильність викладати свою думку підкреслено з повагою до Казльони Юріївни Притухлої. А проте це не рятує вас від постійних банів.

Як ти міг помітити, я нікому не ставлю в вину факт дописування на ФУПі. Лише наголошую, що це - як їжаків голою сракою товкти. Задниця болить, а їжаків менше не стає.
Ти пишеш гарно і цікаво, але не переоцінюй свій вплив. От ми з тобою щось типу віртуальних друзів і коли я бачу твій пост, то обов'язково читаю. Але бачу я може один з десяти твоїх постів, усі решта тонуть в потоках гівна Миросьок, Аелітів та асмердейок. А пересічний читач без аккаунта на казльоноправді тебе там може й зовсім не помітить.
Якщо подумати, то твій вплив на упячці - це щось типу хорошої спеції, яку Казльона додає в своє варево, щоб приховати нестерпний сморід основних генераторів контенту.
Як на мене, правильний алгоритм дій для притомних дописувачів ФУПу полягав в тому, щоб масово звалити звідти й створити свій майданчик, в якому і спеції були б запашними, і основна страва - поживною для читачів. Я сподівався, що такою площадкою стане СУП, проте нажаль не склалось (тут вина не твоя, а швидше супчиків, які своєю нетерпимістю порозганяли своїх же союзників).
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8658
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2161 : Квітня 07, 2019, 09:40:29 21:40 »
Ось ця хуйня має посідати чільне місце в підорській когорті:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=8936

Ім'я користувача: Мамай_СА
Дата реєстрації: 16 травня 2006 09:24:00
Повідомлень: 1 155 (~0 в день)



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1037247.msg22495819#msg22495819
Re: Відміна закону про мовні квоти
Мамай_СА    cьогодні в 18:02                IP/Host: 109.206.52.---
Кг\ам, порохоботи - "узькій мір"...

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1037265.msg22495761#msg22495761
Re: кого обдурить Зебіл
Мамай_СА                 cьогодні в 17:48            IP/Host: 109.206.52.---
 порохоботи=узькій мір, живуть по "завєтам" кісєльова-мєдвєдчука...всьо і всі  в гамнє, повинен бути тупий і жадібний цар, і він вирішить твою "собачу" долю...

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2162 : Квітня 07, 2019, 09:55:13 21:55 »
Мамай - це кацапура якийсь

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: Слава Українi
« Reply #2163 : Квітня 08, 2019, 05:13:57 05:13 »
О, пацифіст Вєня прийшов  :smilie5:

дядьку RiG, стидайтеся.
Я пацифiст??
Та це ви тут.
Усунулися шоб нєрви собi не дєлать.
А я кажний божий день
на передньому вiртуальному краї
з вiртуального окопа не вилазю!
ЗI
бан "в нiколи" можу щетать
поважною причиною яко больнiчний..
А остальнi всi конформiзди!

Offline Підтвердити пароль

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
Re: Слава Українi
« Reply #2164 : Квітня 08, 2019, 07:49:59 07:49 »
дядьку RiG, стидайтеся.
Я пацифiст??
Та це ви тут.
Усунулися шоб нєрви собi не дєлать.
А я кажний божий день
на передньому вiртуальному краї
з вiртуального окопа не вилазю!
ЗI
бан "в нiколи" можу щетать
поважною причиною яко больнiчний..
А остальнi всi конформiзди!

Veni, гадаю цю тему треба буде піднімати вже опісля виборів. Бо наразі, це буде лише розрив суспільства та небезпечно. Але обов'язково повернемось та без всіляких недоговорок будем перетират ці теми. Якщо Порошенко звичайно вийде, бо якщо Зе, то автоматом воно нахер буде потрібні ці розмови. То й перегрузить все навпаки в іншу сторону, рану чи пізно.

