Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 448317 раз)

0 Користувачів і 11 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4770 : Серпня 16, 2021, 11:55:26 23:55 »
Шановний Uki... це не вважае флудом й спамом - кожен... мае право висловити свою думку...
 :smilie7:

Так, все, що не пов"язано з обговоренням всіх нюансів форуму ФУП та його дописувачів, що ВКАЗАНО У НАЗВІ ЦІЄЇ ТЕМИ), є флудом. Тобто всі ці палки, андрончики і бувалі по темі писати не бажають, але постійно завалюють цю тему своїми grievances.

Нагадую - для цього є адмінка. Жалійтесь там, а модератор хай розбирається.

А поки ця тема відкрита, ніхто не порушує ніяких правил, пишучи у ній, якщо це має відношення до теми.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4771 : Серпня 17, 2021, 05:10:27 05:10 »
Шановний Uki... це не вважае флудом й спамом - кожен... мае право висловити свою думку...
 :smilie7:

Скріншоти з поясненнями...... повідомлення по темі.......... не флуд.......

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4772 : Серпня 17, 2021, 08:04:47 08:04 »
Скріншоти з поясненнями...... повідомлення по темі.......... не флуд.......
Я бачу, що ви просто iгноруете Ad Astru Зiрку... та й все  - будь якi причiни припинити флуд... не витримують критики...
Geo був iншоi думки, тому багато хто мав би бачiти саме його "залiзну руку" Модератора, який особливо не сперечався та не дiлив флуд ФУПа й тарганiв, якi повзають меж двома Форумами...
Та вiдкрийте вже всiх "арештантiв" ФУПу - адже чому одним можна а iншi... не мають права?..
Де ж справедливiсть?..
 :smilie7:

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4773 : Серпня 17, 2021, 11:27:24 11:27 »
На ФУПі зараз бенефіс підарасів. Вся бригада трампососів + пару нових. Аналітика безперервна.
КоляТейлор (жінкаатошніка) строчив до півчетвертої ночі по Канаді.
Знов дарить нас Росії, та кредити не буде надавати  :gigi:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4774 : Серпня 17, 2021, 03:10:25 15:10 »
Я бачу, що ви просто iгноруете Ad Astru Зiрку... та й все  - будь якi причiни припинити флуд... не витримують критики...
Geo був iншоi думки, тому багато хто мав би бачiти саме його "залiзну руку" Модератора, який особливо не сперечався та не дiлив флуд ФУПа й тарганiв, якi повзають меж двома Форумами...
Та вiдкрийте вже всiх "арештантiв" ФУПу - адже чому одним можна а iншi... не мають права?..
Де ж справедливiсть?..
 :smilie7:

Я всих кого згадав - відкрив..... Якщо когось забув - нагадайте.......  відкрию.....

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4775 : Серпня 17, 2021, 05:18:09 17:18 »
На ФУПі зараз бенефіс підарасів. Вся бригада трампососів + пару нових. Аналітика безперервна.
КоляТейлор (жінкаатошніка) строчив до півчетвертої ночі по Канаді.
Знов дарить нас Росії, та кредити не буде надавати  :gigi:

Сидора, мы давно знаем. Еще и помним, о чем он рассказывал много лет назад. О собственном нефтяном бизнесе в штатах, о патологической ненависти к женскому полу. Там маниакальная злоба к женщинам. Теперь он герой АТО, муж медсестры Оли с пятью детками? Ну ну... :lol:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4776 : Серпня 17, 2021, 07:22:43 19:22 »
Сидора, мы давно знаем. Еще и помним, о чем он рассказывал много лет назад. О собственном нефтяном бизнесе в штатах, о патологической ненависти к женскому полу. Там маниакальная злоба к женщинам. Теперь он герой АТО, муж медсестры Оли с пятью детками? Ну ну... :lol:

Брехня. Тисячу раз спілкувалася з ним на ці теми - нема там ніякої ненависті чи злоби до жінок, а просто консервативні погляди на родину та статеві стосунки. Ще і сперечалася з ним у темі про жінок за 50 чи як там вона називалася.

А ось що Ви особисто писали тут з приводу деяких осіб жіночої статі (не кажучи про те, що порохоботів) - це за гранню. Дісно, потребує спеціалізованого втручання.