На разі, такі теми не потрібно розводити, по причині роз'єднання. Це ж Україна хлопе.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Слава Українi
« Reply #2165 : Квітня 08, 2019, 08:17:01 08:17 »
..........
Слава  Українi! Героям слава! Україна!! Понад усе!
Галала! Балала! Узскоязикiє, упал отжался!!
..........
И какому-нить Васе с Шепетовки очень по кайфу такое.
Я крут.  Я суперкрут. И все потому, что двойки имел по русскому в свое время.
От оно! Наконец признание пришло и звезда нашла героя.
Все должны быть, как я! А кто не как я, тот контра и ваще!
Та пофiг шо я нiде не був i носа з хати не висовував, але ж я не розсiянець!
Це вони раби, а не я! I отi, шо по руськи балакають.
Ба це ж через них всьо.  От якби не вони.. 
Блятть як я ненавиджу тих Пушкiнда з Лєрмонтовим..
Аж кюшат не можу.
Добре, що в безтолковцi жодної лiтери з поезiй їх не збереглося.
Я крут? Та не, я СУПЕР КРУТ!
Хуйню ти зморозив, все ще шановний пане Вєня. Таку хуйню, що аж смердить. Дещо несподівано, мушу сказати.Насправді хахляри, котрі привели Зєлю да підніжжя табуретки, срати хотіли в однаковій мірі і на лєрмандова твого, і на Кобзаря, і на ідеї Майдану, і на узкоязиких (це не ті, що балакають в побуті російською, це ті, котрим весь світ звузився до узкого єзига), та і на саму Україну, врешті. Їм аби ситно жерти, поменше працювати, побільше об'єбати державу та одне одного, і "шоб прикольно було, гигиги".Не понти Україну вкотре заводять в біду, а "безпонтовість", байдужість та тупість, нелюбов до рідної землі й до свого ж брата-українця.
Ставити ж такі наголоси, як ти спробував в стартпості (кокетливо прикриваючись "нестандартністю думки") - недалеко до братання з паскудами навродє "ганса-авіатора-принца тішайшего".

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6405
Re: Слава Українi
« Reply #2166 : Квітня 08, 2019, 10:31:04 10:31 »
Ви не думку свою доносите. Ви легалізуєте своєю присутністю антиукраїнський майданчик пропаганди. Цей майданчик завдяки нинішній політиці модерації загнеться що з вами що без вас. Але без "порохоботів", які там знаходяться у якості хлопчиків для биття, він зійшов би на пси за кілька місяців. Захлинувся у тонах лайна від редісів-соусбладів-каровок, які зараз ви розбавляєте контентом трохи іншої консистенції. Як було з дурдомом. Як було з ПУФіком. При цьому, якщо ви думаєте, що ваша (та інших нечислених дописуючих "порохоботів") позиція виглядає там переможною для читаючого загалу, і ви такі собі "воїни світла в царстві темряви", то дуже вас розчарую. Ви виглядаєте як леви в цирку, завдання яких лише довести силу, сміливість та здатність керувати тваринами дресирувальника. Ви загнані там в рамки циркової арени, скачете з помосту на поміст за командою і як тільки робите крок в сторону - отримуєте батогом по мордяці. При цьому ви вже навіть не помічаєте що стали дресированими цуциками і з погордою дивитеся на тих хто вільно живе за межами цього цирку.  :gigi:
Та це вже все неодноразово зауважувалося. Хоче людина розважатися, одночасно закриваючи собі гештальт "боротьби" - то й буде то робити, хоч що кажіть.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Слава Українi
« Reply #2167 : Квітня 08, 2019, 10:32:27 10:32 »
Та це вже все неодноразово зауважувалося. Хоче людина розважатися, одночасно закриваючи собі гештальт "боротьби" - то й буде то робити, хоч що кажіть.

100%

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Слава Українi
« Reply #2168 : Квітня 08, 2019, 10:38:10 10:38 »
Ви не думку свою доносите. Ви легалізуєте своєю присутністю антиукраїнський майданчик пропаганди. Цей майданчик завдяки нинішній політиці модерації загнеться що з вами що без вас. Але без "порохоботів", які там знаходяться у якості хлопчиків для биття, він зійшов би на пси за кілька місяців. Захлинувся у тонах лайна від редісів-соусбладів-каровок, які зараз ви розбавляєте контентом трохи іншої консистенції. Як було з дурдомом. Як було з ПУФіком. При цьому, якщо ви думаєте, що ваша (та інших нечислених дописуючих "порохоботів") позиція виглядає там переможною для читаючого загалу, і ви такі собі "воїни світла в царстві темряви", то дуже вас розчарую. Ви виглядаєте як леви в цирку, завдання яких лише довести силу, сміливість та здатність керувати тваринами дресирувальника. Ви загнані там в рамки циркової арени, скачете з помосту на поміст за командою і як тільки робите крок в сторону - отримуєте батогом по мордяці. При цьому ви вже навіть не помічаєте що стали дресированими цуциками і з погордою дивитеся на тих хто вільно живе за межами цього цирку.  :gigi:

Во!  :smiley24:

Offline Veni-vidi

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 829
Re: УПЯЧКА
« Reply #2169 : Квітня 08, 2019, 12:36:26 12:36 »
ужжосснах)

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20457
бегги снова зашкварился на фупе
« Reply #2170 : Квітня 08, 2019, 12:57:07 12:57 »
этого горе химика поставили тупо раком
вот такие у нас кандидаты наук


Conquistador
cьогодні в 12:49
IP/Host: ---.19-2.cable.virginm.net
beggy, cьогодні в 12:10
Розгорнути попередні цитати...
значит вы знаете больше, чем я. Я могу выпить пива, но неделю перед ежегодной наркопробой я то пиво не пью. Не нужно шевелить ферменты, вы же понимаете, что определяют не алкоголь, но активность дегидрогеназ?