По Ользі та аутсайдеру цікава деталь. Якось одного із них забанили і інший зайшов під профіль першого і дописував. За стилем було дуже чітко видно (тим більше мені як професіоналу) що це пише саме забанений. Тобто це двоє різних людей, що жили у одному помешканні.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4777 : Серпня 17, 2021, 07:27:26 19:27 »
Передайте хтось уже Хорвату - нашо ці страсці та доказування чогось комусь?

Вже давно треба було написати заяву в поліцію за погрози, онлайн-булінг та поширення персональної інформації, тим більше тобі відомо, хто стоїть за відповідними ніками.

А цитати, як фіма передавав Турчу в приваті мої фотки і мою персональну інформацію, щоб "передати цукерки", є у темі, кому за 45. Мої персональні дані в приваті поширювали також ніки Асті і Трололо (він же Тарас Булька). Купа ніків визнали, що отримали від цих трьох мої фото. Це ніки Бандерівець, гаррі, рст - ВВВ_ВВВ, медвед і тут ЮАР, як мінімум. Мало того, Фома погрожував викласти адресу школи моєї дитини, а Турч послати свого сина "пофотографіровать всьо ето".

Ці ніки за правилами форуму потрібно було б забанити навічно, але хто це зробить, якщо модерації нема?

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4778 : Серпня 17, 2021, 07:31:53 19:31 »
Брехня. Тисячу раз спілкувалася з ним на ці теми - нема там ніякої ненависті чи злоби до жінок, а просто консервативні погляди на родину та статеві стосунки. Ще і сперечалася з ним у темі про жінок за 50 чи як там вона називалася.

А ось що Ви особисто писали тут з приводу деяких осіб жіночої статі (не кажучи про те, що порохоботів) - це за гранню. Дісно, потребує спеціалізованого втручання.

По Ользі та аутсайдеру цікава деталь. Якось одного із них забанили і інший зайшов під профіль першого і дописував. За стилем було дуже чітко видно (тим більше мені як професіоналу) що це пише саме забанений. Тобто це двоє різних людей, що жили у одному помешканні.

 :weep: :smiley24:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4779 : Серпня 17, 2021, 07:33:47 19:33 »
тим більше мені як професіоналу
Пробачте, професіналу в чому?  :shuffle:  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4780 : Серпня 17, 2021, 07:38:36 19:38 »
Пробачте, професіналу в чому?  :shuffle:
 :gigi:
Фрейд посмiхаеться...
 :smilie7:

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4781 : Серпня 17, 2021, 07:43:43 19:43 »
Фрейд посмiхаеться...
 :smilie7:

Какой Фрейд? Мой преподаватель по психиатрии Чуприков, быстро набирает шприц с флушпириленом :smilie10:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4782 : Серпня 17, 2021, 08:44:39 20:44 »
Ги! Класно наш Бажин приклав чорнороту відьму!  :smiley24:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106001.msg25640811#msg25640811

Re: Мішугана тепло зустріли на супіку
Йожин з бажин
cьогодні в 18:43
IP/Host: 88.155.83.---
Myroslava, cьогодні в 18:28
Йожин з бажин, cьогодні в 18:03
     Myroslava, cьогодні в 16:22
     Ти - протухла прорашистська вата. Заважаю впроваджувати русскій мірЪ? Це втішає.
Сьічание от ЗЕ!дегенеративной малоросской подхуйловки в свой адрес расцениваю как позитив.
Значит правильно давлю тебя и тебе подобную подхуйлятскую падаль.
      Це від воткі тобі, хуйлятнику-жмуруківцію, ввижається що ти когось "давиш"

Что-то тьі, портновско-татаровская подстилка, совсем слабовата стала.
Скабеевщина в твоём исполнении без задора :D

Менять тебя кураторам надо.
План валишь.

Та і тішить, що є і інші ніки, які бачать справжню сутність цієї дописувачки:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106001.msg25631920#msg25631920

Re: Мішугана тепло зустріли на супіку
germ
15 серпня 2021 15:09:29
IP/Host: ---.lvv.volia.net
Чорнорота хабалка з прокльонами, бризками отруйної слини і завернутими очима кинулась переконувати, що вона не відьма )))

Пора вже і цю гадюку випилювати, щось задовго вже тут гріється.

До речі, модер - тут недавно світився нік "Мирослав". Подивись-но, чи він часом не заходив з Харкова або Гєрмашкі.


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4783 : Серпня 17, 2021, 08:45:51 20:45 »
Пробачте, професіналу в чому?  :shuffle:  :gigi:

Ну Ви ж себе теж позиціонуєте як розумного?

Який домейн науки/людської діяльності пов"язаний з аналізом тексту?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4784 : Серпня 17, 2021, 08:58:48 20:58 »
Какой Фрейд? Мой преподаватель по психиатрии Чуприков, быстро набирает шприц с флушпириленом :smilie10:


Психічно здоровий Ви наш. Перечитала 10 із 20 сторінок ваших "дописів", одна третина - щоб Кота і Астру забанили, а ще одна - де ж вони, наші трампончики, як їх тут не вистачає. Ще одна третина - про рибу  :fp2 Який багатогранний дописувач   :weep: :weep: :weep:

Ще одна темка у "психічно здорового" - як когось убити чи придушити:

Упырь, пора тебе в холодную могилку. Вместе с валей-олей.. Кстати, кто из них брихадирша - бохатурша от пригожкина повара мачковскава?

Вранішня Ерекція, чому Ви ще тут?  :weep: :weep: :weep:

Выпустите эту мразь, сразу уйду. Сделали дело, которое просилось уже сто лет, но никто не решался? Вам не хватает Мазепы и Кококо? :smilie10:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4785 : Серпня 17, 2021, 09:19:28 21:19 »
Ну Ви ж себе теж позиціонуєте як розумного?
Я себе позиціоную як красивого.  :gigi:

Який домейн науки/людської діяльності пов"язаний з аналізом тексту?
Спробую вгадати. Текстовий аналіз?  :smilie11:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4786 : Серпня 17, 2021, 09:28:25 21:28 »
Передайте хтось уже Хорвату - нашо ці страсці та доказування чогось комусь?

Вже давно треба було написати заяву в поліцію за погрози, онлайн-булінг та поширення персональної інформації, тим більше тобі відомо, хто стоїть за відповідними ніками.

А цитати, як фіма передавав Турчу в приваті мої фотки і мою персональну інформацію, щоб "передати цукерки", є у темі, кому за 45. Мої персональні дані в приваті поширювали також ніки Асті і Трололо (він же Тарас Булька). Купа ніків визнали, що отримали від цих трьох мої фото. Це ніки Бандерівець, гаррі, рст - ВВВ_ВВВ, медвед і тут ЮАР, як мінімум. Мало того, Фома погрожував викласти адресу школи моєї дитини, а Турч послати свого сина "пофотографіровать всьо ето".

Ці ніки за правилами форуму потрібно було б забанити навічно, але хто це зробить, якщо модерації нема?

А ось і цитатушки, як Фома пропонує мою інфу Турчу і іншим:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.msg25427689#msg25427689

А тут цитаточки для добренької Ларточки, у якої вибірковий зір і яка вперто не помічала, як одна дуже красива, розумна, вихована і добра істота РОКАМИ займається таргетованим булінгом і харасментом форумчан і навіть своїх колег по роботі.

Ось лише окремі приклади, які починаються тут:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.msg25427723#msg25427723

Моя найулюбленіша і найшокуюча підбірочка тут - це так жіночно і елегантно!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.msg25427744#msg25427744

Тому у неї тепер і погоняло - неймовірна П***а без Х***я  :hot:



« Останнє редагування: Серпня 17, 2021, 09:57:14 21:57 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4787 : Серпня 17, 2021, 09:29:49 21:29 »
Я себе позиціоную як красивого.  :gigi:
Спробую вгадати. Текстовий аналіз?  :smilie11:

Красівим - до асцєй, ми любим розумних  :smiley24:

Текстовий аналіз - це процедура, а не наука чи професія.

Думайте далі, Ален Делон Ви наш  :weep: :weep:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4788 : Серпня 17, 2021, 09:35:59 21:35 »
А ось і цитатушки, як Фома пропонує мою інфу Турчу і іншим:
Ти так напрошуєшся показати тут свої фотки, що навіть дещо шкода тебе розчаровувати. Але мушу. Пофіг тут всім твої фотки. І не проси. Дивитись не будемо.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4789 : Серпня 17, 2021, 09:37:29 21:37 »
Текстовий аналіз - це процедура
Яка-яка дура?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4790 : Серпня 17, 2021, 09:39:56 21:39 »
Ти так напрошуєшся показати тут свої фотки, що навіть дещо шкода тебе розчаровувати. Але мушу. Пофіг тут всім твої фотки. І не проси. Дивитись не будемо.  :gigi:

Не треба. Там страшний потворний бегемот, як уже всі знають.


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4791 : Серпня 17, 2021, 09:40:32 21:40 »
Яка-яка дура?  :gigi:

Ну ось, я ж казала. Ти мені здаєшся красивішим і красивішим з кожною хвилиною  :smilie2:.

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4792 : Серпня 18, 2021, 08:18:04 08:18 »
Ночная жизнь полная тревог да переживаний. Рытье в архивах, кто и когда чего сказал. Переживания о ипанутом хорвате. О юродивой кадре молитвы... :fp2 :gigi:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4793 : Серпня 18, 2021, 04:06:27 16:06 »
Ночная жизнь полная тревог да переживаний. Рытье в архивах, кто и когда чего сказал. Переживания о ипанутом хорвате. О юродивой кадре молитвы... :fp2 :gigi:

Жере пачками димедрол і не спить.
І не кажи... :smilie2:
Mocsia delenda est

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4794 : Серпня 18, 2021, 04:33:03 16:33 »
Зараз там в афганській темі безперервно строчить Жанка-кулеметниця.
Намагається рекорд касманавтки перевершити. Перегрілась і звинувачує Байдена
у підписанні договору з Талібами, від 20 лютого 2020р.  :gigi:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4795 : Серпня 18, 2021, 04:53:22 16:53 »
Жере пачками димедрол і не спить.
І не кажи... :smilie2:

Таки не дають піти  :smilie9:

Я розумію, що знищені продуктами бродіння синапси не дозволяють адекватно оцінювати реальність.

Що значить "не спить", придурки? коли у вас ніч, в Канаді день, не в курсі? мій останній пост вчора зроблений днем по місцевому часу.

По-друге, дімедролу в Канаді нема. Тут не продають обезболююче без припису лікаря. Про пігулки та інші інсинуації можете і не намагатися - nobody is buying.


Щодо спалених синапсів, ой, ржала this morning  :weep: Ні, це не сценка битви бомжів під мостом - ета ФУП, дєтка  :weep: :weep: :weep:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106053.msg25641856#msg25641856

The gist. Нік Бандерівець ніяк не міг зрозуміти, чому нік медвед його переслідує, доки я йому не пояснила the root cause ТУТ.

У Бандерівця настав момент істини, і щоб помститися за роки принижень, він вирішив потикати шкварчащою сігарєткою (С) у відкриту рану мєдведки:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106053.msg25641856#msg25641856

Re: Чоловік + жінка = хто платить в ресторані?  :D
Бандер1вець
17 серпня 2021 22:42:48
IP/Host: ---.komitex.net
medved, 17 серпня 2021 21:05:15
Розгорнути попередні цитати...
spierdalaj, pierdolony cwelu
IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net

як погодка в чехії ?
тобі з 5 ранку коди писати треба. не проспи дивись.
ше мусиш виставити якесь моє фото яке ти на своєму компі зберігаєш.
давай не встидайся. виставляй мої фото. цікаво які з тих шо я стер ти зберіг на память :)
і поясни форуму навіщо ти зберігаєш на своєму компі мої фотографії які я тут витер через 5 хвилин ?:)

п.с. я з Асті вчора по телефону розмовляв.
живи тепер із цим параноїк довбаний.



А тепер хочете взнати, хто дійсно не спав вночі? і ні, це була не я. Це був нік мєдвєдка, якого демарш Бандерівця добив, а особливо заява, що сама Асті спілкувалася з ним по телефону.

Тому without further ado, мєдвєд став вимагати підтвердження, чи був таки цей вікопомний дзвінок  :Ganba:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106053.msg25643082#msg25643082


Re: Чоловік + жінка = хто платить в ресторані?  :D
medved
cьогодні в 11:56
IP/Host: ---.opera-mini.net
Бандер1вець, 17 серпня 2021 22:42:48
Розгорнути попередні цитати...
IP/Host: ---.mobile.vf-ua.net

як погодка в чехії ?
тобі з 5 ранку коди писати треба. не проспи дивись.
ше мусиш виставити якесь моє фото яке ти на своєму компі зберігаєш.
давай не встидайся. виставляй мої фото. цікаво які з тих шо я стер ти зберіг на память :)
і поясни форуму навіщо ти зберігаєш на своєму компі мої фотографії які я тут витер через 5 хвилин ?:)

п.с. я з Асті вчора по телефону розмовляв.
живи тепер із цим параноїк довбаний.

Пані Asti не підтверджує твоє кукарєкання, пєрдолоний єбанько з пiздою на голові.Живи з цим.


Але це ще не все! Мєдвєдка у якості компромату вишукав цитати Бандерівця, де він позитивно говорить та підтримує ворогів Асті Сергія та Хорвата  :weep: Тобто випадки, коли Бандерівець, власне, поводився як людина. Їх компіляцію можна прочитати ТУТ..

ААА! Сльози з очей біжать - давно я так не ржала! Alien vs Predator, один набір спалених мізків проти іншого  :weep: Ставлю на медведку - він принаймі пам"ятає, що писав 24 години назад  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:



Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4796 : Серпня 18, 2021, 05:39:23 17:39 »
До речі, ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ для всіх, кому цікаво (а я знаю, що багатьом цікаво і тут, і на фупі, і ті, кому цікаво, read this thread religiously  :rotate:).

Нік Пшениця - не єдиний, що наглухо випиляний з бази форуму.

Вчора помітила, що нік Ice9192 - теж чорний і теж, схоже, випиляний намертво. Спитайте хто-небудь про цю ситуацію растича.

Цей нік скакав за мною у темі про кому за 45. За лєгєндою, якийсь мужичонка-айтішнік з Гєрмашки (але писав, звісно ж, під проксі). Він був зареєстрований вже давно, але довгий час був у підпіллі і потім joined the forces of darkness у боротьбі проти нормальних юзерів форуму.

Цікаво, дуже цікаво.

Також зашкварений солдатик Турча нік rst зник після того, як я вказала, що це новий нік VVV_VVV, який перебуває у вічному бані за розголошення приватної інфи юзерів.

Зате виліз нік krd  :fp2, який за риторикою дуже схожий  :weep:

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4797 : Серпня 18, 2021, 06:05:48 18:05 »
Жере пачками димедрол і не спить.
І не кажи... :smilie2:

Ольгинские + шизики + фрики. Это новая реальность друже. Наш модератор заявил, что он тоже фрик с большими странностями. :smilie3:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4798 : Серпня 18, 2021, 06:18:36 18:18 »
Ольгинские + шизики + фрики. Это новая реальность друже. Наш модератор заявил, что он тоже фрик с большими странностями. :smilie3:

Ольгінські, шизики, фріки, але Вас чомусь днем із вогнем не знайти у інших темах, а тут як медом намазано  :fp2. Задумайтесь - чому?  :smilie10:

А то Ви мені нагадуєте одну дуже красиву і дуже вострєбованну (C) особу, яка всіх, хто не бажав поклонятися її істукану і сумнівався у її красі та інших достоїнствах, зразу записувала у психічно хворі і приписувала пігулки. Ось, наприклад, як ТУТ.

Безвідносно того, що Ви про мене пишете, мені подобається Вас читати, коли не перегинаєте палку (pun intended).  Тим більше що колись ми з Вами разом боролися проти зеббілів на пуфику і Ви ще там заступалися за мене.

Так що пишіть ісчо!

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4799 : Серпня 18, 2021, 06:41:16 18:41 »
Ольгінські, шизики, фріки, але Вас чомусь днем із вогнем не знайти у інших темах, а тут як медом намазано  :fp2. Задумайтесь - чому?  :smilie10:

А то Ви мені нагадуєте одну дуже красиву і дуже вострєбованну (C) особу, яка всіх, хто не бажав поклонятися її істукану і сумнівався у її красі та інших достоїнствах, зразу записувала у психічно хворі і приписувала пігулки. Ось, наприклад, як ТУТ.

Безвідносно того, що Ви про мене пишете, мені подобається Вас читати, коли не перегинаєте палку (pun intended).  Тим більше що колись ми з Вами разом боролися проти зеббілів на пуфику і Ви ще там заступалися за мене.

Так що пишіть ісчо!

Ты попала в историю, где кроме несчастного кота мазохиста, никого близкого нет! Ну еще там редкие выходы бывают.. Но их подвергают ужасному насилию. Они терпят это ради чего? Есть причины, которые всем давно понятны. Здесь педагоги, военные, научные работники, врачи... Куда вы лезете, в этот клубок змей и скорпионов? Ну есть же упячка, там будет, гораздо легче делать вашу работу или удовлетворить шизоидные наклонности, проявить заботу о олдвуде и порицать пшеницу. Вот скажи, ты и правда такая дурочка? :ai