 :facepalm1:  :weep:

В моче проверяют методом комкурентного иммуноэссе: есть вещество-протеин коньюгат,которое конкурирует за связку с наркотиком,если наркотик меньше опр. уровня то антитела не насыщаются (не связываются) и реагирует коньюгат который и проявляется определенным цветом.

Волосы тестируются примерно по схожему принципу:используется ELISA(enzyme-linked immunosorbent assay).Еще есть иммуно флюoресцентный метод

Дегидрогеназа-как ты ее будешь тестировать,брать биопсию печени?Дегидрогеназа это название для большой группы энзимов (ацетальдегид и алкоголь дегидрогеназа,пируват дегидрогеназа например) -это гораздо более глубокие процессы,учавствующие в цикле Кребса. В случае с алкоголем-алкоголь это простая молекула,в отличие от наркотиков.

Амфетамины вообще не матаболизируются,например-они просто выделяются с мочей в пркатически неизмененном виде.Поэтомy дегидрогеназы тут никакой роли не играют.

Ты гонишь смешную чепуху,короче. Это касается и твоего коммента сверху про МДМА и проч.

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 993
Re: Мегабомба
« Reply #2171 : Квітня 08, 2019, 01:44:57 13:44 »
Яка бомба ?

Це сміття

Offline beggy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 71
Re: бегги снова зашкварился на фупе
« Reply #2172 : Квітня 08, 2019, 07:00:07 19:00 »
этого горе химика поставили тупо раком
вот такие у нас кандидаты наук


Conquistador
cьогодні в 12:49
IP/Host: ---.19-2.cable.virginm.net
beggy, cьогодні в 12:10
Розгорнути попередні цитати...
значит вы знаете больше, чем я. Я могу выпить пива, но неделю перед ежегодной наркопробой я то пиво не пью. Не нужно шевелить ферменты, вы же понимаете, что определяют не алкоголь, но активность дегидрогеназ?

 :facepalm1:  :weep:

В моче проверяют методом комкурентного иммуноэссе: есть вещество-протеин коньюгат,которое конкурирует за связку с наркотиком,если наркотик меньше опр. уровня то антитела не насыщаются (не связываются) и реагирует коньюгат который и проявляется определенным цветом.

Волосы тестируются примерно по схожему принципу:используется ELISA(enzyme-linked immunosorbent assay).Еще есть иммуно флюoресцентный метод

Дегидрогеназа-как ты ее будешь тестировать,брать биопсию печени?Дегидрогеназа это название для большой группы энзимов (ацетальдегид и алкоголь дегидрогеназа,пируват дегидрогеназа например) -это гораздо более глубокие процессы,учавствующие в цикле Кребса. В случае с алкоголем-алкоголь это простая молекула,в отличие от наркотиков.

Амфетамины вообще не матаболизируются,например-они просто выделяются с мочей в пркатически неизмененном виде.Поэтомy дегидрогеназы тут никакой роли не играют.

Ты гонишь смешную чепуху,короче. Это касается и твоего коммента сверху про МДМА и проч.
а что вам не так, Маджести? Вам пописать в баночку, или вы сами себе пописяете? Вам химик не такой? Найдите лучшего химика. Да и вообще, хер с вами.

Offline beggy

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 71
Re: УПЯЧКА
« Reply #2173 : Квітня 08, 2019, 07:03:55 19:03 »
И да, в Цикле Кребса, участвует только одна Дегидрогеназа. Пировиноградная. Мне приятно, что про этот цикл ещё кто-то тут знает.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8658
  • Стать: Чоловіча
Re: Мегабомба
« Reply #2174 : Квітня 08, 2019, 09:51:10 21:51 »
Адміністрація? Ваш ход
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8658
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2175 : Квітня 10, 2019, 07:44:40 07:44 »
Микробу - до підорської когорти.  По контенту, згенерованому  в https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1037726.40   гідна бути підоршою.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: УПЯЧКА
« Reply #2176 : Квітня 10, 2019, 08:25:07 08:25 »
Микробу - до підорської когорти.  По контенту, згенерованому  в https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1037726.40   гідна бути підоршою.
Ця засранка й тут буває  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: УПЯЧКА
« Reply #2177 : Квітня 10, 2019, 08:43:01 08:43 »
Микробу - до підорської когорти.  По контенту, згенерованому  в https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1037726.40   гідна бути підоршою.
В Мікроби здається справді важке життя, хоча може й прибріхує в стилі Жада.
Проте це не виправдовує її продажність, яка роками демонструвалась. Якісь гроші Мікра отримувала від Свєти Бикової за модерацію та за платні дописи, зараз мабуть отримує від Казльони й Любрікантіса.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline 500ml

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 12
Re: УПЯЧКА
« Reply #2178 : Квітня 10, 2019, 09:23:22 09:23 »
Кароффка це Монтян?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: УПЯЧКА
« Reply #2179 : Квітня 10, 2019, 09:24:34 09:24 »
Кароффка це Монтян?
Ні, це дві різні курви  :laugh:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline 500ml

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 12
Re: УПЯЧКА
« Reply #2180 : Квітня 10, 2019, 09:29:20 09:29 »
Дуже схожі.

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: УПЯЧКА
« Reply #2181 : Квітня 10, 2019, 11:35:06 11:35 »
У обезьян, принято обмениваться-пользоваться чужими форумными никами. Кроме того, у многих хульков их два! За очень редким исключением,типа ашнарика.. Остальные, "дидуси ачмердейки каровки тигрики" без второго имени не могут, бо слабоумные. Быстро угасают в спорах и сразу переходят к оскорблениям.

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: УПЯЧКА
« Reply #2182 : Квітня 10, 2019, 12:04:17 12:04 »
Ця засранка й тут буває  :weep:
то не Мікра пише
стіль геть інший
може син її, а може хтось інший під її ніком

Offline colibri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 379
Пропутинцы не желают осуждения путина
« Reply #2183 : Квітня 10, 2019, 01:06:27 13:06 »
На фупе ветка ,осуждающая негатив на их любимого вождя путина!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1037794.0

Offline colibri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 379
Re: Пропутинцы не желают осуждения путина
« Reply #2184 : Квітня 10, 2019, 01:07:05 13:07 »
Ужассссс...сколько хуйловцев в стране.... :

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2185 : Квітня 10, 2019, 01:22:59 13:22 »
Я нахрена прикрепленную тему "УПЯЧКА" создал? Для себя?

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20457
сука писдец
« Reply #2186 : Квітня 10, 2019, 01:48:12 13:48 »
білий хорват
cьогодні в 13:45
IP/Host: ---.30.25.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Цікава, cьогодні в 12:44
Головне, аби Україну не втратити...
А зєлєномойскага переживемо, як і януковича пережили.
Це початок процвітання України і кінець олігархічній системі. Кінець Медведчукам, Ахметовим і іншим баригам. Кінець всім схемам.

Все буде добре.




Згадаєте потім моє слово.



какая блядь народила это чмо?  ипанат высшей меры

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: сука писдец
« Reply #2187 : Квітня 10, 2019, 01:53:28 13:53 »
білий хорват
cьогодні в 13:45
IP/Host: ---.30.25.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Цікава, cьогодні в 12:44
Головне, аби Україну не втратити...
А зєлєномойскага переживемо, як і януковича пережили.
Це початок процвітання України і кінець олігархічній системі. Кінець Медведчукам, Ахметовим і іншим баригам. Кінець всім схемам.

Все буде добре.




Згадаєте потім моє слово.



какая блядь народила это чмо?  ипанат высшей меры

Сутки бана за НЕОДНОКРАТНУЮ отдельную тему не в теме "УПЯЧКА".

Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Стать: Жіноча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2188 : Квітня 11, 2019, 06:05:11 18:05 »
то не Мікра пише
стіль геть інший
може син її, а може хтось інший під її ніком
она это пишет. она хочет жить в трешке вдвоем с сыном и платить два гроша за коммуналку. так не бывает - до нее не доходит. и не дойдет - что два за гроша коммуналка уже никогда стоить не будет.

ну и плюс их наепывает местное теплокомуненерго как хочет. а виноват  - кто? прально - лично порох  :weep:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: УПЯЧКА
« Reply #2189 : Квітня 11, 2019, 08:02:41 20:02 »
она это пишет. она хочет жить в трешке вдвоем с сыном и платить два гроша за коммуналку. так не бывает - до нее не доходит. и не дойдет - что два за гроша коммуналка уже никогда стоить не будет.

ну и плюс их наепывает местное теплокомуненерго как хочет. а виноват  - кто? прально - лично порох  :weep:

Зєлєпукін з Каломойським їй організують дешеву комуналку. На найближчому сміттєзвалищі  :smilie7: